Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:29:55

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi A2 Lite (kódnév: daisy) topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Szaraz válasza g.peter23 (#4100) üzenetére


Szaraz
tag

funkciók működnek? vagy van valami bug-ja?
Te az orangefox-ot is telepítetted?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4102) g.peter23 válasza Szaraz (#4101) üzenetére


g.peter23
tag

Nem aknázok ki minden funkciót, de a szokásos dolgok működnek. Nem nagyon találtam bugot, elég jól össze van rakva.

Hát, nekem atállni gyáriról customra nagy kálvária volt. SyberiaOS-ről telepítettem Orange foxal. De itt sem a Havoc volt a rossz, a telepítés is simán ment.

[ Szerkesztve ]

(#4103) Szaraz válasza g.peter23 (#4102) üzenetére


Szaraz
tag

nekem csak a bluetooth, wifi a lényeg. meg a kamera, az online csevegés miatt

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4104) g.peter23 válasza Szaraz (#4103) üzenetére


g.peter23
tag

Ezek mennek, Gcam is működik, 1-2 mellék funkciót leszámítva.
Most hogy eszembe juttattad, egy bug van. Ha megnyitod a kamera appot (mindegy hogy gcam, vagy kamera) átmész a Videó funkcióba, majd vissza Fotóba, zöld paca lesz a képeken. (kilépsz az appból, majd vissza, ismét jó) [kép]

[ Szerkesztve ]

(#4105) Szaraz válasza g.peter23 (#4104) üzenetére


Szaraz
tag

köszi az infókat, lehet hétvégén belevágok
most már kíváncsi is vagyok
sajnos ebben a méretben már nem nagyon gyártanak telefont

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4106) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!
Anyukámnak van egy ilyen telója, kék színben, már lassan 2 éve a dobozában pihen, szeretném eladni.
Android 10-en van jelenleg, 2021 júliusi biztonsági frissítéssel.
Mennyit érhet?

Köszönöm ha segítetek belőni.

Üdv Pisti

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4107) Szaraz válasza mediumgecso (#4106) üzenetére


Szaraz
tag

3/32 vagy 4/64-es
helyileg hol található a készülék?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4108) Met


Met
nagyúr

Azt hol lehet bekapcsolni hogy automatikusan csatlakozzon BT eszközhöz a telefon? Nem találom és mintha lett volna ilyen lehetőség.
Reseteltem a telefonom.
Reset előtt, bekapcsoltam a BT-t, bekapcsoltam a fülest, csatlakoztak és elindult a zene lejátszás.
Most manuálisan kell csatlakoztatnom. Még 9-es droid.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4109) Met válasza Met (#4108) üzenetére


Met
nagyúr

Mit kell be vagy kikapcsolni hogy amikor csörög a telefon akkor csörögjön a kiválasztott csengőhangon, ne csak valami hangjelzést adjon? Olyasmi figyelmeztető hang mint pl. windows-ban feldob egy ablakot valami figyelmeztetéssel.
Fent volt a Stop Calling Me - Call Blocker app, leszedtem, töröltem az adatait de továbbra sem csörög rendesen. :U

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4110) Szaraz válasza Met (#4109) üzenetére


Szaraz
tag

A csengőhangot a telefon belsőmemóriájába kell másolni, van egy ringtones könyvtár abba, mert akkor újraindítás után is megtalálja a csengőhangot.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4111) Met válasza Szaraz (#4110) üzenetére


Met
nagyúr

Ott van.
Átneveztem a file-t, újraindítottam a telefont, kiválasztottam csengőhangnak az új néven de továbbra sem csörög rendesen és mintha értesítési hang sem jönne, csak rezeg. :((

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4112) Szaraz válasza Met (#4111) üzenetére


Szaraz
tag

A csengőhangnál mi van beállítva: emelkedő, egyszer csippanjon, vagy valami hasonló?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4113) Met válasza Szaraz (#4112) üzenetére


Met
nagyúr

Beállítás-hang-nál nem találok semmi ilyen lehetőséget csak hogy rezegjen is.

Úgy tűnik hogy nem találja a csengőhangot mert áthelyeztem az sd kártyáról a hangokat a belső memóriába.
A csengőhangnál kiválasztottam az új helyről, az ébresztő hangnál nem.
Este ébresztett a telefon és ugyan azt a pittyegést adta mint amikor hívás jön. Kiválasztottam a belső tárhelyről az ébresztéshangot és most az megjavult.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4114) Szaraz válasza Met (#4113) üzenetére


Szaraz
tag

és egy gyári csengőhanggal is ezt csinálja? azt is ki kellene próbálni.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4115) Met válasza Szaraz (#4114) üzenetére


Met
nagyúr

Na, azt kerestem és nincs a listában, csak az a 2 csengőhang és a zenék az sd kártyáról, ezt úgy nem nagyon értem most. :F

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4116) Szaraz válasza Met (#4115) üzenetére


Szaraz
tag

vedd ki az sd kártyát, és utána próbáld

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4117) Met válasza Szaraz (#4116) üzenetére


Met
nagyúr

Akkor is csak azok vannak amiket én bepakoltam :(

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4118) Met válasza Met (#4117) üzenetére


Met
nagyúr

Megvan a hiba, csináltam egy alaphelyzetbe állítást.
Ezután csengőhang kiválasztásnál felugrott az ablak hogy médiatároló vagy filekezelő.
A médiatárolóban ott vannak a gyári hangok és hozzá is tudtam adni a sajátot.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4119) Szaraz válasza Met (#4118) üzenetére


Szaraz
tag

szuper

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#4120) Met válasza Szaraz (#4119) üzenetére


Met
nagyúr

Köszi a helpet.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4121) elekracz


elekracz
csendes tag

Sziasztok Szaktársak!

Hosszú évek óta használom nagy megelégedéssel ezt a telefont. Most azonban van 4 bosszantó problémám vele. Ebben kérném a segítségeteket.
1. Nemrég szolgáltatót váltottam(NETPHONE) és azóta nem igazán jönnek meg az smsek. (Van ami igen, van ami nem.)A szolgáltató megírta a beállításokat, amit az sms profil alatt tudok átállítani. NA AZT nem találom hol van.Kérlek segítsetek.
2. Apróbb kellemetlenség de néhány napja a chrome böngészőm értesítésekkel spammeli szét a telót hülye idióta iphone 13 érkezett, meg ilyenek. Kigyomlálni nem tudtam, csak kikapcsolni az értesítéseket, de így a hasznos infó nem jön át. Erre létezik valami ötlet?
3.-4. Az akksit kb 1,5 éve cseréltettem, akkor jó lett mára azonban széthasználtam.
Ugyanez érvényes a töltő csatlakozóra is, alig van olyan kábel ami jól tölt, alig érzékeli, úgy kikopott. Ha minden másban megfelel a telefon ti még költenétek rá ennyit?

Minden segítséget kösözönök, az sms a legbosszantóbb..

További szép napot.

(#4122) kopepe válasza elekracz (#4121) üzenetére


kopepe
aktív tag

A töltőaljzatot nekem is cserélni kell,de nekem megéri,mert fasza kis teló!

(#4123) g.peter23


g.peter23
tag

Sziasztok!

Jött frissítés Havoc OS-re.
Nem szeretnék tiszta telepítést, eddigi frissítésekkel se volt gond, felmentek a belakott rendszerre.

Viszont TWRP-be van esetleg olyan memória amit ilyenkor lehet törölni, úgy hogy mellette a beállítások, appok megmaradjanak? (pl Dalvik, Chache)

Nem tudom pontosan melyik mire jó, bár én buhertam meg a telefon :)

Köszi!

(#4124) Sztui


Sztui
csendes tag

Sziasztok!

Pár hete tapasztalom, hogy nem érzékel térerőt a telefonom. Ez főként otthon tapasztalható, az utcán többnyire van valamennyi térerő. Ez csak nálam hiba, vagy esetleg másnál is van hasonló? Interneten utánakeresve még 2019-ből találtam hasonló kérdéseket Mi A2 Lite userektől.

Szolgálatót megkérdeztem, ahogy sejteni lehetett szerintük nálam van a hiba. És gondolom igazuk is lehet, mert több hete tart ez.

A telefonnal nem csináltam semmit (frissítés vagy ilyesmi), ami ezt okozhatta. Azóta újraindítást, Sim kártya ki-berakás, repülőgép mód ki-bekapcsolást próbáltam. Esetleg valami tipp? Vagy csak szerviz segíthet?

(#4125) carl18


carl18
addikt

Üdv!
Nekem mai napig ez a telefonom, borzalmas az utolsó frissités a mobilhoz. Dropol laggol, válalhatatlan a rendszer. Így ez piacra dobni, komolyan downgrade kell a rendszernek hogy újra pörgös legyen.

"Egyszer már újra raktam a régi rendszerrel, de automatikusan lefrissitett az új verzióra ami lassú és laggol."

Egy biztos ez a utolsó Xiaomi telefonom, mégegyszer ilyen supportal nem veszek tőlük készüléket. :W

#3832Bici
Ezek a frissitések komolyan kinek kellenek? Komolyan 2022-ben megint ott tartunk régit kel felraknom hogy ne kapjak ideg összeomlást. :W
1 éve használom, egyszerűen válalhatatlan az új update.

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4126) hifikus válasza carl18 (#4125) üzenetére


hifikus
tag

Le lehet tiltani a frissítést, volt már szó róla.

(#4127) kopepe válasza carl18 (#4125) üzenetére


kopepe
aktív tag

Ne kapj idegösszeomlást,a telefon igenis vállalható !!!

(#4128) carl18 válasza kopepe (#4127) üzenetére


carl18
addikt

Vállalható, Android 9 alatt. De mióta 10-re váltottam csak szívás az egész. Minek adták ki rá a frissisét, azóta xar minden. :W

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4129) carl18


carl18
addikt

Hát elég szégyen, hiba kód és a Downgrade nem engedélyezett.
158524190 and downgrade not allowed.

Nem hogy nekem nem lesz több xiaomi de a családban se. :U
Nem gondoltam enyire bekorlátozák mit kezdhetek egy mobilal.
Sajátom, ne a gyártó szabja már meg a sorsát. :W

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4130) kopepe válasza carl18 (#4128) üzenetére


kopepe
aktív tag

2021-es android 10-el használom,és nem engedem frissíteni!!!! Atom stabil a telefon!
Napi használatban van (a zsebemben) és minden okés.
Nem értünk egyet...oké...De ne a telefont szidd,mert rossz oprendszer van rajta!
Hogy jelentheted ki,azt,hogy soha többé xiaomi ???? Át kéne gondolnod....szerintem!

(#4131) carl18 válasza kopepe (#4130) üzenetére


carl18
addikt

Gratulálok! Minden okés?
Hát redditen is rengeteg ember panaszkodik Android 10 óta lassú.
Nem egyedül vagyok szóval, biztos hogy a frissités a rossz.

Hát nálam aljas módon jött, automatikusan már töltötte lefele még csak esélyem se volt leállítani. Pedig Custom romot raktam fel, előtte még írtam is itt a topikba nagyon jó és azóta villámgyors.

A Wifit is alig találja meg, 2 perc is el neki mire gondolkozik.
Neked kéne átgondolni, a felhaszáló a hibás ha a gyártó szar rendszer dob frissités gyanánt?
Én tökre örültem volt egy pörgös rendszerem, aztán pár hét után már magától szedte le az updatet. Elég "Kibaxás ez az én szemszögemből.

Én az a ember vagyok aki csak használja a termékeket, de a böngésző is sokszor kifagy. Valahogy borzalmas a rendszere, már kezdem ráunni.

Ja megy a másik, a Recovery Menűből még csak nem is engedi régebbi "Stock" Rom telepítését. A főzött romot se engedi, így most marad a fastboot. És erre sincs garancia hogy ez működni fog, és már több órát elkurtam a semmire.

De mindegy, még én vagyok a hibás hogy gyártó "Recovery"ből is tiltotta a Downgrade fogalmát. Nyilván nekik is az a céljuk az új készüléket vedd a régit meg dobd ki. :U

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4132) carl18 válasza carl18 (#4131) üzenetére


carl18
addikt

A Fastboot se működik, komolyan azt írja a telefon zárolva van.
Egy hívatalos Xiaomi applikáció, és nem tehet downgradelni.

Szép új világ. :W

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4133) kopepe válasza carl18 (#4131) üzenetére


kopepe
aktív tag

Ne vergődjél! Nem kell mindent megmagyarázni!Te azt hiszed,hogy a gyártó hülyének néz téged,én meg azt,hogy te nézel hülyének engem,aki segíteni akar de te csak mondod a magadét!Ezt rakd fel,és semmi bajod nem lesz a telefonnal!És ne engedd frissíteni! Szívesen! Nem kell rögtön puffogni....

[ Szerkesztve ]

(#4134) carl18 válasza kopepe (#4133) üzenetére


carl18
addikt

Ne vergődjek? Ne menjünk át személyeskedésre.
De puffogok fizettem érte, a XIaomi "support kevés"

....

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#4135) kopepe válasza carl18 (#4134) üzenetére


kopepe
aktív tag

Nekem írták egy másik topikban,de most én írom neked:
"Van akin nem lehet segíteni".... (akkor puffogj)

(#4136) hifikus válasza kopepe (#4133) üzenetére


hifikus
tag

Hagyd szerintem. Kár belé a betű. :N

Szerk: Megelőztél... :))

[ Szerkesztve ]

(#4137) g.peter23


g.peter23
tag

Sziasztok

Van valami ötlet, hogy Cib bank appba miért nincs ujjlenyomat?

Gyári rommal ment jól.
Havoc rommal az elején volt ujjlenyomat, pár alkalom után pedig eltűnt belőle, mintha nem is lenne ujjlenyomat szenzoros telefon.

Magisk v24 van, Hide van, és a magisken belül is átlőttem a cib appot, hogy ne pampogjon a root miatt.

Köszi!

(#4138) hifikus válasza g.peter23 (#4137) üzenetére


hifikus
tag

Nekem több felhasználó is van egy app-ban, és csak ahhoz engedi az ujjlenyomatot amelyik be van állítva "kedvenc"-nek a belépő képernyőn.

(#4139) g.peter23 válasza hifikus (#4138) üzenetére


g.peter23
tag

Ezt le tudod írni részletesebben?
Nekem a cib appba egy felhasználóm van, nem találok kedvencek beállítást.

Köszi

(#4140) hifikus válasza g.peter23 (#4139) üzenetére


hifikus
tag

Az app indításakor a jelszó beírása előtt, a neved mellett jobbról kell lenni 3 pöttynek. Ezt nyitva van nekem egy kedvenc felhasználó beállítása fül.

(#4141) g.peter23


g.peter23
tag

Igen, kerestem ott is. Nincs ilyen, gondolom mivel 1 számlám van.
Köszi

(#4142) hifikus válasza g.peter23 (#4141) üzenetére


hifikus
tag

Miközben kerestem a belső beállítást, feltünt, h nekem se müködött, uh valsz egy frissítés állította alapra.
Szóval, belépsz, bal felül 3 kis csík, majd fogaskerék, itt a második oldal a belépés és biztonság. Elvileg ott megtalálod.

(#4143) Orlin


Orlin
addikt

Nekem is vége a Xiaomi mi a2 lite közös életnek...
Múlthéten ezt produkálta lehet az aksi adta meg magát. :O
Szóval 2018 után váltottam egy Realme 8i-re!
Mindenkinek köszi a sok segítséget a múltba és minden jót! ;)

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#4144) Met válasza Orlin (#4143) üzenetére


Met
nagyúr

Én is nemrégen váltottam de Realme 8-ra :)
Az én A2-m még jól működik.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4145) Orlin válasza Met (#4144) üzenetére


Orlin
addikt

Én még maradtam volna rajta,ha nincs a fenti dolog.
Akkor azonos az irány... :DD

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#4146) hifikus válasza Met (#4144) üzenetére


hifikus
tag

Hány kártya megy egyszerre a realme-be? 2 vagy 3?

[ Szerkesztve ]

(#4147) Met válasza hifikus (#4146) üzenetére


Met
nagyúr

2 SIM + az SD

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4148) hajraolaj1


hajraolaj1
tag

Üdv.
Valaki tud ajánlani jó árban, megbízható helyről akkumulátort ehhez a telefonhoz? Már nagyon a végét járja a gyári akksi, nem tudom, honnan lenne érdemes rendelnem, Budapesten voltam 5 boltban is, sehol nincs készletről akksi a telóhoz, rendelni kell mindenhonnan...
Előre is köszi a tippeket!

(#4149) hajraolaj1 válasza hajraolaj1 (#4148) üzenetére


hajraolaj1
tag

Cseréltem az akksit, azóta sokkal gyorsabban lemerül, másnak volt ilyen problémája? Mi lehet rá a megoldás? Előre is köszi a tippeket!

(#4150) greenface válasza hajraolaj1 (#4149) üzenetére


greenface
aktív tag

Milyet vettél?
Általánosságban olvastom olyanról, hogy a régi készülékeknél sajna nem tuti már az 'új' akksi, még akkor sem, ha gyári, mert évekig állhattak raktárban...

[ Szerkesztve ]

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#4151) hajraolaj1 válasza greenface (#4150) üzenetére


hajraolaj1
tag

Gyári pedig. Még ma egy dolgot megpróbálok, azt olvastam, ha rootolom a telót, elvileg van valami batterstatot tartalmazó kis fájl, ami törölhető rootolás után és rekalibrálja magát a teló, hogy ne legyen az, mint amit mostanában csinál, hogy 20%-os töltöttségnél gondol egyet és kikapcsol úgy, hogy vissza sem tudom kapcsolni, csak ha töltőre dugom. 1 napot sem bír az új akksi, nem gondoltam, hogy lehet rosszabb, mint a 3 éves használt akksi, de tévedtem -.-

(#4152) Bici válasza hajraolaj1 (#4151) üzenetére


Bici
félisten

Ha a kalibrálás sem segít, akkor adj neki 10-15 ciklust, mert a régen gyártott, nem használt akksik néha magukhoz térnek idővel.

Amúgy az én telóm sem bír ki egy napot ha sokat nyomkodom, de csak azóta ilyen gyenge, amióta 2 évet állt a fiókban. Hiába tettem el maxra töltve, mivel nem töltöttem fel 2-3 havonta, így megfáradt, gondolom.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4153) hifikus válasza Bici (#4152) üzenetére


hifikus
tag

Amiket írtál, azok a régi akkukra jó megoldások, ezért csökkent a tied kapacitása. A lithium aksiknak a halála ha tele tőltve vannak tárolva, de már az is, ha este rajtamaradnak a tőltőn. Az újabb sama telókban van is 85%ra állítható tőltési limit. Az a 15 ciklusos tréning is a nicd vagy nimh akkukra volt igaz. Kicsit olvass utána, hogy a tőbbi akkud ne nyírd ki.
Boldog ünnepeket mindenkinek.

(#4154) Bici válasza hifikus (#4153) üzenetére


Bici
félisten

Nem a töltési ciklusra gondolok, hanem arra, hogy a Oneplus One telóm 3 évet állt magában, nullára merülve, és utána nem bírt ki pár óránál többet. Kb. egy hét után már egy napot végig bírt.
Igyanez volt haverom BT hangszórójával.
Nem tudom a technikai okát, csak tapasztaltam.

A töltőn hagyás miért gáz? Tudtommal a mai töltő áramkörök 100%-nál leveszik a töltést, és csak időközönként csekkolnak rá, hogy fogyott-e a töltöttség, és akkor kicsit rátolnak.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4155) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

Ismerkedem ezzel a telefonnal. És azt már kibogarásztam, hogy a puritán Android One miatt a duplakoppintásos ébresztés nem választható.

És biztonságból nem akarok másik rendszert ráhegeszteni, mert nem is értek hozzá.

Viszont azt hogy lehet beállítani, hogy a hátsó ujjlenyomatolvasóra bekapcsoljon a kijelző?

[ Szerkesztve ]

(#4156) Shadowduet


Shadowduet
tag

Sziasztok!

Ismerősöm kért meg hogy nézzek utána, mi baja lehet a telefonjának, ami egy Mi A2 Lite 64 GB-os verzió, a jelenség a következő:

A telefon a töltést felveszi, mert bal alul elhelyezkedő kis állapotvisszajelző mutatja, ha rádugom töltőre, viszont ennyi összesen amit produkál a teló, bekapcsolni nem tudom, próbáltam már hangerő fel/ le gombokkal egyszerre nyomva, meg se nyikkan, meg re rezzen a teló mint amikor csak a kijelző megy offra, úgyhogy én csak ennyire jutottam vele, van valami ötletetek, hogy mi lehet vele? Beázni nem ázott, leesni nem esett, egyszer csak egyik napról a másikra nem kapcsolt be.

Köszi előre is a válaszokat, segítséget!

(#4157) hifikus válasza Shadowduet (#4156) üzenetére


hifikus
tag

Szia.

A két hangerő, és a bekap gomb egyszerre legalább 5mp-ig. Most próbáltam ki, ez a reboot.

(#4158) Shadowduet válasza hifikus (#4157) üzenetére


Shadowduet
tag

Kipróbáltam, sajnos erre sem reagál semmit.

(#4159) Shadowduet


Shadowduet
tag

#4156 Erre esetleg valakinek még van ötlete? Kuka a mobil? Köszönöm!

(#4160) Shadowduet válasza hifikus (#4157) üzenetére


Shadowduet
tag

update:

Annyi van, hogy egyszer bekapcsolt a kijelző a Te módszereddel, tovább kellett nyomni mint 5mp, előjött a kép hogy androidone, de nem töltött be a rendszer, azóta sikerült ugyanezt elővarázsolni.

(#4161) Shadowduet


Shadowduet
tag

Töltéskor az állapotjelző led kb. másodpercenként villan? Mi a normális működés jellemzője?

(#4162) Bici válasza Shadowduet (#4161) üzenetére


Bici
félisten

Töltéskor fixen vilagít a led normál esetben.

Ha mp-ként felvillan, akkor szerintem valamilyen loop-ba kerül.
Esetleg fastboot-tal meg kellene nézni, hogy ad-e életjelet magáról.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4163) Shadowduet válasza Bici (#4162) üzenetére


Shadowduet
tag

Ezt hogyan tudom megtenni, tudsz benne segíteni?

(#4164) sicc33 válasza Bici (#4162) üzenetére


sicc33
aktív tag

Én tapasztaltam olyat is, hogy akkoris csak villog a led ha az akku túlmerült állapotban van. Az akkut lehet ellenőrizném ...

(#4165) Bici válasza sicc33 (#4164) üzenetére


Bici
félisten

Ez jogos; rajta kellene hagyni egy ideig, hátha...

Shadowduet: Felteszed az ADB-t, fastboot-ot az OS-ed szerint valtozó módon. Én linuxozom, a többit nem vágom.
Ha fent van, akkor az USB kabellel a gépre dugva megnyomod a telón egyszerre legalább 5mp-ig a hangerő le és power gombot. Ki kellene írnia a telónak, hogy fastboot módban van.
A gépről meg kiadva a fastboot devices parancsot meg kell jelennie egy elemnek a listában.
Ezután a fastboot reboot parancs indítja újra a telót normál módban.
De elöbb tartsd a töltön a telót egy jó ideig, hatha sicc33 kolegának van igaza. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4166) Shadowduet válasza Bici (#4165) üzenetére


Shadowduet
tag

Nos az a helyzet, hogy nem igazán sikerül vele semmit kezdenem, teljesen rapszódikusan működik, hol nem reagál a hangerő fel+le+bekapcsra, most pl. rápróbáltam megint, és bekapcsolt elsőre, előtte elég sokat töltöttem rá, bejött az androidone üdvözlőablak, eljutott a rendszerig, aztán megfagyott, és kezdte előlről az egészet, de már a rendszerig nem jutott el, csak kilőtte a képernyőt sokszor, és kezdte előlről az egészet, aztán kétszer meg mint amikor VGA hibás gépet szerelsz, olyan képet adott, csatolok róla egy képet. Ezután még megint próbálkoztam, akkor meg az androidone feliratnál megállt, és kész, semmi. Jól sejtem, hogy ennek alaplap baja van, és kuka? Itt a kép róla:

Köszönöm előre is a segítő válaszokat!

Üdv,
S.

(#4167) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! A lányomnak sikerült leejtenie a Mi A2 telóját,kijelzője egyik szélén sérült. Mindent lementettem róla,gyári visszaállítás is sikerült.A kijelzőhibát leszámítva nem volt vele gondja,szerette.Ha valaki lát benne fantáziát,keressen privátban,eladó alkatrésznek,vagy javításra.

Üdv: Attila

(#4168) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Most kezdtem el újra használni a telót ideiglenesen.

Teljesen hibátlanul megy, csak a kijelző elkezdett szétválni, és egyre csúnyább a képe.

Ha valakinek van hibátlan kijelzőjű egyéb hibás telója, és csokiért megávlnak tőle, akkor az szuper lenne.

Más: Nektek van főzött ROM-okkal tapasztalatotok?
A Havoc-OS nálam hibátlanul megy, de marha régi a security patvh és nem is frissül OTA.

Megtartanám a hibátlan működést OTA frissülő ROM mellett. :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#4169) SteveAd válasza Bici (#4168) üzenetére


SteveAd
tag

Ugyan nem csokiert, de pont gondolkodtam, hogy meghirdetem az enyemet. Abszolut hibatlan, az akksi is birja (harmadik/tartalek telefon volt, keveset hasznaltam). 1. naptol folia volt rajta, szoval alatta kijelzo karcmentes, uj allapotu, es tokban is volt, szoval a hatlapja is nagyon szep. 64Gb-os valtozat, duplakoppmentes kijelzo. Mar csak a bearazasat kell atgondolnom

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.