Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-20 21:21:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi4c

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9501) g_g_g válasza atv72 (#9500) üzenetére


g_g_g
őstag

Valószínű, hogy a TWRP törlődött, bootloader vissuazárt.

Nincs minden veszve.

Miflash programot telepítsd, az felrakja a drivereket is.

Ezzel telepítsd a kínai fastboot ROM-ot. Megtalálod itt a fórumban is, nem tudom linkelni most.

Utána hivatalos bootloader nyitási kérelem, TWRP telepítése, majd a stabil EU ROM telepítése.

Találsz sok infót a fórumban (nemrég volt szó róla) az összedoglaló végén a bl nyitási igénylésről és a verzió váltással kapcsolatos teendőkről.

(#9502) atv72


atv72
tag

az összefoglalóban említett oldalon (http://en.miui.com/a-234.html) nem találok mi4c fastboot rom-ot...

(#9503) atv72


atv72
tag

OK, ROM megvan, miFlash-t installáltam, de nem látja a telefont. Mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#9504) cs1rk3


cs1rk3
tag

Sziasztok az mitől van hogy elveszíti a SIM kártyát a telefon ? Újra kéne telepíteni?

(#9505) trialboj


trialboj
őstag

SoSOS van :(

Megpróbáltam felrakni az új romot, elméletben sikerült is, mindent a leírás szerint csináltam. A végén volt ez "Ha végzett a telepítéssel, válaszd a Wipe cache/dalvik menüpontot"
Ez is megvolt, majd ujraindítottam, és kikapcsolt a teló. Azóta próbáltam bekapcsolni mi logo majd kikapcsol 3-4 mp után.
TWRP menübe sem tud visszalépni. bekapcs és hangerő fel gombbal :(

ilyen nincs a világon, most akkor kinyírtam az amúgy sikeresen felélesztett telefont aminek kvára semmi baja nem volt? Ha nem tudom bekapcsolni akkor nem lehet vele semmit mókolni. Hiába készítettem mentést az elején, ahogy leírták.

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9506) Savageboy válasza trialboj (#9505) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Akkor szokott így csinálni, mikor visszazár a bootloader.

(#9507) trialboj válasza Savageboy (#9506) üzenetére


trialboj
őstag

Ezzel még nincs kint a fejem a vízből, csak levegőt kaptam :))

Azt jelenti hogy meg lehet menteni?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9508) Savageboy válasza trialboj (#9507) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Természetesen, persze ha nincs a MIUI accountodnak BL nyitási joga, akkor kicsit macerásabb (EDL-ből MiFlash-sel a kínai romot fel kell telepíteni, nyitási jogot kérni a Xiaomitól, várni, hogy megkapd, aztán tudod majd nyitni MiFlashUnlock-kal fastboot módban).

Nyitás után lehet majd újra TWRP-t telepíteni, esetleg EU romot, root-ot, stb. Gondolom Lollipop alapú romra tettél volna fel Nougat alapút, olyankor visszazár.

[ Szerkesztve ]

(#9509) trialboj válasza Savageboy (#9508) üzenetére


trialboj
őstag

Ez szívás, pedig megkérdeztem hogy az 5ös droidra lehet-e egyből a legfrissebb romot telepíteni :(

Na jó hír azért hogy menthető.

Viszont nekem amit írtál mind kínai, fogalmam sincs mi az edl meg a miflash. Legfontosabb kérdés, hogy ezt mind végig kell játszani, hogy egyáltalán működjön a telefon?

Ha igen, nem tudsz ehhez (EDL-ből MiFlash-sel a kínai romot fel) valami leírást, angol nyelv is okés. egy link a kínai romhoz is óriási segítség lenne.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9510) Savageboy válasza trialboj (#9509) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Itt nézz szét, hasonlóan mennek a dolgok ennél a telefonnál is.

(#9511) trialboj válasza Savageboy (#9510) üzenetére


trialboj
őstag

Kérlek segíts benne, mert rettenet el vagyok veszve és nem értek hozzá, Csak ujra használható állapotba akarom hozni ezt a telefont, soha az életben nem nyúlok többet szofthoz.

A linkelt leírás így kezdődik "A mélyvíz a KENZO eszközökhöz készült, a KATE telefonok nem biztos, hogy működnek ezekkel a metódusokkal!"

Fogalmam sincs nekem melyik van, és gondolom még 25 hasonló apróság van amit nem tudok és ismét el fogom rontani.

Legalább egy linket dobj, ahhoz a romhoz amit a miflashel fel kell/lehet/szabad telepíteni, hogy eljussak addig amikor már reagál a telefon, onnan már nem leszek ennyire kétségbe esve.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9512) Savageboy válasza trialboj (#9511) üzenetére


Savageboy
aktív tag

MIUI 9 China Stable ROM V9.6.2.0.NXKCNFD

Igen, a leírás Redmi Note 3 (Pro / SE) telefonokhoz készült, ezért írtam, hogy ennél a telefonnál (libra) is hasonlóan kell eljárni.

(#9513) trialboj


trialboj
őstag

EL sem tudom kezdeni a műveletet, mert a telefont nem érzékeli a win, sehol nem jelenik meg hogy hozzákapcsoltam pedig win hang volt az új hardver csatlakoztatásáról.

Fatboot menüben van a telefon.
[link]

Egyedül erre a kódra reagál, de itt is annyit hogy egyből kikapcsol: fastboot oem edl

a mi flash viszont látja, de mindenhol azt írják hogy edl mód kell először...
[link]

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9514) Savageboy válasza trialboj (#9513) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Driver gond lesz valószínűleg, egyébként a "fastboot oem edl"-re biztosan kikapcsol és nem pedig EDL-be kerül? (Olyankor sincs semmi a kijelzőn, max. a notification led villog pirosan.)

(#9515) trialboj


trialboj
őstag

Na az van hogy sikerült flashelni miflashen keresztül arra a romra amit küldtél, de nem csinált semmit, ugyanúgy bekapcsol mi logo majd 2-5 mp és kikapcsol.

A videókon ez után működik a telefon, most mifene történt? Ilyenkor kéne bootloader nyitási kérelmet benyújtani, vagy az később jön. Csak induljon el, tök mind1 milyen rom van rajta, nem zárhatom ekkora kudarccal ezt a telefonos projektet.

Ezt a bootloader procedúrát követhetem?

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9516) Savageboy válasza trialboj (#9515) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Igen, kövesd azt a leírást, ahogy nézem időközben változtattak a procedúrán.

Biztos, hogy sikeres volt a flashelés? Hivatalos rommal indulnia kellene.

(#9517) trialboj válasza Savageboy (#9516) üzenetére


trialboj
őstag

Nekem a végén azt írta hogy sikeres volt.
[link]

ok, szóval ezt csak akkor lehet kinyitni ha működik a telefon?

"... What to do after obtained approval to unlock?
1. Settings---> About phone---> MIUI Version (Keep tapping it to enable developer option).
2. Settings---> Additional settings---> Developer option and bind your approved Mi account under Mi Unlock Status. "

mert akkor valóban nem lett túl sikeres a flash.

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9518) Savageboy válasza trialboj (#9517) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Igen, csak úgy lehet.

Nekem gyanús ez a 21 másodperces flashelés, most pontosan nem emlékszem, de inkább olyan 2,5-3 perc körül szokott lenni a folyamat.

(#9519) trialboj


trialboj
őstag

Ok, szóval előszor fastboot modban flasheltem, aztán említetted hogy arra a parancsra nem kapcsol ki csak átlép valami módba, viszont mivel a piros led nem villogott, azt hittem nem működik, de működött.
Ujra flasheltem ebben a download moadban, sokkal hosszabb is lett, és elindult a telefon.

Óriási megkönnyebbülés hogy életre kelt. Két probléma van, hiába angol a nyelv, párszor kínai nyelven dob fel valami üzenetet amit nyilván értelmezni sem tudok...
Illetve a google play sincs rajta. Ezt utólag apkból gond nélkül lehet telepíteni ugye?

Ha nem szeretném kísérteni a sorsomat, és ismét hazavágni a telót, használhatom így ahogy van twrp, meg bootloader mókolás nélkül? vagy a kínai rom miatt, többször futok majd értelmezhetetlen üzenetekbe amelyek megőrjítenek, és mondhatni kötelező lenne tovább frissíteni eus romra?

Nagyon szépen köszönöm a segítséget Savageboy !

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9520) Savageboy válasza trialboj (#9519) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Hát én biztos nem maradnék a kínai romon, bár nyilván használható ezzel is. Sajnos mivel ez kínai belpiacra szánt készülék, ezért nincs hozzá hivatalos global rom, de ha kicsit utánaolvasol akkor annyira nem vészes feltenni az EU romot rá, ami tud rendesen magyarul, van Google Play alapból, nincsenek kínai alkalmazások előtelepítve, stb.

Fel lehet tenni a Google Play-t utólag is, itt egy leírás hozzá.

Szoftveresen egyébként elég nehéz elrontani ezeket a Qualcomm SoC-os telefonokat, legrosszabb esetben is maximum adatvesztésed lesz és az időd megy, amíg rendbehozod. :)

(#9521) trialboj


trialboj
őstag

Most jönne a bootloader nyitási kérelem, ha megvan twrp telepítés, és akkor lennék ott ahol már a legelején is tartottam, majd twrp segítségével egy tiszta telepítéssel fel lehetne tenni egy eu romot? jelnleg ez 9.6 miui, ennél van frissebb? vagy vissza kellene "frissíteni" 9.5 re? ez további gond lehet?

Most már 7.0ás droid van rajta, ezt nem ronthatja el a frissítés, nem zár vissza a bootloader meg hasonló fincsiségek ami visszavág megint a kőkorszakba?

Nekem tökéletes lenne angol nyelv, csak attól félek hogy esetleg majd nem megy rajta pár app, kompatibilitási problémák lesznek vagy kapok még kínai szöveges üzenetet fontos beállításokkal, ami problémát okoz.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9522) taptaq


taptaq
aktív tag

Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar elérhetővé válik erre is a Miui10.

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#9523) Savageboy válasza trialboj (#9521) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Igen, ahogy leírtad. Ha kinyitottad a BL-t akkor 7.0 alapú EU rom telepítése már nem zárja vissza. Stabilban elvileg ez a legfrissebb, de pont írta utánad a kolléga, hogy dev romoknál kijött a MIUI 10 is.

Kompatibilitási gondok elvileg nem szabadna, hogy legyenek, kínai szöveg meg passz, lehet valamelyik alkalmazás dobott fel olyan üzenetet, de a rendszernek tudnia kellene angolul.

(#9524) trialboj válasza taptaq (#9522) üzenetére


trialboj
őstag

Ezt te megkaptad automatikusan :O? Azért elég régi ez a telefon, hogy létezik hogy még van támogatása?
Már egy minőségibb tokot sem találok rá ebayen, mert gondolom a sikeres utódok miatt nem volt rá kereslet.

Utána olvasok hogy mi került bele, van-e valami finomság. A 9es miuinak volt pár hasznos ficsőrje ami miatt frissíteni akartam, és alig fél éve jött ki, ha már most itt a 10 es akkor nem tűnik hihetőnek hogy ez jelentősen jobb lenne.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9525) taptaq válasza trialboj (#9524) üzenetére


taptaq
aktív tag

Megkaptam automatikusan. Jobb az értesítési sáv, a hangerő és fényerő szabályzó modernebb szebb lett.
Gps, mobilnet, wifi, bt eddig minden rendben van. Nem csináltam tiszta telepítést, csak simán lefrissítettem a régi rendszert. A lényeg nálam az Otp smartbank alkalmazás, eddig minden rendben vele. Fénykép,videó megy, portré mód azt nem láttam a beállításokban (elvileg lennie kellene, egy kamerás telóknál is Miui10 alatt).

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#9526) Pistiboy88


Pistiboy88
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy mi4c, amit unlockolni kéne. De most egy olyan problémába ütközök, hogy folyamatosan azt írja ki mikor a fiókhoz akarom adni a telefont : 'Couldn't verify, wait a minute or two and try again'

Bármit próbáltam, sehogy sem jó!
Fastboot-ból lett flashelve, 7.1.20 kínai romra, mert nagyon meg volt reccsenve a telefon és el sem indult. Most már megy, de unlockolni kéne, mert a google appok is hiányoznak, ráadásul a sim-re is valami régió hibát ír. Szóval nem egyszerű a helyzetem, de holnapra meg kéne oldanom, mert meló, teló meg nincs másik (vagyis volt egy redmi note4, ami tegnap a lépcső élével találkozott, mikor a kislányom fogtam meg, hogy ne essen le, rohadtul összetört a kijelző)....

Kösz a segítséget!

üdv, Pisti

(#9527) g_g_g válasza Pistiboy88 (#9526) üzenetére


g_g_g
őstag

Az összegoglalóban lévő módon próbáltad hivatalosan nyitni?

(#9528) Pistiboy88 válasza g_g_g (#9527) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Igen, de nem jött össze. Már vagy 2 hete próbálom, de azért nem izgatott, mert csak meg akartam csinálni. De most, hogy szerencsétlenül leesett a redmi note 4, nagyon sürgős lett. Csak már szétver az ideg, mert nem akar jó lenni, akármit csinálok.
Sajnos fastboot romból nincs global, így mindenképp nyitni kell a bootloadert. Meg nem értem, hogy a sim miért nem megy benne. Unknow-nak írja, másik telóban jó,de a feleségem kártyája sem megy benne, arra is azt írja, meg valami incorrect region-t. Ezekkel nem tudtam semmit sem kezdeni.

(#9529) Savageboy válasza Pistiboy88 (#9528) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Pontosan milyen romot tettél rá? Biztos erre a telefonra való volt?

Ha sürgős a megoldás, akkor én nem hivatalos módon nyitnám (6.1.7-es romnál simán lehet "fastboot oem unlock" paranccsal nyitni), viszont ezután arra figyelni kell, hogy CSAK 5.1 (LOLLIPOP) ALAPÚ ROMOT TEHETSZ FEL, különben az 5.1 -> 7.0-ra váltás miatt a bootloader újra visszazár, és azt már csak hivatalos módon tudod nyitni (vagy újra kezded az egészet elölről...).

Pl. a 8.2.1.0-s EU stabil még mehet, az az utolsó 5.1 alapú stabil rom.

Remélhetőleg a modemed is megjavul a fenti művelettől.

(#9530) Pistiboy88 válasza Savageboy (#9529) üzenetére


Pistiboy88
aktív tag

Megpróbálom nem hivatalosan, nem gond, ha utána visszazár. Akkor tesztelem.

(#9531) TomBall


TomBall
csendes tag

Sziasztok!

Ma reggel cseréltem akksit. Kb. 8 órája töltöm, de még mindig csak 0%-ot mutat az akkumlátor. A led pirosan világít, de a kijelzőn nem mutatja a töltést. A telót be tudom kapcsolni.
Rossz lehet az új akksi vagy legyek türelmes vagy kalibrálni kell?

(#9532) trialboj válasza TomBall (#9531) üzenetére


trialboj
őstag

Telefon ügyben én nem vagyok pro, de az sosem jó ha teljesen lemerülve kapod meg / tartod az akksit, (bármilyen eszközben) károsítja, és pont az történhet ami veled is, nem tudod visszatölteni.

Az a kérdés hogy biztos jól csatlakoztattad a kis kábelét? Mert ha igen, akkor sajnos az aksival lesz a gond, ez nem egy mai modell, szóval az aksi lehet évek óta a raktárban porosodott, lemerült, és annak annyi, postázás előtt nem csekkolták...

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9533) TomBall válasza trialboj (#9532) üzenetére


TomBall
csendes tag

Szia!

Köszönöm a válaszod! Sajnos az új aksi a halott, mert reggelere se történt semmi. Így megy vissza a régi.

(#9534) janakbacsi


janakbacsi
őstag

eltörött a telefonom kijelzője, ez jó lehet hozzá vajon? youtube videó alapján nem egy túl bonyolult művelet a csere.
[link]

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9535) trialboj


trialboj
őstag

Nem sikerül kinyitni ezt a rohadmányos bootloadert, és hibaüzenetet sem ír, honnan tudjam hogy mi a gond?
[link]

Ha egy másik Mi accountot próbálnék, ami a jelenlegi telefonomhoz van kapcsolva, az gond lenne? Lehet több telefonhoz kapcsolva 1 account? És ha azt az accountot nyitom, akkor a jelenleg jól működő telefonom nem kerül hátrányos helyzetben? :)
Pl nem kap több frissítést, v mit tudom én.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9536) janakbacsi válasza trialboj (#9535) üzenetére


janakbacsi
őstag

Egy account al lehet több telefont is nyitni, de 30 naponta csak egyet.

"You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig."

(#9537) trialboj


trialboj
őstag

Miui fórumon sincs rá megoldás, akinek ezt írja a telefon, az heteket hónapokat várt és nem nyitotta ki.

A developer optionsnál van egy olyan hogy enable OEM unlocking, ezt hiába állítom enabled-re, ahogy kimegyek a menüből visszavált... ennek lehet bármi köze hozzá?

Illetve a Mi Unlock Status nál is ez jelenik meg ha arra kattintok h add account and device 86012: xxxx kínai jelek

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9538) trialboj


trialboj
őstag

Hozzak létre egy teljesen friss accot, rendeljem hozzá egy másik telefonszámhoz, és úgy van esély hogy sikerül?

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9539) Melack


Melack
veterán

Elkezdett sárgulni a kijelző a hangerőgombok körül. Honnan érdemes másik kijelzőt rendelni?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#9540) mcfly82 válasza Melack (#9539) üzenetére


mcfly82
tag

5 hsz-el feljebb linkelt egyet janakbacsi fórumtárs. Talán az jó lehet, és árban sem rossz.

(#9541) trialboj válasza Melack (#9539) üzenetére


trialboj
őstag

Nekem ez van, saját magam cseréltem, első próbálkozás volt, és gond nélkül ment minden.
[link]

egyedül a rezgőmotorral szenvedtem kicsit mert az ragasztva van, és nem tudtam pontosan hogy jön le, de kis hajszárító, és óvatos feszegetéssel kipattant.

Működik szépen, nem úgy mint a szuperszoftver.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9542) trialboj válasza g_g_g (#9493) üzenetére


trialboj
őstag

Francért nem segít senki? Jól megszivattatok, hogy nem akkora nagy meló ez, a frissítgetés, nem lehet nayon elrontani, erre szinte használhatatlanná vált a telefon, nem működik semmilyen google szolgáltatás nem enged bejelentkezni, anélkül meg nem is okostelefon csak 1 darab ócskavas.

[link]

Mi flashel nem lehet eu romot erőltetni rá? Bármilyen régit, csak legyen benne google play.
Nem nyitja a bootloadert, senkinek nem nyitja aki hasonló hibaüzenetet kap mint én, nincs rá sehol megoldás.

g_g_g, szépen levezette hogy ez mennyire egyszerű, aztán mióta szenvedek vele már nem igazán szólal meg, még sem annyira laza dolog.

És nyilván nem a ti hibátok hogy így jártam, viszont nem véletlenül féltem tőle, de a nem olyan nagy dolog ez, meg hamar megvan tanácsokkal könnyen meg lehetett vezetni.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9543) g_g_g válasza trialboj (#9542) üzenetére


g_g_g
őstag

Szia!

Sajnálom, hogy így jártál, de amiben tudtam segítettem.
Bár ha ilyen hangnemben kérsz segítséget azzal nem könnyíted meg a helyzeted, szerintem.

Nekem - és többeknek is - sikerült azon leírás szerint ROM-ot cserélni amit korábban írtam.
Nálad valami félre csúszhatott, ha jól értem a a bootloader-t nem tudod kinyitni, így nem tudsz TWRP-t és EU ROM-ot telepíteni.
MIFLASH-sel nem tudsz EU ROM-ot feltenni.

Úgy emlékszem, volt itt a fórumon aki hasonló gonddal küzdött, hátha tud majd segíteni neked.
Addig én sem tudok okosabbat javasolni, mit neten tovább keresgélni a megoldást.

(#9544) trialboj válasza g_g_g (#9543) üzenetére


trialboj
őstag

Több féle hangnemben is megpróbáltam, de arra sem reagált senki.

MIFLASH-sel milyen EU ROM-ot lehetne feltelepíteni, TWRP és zárt bootloader mellett?

A google play-t végül sikerült feltepelíteni, nagyon nagyon sokat kellett várni az első google acc loginnál, és ha ezt kibírtad és bejelentkeztél, akkor onnantól már szépen fut.

Én továbbra is azt mondom, hogy ne javasoljátok nem hozzáértőknek hogy szoftveresen piszkálják a telefont HA nincs semmi baja, csak frissítgetni akarják. A legújabb droid rendszer sem éri, meg azt az idegeskedést ami én emiatt letoltam az elmúlt hetekben.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9545) Savageboy válasza trialboj (#9544) üzenetére


Savageboy
aktív tag

MiFlash-sel csak hivatalos fastboot romokat lehet feltenni, az EU romok egyrészt nem hivatalosak, másrészt recovery-s zip formátumúak, TWRP-ből flashelhetők.

(#9546) trialboj válasza Savageboy (#9545) üzenetére


trialboj
őstag

Erre a kínai ROM-ra kellene kapjak bootloader nyitási engedélyt?

Miui fórumon ezt írták, de ennek semmi értelme, vagy csak nem olvasták azt a részt hogy nem értek hozzá:

What's your actual bootloader status?
Did you check it from Fastboot Mode?

For Global ROM, we don't have it for Mi 4c because it's using China ROM only..

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9547) Savageboy válasza trialboj (#9546) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Régebben inkább developer romot ajánlottak bootloader nyitáshoz, de később úgy tudom, hogy már stabillal is ment.

Hol akad el a folyamat? A MiFlashUnlock szokott logfile-t generálni a futtatás során a mappájában, az nem ír valami használhatót?

(#9548) trialboj válasza Savageboy (#9547) üzenetére


trialboj
őstag

Esetleg tudnál ajánlani egy developer romot amit megpróbálhatok? (linkre gondoltam, nem tudom honnan lehet válogatni)

99%nál ezt dobja: [link]

MiFlashUnlock sok mindent ír, de ebből szerintem csak az érti meg a lényeget aki írta:)

OKAY [ 0.054s]
finished. total time: 0.054s
²ÆÛñ à÷Fý
DEBUG <22:33:30.762,T:3064> : VerifyDeviceInfo
INFO <22:33:30.762,T:3064> : product:msm8992
DEBUG <22:33:30.762,T:3064> : getvar token -s 2892192e
DEBUG <22:33:30.808,T:3064> : token: G3cYSu29MuZMvZxJNAgzAR4A
finished. total time: 0.006s
DEBUG <22:33:30.808,T:3064> : to sign token with key for device:msm8992
DEBUG <22:33:35.583,T:3064> : sign result:{
"code" : 20034,
"description" : "当前账号无法解锁此设备",
"uid" : "1607086116"
}

DEBUG <22:33:35.583,T:3064> : unlock return:20034 msg:当前账号无法解锁此设备
DEBUG <22:33:41.141,T:3064> : getvar token -s 2892192e
DEBUG <22:33:41.178,T:3064> : token: G3cYSu29MuZMvZxJNAgzAR4A
finished. total time: 0.009s
DEBUG <22:33:41.178,T:3064> : -s 2892192e oem device-info
DEBUG <22:33:41.259,T:3064> : ...
(bootloader) Device tampered: false
(bootloader) Device unlocked: false
(bootloader) Device critical unlocked: false
(bootloader) Charger screen enabled: true
(bootloader) Display panel:
OKAY [ 0.053s]

Köszönöm a segítségedet.

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#9549) this is life válasza trialboj (#9548) üzenetére


this is life
Ármester

Probald meg a magyar fejlesztesu mitool-al letolteni a miunlock programot es azzal unlockolni ,valamiert a miunlock friss alkalmazasa nekem se futott vegig se x86,se x64 windows alatt .. Az oka passz ,pedig a nyitasi engedely meg volt, ennek ellenere a windowsos alkalmazas ami a miunlock webhelyrol toltheto le nem tudta elvegezni a bl nyitasat .Igaz utana a megfelelo twrp felrakasa szivatott egy darabig ...

cs1rk3

Melyik miui verziot hasznalod ? A parom telefonja miuihu v8.xxx produkal hasonlot ,nalam miuieu v9.2.1.0 stabil es nem csak a neve az .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#9550) Savageboy válasza trialboj (#9548) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Valamiért az en.miui.com-on nincs is most kint a 4c, de a fórumban ott vannak a romok.

Ez a legújabb (már MIUI 10-es) China Developer fastboot rom: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.