Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1319) GoodSpeed válasza cintula187 (#1317) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Azt látod nem tudom pontosan márkára, meg is mondom miért. A történet úgy volt, hogy bementem biztosítást kötni, meg is kötöttem, havi 4K majdnem a biztosítás. Eredetileg örültem, hogy gyárilag van rajta fólia. A csaj mondja, hogy semmit nem ér, ami rajta van, mert nem üveg. Mondjuk Gorilla Glass 6 védi, de mondom oké, cserélje. Hajdúszoboszlón volt a történet... szóval 4K-ért elővett egyet, előttem bontotta ki, annyi biztos, hogy kék szín is dominált és fekete is a fólia dobozán. Ott volt hiba részemről, hogy: mielőtt megszólalhattam volna, hogy vinném a "szemetet is", már ki is dobta a kukába...
Aztán megpróbáltam belőlük kiszedni, hogy mit is helyeztek fel, de nagyon titkolták, annyit tudtam meg, hogy 9H-s.

Elsőnek a csaj azt mondta, hogy rávalót :D Másodjára próbáltam, hogy haveromnak is ilyen telefonja van, és érdekelné, hát nem jutottam előrébb... harmadjára már egy srác volt ott, az mondta, hogy 9H-s. Nem véletlen titkolták, nem a minőségével van a gond, hanem a felárral :)

Egyébként szépen van rajta, védi.

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.