Hirdetés

2020. augusztus 14., péntek

Gyorskeresés

(#1) Botnet64

Botnet64
(csendes újonc)

Legabb IP54 kapott volna

Nokia N9, Blackberry Z30, Huawei P9, iPhone 7 Plus

(#2) jUUh

jUUh
(őstag)

Már jó pár éve csak Xiaomi-t veszek, mondhatni "fan" vagyok, de 380e Ft nemhogy ezért, bármilyen telefonért sok lenne. Arról nem is beszélve, hogy a Mi 9T pop-up kamerája után zavarna a hole-punch. A MIUI meg jó, de szerintem egy európai szemnek messze van a flagship kategóriától. Persze lehetséges, hogy más nem így van vele.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9T 6/128 "davinci"

(#3) beyruth82

beyruth82
(addikt)

A világ legdrágább ip tanusítvány nélküli telefonja :DDD

(#4) bollokcs80

bollokcs80
(Korrektor)

Idén akartam magasabb kategóriába lépni a Redmi Note-ok után, de ezeket az elszállt árakat én nem tudom (és akarom) követni. :F

A vizállóság hiána amúgy nem fájna, a single-SIM igen.

[ Szerkesztve ]

(#5) nozs23

nozs23
(senior tag)

Ennek a gyartonak egy kiemelkedo tulajdonsaga volt: a kedvezo ara. Mar ez sincs. :(

[ Szerkesztve ]

(#6) nyisziati

nyisziati
(veterán)
LOGOUT blog

Már tavaly számított mindenki a drágulásra, de ennyire azért nem.
250-280 volt a tipp. De 380... :((( Igen erős túlzás.
Ráadásul pont most, a nagy visszaesés idején. Legalább napolták volna el a bemutatót.

A Samsung telefonok mellől is kimaradhat a töltő! (kattints a nickem alatt a LOGOUT blogra) . . . . . . . . . . . . . . . . Samsung Galaxy A9 (2018); Pebble Steel

(#7) borand

borand
(aktív tag)

Sokszor gondolkoztam már, hogy lenyelem a péklapát méretet és kipróbálok egy Xiaomit. Az új keletű árazással minden bizonnyal nem fogom. S10e még egy darabig jó lesz, aztán vagy marad a Samsung vonal (főleg, ha hajlandóak lesznek az üzemidőt rendbe vágni) vagy inkább a OnePlus, mint a Xiaomi.

Valaki meg csinálhatna már igazán 6 col körül is valami értelmeset. talán a Note10 az utolsó telefon, amiért még adnék sok pénzt, korrekt a mérete és a tollnak hála még valami pluszt is adna.

(#8) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Azok a 2x zoom képek zseniálisak, le a kalappal. Simán ezt választanám szamszung vagy vávej helyett.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Noukoum válasza jUUh (#2) üzenetére

Noukoum
(addikt)

Nem véletlen hogy a Xiaomi.hu-n is csak a sima mi 10 lesz elvileg.

A cikkhez: Jó lenne megemlíteni az összes e-sim telefonnál hogy magyarországon ez csak korlátozottan elérhető, pl nálam sem lenne vele dual sim mert a szolgáltató nem kínál ilyen opciót. És attól még gáz hogy ez nem dual sim.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) bollokcs80 válasza nyisziati (#6) üzenetére

bollokcs80
(Korrektor)

Mondjuk egy 180-250 (sima-pro) árral kiegyeztem volna.

(#11) juuzer

juuzer
(őstag)

Hát akkor a fillérb*szás ideje végleg leáldozott. :DDD

Hiába tetszik, ennyiért borszasztóan drága. És akkor még a bughalmaz MIUI-t hozzá se vettem az összképhez.

bollokcs80: +1

Vamos a la playa.

(#12) nyisziati válasza bollokcs80 (#10) üzenetére

nyisziati
(veterán)
LOGOUT blog

Annyi még belefért volna. A MiMix is 200 fölött nyitott.
Közel a duplája viszont már erős túlzás. Főleg, hogy a P40 is lecsúszott már 300 környékére.

A Samsung telefonok mellől is kimaradhat a töltő! (kattints a nickem alatt a LOGOUT blogra) . . . . . . . . . . . . . . . . Samsung Galaxy A9 (2018); Pebble Steel

(#13) juuzer válasza nyisziati (#12) üzenetére

juuzer
(őstag)

A P40 Pro jelenleg 310k a konzolvilágnál. Tekintve, hogy a GMS hiányán kívül ennél mindenben jobb, inkább azért rohannék. Még ha ez a fehér hátlap iszonyatosan gyönyörű is b*sszameg.

Vamos a la playa.

(#14) Johnny

Johnny
(senior tag)

Xiaomi telók vannak a családban. Többek között Mi8 és Mi9 is. Jók, szeretjük őket. Szoftver naprakész, minden klappol. Ha jól rémlik még a 8/128-as MI9-et is csak 120-130 körül vettük.380e durván elszállt ár, ennyiért köszönöm de nem.

(#15) Doki42

Doki42
(senior tag)

Köszönjük a cikket :C
" drágaszágom" :Y ez elszált ár.

[ Szerkesztve ]

Honor 20pro - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#16) predakon

predakon
(senior tag)

Engem nem csak az ára borzaszt el hanem az, hogy nem kerülhetne bele két sim..... a jack is off, sajnos a xiaomi is meghülyült de legalább olcsóbb lesz a 9t pro.

(#17) hroberto

hroberto
(addikt)

Köszi a tesztet! Remélem a sima Mi10 tesztje is jön hamarosan!

Xiaomi Mi 10, KTM 790 Duke

(#18) Graphics

Graphics
(Jómunkásember)

Tudásban és árban is felnőtt a többiekhez.

Én megvárom az áresést, jelenleg nem érzek késztetést váltásra.

Snap845-öt hajtok , igazából csak az aksimat érzem picit fáradtnak a feladathoz.

Redmi/Poco vonalat várom inkább.

(#19) beyruth82 válasza juuzer (#13) üzenetére

beyruth82
(addikt)

GMS hiányán kívül....😂😂😂
Apró kis semmisség 🤣🤣🤣

(#20) Laraxior

Laraxior
(titán)

Mi 9T Pro-mat vettem 360EUR-ért... ezért meg kellene több, mint 1000EUR-t adni (1029 pontosan)
Ha ennek lőttek volna egy 6-700EUR-s árat, mindjárt keresettebb termék lenne

[ Szerkesztve ]

"...nem jó, de nem is tragikus..."

(#21) MarkCsiha461

MarkCsiha461
(junior tag)

OnePlus 8 Pro áron árulni vízállóság nélkül kicsit meredek....Miért venném ezt a telefont egy OnePlus helyett? :F

 iPhone 11  Apple AirPods 2  Xbox One S 1TB

(#22) INGJOKE válasza Graphics (#18) üzenetére

INGJOKE
(addikt)

+1

Szerintem is jó lett ez a telefon, bár sosem éreztem késztetést, hogy a sima mi szériából válasszak. Én is még kivárok mi lesz idén és majd év vége felé mikor látom mi, mennyi, hogyan akkor döntök. A miui 12 viszont nekem nagyon tetszik az első hivatalos béta még némi hibát hoz, de lesz ez még jobb is. :)

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev) +Polar Vantage M +Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb(+512) ssd+ Logitech g903+ Jabra Elite Active T65

(#23) gattolino válasza MarkCsiha461 (#21) üzenetére

gattolino
(aktív tag)

Mondjuk a kamera miatt, meg nagyobb akksi. Minden másban a Oneplus a nyerő.

(#24) kop8

kop8
(őstag)

Ez nagyon drága a telefon, pofára esés lesz a xiaominak ez :K
Nekem is xiaomi van 9t pro és jön majd az utodja a k30pro az olcsobb lesz azert...

GIGABYTE Z77-DS3H / i5 2500k Scythe Mugen 2 PASSZÍV / 4*2GB DDR3 1600Mhz / R9 380 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi9t pro

(#25) hroberto válasza kop8 (#24) üzenetére

hroberto
(addikt)

Szerintem sem fogják ilyen áron kapkodni, és talán emiatt gyorsan fog esni az ár.

(#26) Bailey

Bailey
(senior tag)

Pont a legrosszabbkor jött az 5G miatti áremelkedés minden gyártónál. Aki most 5G-s telefont vesz, az inkább fog Samsungot venni, vagy Huaweit, ha nem kell a Google csomag, esetleg kínai a vevő. Vagy megvárja az új iPhone 12 sorozatot, mert most olyan pletykák vannak, hogy nem lesz felár az 5G miatt ősszel. De ennyi pénzért ez a Xiaomi túl drága, ahogy a Oneplus is. Pár hónap, és jelentősen olcsóbbak lesznek, mert így nem sok fog fogyni szerintem. Jó telefon, de nem a mostani helyzetben sajnos.

(#27) juuzer válasza beyruth82 (#19) üzenetére

juuzer
(őstag)

Van élet a Google-ön túl is. Ezt már a WP-s időkben is megtanultam, nekem semmi bajom nem volt vele. :)

És továbbra is tartom, hogy a GMS (kényszer)kukázása a legjobb dolog, ami valaha az Androiddal történt. :)

Vamos a la playa.

(#28) minek?:S

minek?:S
(őstag)

Hát.. azért a Xiaomis árazás hiányzik.. ennyiért vicc. Ráadásul designban hatalmas visszalépés a Mi 9T(/Pro) után... Úgy tűnik, hogy hiába tudtam magam végre rávenni egy MiUI-s telefonra... ha ezt az árazást tartja a Xiaomi, akkor részemről maradok a későbbiekben más gyártóknál.

Üdv.:M.

(#29) RoBos válasza kop8 (#24) üzenetére

RoBos
(aktív tag)

Így van, a K30 Pro global változata a Poco F2 Pro azért kevesebb lesz, kb. 650 euró, amivel pariba van a Realme X50 Pro 5G is, ami szintén most jön Európába!

(#30) hroberto válasza juuzer (#27) üzenetére

hroberto
(addikt)

Részben a Google hiánya miatt bukott a WP...

[ Szerkesztve ]

(#31) RoBos válasza minek?:S (#28) üzenetére

RoBos
(aktív tag)

A Mi 9T Pro utódja sokaknál a Poco F2 Pro lesz... ;)

(#32) Plazmacucci válasza hroberto (#30) üzenetére

Plazmacucci
(nagyúr)

Mindig oda ütsz ahol a legjobban fáj? :DDD

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33) t72killer

t72killer
(titán)
LOGOUT blog

"USB 2.0", nulla vízállóság, EGYETLEN SIM, amikor még a samu is dual-simmel nyomja?? - egy 380ezres telefonnál... Aki ezt így ennyiért megveszi, attól 200% idiotizmusadót kéne beszedni. :U

[ Szerkesztve ]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#34) LosBlancosrm

LosBlancosrm
(addikt)

Vanplasz 8P jobban bejön.

[ Szerkesztve ]

(#35) Victoryus94 válasza RoBos (#31) üzenetére

Victoryus94
(őstag)

Már ha a K30 Pro Zoom-on alapszik, és nem a Pro-n.
Nem mindegy hogy elveszik a Zoom optikát, és adnak helyette egy makro nevű díszlencsét, vagy egy normális tele optika kerül a telóba.
Bár szerintem akkora eltérés így sem lesz, hogy megérje a tavalyi mobilt már idén cserélni, inkább annak opció, aki tavaly kihagyta a vételt.

[ Szerkesztve ]

(#36) enginev3.0

enginev3.0
(félisten)

Dupla ár, fele SIM kártya

Szerencsére ez is miui, így kösz de nem

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#37) Timer

Timer
(addikt)

Na, most akkor jöhetnek a trollok a OnePlus fórumokból végre ide, mert a XIAOMI tényleg féláron adja azt, amit a Onepl... ja várj, nem! ;]

[ Szerkesztve ]

Azt kapod, amit adsz.

(#38) Noukoum válasza t72killer (#33) üzenetére

Noukoum
(addikt)

Sokkal de sokkal drágábban is van a piacon usb 2.0-val szerelt mobil. És attól még nem kéne külön adót szedni mert valakinek nem számít, vagy azt se tudja mi az...

(#39) savariatours

savariatours
(tag)

Írjon már privátot nekem egy tulaj! Köszi

(#40) minek?:S válasza RoBos (#31) üzenetére

minek?:S
(őstag)

Ja persze, az egy korrekt kis készülék lett és valóban az a hivatalos utód. Bár én egy kicsit távolabbra gondoltam, nem generációnként szoktam váltani a telefonjaimat, hanem legalább 2-3 generációnként(ideális esetben) és kitudja milyen árazás lesz jövőre, ha most így elszálltak maguktól.

Üdv.:M.

(#41) dugesz77 válasza enginev3.0 (#36) üzenetére

dugesz77
(őstag)

"Szerencsére ez is miui, így kösz de nem".
Akkor ha olcsóbb lenne és dupla sim-es lenne akkor sem vennéd meg ,mert MIUI. Vagy mit vártál?

Nem rossz amúgy ez csak drága. Mindent belepakoltak mint a többi nagy és már az árat is elmerik kérni érte. Vagy bejön vagy nem.
Nem ezt kell megvenni akik kiakad az árán , szerencsére van nekik fél áron is bőven jó ajánlatuk.

(#42) Viktor0610 válasza savariatours (#39) üzenetére

Viktor0610
(MODERÁTOR)

Miért nem teszed fel itt a kérdésed? 🤔

Fekete Xiaomi Redmi Note 9S / 9 Pro / 9 Pro Max Nillkin Super Frosted Shield tok eladó - érd. privátban! :)

(#43) t72killer válasza Noukoum (#38) üzenetére

t72killer
(titán)
LOGOUT blog

"Sokkal de sokkal drágábban is van a piacon usb 2.0-val szerelt mobil." valóban, bár azokat ékszerként még hellyel-közzel lehet értelmezni, illetve 20év múlva is értéket fognak képviselni. Eközben a cikkbéli kacat árgörbéje egy év múlva metszi a kikiáltási ár felét, majd ha megússza a kijelzőtörést, kb 4év múlva pedig a 0-ás értéket.

[ Szerkesztve ]

(#44) GuineaPigMan

GuineaPigMan
(tag)

Mintha a Xiaomi nem ismerné a saját célközönségét. Vagy az is lehet, hogy a mi nézőpontunk rossz, és ezzel a készülékkel fog a legnagyobbat kaszálni (részemről kétlem). Mindenesetre érdekes. Mint ahogy a hiányosságok listája is. Eddig a flagship killer olcsóbban nyújtotta majdnem ugyanazt mint a nagy résztvevők (Samsung, Apple), most meg konkrétan drágábban nyújt kevesebbet sok téren. :(

Huawei P20, PC Ryzen 5 2600 / Sapphire RX 580 4GB

(#45) aelod

aelod
(veterán)

Szelfi kamera fix fókuszos?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#46) enginev3.0 válasza dugesz77 (#41) üzenetére

enginev3.0
(félisten)

Akkor sem , mert miui

Ez mind mind ár csökkentő dolog

És anyagilag úgy megvagyunk viselve, hogy még lábazatot se tuttunk csináni, mer nincs mibül ll Nem jó, de nem is tragikus ll Logitech <3 ll Oneplus 7 Pro Blue

(#47) Noukoum válasza t72killer (#43) üzenetére

Noukoum
(addikt)

Erre gondoltam
Cikkben lévőn legalább type c van.

[ Szerkesztve ]

(#48) t72killer válasza GuineaPigMan (#44) üzenetére

t72killer
(titán)
LOGOUT blog

Pár lehetséges forgatókönyv:
- a kínai dolgozó felemelkedett, és elkezdett 1000$-os telókat venni
- nyugaton valami rejtélyes mód felütötte magát a mazohizmus és a samunál gyengébb speckókkal megvert, gyengébb támogatású telót akarnak venni drágábban
- csusszant némi csúszópénz megfelelő nyugati szolgáltatóknak, hogy terítsék a telót előfizuval valósnak tűnő (!=bújtatott részletfizetés) "kedvezménnyel", persze a "listaárhoz" képest.

#47: nyilván ezt is veszik bőven sznobizmusból, de nagyon nem egy kategória a két telefon. Sőt, a két ökoszféra. Hány év supportot is kap a két készülék/mennyi idő alatt írod le az árát?

[ Szerkesztve ]

(#49) nightmare13

nightmare13
(senior tag)

Ahogy várható volt, a brandek szétválásával kialakulnak a különböző osztályok:

Mi - felső-közép és felsőkategóriás telefonok
Pocophone - jó áras közép, felső-közép telefonok
RedMi - alsó közép és középkategóriás néptelefonok

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#50) Azie válasza t72killer (#48) üzenetére

Azie
(őstag)

utóbbira szavaznék

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.