Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Botnet64


Botnet64
csendes tag

Legabb IP54 kapott volna

Nokia N9, Blackberry Z30, Huawei P9, iPhone 7 Plus

(#2) jUUh


jUUh
addikt

Már jó pár éve csak Xiaomi-t veszek, mondhatni "fan" vagyok, de 380e Ft nemhogy ezért, bármilyen telefonért sok lenne. Arról nem is beszélve, hogy a Mi 9T pop-up kamerája után zavarna a hole-punch. A MIUI meg jó, de szerintem egy európai szemnek messze van a flagship kategóriától. Persze lehetséges, hogy más nem így van vele.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+

(#3) beyruth82


beyruth82
veterán

A világ legdrágább ip tanusítvány nélküli telefonja :DDD

(#4) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Idén akartam magasabb kategóriába lépni a Redmi Note-ok után, de ezeket az elszállt árakat én nem tudom (és akarom) követni. :F

A vizállóság hiána amúgy nem fájna, a single-SIM igen.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#5) nozs23


nozs23
addikt

Ennek a gyartonak egy kiemelkedo tulajdonsaga volt: a kedvezo ara. Mar ez sincs. :(

[ Szerkesztve ]

(#6) nyisziati


nyisziati
veterán

Már tavaly számított mindenki a drágulásra, de ennyire azért nem.
250-280 volt a tipp. De 380... :((( Igen erős túlzás.
Ráadásul pont most, a nagy visszaesés idején. Legalább napolták volna el a bemutatót.

(#7) borand


borand
aktív tag

Sokszor gondolkoztam már, hogy lenyelem a péklapát méretet és kipróbálok egy Xiaomit. Az új keletű árazással minden bizonnyal nem fogom. S10e még egy darabig jó lesz, aztán vagy marad a Samsung vonal (főleg, ha hajlandóak lesznek az üzemidőt rendbe vágni) vagy inkább a OnePlus, mint a Xiaomi.

Valaki meg csinálhatna már igazán 6 col körül is valami értelmeset. talán a Note10 az utolsó telefon, amiért még adnék sok pénzt, korrekt a mérete és a tollnak hála még valami pluszt is adna.

(#8) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Azok a 2x zoom képek zseniálisak, le a kalappal. Simán ezt választanám szamszung vagy vávej helyett.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) Noukoum válasza jUUh (#2) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem véletlen hogy a Xiaomi.hu-n is csak a sima mi 10 lesz elvileg.

A cikkhez: Jó lenne megemlíteni az összes e-sim telefonnál hogy magyarországon ez csak korlátozottan elérhető, pl nálam sem lenne vele dual sim mert a szolgáltató nem kínál ilyen opciót. És attól még gáz hogy ez nem dual sim.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#10) bollokcs80 válasza nyisziati (#6) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Mondjuk egy 180-250 (sima-pro) árral kiegyeztem volna.

B.Cs.

(#11) juuzer


juuzer
addikt

Hát akkor a fillérb*szás ideje végleg leáldozott. :DDD

Hiába tetszik, ennyiért borszasztóan drága. És akkor még a bughalmaz MIUI-t hozzá se vettem az összképhez.

bollokcs80: +1

Vamos a la playa.

(#12) nyisziati válasza bollokcs80 (#10) üzenetére


nyisziati
veterán

Annyi még belefért volna. A MiMix is 200 fölött nyitott.
Közel a duplája viszont már erős túlzás. Főleg, hogy a P40 is lecsúszott már 300 környékére.

(#13) juuzer válasza nyisziati (#12) üzenetére


juuzer
addikt

A P40 Pro jelenleg 310k a konzolvilágnál. Tekintve, hogy a GMS hiányán kívül ennél mindenben jobb, inkább azért rohannék. Még ha ez a fehér hátlap iszonyatosan gyönyörű is b*sszameg.

Vamos a la playa.

(#14) Johnny


Johnny
senior tag

Xiaomi telók vannak a családban. Többek között Mi8 és Mi9 is. Jók, szeretjük őket. Szoftver naprakész, minden klappol. Ha jól rémlik még a 8/128-as MI9-et is csak 120-130 körül vettük.380e durván elszállt ár, ennyiért köszönöm de nem.

(#15) Doki42


Doki42
őstag

Köszönjük a cikket :C
" drágaszágom" :Y ez elszált ár.

[ Szerkesztve ]

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#16) predakon


predakon
őstag

Engem nem csak az ára borzaszt el hanem az, hogy nem kerülhetne bele két sim..... a jack is off, sajnos a xiaomi is meghülyült de legalább olcsóbb lesz a 9t pro.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#17) hroberto


hroberto
veterán

Köszi a tesztet! Remélem a sima Mi10 tesztje is jön hamarosan!

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#18) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tudásban és árban is felnőtt a többiekhez.

Én megvárom az áresést, jelenleg nem érzek késztetést váltásra.

Snap845-öt hajtok , igazából csak az aksimat érzem picit fáradtnak a feladathoz.

Redmi/Poco vonalat várom inkább.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) beyruth82 válasza juuzer (#13) üzenetére


beyruth82
veterán

GMS hiányán kívül....😂😂😂
Apró kis semmisség 🤣🤣🤣

(#20) Laraxior


Laraxior
titán

Mi 9T Pro-mat vettem 360EUR-ért... ezért meg kellene több, mint 1000EUR-t adni (1029 pontosan)
Ha ennek lőttek volna egy 6-700EUR-s árat, mindjárt keresettebb termék lenne

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#21) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

OnePlus 8 Pro áron árulni vízállóság nélkül kicsit meredek....Miért venném ezt a telefont egy OnePlus helyett? :F

(#22) INGJOKE válasza Graphics (#18) üzenetére


INGJOKE
veterán

+1

Szerintem is jó lett ez a telefon, bár sosem éreztem késztetést, hogy a sima mi szériából válasszak. Én is még kivárok mi lesz idén és majd év vége felé mikor látom mi, mennyi, hogyan akkor döntök. A miui 12 viszont nekem nagyon tetszik az első hivatalos béta még némi hibát hoz, de lesz ez még jobb is. :)

(#23) gattolino válasza MarkCsiha461 (#21) üzenetére


gattolino
senior tag

Mondjuk a kamera miatt, meg nagyobb akksi. Minden másban a Oneplus a nyerő.

Vivo X90 Pro Plus

(#24) kop8


kop8
őstag

Ez nagyon drága a telefon, pofára esés lesz a xiaominak ez :K
Nekem is xiaomi van 9t pro és jön majd az utodja a k30pro az olcsobb lesz azert...

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#25) hroberto válasza kop8 (#24) üzenetére


hroberto
veterán

Szerintem sem fogják ilyen áron kapkodni, és talán emiatt gyorsan fog esni az ár.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#26) Bailey


Bailey
senior tag

Pont a legrosszabbkor jött az 5G miatti áremelkedés minden gyártónál. Aki most 5G-s telefont vesz, az inkább fog Samsungot venni, vagy Huaweit, ha nem kell a Google csomag, esetleg kínai a vevő. Vagy megvárja az új iPhone 12 sorozatot, mert most olyan pletykák vannak, hogy nem lesz felár az 5G miatt ősszel. De ennyi pénzért ez a Xiaomi túl drága, ahogy a Oneplus is. Pár hónap, és jelentősen olcsóbbak lesznek, mert így nem sok fog fogyni szerintem. Jó telefon, de nem a mostani helyzetben sajnos.

(#27) juuzer válasza beyruth82 (#19) üzenetére


juuzer
addikt

Van élet a Google-ön túl is. Ezt már a WP-s időkben is megtanultam, nekem semmi bajom nem volt vele. :)

És továbbra is tartom, hogy a GMS (kényszer)kukázása a legjobb dolog, ami valaha az Androiddal történt. :)

Vamos a la playa.

(#28) minek?:S


minek?:S
őstag

Hát.. azért a Xiaomis árazás hiányzik.. ennyiért vicc. Ráadásul designban hatalmas visszalépés a Mi 9T(/Pro) után... Úgy tűnik, hogy hiába tudtam magam végre rávenni egy MiUI-s telefonra... ha ezt az árazást tartja a Xiaomi, akkor részemről maradok a későbbiekben más gyártóknál.

Üdv.:M.

(#29) RoBos válasza kop8 (#24) üzenetére


RoBos
senior tag

Így van, a K30 Pro global változata a Poco F2 Pro azért kevesebb lesz, kb. 650 euró, amivel pariba van a Realme X50 Pro 5G is, ami szintén most jön Európába!

(#30) hroberto válasza juuzer (#27) üzenetére


hroberto
veterán

Részben a Google hiánya miatt bukott a WP...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#31) RoBos válasza minek?:S (#28) üzenetére


RoBos
senior tag

A Mi 9T Pro utódja sokaknál a Poco F2 Pro lesz... ;)

(#32) Plazmacucci válasza hroberto (#30) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Mindig oda ütsz ahol a legjobban fáj? :DDD

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#33) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"USB 2.0", nulla vízállóság, EGYETLEN SIM, amikor még a samu is dual-simmel nyomja?? - egy 380ezres telefonnál... Aki ezt így ennyiért megveszi, attól 200% idiotizmusadót kéne beszedni. :U

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#34) #24536576


#24536576
törölt tag

Vanplasz 8P jobban bejön.

[ Szerkesztve ]

(#35) Victoryus94 válasza RoBos (#31) üzenetére


Victoryus94
őstag

Már ha a K30 Pro Zoom-on alapszik, és nem a Pro-n.
Nem mindegy hogy elveszik a Zoom optikát, és adnak helyette egy makro nevű díszlencsét, vagy egy normális tele optika kerül a telóba.
Bár szerintem akkora eltérés így sem lesz, hogy megérje a tavalyi mobilt már idén cserélni, inkább annak opció, aki tavaly kihagyta a vételt.

[ Szerkesztve ]

(#36) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Dupla ár, fele SIM kártya

Szerencsére ez is miui, így kösz de nem

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#37) Timer


Timer
veterán

Na, most akkor jöhetnek a trollok a OnePlus fórumokból végre ide, mert a XIAOMI tényleg féláron adja azt, amit a Onepl... ja várj, nem! ;]

[ Szerkesztve ]

(#38) Noukoum válasza t72killer (#33) üzenetére


Noukoum
veterán

Sokkal de sokkal drágábban is van a piacon usb 2.0-val szerelt mobil. És attól még nem kéne külön adót szedni mert valakinek nem számít, vagy azt se tudja mi az...

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#39) #41360896


#41360896
törölt tag

Írjon már privátot nekem egy tulaj! Köszi

(#40) minek?:S válasza RoBos (#31) üzenetére


minek?:S
őstag

Ja persze, az egy korrekt kis készülék lett és valóban az a hivatalos utód. Bár én egy kicsit távolabbra gondoltam, nem generációnként szoktam váltani a telefonjaimat, hanem legalább 2-3 generációnként(ideális esetben) és kitudja milyen árazás lesz jövőre, ha most így elszálltak maguktól.

Üdv.:M.

(#41) dugesz77 válasza enginev3.0 (#36) üzenetére


dugesz77
őstag

"Szerencsére ez is miui, így kösz de nem".
Akkor ha olcsóbb lenne és dupla sim-es lenne akkor sem vennéd meg ,mert MIUI. Vagy mit vártál?

Nem rossz amúgy ez csak drága. Mindent belepakoltak mint a többi nagy és már az árat is elmerik kérni érte. Vagy bejön vagy nem.
Nem ezt kell megvenni akik kiakad az árán , szerencsére van nekik fél áron is bőven jó ajánlatuk.

(#42) Viktor0610 válasza #41360896 (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért nem teszed fel itt a kérdésed? 🤔

Samsung Galaxy A54

(#43) t72killer válasza Noukoum (#38) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Sokkal de sokkal drágábban is van a piacon usb 2.0-val szerelt mobil." valóban, bár azokat ékszerként még hellyel-közzel lehet értelmezni, illetve 20év múlva is értéket fognak képviselni. Eközben a cikkbéli kacat árgörbéje egy év múlva metszi a kikiáltási ár felét, majd ha megússza a kijelzőtörést, kb 4év múlva pedig a 0-ás értéket.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#44) GuineaPigMan


GuineaPigMan
tag

Mintha a Xiaomi nem ismerné a saját célközönségét. Vagy az is lehet, hogy a mi nézőpontunk rossz, és ezzel a készülékkel fog a legnagyobbat kaszálni (részemről kétlem). Mindenesetre érdekes. Mint ahogy a hiányosságok listája is. Eddig a flagship killer olcsóbban nyújtotta majdnem ugyanazt mint a nagy résztvevők (Samsung, Apple), most meg konkrétan drágábban nyújt kevesebbet sok téren. :(

Samsung Galaxy A72, MSI Modern 15, Series S, Galaxy Tab S2, Galaxy Watch 5, Galaxy Buds 2

(#45) aelod


aelod
veterán

Szelfi kamera fix fókuszos?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#46) enginev3.0 válasza dugesz77 (#41) üzenetére


enginev3.0
félisten

Akkor sem , mert miui

Ez mind mind ár csökkentő dolog

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#47) Noukoum válasza t72killer (#43) üzenetére


Noukoum
veterán

Erre gondoltam
Cikkben lévőn legalább type c van.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#48) t72killer válasza GuineaPigMan (#44) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Pár lehetséges forgatókönyv:
- a kínai dolgozó felemelkedett, és elkezdett 1000$-os telókat venni
- nyugaton valami rejtélyes mód felütötte magát a mazohizmus és a samunál gyengébb speckókkal megvert, gyengébb támogatású telót akarnak venni drágábban
- csusszant némi csúszópénz megfelelő nyugati szolgáltatóknak, hogy terítsék a telót előfizuval valósnak tűnő (!=bújtatott részletfizetés) "kedvezménnyel", persze a "listaárhoz" képest.

#47: nyilván ezt is veszik bőven sznobizmusból, de nagyon nem egy kategória a két telefon. Sőt, a két ökoszféra. Hány év supportot is kap a két készülék/mennyi idő alatt írod le az árát?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#49) nightmare13


nightmare13
senior tag

Ahogy várható volt, a brandek szétválásával kialakulnak a különböző osztályok:

Mi - felső-közép és felsőkategóriás telefonok
Pocophone - jó áras közép, felső-közép telefonok
RedMi - alsó közép és középkategóriás néptelefonok

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#50) Azie válasza t72killer (#48) üzenetére


Azie
őstag

utóbbira szavaznék

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.