Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) INGJOKE válasza pusszycat (#143) üzenetére


INGJOKE
veterán

Xiaominak nagyon jó laptopjai vannak jó áron. :DDD :DDD :C

(#152) atikó


atikó
őstag

hát tipikus! a többiek is ezt csinálták anno, de az 1 sim azért szégyenletes és ugyan azt a kaptafát használni mint a többeik, lekerekített kijelző stb... miért nem lehet egyedi mindegyik a magamódján nem értem! :(( :((

(#153) Ezekiell válasza leslien (#149) üzenetére


Ezekiell
veterán

Jó, azt nem is értem, hogy tudták kihagyni... Aztán lehet, hogy csak a ratingért nem akartak fizetni, és közben vízálló a telefon valamennyire (mint mondjuk a Realme X2 Pro), de ez akkor se fasza egy ilyen flagshipnél.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#154) Dare2Live válasza *Mukeey* (#121) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Amit mondasz az nem megy. MI 9 PRO kb beszerezhetetlen MOon. Igen 2hónapja még volt 138Kért.

btw amikor Poco kijött 99Kvolt. Nem kellett az elöző csúcsot megvenni a zseniális ár/értékért. Néztem Poco F2 (K30PRO) EU árazását több mint duplázódni fog az ára. Euroban...

Amúgy meg ja ha ennyiért is megveszik mért adná xioami olcsobban?

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#155) t72killer válasza pusszycat (#143) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az elmúlt 5-6év gazdasági ámokfutása alatt sokakkal szaladt el a ló úgy, hogy korábban csóri alatt voltak 2 szinttel. Havi félmillát tisztán hazalapátoló szobafestők, padlóburkolók, az előző válság idején 2-3 lakást vett, majd azokat szumma havi félmilláért kiadó "befektetők", illetve mindenütt tolják a részletfizetést, aminél csak a 3-4. havi részlet levonásakor ébred fel csórikám, h ezt meg miafrásznak kellett...

Szval sok a pénz a piacon, az emberiség IQ szintje meg mint tudjuk Newton, sőt, lehet Arisztotelész óta állandó...

#150: simán lehet, hogy "idiótapróbát" tartanak: megnézik, kialakult-e egy olyan fanboy-rétegük, akik bármennyit kiadnak több téren kompromisszumos cuccért, mint az Apple-nek. Rosszul időzítettek, az idei gazdasági válság úgy hanyattvágja az egészet, hogy szép lesz nézni - remélem legalábbis.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#156) dilajoska1 válasza Ezekiell (#153) üzenetére


dilajoska1
őstag

Valamennyire biztos ez is vízálló

[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#157) nyisziati válasza batai15 (#145) üzenetére


nyisziati
veterán

Dehogy nyírják ki. Öcsém Redmi 4X-et használ már 3 éve, semmi baja.
És mások is elvannak az 5, 6, 7 szériákkal. Azért, mert félévente kidobnak egy újat, még nem kell váltani.

(#158) NemMo válasza Laci.M (#104) üzenetére


NemMo
őstag

Én p30 pro-t vettem 2-3 hónapja és nagyon jó kis telefon. Van Qi töltés és ip68. 180k környékén már kapható

(#159) mizoli válasza nyisziati (#157) üzenetére


mizoli
addikt

Nekem még egy kiváló állapotú Mi3 is van. Olyan régi, hogy nem is tudok addig elszámolni.
Majdnem újkorától custom romok voltak rajta, pár éve AEX.
Kétszer (vagy háromszor?) cseréltem benne akkut.

(#160) GreatL


GreatL
őstag

Azt hiszem megyek vissza a Redmi szériára legközelebb... vagy nézek más feltörekvő kínait, "telefonálni" már Android 4.4.4 óta lehet az androidos telefonokkal. Ennyiért belefér már egy külön fényképezőgép is (van) meg egy utazás hozzá hogy legyen mit fényképezni...

[ Szerkesztve ]

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#161) enginev3.0 válasza WhiteWalker (#119) üzenetére


enginev3.0
félisten

Elég az Mi 8 topikot olvasni, folyton csak gondokkal küzdenek

Egyébként már az egy vicc, hogy a miui12 meg nem is elérhető, de már 13on dolgoznak

Ez pont olyan érzést kelt, hogy a 12 egy szar lett, inkább álljunk neki a 13nak :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#162) gyonyoruwok válasza batai15 (#145) üzenetére


gyonyoruwok
tag

esküszöm, így 2020-ra nagyon szimpatikussá vált az iPhone, van már mögöttem pár órányi 11 review videó :DD

Sony A6000 | iPhone 12

(#163) leslien válasza Ezekiell (#153) üzenetére


leslien
nagyúr

mindenesetre nekem bevált igaz "csak" Mi 10 5G 256GB van,de egyelőre nem érzem a Pixel 4XL hiányát..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#164) nyisziati válasza mizoli (#159) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem a Redmi Note 2 majd' 4 évig volt meg, marékban mértem az akkukat. :DD

(#165) Graphics válasza Dare2Live (#154) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Poco 99 ezer a legvégén volt. 115 ezer körül nyitott itthon

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#166) batai15 válasza gyonyoruwok (#162) üzenetére


batai15
félisten

Sose gondoltam volna hogy én is igy fogok vélekedni.

(#167) batai15 válasza nyisziati (#157) üzenetére


batai15
félisten

Ja azé vannak tele a topikok hogy bugos állandóan a miui..
Többi gyártó sem sokkal jobb.

(#168) szkaroly válasza batai15 (#145) üzenetére


szkaroly
senior tag

Fogadni mernék, ősszel az iphone ára is mövekedni fog alaposan, különösen ha a f.s forint tartja mostani mélyrepülését. A mostani "zavar" abbamarad és a kiválasztott egyensúlyt fog hozni az Erőben. :D

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#169) janeszgol válasza Graphics (#137) üzenetére


janeszgol
félisten

En a Lumiakon kivul barmit el tudok engedni az IT ezen szegmenseben. Nincs smajli.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#170) Graphics válasza janeszgol (#169) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én meg a Lumiát... Sajnos nekem logikátlan, és nem áll a kezemre.

De a Lumiát maga a gyártó is elengedte :D Haladjunk.

Ez olyan, hogy szerettem a kutyám. Elpusztult... Nem fogom megtartani.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#171) K0vasz


K0vasz
aktív tag

egyrészt igaza van a Xiaominak: ha le tud tenni az asztalra egy, a többi gyártó csúcskészülékével egyenértékű telefont, akkor miért ne kérhetne érte ő is ugyanannyi pénzt?
másrészt viszont remélem, hogy a járvány és a recesszió helyreteszi a mobilgyártókat, mert egy vicc, hogy annyiba kerül egy (csúcs)telefon, mint egy jobb tévé/számítógép/laptop

(#172) gyonyoruwok válasza szkaroly (#168) üzenetére


gyonyoruwok
tag

a legfrissebb infók/pletykák alapján nem fog. a forint már egy másik dolog

(#171) K0vasz : azért, mert mint a cikk is világossá teszi, nem tud. kompromisszumos a többi flagshiphez képest.

[ Szerkesztve ]

Sony A6000 | iPhone 12

(#173) Postas99 válasza enginev3.0 (#161) üzenetére


Postas99
senior tag

Ne felejtsük el hogy kínában skippelik a Note9 sorozatot [link]
Valószínűleg nem véleltlenül. Olyan lesz mint a Note6 volt. Olyanom van. A gagyi enyhe túlzás rá. De maradhatunk a szoftver bugoknál. Abból van bőven.

Van itthon más modell is. Amit a többiek megelégedéssel használnak.
Note3SE még meg van a fiókban, mert nincs már hozzá megfelelő akku.

Nem vagyok Iphone párti de ennyi pénzért már akkor azt venném. Megvárom az őszi modelleket a I12 elvileg jó sorozat lesz.

(#174) janeszgol válasza Graphics (#170) üzenetére


janeszgol
félisten

:(((

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#175) dilajoska1 válasza Postas99 (#173) üzenetére


dilajoska1
őstag

Dev-et használsz?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#176) Graphics válasza Postas99 (#173) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nohon-t próbáltad már? :)

Miért skippelték a Note 9-et szerinted?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#177) Graphics válasza janeszgol (#174) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hiába vágsz rá ilyen fejet, úgy írod, mintha még mindig egy aktuális rendszerről beszélnénk, 4 éve lefújták a bulit..

A rendszerről alkotott véleményem meg az enyém, nekem nem feküdt, ahogy az iPhone-tól is diszkomfortom volt. Belőlem ennyit hozott ki...

Van akinek meg bejön, vagyis bejött.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#178) Ezekiell válasza leslien (#163) üzenetére


Ezekiell
veterán

Tök jó teló, senki se mondta, hogy nem az. Csak nem ér ennyit, illetve ha meg ennyi az ára, akkor kellett volna bele még jópár feature.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#179) leslien válasza Ezekiell (#178) üzenetére


leslien
nagyúr

azért ez annyira nem vészes... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#180) #24556544


#24556544
törölt tag

Ezt szerettem volna első csúcs kategóriás mobilnak, de ennyiért kizárt, pedig jó ideje várok rá. Talán marad a k30 pro global verzioja. Talán... :W :(((

(#181) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én amúgy az első sorokat nem egészen értem.

A Mi 9-re nem a Mi 10 Pro jött utódként, hanem a Mi 10 sima változata, nem?

Utóbbinak az ára pedig jóval kevesebb, mint a 380 ezer... 200 ezerhez esik közelebb... És a Mi9-hez képest a Mi 10 elég sokat fejlődött minden téren.

Ez alapján nem is igazán értem a címet..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#182) Mezcal válasza juuzer (#13) üzenetére


Mezcal
addikt

A P40 Pro jelenleg 310k a konzolvilágnál. Tekintve, hogy a GMS hiányán kívül ennél mindenben jobb, inkább azért rohannék.

Ja, főleg a mono hangszórójával :DDD

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#183) enginev3.0 válasza Postas99 (#173) üzenetére


enginev3.0
félisten

Ha igazak az iphone 12 render képek, akkor nagyon brutál lesz külsőre

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#184) Graphics válasza enginev3.0 (#183) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát a render alapján a hátlap az rettentő lesz számomra, egyedül oldalról mutat valami értékelhetőt, de azt meg már láttuk pár éve...

Csak most újdonságként hat..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#185) enginev3.0 válasza Graphics (#184) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem ez ütős
max a kamera részt kéne szokni

[link]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#186) Ezekiell válasza leslien (#179) üzenetére


Ezekiell
veterán

Hát nem is olcsó, de valóban nem 400k

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#187) Graphics válasza enginev3.0 (#185) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Volt már design, minden elemében. Számomra semmi extra. Így nézett ki kb egy Mi 4 :D oldalról.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#188) nozs23 válasza Graphics (#187) üzenetére


nozs23
addikt

Az i4-hez nyulnak vissza, nyugi nem a Mi 4-hez. :D

(#189) Graphics válasza nozs23 (#188) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:Y

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#190) #08176384


#08176384
törölt tag

Ez megint nálunk a legdrágább a világon :) Olasz ár 999EUR a kinti hivatalos Xiaomi oldalon.

Ezek után drága az iPhone?😁😁

[ Szerkesztve ]

(#191) Ezekiell válasza #08176384 (#190) üzenetére


Ezekiell
veterán

27% ÁFA says hello :)

[ Szerkesztve ]

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#192) csubííí válasza Graphics (#181) üzenetére


csubííí
senior tag

Tech2.hu szerinti árak. " Mi 10-et és a Mi 10 Prót, melyek az előző szériához képest durva áremelkedéssel érkeztek. Megérnek vajon 300 és 380.000 Ft-ot?"

A sima 10, ezek szerint inkább a 300-hoz esik közelebb mint a 200-hoz, ja nem, hanem pont annyi. :DDD

(#193) Ezekiell válasza csubííí (#192) üzenetére


Ezekiell
veterán

Pont fentebb linkelte (#179) leslien hogy 240k a firstphonenál a Mi 10.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#194) hroberto válasza enginev3.0 (#161) üzenetére


hroberto
veterán

Leginkább azért, mert sokan a fejlesztői és egyéb ROM-ot használnak, és ők panaszkodnak. A Stabil ROM-okkal nem igazán van gond.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#195) hroberto válasza leslien (#179) üzenetére


hroberto
veterán

Így van a sima Mi10 ára emészthető, hamarosan 200 alá fog esni, viszont a Pro szerintem közel sem nyújt annyival többet, mint amennyivel drágább.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#196) catroot válasza WhiteWalker (#119) üzenetére


catroot
veterán

Dehogyis sikerült. 2. Az Mi A1-ben és az Mi 9SE-ben is ergya.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#197) Ezekiell válasza hroberto (#195) üzenetére


Ezekiell
veterán

200 alatt már egész jó vétel lesz a Mi10, ott már én is elgondolkozok rajta majd.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#198) fornettisuti


fornettisuti
veterán

nem vagyok alma fan, mar nem is veszek almas keszuleket evek ota, de ha azt mondja valaki hogy itt van x osszeg valassz erte ez meg az almas kozott, egyertelmuen az almasat vennem.
ar-ertek aranyban ez az ar nonszensz a mi 10 proert

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#199) hroberto válasza Ezekiell (#197) üzenetére


hroberto
veterán

Ha nem lenne ilyen fos a forint, már most is 200 körül lenne szvsz.
Én is valószínűleg megvárom míg beesik erre a szintre, és akkor veszek majd egyet.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#200) Mezcal válasza fornettisuti (#198) üzenetére


Mezcal
addikt

Akinek kell az óriás noccs, az almát vesz.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.