Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) mizoli válasza Noukoum (#499) üzenetére


mizoli
addikt

Fordítva ülsz a lovon.
Csak egy dolog: a menüpontok között megjelenő reklámokat nem "opcionálisan bekapcsolod", hanem alapértelmezetten be van kapcsolva, amit a felhasználónak kell(ene) kikapcsolni. Azt, aminek nem is szabadna ott lennie.

Személy szerint nem érint, Xiaomin kizárólag custom romokat használok.

[ Szerkesztve ]

(#502) TTomax válasza Noukoum (#499) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát persze 3-400ezerért másra se vágy az ember,ha elnézted az elején (mert ugyan ki is gondolná) akkor googlizz,meg kapcsolgasd egyesével ahol találkozol vele.Amit TE mondasz az akkor lenne fair ha alapból ki lenne kapcsolva,és ha akarom én kapcsolhatom be,mert olcsón kaptam telefont és jó fej vagyok én is....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#503) hroberto válasza TTomax (#487) üzenetére


hroberto
veterán

Szintén Mi9 EEA ROM. Szerencsére én nem találkoztam semmi reklámmal. :R

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#504) hroberto válasza Addel (#497) üzenetére


hroberto
veterán

Mondjuk aki olvasás nélkül mindent leokéz, az meg is érdemli...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#505) TTomax válasza hroberto (#504) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mondj egy másik telefonmárkát ahol ez problémát okoz :DDD egyébként azért érdekes a dolog mert a Global ROMmal EU regiót beállítva nem szabadna adsoknak lennie...de volt akinek akkor is volt...EAA ROMmal meg beállítás nélkül se...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#506) Graphics válasza TTomax (#505) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

[link] :K

[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#507) TTomax válasza Graphics (#506) üzenetére


TTomax
nagyúr

Samuban nem igen hiszem hogy lesz... :N

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#508) hroberto válasza TTomax (#505) üzenetére


hroberto
veterán

Ahogy már írtam, én nem találkoztam reklámokkal. De még ha találkoztam volna is, különösebben nem zavarna ha kikapcsolható.
Amúgy is minden tele van reklámokkal: az alkalmazások, a weboldalak amik ki sem kapcsolhatók.
Szóval nem ez fog visszatartani a vásárlástól.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#509) Graphics válasza TTomax (#507) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Templom, ott a hit nagy erő .. :)

Ott szokás hinni. Ott a link, feketén fehéren.

Jobb, ha szokja az ember a gondolatot.
Windowsnál sincs sok varia.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#510) Noukoum


Noukoum
veterán

Ha nem értitek az nem az én bajom, teljesen jogos lenne a felvetés akkor ha nem lehetne kikapcsolni a funkciót azonban így tárgytalan és baromira unalmas hogy még mindig itt tartunk.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#511) TTomax válasza Graphics (#509) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ugye a cikk után jelent meg az s20,akkor erről ennyit. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#512) Donki Hóte válasza Noukoum (#494) üzenetére


Donki Hóte
veterán

inkább ezzel keressen pénzt a xiaomi minthogy a kiegeszítőkön, vagy a telefonon húzzák le a felhasználókat

Kicsit vicces ezt olvasni egy 380 eFt-os Xiaomi telefon topikjában :C

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#513) Graphics válasza TTomax (#511) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jaaa, akkor azé' vannak ilyen videók... [link]

Bammm.

Cikkben nem volt szó se S20-ról. Ebből remélem látszik, hogy nem csak itt, máshol is lehet reklám...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#514) Noukoum válasza Donki Hóte (#512) üzenetére


Noukoum
veterán

Miért máshol olcsóbban kapsz hasonló hardvert?
Amúgy itthon nem is kapható, és egyelőre úgy tűnik hogy a mi 10 lesz itthon a xiaomi flagshipje. (Elvileg Xiaomi.hu-n sem lesz mi 10 pro)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#515) Addel válasza Graphics (#513) üzenetére


Addel
senior tag

De a samsung a50 meg ez nem egy árkategória, azzal nekem sincs bajom, hogy a mi9se-men volt reklám, mert az azért olcsó, de a mi 10 pro csúcskategóriás 380k-s telefon.

(#516) TTomax válasza Graphics (#513) üzenetére


TTomax
nagyúr

A videót is megnézted? :) a paki maga elmondja ,hogy nem mondaná adsnak... :DDD csak mert nem is az...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#517) TTomax válasza Noukoum (#514) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ha olcsóbban nem is de reklámok nélkül igen...de meg merem kockáztatni igen talán még olcsóbban is kapok...egyébként tökmindegy,semmi,de semmi érv nincs az ár ellen.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#518) Graphics válasza TTomax (#516) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Feladom. :N mindegy mit ír az ember. Már ez időpazarlás volt.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#519) f.lorand válasza Noukoum (#514) üzenetére


f.lorand
senior tag

Lesz mi 10 Pro.

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#520) joey04 válasza f.lorand (#519) üzenetére


joey04
titán

talán a xiaomi magyar yt csatornáján is mondták, hogy nem lesz. ez rémlik. nem is értettem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#521) INGJOKE válasza joey04 (#520) üzenetére


INGJOKE
veterán

Még csinált is a hoka móka egy összehasonlító videót kb hogy miért nem éri meg a pro...

(#522) f.lorand válasza joey04 (#520) üzenetére


f.lorand
senior tag

Az egyik nagy műszaki áruházlánc beszerzési vezetője vagyok, már belistáztuk a termékeket, a hivatalos Xiaomi képviselet a partnerünk, természetesen. Tehát a hivataslos csatornán is jön.

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#523) f.lorand válasza joey04 (#520) üzenetére


f.lorand
senior tag

Melyik a Xiaomi magyar yt csatornája?

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#524) Donki Hóte válasza Noukoum (#514) üzenetére


Donki Hóte
veterán

360 eFt-ért kapok Samsung S20+ telefont rendes forgalmazótól :) Összességében biztosan fölér a Mi10Pro-val :K

Amúgy már miért ne lehetne itthon venni Mi10Pro telefont?

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#525) MCs88 válasza f.lorand (#523) üzenetére


MCs88
aktív tag

https://www.youtube.com/watch?v=DhMZwe8Hr4Q 10:23 körül keresd. Ez a Lurdy-s xiaomi.hu -sok csatornája.

(#526) leslien válasza Donki Hóte (#524) üzenetére


leslien
nagyúr

360 eFt-ért kapok Samsung S20+ telefont rendes forgalmazótól :) Összességében biztosan fölér a Mi10Pro-val

semmiképp, pláne az Exynos...max ez a verza... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#527) joey04 válasza f.lorand (#523) üzenetére


joey04
titán

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#528) joey04 válasza f.lorand (#522) üzenetére


joey04
titán

Legyen igazad. itt mondja, hogy a lurdyban és a honlapon úgy néz ki nem lesz (10:20-tól). Hülye döntés is lenne.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#529) f.lorand válasza joey04 (#528) üzenetére


f.lorand
senior tag

Igen, de ez nem a Xiaomi hivatalos képviselet, hanem az egyik disztribútor, akik üzemeltetik a Lurdyban levő Mi Store-t, illetve az általad említett weblapot is. A hivatalos képviselet efölött áll. És a másik disztribútor felett is, ami egyébként meg a nagy áruházláncokat (Media Markt, Euronics), a nagy webáruházakat, illetve a telekom partnereket szolgálja ki. Úgy látszik a Mi Store-os, webáruházas oldalra egyelőre nem jön a nagy, a másik csatornába betöltik. Ez utóbbi biztos, mert mint említettem, nálunk még a hónapban a polcon lesz.

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#530) joey04 válasza f.lorand (#529) üzenetére


joey04
titán

na ez jó hír.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#531) Donki Hóte válasza leslien (#526) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Az Exynos procival szerelt S20+ miért is nem ér fel ÖSSZESSÉGÉBEN egy Mi10Pro telefonnal :F Van amiben egy egyik jobb, van amiben meg a másik...

Akinek persze az antutu szintetikus tesztek eredményére áll fel a cerka, azok gyúrhatnak Exynos proci helyett Snapi procis verzióra :P

Egyébként az általad linkelt verzió meg jóval olcsóbb, mint az itthon hivatalosan kapható S20+ verzió, persze Európában a te verziódra nincs garancia :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#532) hroberto válasza Donki Hóte (#531) üzenetére


hroberto
veterán

Olvass bele az S20 topikba. Szar üzemidők, melegedés, plusz a kamera is gyengébben teljesít az Exynos verzióban.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#533) leslien válasza Donki Hóte (#531) üzenetére


leslien
nagyúr

most vittem vissza a Mi10 ...( mert majd később prot veszek )
volt S20+ global.. üzem időben , kijelzőben ,SOC , jobb a Mi10.. persze vmire jó az Exynos is csak még nem találták ki..
szerencsére nekem nincsenek pajzán gondolataim egy mobil működésével... ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#534) Donki Hóte válasza leslien (#533) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Pl. az Exynos procival szerelt S20+ képernyőfelbontása 1440X3200 pixel (ugyanúgy mint a Snapi procis verzióé :) ), ezzel szemben a Mi10Pro felbontása csak 1080x2340, a képfrissítés a Samu 120 Hz-jével szemben csak 90 Hz.

Persze, most a Mi10Pro topikban vagyunk, tehát ezeket senki sem veszi észre, ezzel szemben az, hogy a Mi10Pro csak single SIM, az az itteni fanok szemében óriási előnynek számít :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#535) leslien válasza Donki Hóte (#534) üzenetére


leslien
nagyúr

látom még nem volt a kezedben Mi10... a kijelző döbbenetes és biztos vagyok benne ,h kiülne a homlokodra a D betű....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#536) INGJOKE válasza leslien (#535) üzenetére


INGJOKE
veterán

Vagy az L :D :D :D :D

(#537) Donki Hóte válasza leslien (#535) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Lehet, hogy döbbenetesen jó a Mi10Pro kijelzője, csak éppen nem éri el a Samsung S20 telefonok kijelzőjének a minőségét. A Techradaron legalábbis ezt írják, de ők biztosan nem objektívek, veled szemben :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#538) f.lorand


f.lorand
senior tag

Kedden érkezik egy hazai hivatalos. Meg fogom próbálni a dual simesítést, majd jelzem, sikerült - e.

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#539) Karavik válasza Donki Hóte (#534) üzenetére


Karavik
veterán

Samu sem tudja a 120Hz képfrissítést natív 3200×1400 felbontás mellett, csak csökkentett 2400×1080 felbontásnál használható a 120Hz

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#540) Karavik


Karavik
veterán

Mi10 Pro Global (EEA) verzió most már jó pár helyen beszerezhető Magyarországon is, ezek közül két helyen láttam hivatalos 2 év gyártói garanciával is...csak az ár 380k kicsit fájdalmas...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#541) f.lorand válasza Karavik (#540) üzenetére


f.lorand
senior tag

Nekem most erre van lehetőségem :)

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#542) Karavik válasza f.lorand (#541) üzenetére


Karavik
veterán

Ezek szerint Pro-t rendeltél, ez jó döntés volt ...nekem is nagyon izgatja a fantáziám csak még agyalok hogyan lehetne olcsóbban megszerezni...

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#543) Black&White válasza Karavik (#542) üzenetére


Black&White
addikt

wondamobile-t látom sok helyen, mint beszerzési forrást. (~282e)

(#544) Karavik válasza Black&White (#543) üzenetére


Karavik
veterán

Köszi szépen, nem is ismertem ezt a beszerzési forrást. Így 100k-val olcsóbban már mindjárt jobban hangzik. Vám, áfa mentes opció van?

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#545) Black&White válasza Karavik (#544) üzenetére


Black&White
addikt

Nincs mit!
Van, írják is az oldalukon.Ráadásul a szállítás is 1-1,5 hét.

[ Szerkesztve ]

(#546) Karavik válasza Black&White (#545) üzenetére


Karavik
veterán

Nem nagyon találom az áfa/vám mentes opciót, csak olyat találtam, hogy "shipping handling" +25USD-ért. Ez lehet az?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#547) Black&White válasza Karavik (#546) üzenetére


Black&White
addikt

about fül alatt.
Amúgy meg érdemes elolvasnod a Trustpilot értékeléseket, Mi10 telegram csatit is.

(#548) Karavik válasza Black&White (#547) üzenetére


Karavik
veterán

Trustpilot értékeléseket elolvastam, szinte csak szuperlatívuszokban beszélnek a Wonda Mobile-ről és szolgáltatásairól. About fül alatt kiderült az is, hogy nincs külön opció áfa és vám mentes szállításra, hanem alapból így intézik a dolgokat.

Nem tudom melyik Mi10 TG csatornára gondolsz, de ha valami hasznos infóra bukkantál légyszi ne tartsd magadban...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Watch S3 + Xiaomi 14 12+512GB [Android 14 Global EU HyperOS]

(#549) joey04


joey04
titán

[link] Itt a fullos verzió ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#550) RoBos válasza joey04 (#549) üzenetére


RoBos
senior tag

Na most jön majd csak az igazi kánaán! Ezután már mki csak ilyet fog venni, és eladják a sima Pro-t.
Természetesen ennek is lesz majd utóda 2020 Q3/Q4-be SD865+/SD875-tel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.