Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Remélem valami még brutálisabb aksis telefont jelöl ez a villám :D

Vagy Quick Charge?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Kasya válasza Graphics (#1) üzenetére


Kasya
nagyúr


Inkabb flash szvsz.

(#3) Graphics válasza Kasya (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én várom, szeretem az újdonságokat, a szelfievaku viszont nem annyira szükséges :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) tamass.szabo


tamass.szabo
tag

Hát kíváncsian várom, hogy milyen lesz ez az új széria, mondjuk engem a selife a legkevésbé sem izgat fel.

Reméljük a szokásos jó hardvert kínálják jó áron.

(#5) Kasya válasza Graphics (#3) üzenetére


Kasya
nagyúr

A mostani kamera-divatiranyzat a sotetben is jol fenykepezhetoseg, ugyhogy en meg ezt is kinezem beloluk :D

Ha valaki azt mondja nekem evekkel ezelott, hogy az Oppo vonala sikeres lesz a szelfi uton, nem hittem volna neki...

[ Szerkesztve ]

(#6) aelod


aelod
veterán

Azért nem semmi honnan, hova fejlődtek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7) maczera


maczera
aktív tag

A Redmi Note 4 a Telenor kínálatába is bekerült. Redmi Note 4

(#8) tamass.szabo válasza maczera (#7) üzenetére


tamass.szabo
tag

Tegnap volt róla cikk.

(#9) aelod válasza maczera (#7) üzenetére


aelod
veterán

Nem semmi! :Y Ezt nem is tudtam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#10) juuzer válasza Kasya (#2) üzenetére


juuzer
addikt

"My name is Barry Allen, and i'm the fastest man alive" :DDD

Vamos a la playa.

(#11) tothmaxy182 válasza Graphics (#1) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Szerintem pofába vaku lesz az...

Minden szavam magánvélemény!

(#12) Luck Dragon

Kíváncsian várom az újdonság (okat). :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) DraXoN válasza maczera (#7) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Tök jó dolog... csak szokásosan olyan árazása van amennyiért függetlenül is megkaphatod... :(

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#14) helixP válasza aelod (#6) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen, tényleg szép az út. De ha belegondolsz, igazán használhatatlanul rossz telefonjuk sosem volt.

(#15) enginev3.0 válasza maczera (#7) üzenetére


enginev3.0
félisten

Waó :Y

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#16) batai15 válasza maczera (#7) üzenetére


batai15
félisten

Az igen.. Hajrá xiaomi.

(#17) SkyLine3000 válasza maczera (#7) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Jaja. Sok értelme van, ha szolgáltatónál egy kövér 10essel több, mint mondjuk az eustocknál. Amiben én vagyok (vmilyen flottás), 58e az ára, listaáron (hűség nélkül meg 72e), az eustocknál meg 48. Szóval sok értelme van... Annyi a pozitívuma, h legalább van.

(#18) Juhaszatti válasza SkyLine3000 (#17) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Sok értelme van, mert az emberek többsége azt sem tudja hogy létezik olyan hogy Eustock.

(#19) Tomi_Ohl válasza Graphics (#1) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Engem a MIUI 9 logóra emlékeztet.

Lehet, hogy ez lesz az első stabil MIUI9-es telefon. Bár ennek a szelfikhez nincs sok köze.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#20) SkyLine3000 válasza Juhaszatti (#18) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Kit érdekel az emberek többsége? Nem nekik akarok telefont venni. Elég, ha én tudom.
Amúgy meg elhiheted, h nem 2 db ember ismeri az eustockot... Azt is elhiheted, h egyre többen fogják ismerni őket.

(#21) Wesder válasza Tomi_Ohl (#19) üzenetére


Wesder
félisten

First Stable MIUI9-et írnak erre a napra a MIUI Forumon.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) Wesder válasza SkyLine3000 (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Lehet hogy 58, de 2 èv garanciát kapsz. Ugyan úgy Wayteq szervizeli. Rèszletre csak havi 4700ft kb. Úgyhogy nem várom meg a Note 5-öt, hanem 4-re cserèlek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#23) gusthy


gusthy
veterán

Ez a selfie-őrület nagyon Ázsia-specifikus. Mármint itt is selfieznek az emberek, de ott valami nagyon durván nyomják.
Emiatt is és egyebek miatt is, azt gondolom, hogy egyre markánsabb különbségek lesznek az ottani és az itteni készülékek között.

(#24) Graphics válasza Wesder (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem a WayteQ szervizeli. Ezt honnan gondoltad?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) Wesder válasza Graphics (#24) üzenetére


Wesder
félisten

Telenoros megjelenès elött, volt konferencia, ès egyedül a Wayteq volt kint kishazánkból, innen gondoltam. Ha nem ők, akkor a TMX?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#26) slimshady


slimshady
senior tag

A Note 4 valóban a kategória legjobbja. Az új modell gyanús, hogy valami olcsó India specifikus darab lesz. A Note 5 viszont várós.

üdv.: SlimShady

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.