Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#131) Morden24 válasza KKaresz45 (#123) üzenetére


Morden24
nagyúr

nekem úgy tűnik, hogy általánosan elfogadott tény, hogy a PS3 grafikája szebb

Nem állítom, hogy egy-egy játék (pl. FFXIII) nem lehet szebb, de a különbség eseti, nem általános.

Konzolnál érv-ellenérv kérdésében a szolgáltatások és az exkluzív címek szoktak bejönni, máson szerintem relatíve kár vitázni, mert az csak dobálódzás. Nekem pl. a Boxos exkluzív címek közül több hiányozna, ha PS-t vettem volna (innen is hiányzik pár, pl. Little Big Planet, God of War meg ilyesmi, amivel szívesen játszanék), plusz számomra az Xbox Live-ban több lehetőség van - más kérdés, hogy ezt a magyar piac sajnos erősen befolyásolja.
Ellenben nagyon hiányzik a blu-ray lejátszási képesség, emiatt kellett vennem egy külön lejátszót. Viszont multimédia-ellenérvnek meg ott az általam elég sokat használt Media Center Extension, ami egyszerű és remekül működik.

Szóval a lényeg az, hogy mindkét oldal esetén el lehet mondani pluszokat meg mínuszokat, de én speciel a grafikát pont nem tartom egy ilyennek. Szignifikáns különbség aligha van, nüansznyi biztos, de bevallom, nem vagyok akkora hácé gémer, hogy az ilyenekkel esetleg szőrözzek - legyen szó akármelyik konzolról :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.