Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #08052480


#08052480
törölt tag

Erősen kétlem, hogy ilyen sokáig húznák, 2013-at jóval reálisabbnak látom, főleg a box esetében. Persze ki tudja, a grafika nem minden és az előző box is meglepően sokáig bírta.

(#2) BeLucZ válasza #08052480 (#1) üzenetére


BeLucZ
addikt

Hát én már tavaly leváltottam volna a francba az okádék grafikai megjelenitésével egyetemben, csak visszafogja a játékok fejlődését, kimondhatatlanul rühellem a többi pc gamerrel együtt szerintem

(#3) Def26


Def26
félisten

Én arra tippelek, hogy a PS3 előbb kijön az új géppel. Boxra én azt mondom, hogy reális 2014-2015. Az is lehet, hogy 2015 az a cél amikor már a világ minden táján elérhető a konzol, 2-3 havi ciklusokban elkezdve mondjuk 2014 novembertől (usa megjelenés) ez reális is lenne.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4) ProEvoFan válasza #08052480 (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

2015?
tehát addig nem érdemes vgat váltani ;] ;] ;]
gonosz viccet félre téve, szerintem előbb jönnek az új konzolok

(#5) oO7


oO7
őstag

szerintem nem lesz új box hardver... főleg 2015 -re... addigra már mőven el lesznek terjedve a SoC rendszerek amiknél ugye eléggé fix, hogy milyen CPU+GPU meg mennyi memória, stb stb, szóval ugyan olyan kötött rendszerek lesznek mint amilyenek most a konzolok... nem lesz szerintem értelme külön konzolt csinálni mert nem lesz körülhatároltabb az sem mint egy addigra általánosnak tekinthető rendszer...
sokkal valószínűbbnek tartanám, hogy pontosan ebből a gondolatmenetből kiindulva inkább a TV -kből is (mint a telefonokból) SmartTV -k lesznek amikbe erősebb hardver fog menni, és arra megjelenik majd egy Windows TV vagy hasonló rendszer... és az xbox (live) pedig megmarad mint szolgáltatás... kb mint ami a Zune -al történt... abból sem nagyon várható mostmár több hardver

[ Szerkesztve ]

(#6) B0gyee válasza BeLucZ (#2) üzenetére


B0gyee
tag

Nem mindenkinek a grafika a fő szempont:)

(#7) kovsol


kovsol
titán

megvárják még a diablo3-t mert az is kiadják konzolra így reális a 2015 :))

May the Force be with you!

(#8) Matthu válasza BeLucZ (#2) üzenetére


Matthu
aktív tag

Az okádék grafika szerintem barokkos túlzás.

(#9) Alexios válasza BeLucZ (#2) üzenetére


Alexios
veterán

Hát, azért az az okádék grafika szerintem erős túlzás, pedig pc-n játszom. A játékoknak pedig max a grafikáját fogja vissza. Amúgy szerintem simán reális lehet, a kinect-el ha jól kihasználják simán kihúzhatják addig.

(#10) havasa


havasa
aktív tag

2015 kétlem, ha igaz addigra már a telefonomban lévő hardver is jobb lesz mint az Xbox360;]
A megjelenéstől számított első két évben jó volt a box, akkor volt is de el lett adva.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#11) wikings2 válasza kovsol (#7) üzenetére


wikings2
őstag

Ez még viccnek is rossz volt! Vond vissza! xD Már idén szeretném tolni :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#12) g4mer


g4mer
senior tag

Szerintem 2012 lenne a legideálisabb..

Sic Parvis Magna

(#13) B0gyee


B0gyee
tag

Amíg ömlik a pénz a gyártókhoz addig hülyék lennének újat kiadni.
Kinect mellé kiadnak még valami okosságot és simán elnyújtják az aktuális generáció életét jó pár évig.
A legtöbb konzolos játékosnál úgy is a játszhatóságon és a játékélményen van a hangsúly és nem a túlárazott csili-vili grafikán.

(#14) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

2012 vagy 2013 novembere-decembere reálisabb szerintem, mert fullHD-re már nem sokszor elég a boxvas :) Ha ésszerűen fogják csinálni, meghagyják a 360 támogatást is...

mp

(#15) eeXaa


eeXaa
addikt

...addig biztosan nem lessz uj generácós konzol, amig a bill. egér, irányítást képtelenek megoldani... :U

(#16) monsta007


monsta007
tag

teljesen reális. a kinectel gyakorlatilag egy nintendo wii-t csinálnak az xboxból, ahol nem számit a grafika csak a casual játékélmény.

(#17) #97544192


#97544192
törölt tag

még a crysis 2 is egész jól fut az xbox360-on, de nem hiszem, hogy 2015-ig húznák a dolgot... szerintem 2013 bőven esedékes :)

(#18) DeFranco válasza eeXaa (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezt én sem értem, hogy miért olyan bonyolult... egy szakadt XT is tudta már évtizedekkel ezelőtt.

(#19) maxisama


maxisama
tag

ha az xbox még ilyen sokáig kihúzza, akkor jöhetnek itt a dx15-ös grafikus kártyák, leshetjük, mikor lesznek olyan játékok, melyek VALÓSAN kihasználják a dx11 támogatást... mert amit most művelnek dx11 téren, azokat általában mind elő lehet hozni dx9-el is.
és mint tudjuk, az xbox360 dx9. pech

(#20) eeXaa válasza DeFranco (#18) üzenetére


eeXaa
addikt

:)

(#21) keIdor


keIdor
titán

Pedig mar most valtani kene. Nem is a grafika miatt, hanem amiatt, hogy a Crysis 2-t elvigye rendesen, mert most akcio kozben 10-15 fps-re is kepes leesni es biztos csak 1024x640 kornyeken mehet. PS3-on meg rosszabb lehet a helyzet. Itt vannak a Full HD TV-k mar elerheto arban de a konzol nem hasznalja ki... Egy Sandy Bridge meg GTX 580-al vagy HD 6900-el konzolban el lehetne lenni megint 6-7 evig brutalis grafika es felbontas mellett.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#22) ProEvoFan válasza keIdor (#21) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

sok kiadó/fejlesztő nyilatkozta már, h a piacnak most és a közeljövőben a legkevésbé nincs szüksége új konzolra

(#14) molnarpeter: x360ra nincs is full HDs játék....a nagyra becsült HALO3 is 11xx X 7xx felbontásban megy, mert egyszerűen nem bírja a gép...

[ Szerkesztve ]

(#23) SenorGrande


SenorGrande
senior tag

Xbox720 LOL. Nekem már Xbox1440-em van! 2020-ban vettem egy időgépet, ahhoz adták ajándékba. . . :D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#24) havasa válasza #97544192 (#17) üzenetére


havasa
aktív tag

Crysis 2 jól fut Xboxon ultra low quality grafikával, azonkívül visszalépés a 2008!!!-as Crysis 1-hez képest mind grafikában, fizikában bejárható területben, stb.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#25) maxisama válasza SenorGrande (#23) üzenetére


maxisama
tag

:DD :DD :DD :C :R

(#26) Def26 válasza ProEvoFan (#22) üzenetére


Def26
félisten

Fifa Street 3
Sacred 2: Fallen Angel
Virtua Tennis 3
NBA Street Home court (demo)

Ezek 1080p játékok boxon. :) Igaz, hogy a felejthető kategória, de vannak. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#27) Gude


Gude
senior tag


Futurisztikus xbox 720 :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#28) #97544192 válasza havasa (#24) üzenetére


#97544192
törölt tag

ultra low quality OMFG. köszi, megszépítetted ezt az unalmas szar napot :C

(#29) B0gyee


B0gyee
tag

Azért megkérdezném a legtöbb játékost, hogy mennyire érdekli a 720p/1080p vita.
Saját tapasztalataimból kiindulva a legtöbben azt sem tudják mi az, másik részük pár méterről már meg sem tudja különböztetni a két felbontást, a maradék meg pont nem az a réteg akikből élnek a cégek:)

(#30) kenwood3 válasza SenorGrande (#23) üzenetére


kenwood3
őstag

hát ez értelmes hozzászólás volt :W
Sztem 2013-ig ki kellene adni az új generációs konzolokat ,mert legtöbb game grafikailag akkor a mostani konzolok miatt nem fog tudni fejlődni pc-n

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#31) #97544192 válasza B0gyee (#29) üzenetére


#97544192
törölt tag

engem sem érdekel hogy 720p vagy 1080p, mert úgyis csak közelről lehet érzékelni a különbséget... az élsimítás + szebb textúrák viszont érdeklik szerintem az átlagjátékost is, még ha nem is mondja ki

(#32) munky


munky
őstag

Mivel bejött a képbe a "mozgásérzékelős móka" szerintem nem igazán érdeke a konzolgyártóknak a jelenlegi hardvert egyhamar lecserélni, amíg jól kaszálnak vele. :U

Ha sokáig húzzák a dolgot abból (megfelelő kiadói/fejlesztői hozzáállás esetén) akár a PC még profitálhat is bizonyos címek esetén.

(#33) pzstm


pzstm
titán

Teljesen reális....más forrásból is hallottam már ilyesmi "pletykákat" :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#34) danih


danih
addikt

Szerintem csak egy derékszöget adnak hozzá és XboX 450 lesz a neve.

(#35) SenorGrande válasza danih (#34) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Jaj, ilyeneket ne írj, mert kenwood3 fórumtárstól mindjárt megkapod a magadét, csak azért, mert a másik szobában felejtette a humorérzékét. . . :D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#36) leviske


leviske
veterán

2015 lazán kivitelezhető, ha a platformot a komolyabb játékok irányából elterelik a Kinect felé és az abban lévő potenciált kiaknázzák.

Ha a 2012-es Windows megfelelő újításokat kap, akkor a GFW ez darabig jelenthetné az átmenetet az új konzolra a komolyabb játékok terén.

(#37) Polllen válasza DeFranco (#18) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért, mert soha nem is volt cél... Játékokhoz elég a controller, ha többet akarsz vegyél windows-zal pc-t.

Egyesek hozzáállása amúgy elég fura ehhez a grafika témához... Ha a vas erős, akkor bezzeg itt milyen jó a graf, ha a vas gyenge... ááá nem is számít a grafika... Lássuk be, ha ez így lenne, mindenki ps1-gyel vagy 2-vel játszana, mert hát a grafika nem számít... ;] A vizuális élmény is a játék része és egy bizonyos szintet hoznia kell... Pl. kíváncsi lennék mennyire lenne sikeres a Mass Effect egy duke nukem 3D grafikával ma... Had ne mondjam... :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#38) #08052480 válasza Polllen (#37) üzenetére


#08052480
törölt tag

Ha tíz évig kellene még ilyen grafikai szinten játszanom mint a mostani az sem zavarna, főleg ha mellé még jó játékokat is vágnának hozzám.
Az meg természetes ha egy-egy kimagaslóbb cuccosra rábambul a jónép, hogy vazz má' ilyen is van, de a többségében szerintem nem ez a perdöntő. Láttál már Wii-t vagy DS? Milliók falják a 2D-s játékokat olyan látvánnyal ami öt éve is röhejes lett volna. Úgy tűnik őket ez nem érdekli OMG.

[ Szerkesztve ]

(#39) zsigus válasza keIdor (#21) üzenetére


zsigus
őstag

"PS3-on meg rosszabb lehet a helyzet"

Ajánlom figyelmedbe ezt a cikket: [link]

(#40) havasa válasza Polllen (#37) üzenetére


havasa
aktív tag

Persze, a grafika viszi(vinné) előre a játékokat, ezért unalmas a gamereknek a legújabb CoD és utánzatai játékok, mert:
grafika= "aktuális rész - " 4 rész"

2015-ben:
grafika= "aktuális rész" - "8 rész"
A játékélmény se javul.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#41) Polllen válasza #08052480 (#38) üzenetére


Polllen
nagyúr

Bár elsőre nem emeltem ki, gondoltam érthető, de akkor még egyszer (OMG, miért kell kiemelni ;] ):

"egy bizonyos szintet hoznia kell... "

Igen, láttam, a bizonyos szintet pedig szándékosan nem definiáltam, mert erősen szubjektív... ;)

Kedvenc játékom a mai napig a Delta Force 1... Had ne mondjam mikor jelent meg... :P

Viszont ahogy halad a kor, ez a szint úgy kúszik mindenkinél felfelé... Már csak az új generációk miatt is, hiszen kb amit elsőnek lát, az etalon, ahhoz tudja hasonlítani... Én pl. láttam még kvarcjátékot is, így nálam a küszöb elég alacsony, csak szórakoztasson, de azért egy sci-fi-ben jobban esik az über grafika, mint a duke 3d szint... :P

Amúgy az egész posztot azért írtam, mert grafikai megjelenítés nélkül nem létezhet egy ilyen játék sem... Ergo nem elhanyagolható... Csak úgy mint a filmeknél, nem minden a látvány, de a jobb látvány nagyobb élményt nyújthat bizonyos esetekben...( Pl. egy romantikus filmhez nem kell nagy technika, egy BattleStar Galactica-hoz viszont nem elég ma már a '70s évek style...)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#42) #08052480 válasza zsigus (#39) üzenetére


#08052480
törölt tag

Nézd meg a dátumot. ;)

Utána vess egy pillantást a ps3-as demóra. Borzalom.

(#43) #08052480 válasza Polllen (#41) üzenetére


#08052480
törölt tag

értelek, de írtál mást is és ezért is mondtam, hogy nekem a mostani szint még egy évtized múlva is megfelelne. Hadd ne kelljen idézgetnem...

(#44) Góliát


Góliát
senior tag

2020-ban pedig jön a Xbox1440. ;]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#45) zsigus válasza #08052480 (#42) üzenetére


zsigus
őstag

A dátum lényegtelen, a "big boss" csak tudja miről beszél a kiadás előtt is. :)

A bug-okat meg majd javítják :P (mint a BF: BC2-nél: 1.06-os patch 1,8GB)

(#46) Lacc88


Lacc88
senior tag

2012 2-ik felében lenne az ideális leváltani kb. a mostani 360-at .
:R

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#47) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Persze nem minden a grafika, de azért nézzük meg kérem a Knights Contracts című konzolos okádékot, 2011-ben ilyet ki mernek adni. Nem a konzolt kell fejleszteni , a fejlesztőket kéne már megdorgálni. Lehetne ebből a X360-ból még elég sokat kihozni. Azért mondjuk a 2015 nem reális. Én 2013-2014-et tartok reálisnak.

(#48) Vazallus


Vazallus
tag

Ha a Sony kap az alkalmon előbb kihozza a PS4-et és esetleg helyzeti előnnyl indulna, nem mint anno 2006-ban.

"Mr. Salieri sends his regards"

(#49) #08052480 válasza zsigus (#45) üzenetére


#08052480
törölt tag

A "big boss" azt mond amit akar és nyilván nem fogja azzal tömni a népet, hogy bocs hülyék vagyunk a ps3-hoz és még jövőre is azok leszünk. Nagyon is tudta mi a szitu, csak épp látta, hogy a first party tímek mit kihoztak a vasból és gondolta nekik is fog menni. Hát nem, a demó csúnya (a 360-as demóhoz képest nagyon is), folyamatosan lassulgat és elviselhetetlen az input lag. De igen, majd a patchek segítenek mindenen :Y Végül is konzolon is életszerű, hogy az ember gigás javításokat töltöget le...

[ Szerkesztve ]

(#50) Pöttön


Pöttön
őstag

Szerintem az hogy most reális ez az évszám vagy nem egyértelműen a fejlesztők hozzá állásától függ... Lehet akár még 2016-is. Az megint más kérdés hogy a Microsoftnak már nem érné meg ilyen későn kiadni az utód konzolt, mert nagyon le kellene vinnie az árát a 360-nak hogy kelendő legyen...
A grafika az meg nem minden egy játéknál... (A PS2-is bőven elavult szinten volt amikor megjelent a PS3 mégis vannak rá jó játékok)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.