Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) julius666 válasza Morden24 (#90) üzenetére


julius666
addikt

Komolyan gondolod, hogy aki X éve a boxot nyúzza, az majd azért fog venni egy komplett játékos PC-t, mert 2013-ban nem játszhat a legújabb FPS-szarral ultra high módban?

2013-ig? Nem. 2015-ig? Egy jó részük bizony szerintem lehetséges. A jelenlegi különbség miután a játékgyártók nem igazán aknázzák ki a hardverekben lappangó potenciált annyira még nem szemet szúró. Jelenleg nem éri meg visszaváltani, nincs miért, csak lemaradna az ember az exkluzív címekről. Ellenben ha elérjük azt, hogy az UE3-ban látottakhoz hasonló szintű dolgokat kapjunk PC-n, akkor az már bizony olyan szintű különbség, amiért a pénzesebb hc-réteg (az, akiket érdekel a grafika, emlékezzünk volt amikor a konzolosok oltották a PC-seket grafika ügyben!) jelentős része elkezdhet visszatérni. Most lehet mondani, hogyha eddig sem akarták kiaknázni a lehetőségeket, a nagy cégek, ezek után miért akarnák. Csakhogy ez egy komoly, egyre növő piaci rés, amire fogyasztói oldalon van kereslet, a technológiai oldalon pedig megvan a lehetőség, ráadásul a PC az nyílt rendszer, bárki fejleszthet rá. Így előbb-utóbb vagy a nagy cégek tömik be ezt a rést és ők fognak normális grafikájú cuccokat gyártani PC-re, vagy jönnek újak. Ez előbb-utóbb elkerülhetetlen lesz, és szvsz 2015-ig ez a folyamat be is fog indulni (hacsak be nem dől előtte teljesen a PC-s játékpiac, de erre én nem látok valós esélyt, akármennyire is nagy a warez azért van egy olyan fizetőképes kereslet aki elhordja a hátán a piacot a jelenlegi szinten).

Az, hogy téged nem izgat a grafika meg sok konzolos hangoztatja hogy ez így elég neki nem jelenti azt hogy sokaknál nem jelenhet meg valós/lappangó igényként. Nézd meg a HL2-t, ott is sokan úgy voltak hogy nekik ennél több nem is kell, ma pedig már azért szívnánk a fogunkat mindannyian ha egy játék olyan látvánnyal jönne ki. Ez a "nekem ez is jó" addig működik amíg nincs jelentősen jobb, amint van onnantól fogva mindenkiben megjelenik a kisördög (amíg el nem érjük a tényleg fotorealisztikus megjelenítést, egyelőre még ettől nem kell félni). :)

Szerintem az egyetlen kérdés, hogy a Nintendo mit és mikor lép Wii2 ügyben, illetve, hogy mi lesz a Sonyval. Ez a két tényező fogja befolyásolni az MS-t a következő években, a PC nem.

Igen, ez nagyobb prioritást élvező kérdés nyilván, ha a konkurencia lép arra rögtön kell válaszolni. Ellenben ha teszem azt 2015-ig ők sem szándékoznának lépnéni, az nem jelenti azt hogy az MS-nek se érné meg.

Nem tudom, feltűnt-e bárkinek is, de PC-n gyakorlatilag semmiféle paradigmaváltás, extrém fejlődés vagy piacmegújító esemény nem történik, ami alátámasztaná, hogy a közeljövőben bármiféle játékos-visszamigrálás lenne.

Milyen paradigmaváltásra gondolsz? A HC-rétegnek tetszőre? Mert olyan nagyon nem volt konzolon se, a mozgáskövetést nem nekik találták ki.
De ott vannak az MMO-k illetve ne felejtkezzünk meg a casual rétegről sem, a Facebookos játékokról a micropayment rendszerükkel.

(#102) julius666 válasza KKaresz45 (#88) üzenetére


julius666
addikt

A másik, ami megütötte a fülemet, hogy a hardcore réteg ugyanakkora bevételt képvisel, mint a casual. Ez egyszerűen nem igaz. Össze sem lehet hasonlítani a kettőt.

Mutasd meg hogy nem igaz. Én ezt egy konzolpárti játékokkal foglalkozó piaci elemzőtől hallottam. :)
A casual réteg számában van fölényben, a hardcore fizetési hajlandóságban. Bevételben nagyjából ugyan ott van a kettő, bár talán a casual valóban gyorsabban nő így le fogja hagyni a hc-t. Ellenben a hc réteg akkor is egy biztosabb bevételi forrás.

(#103) julius666 válasza WongFeiHong (#86) üzenetére


julius666
addikt

A néha mosott textúrák ugyanolyanok lesznek pc-n is

Nem, igényesebb kiadók magasabb felbontású textúrákat adnak ki a pc-s játékokhoz. PC-n az a textúra már borzasztó kevés. A modellek azok amik maradnak, max kicsit játszanak a LOD beállításokkal.

(#104) WongFeiHong válasza julius666 (#103) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ja csak akkor itt jön képbe az is hogy mekkora gép kell ahhoz hogy a Crysis 2 tökéletes pompájában fusson. Még jó hogy vmivel gyengébb képet mutat egy 30-40 ezer ft-os xboxon mint egy több 100 ezres videokarin. Crysis 2 egyértelmüen szebb pc-n de a boxos változat se ronda.

(#105) KKaresz45 válasza julius666 (#102) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Igazad van, hogy a HC gamerek többet hajlandóak fizetni, mint a casualok, ezt aláírom, de a számuk miatt bevétel tekintetében köszönő viszonyban sincs a két piac. Csak egy kérdés. Szerinted melyik hoz több bevételt, mondjuk egy radeon HD 6990, vagy a Kinect?

Egy kis segítség.

Ennyi.

(#106) dorten


dorten
tag

Van még kraft a konzolokban... KillZone 3 lehet kipróbálni egy PS3-on. :K

(#107) havasa válasza WongFeiHong (#86) üzenetére


havasa
aktív tag

Xbox360-on próbátam ki először a Crysis2-t mert azon volt először demó, Pc-hez képest tényleg ultra low a grafika.
Nem nézem le a Box 365-öt mert volt nekem is(meg még SNES, Sega Megadrive, Dreamcast, N64, Gamecube, Ps1, Ps2, Xbox, Xbox365) tudom mit tud a gép, megjelenéstől számított két évig nagyon jó volt, de eljárt felette az idő, csak életben tartják mert fejős tehén még mindig.

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#108) havasa válasza havasa (#107) üzenetére


havasa
aktív tag

LOL, túl sok xbox365.hu-t olvastam régen:D

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#109) Morden24 válasza julius666 (#101) üzenetére


Morden24
nagyúr

A jelenlegi különbség miután a játékgyártók nem igazán aknázzák ki a hardverekben lappangó potenciált annyira még nem szemet szúró.

Ezzel az a gond, hogy a bevételük nagyobb részét adó konzolos piacot csak egy még nagyobb bevétellel kecsegtetőért húznák keresztbe. A PC-piac (főként a HC gamer piac) nem ilyen. Ha a konzolt elkezdenék "leépíteni", és teszem azt sikerrel is járnak, azzal egy olyan migrációs folyamatot eredményeznek egy feltételezett, de nem hinném, hogy megvalósítható szituban, hogy szépen lassan a népek elkezdenek PC-re pártolni. De amíg a konzolra a 2005-ben Xboxot vett delikvens ugyanazt tudja megvenni, mint a 2011-ben becsatlakozott, addig a PC-re ez nem áll.

a pénzesebb hc-réteg (az, akiket érdekel a grafika, emlékezzünk volt amikor a konzolosok oltották a PC-seket grafika ügyben!) jelentős része elkezdhet visszatérni.

A pénzesebb HC réteg nem fogja eladni a konzolját, hanem vesz mellé egy PC-t, és nem 10 konzol játékot fog venni, hanem 7 konzolt és 3 PC-t. Ha meg eddig is csak a legdurvább FPS-ek érdekelték, akkor nincs is konzolja, tehát nincsen kit elveszíteni.

Az a piaci rés olyan kicsi, hogy 1-2 év legalább, mire a jelenlegi PC-fejlődéssel (ja, jó kis új motorok, melyikből van több, mint pár koncepciókép? és mikorra lesz abból játék?) fájóan, általánosan látható különbség lesz (tehát nem csak a csúcskategória terén), és még ha megkezdődik egy vánszorgó migráció, már a 2015-ös Box is beesne.

Egyébként etttől még én sem hiszek a 2015-ös adatnak. Én 2013 karácsonyát tartanám a legvalószínűbbnek és -valószerűbbnek.

Az, hogy téged nem izgat a grafika meg sok konzolos hangoztatja hogy ez így elég neki nem jelenti azt hogy sokaknál nem jelenhet meg valós/lappangó igényként.

Jelenthet, csak a kérdés, hogy ez mibe kerül. Én sem arról beszéltem, hogy nem látnám szívesen a konzolomnál 5x jobb grafikát a tévémen. A kérdés az, hogy ez az egész ér-e annyit, amennyibe kerül, vagy annyit, amennyibe úgy gondoljuk, hogy kerül. Folyamatosan úgy beszélünk, mintha az IT-szaksajtót olvasó enthusiast-eknek kéne játékot eladni, pedig ha erre a rétegre apellálunk, akkor a vagontakarítás jóval megbízhatóbb munkalehetőség.

Ellenben ha teszem azt 2015-ig ők sem szándékoznának lépnéni, az nem jelenti azt hogy az MS-nek se érné meg.

Az MS jelenleg egész jó kis lépéselőnyben van, csupa fasza lehetőség felett ücsörögnek. A gond az, hogy ha a Sony most valamit elkezd gyorsítani, akkor az az MS-re is kihatással lehet. Majd kiderül :K

Milyen paradigmaváltásra gondolsz?

Olyanra, ami megfordítaná a migrációt.

De ott vannak az MMO-k illetve ne felejtkezzünk meg a casual rétegről sem, a Facebookos játékokról a micropayment rendszerükkel.

Az MMO-k expandálása már rég megállt. A Facebook játékokban meg teljesen igazad van, csak kb. annyi köze van az általad felvetett, technikai hiányosságok miatt konzolról PC-re migráláshoz, mint Szűz Máriának a sarki lotyóhoz. Azok a játékok pont arra építenek (nagyon helyesen), hogy azok is be tudnak csatlakozni, akik a munkahelyi vagy annak megfelelő színvonaló irodagépről tolják az ipart. Ők egy látens piac, de ez pont nem az a piac, ami a konzol, vagy akár a PC-piactól érdemben venne el játékosokat.

Sectumsempra - For Enemies

(#110) Gergosz2


Gergosz2
veterán

én a wii-t nem tatom akkora konkurensnek.

Jó tudom vitték mint a cukrot , de csak jógázni lehet vele :o

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#111) vhunor válasza Gergosz2 (#110) üzenetére


vhunor
őstag

Illetve a valaha megjelent egyik (ha nem a legjobb) platformjáték is Wii-s (SM Galaxy 1&2), nomeg a Zelda: Twilight Princess és a leendő Skyward Sword, meg a DK Country. Már ez az 5 játék is több száz óra játékidőt biztosít.

(#112) vhunor válasza Morden24 (#109) üzenetére


vhunor
őstag

Az aktív PH-sok nagy része azt hiszi, hogy ők "a" piac, pedig nem. Tucatnyi ember van a környezetemben aki még a mostani konzolgeneráció által nyújtott grafikától is hanyatt esik, évente csak 2-3 játékot vesz mert többre nincs ideje (nem pénze!), és leszarja az összes létező fórumot és szaksajtót.

(#113) Def26 válasza vhunor (#112) üzenetére


Def26
félisten

Ja. Nekem is van olyan ismerősöm, aki pl. nem is hallott arról, hogy a boxot rá lehet kötni internetre. Egyszerűen kimegy a piacra és megveszi zöld tokba fénymásolva a játékokat 1000FT -ért. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#114) Odin_James


Odin_James
tag

Egyik konzolgyártó sem fog várni 2015-ig!

A legfontosabb az időzítés! :)
A SONY túl későn dobta piacra a PS3-at és ez lett a veszte. A Microsoft tudta, hogy csak akkor van esélye a trónfosztásra, ha hamarabb dobja piacra új konzolját. Jóval a SONY legújabb konzoljának debütálása előtt sikerült előrukkolniuk az XBOX 360-al. A nagy sietségben nem maradt idejük a HD DVD lejátszó konzolba való beépítésére, így a formátumháborúban alulmaradtak a Blu-ray-el szemben, továbbá a tesztelésekre sem maradt elég idejük és ez idővel meg is mutatkozott a szervizelendő konzolok számában. Mindezek ellenére is a taktika, miszerint elsőként a piacra dobni egy félkész, de minden tekintettben előremutató konzolt, bejött. A Microsoft nem akarta megváltani a világot: korrekt grafikát és egy eddig nem látott online szolgáltatást ígért a játékosoknak, amit maradéktalanul teljesítettek is. A SONY kezében hiába volt több tucat exclusive cím (amiknek fele átvándorolt a Microsoft konzoljára is), bivalyerős hardver, Blu-ray meghajtó, mind a mai napig nem tudta beérni eladások tekintetében az XBOX 360-at.
Ha az idei E3-on nem is, de év végén egész biztosan be fogják jelenteni az új XBOX-ot a redmondiak.

[ Módosította: ollie ]

(#115) Paul119 válasza eeXaa (#15) üzenetére


Paul119
addikt

hát ha megoldják akkor tuti váltok konzolra addig is a bill+egér verhetetlen kombó :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#116) KKaresz45 válasza Odin_James (#114) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nem mondanám, hogy a PS3 bebukott volna. Szépen behozta, amennyivel később jött, és időtállóbb is lesz, köszönhetően a bluraynek, meg annak, hogy technikailag fejlettebb.

(#117) Def26 válasza KKaresz45 (#116) üzenetére


Def26
félisten

"meg annak, hogy technikailag fejlettebb."

Csak az a baj, hogy ennek ellenére ez sehol sem látszik meg. :(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#118) Zigur válasza Def26 (#117) üzenetére


Zigur
senior tag

"meg annak, hogy technikailag fejlettebb."
Csak az a baj, hogy ennek ellenére ez sehol sem látszik meg.

Kezd látszani lassan, exkluziv címeken kívül is már, belejöttek hogyan lehet az SPU-kat kihasználni. Multis címeknél is látszik ez már. Persze nem nagy különbségek, de már jobban terhelhető a PS3.

(#119) KKaresz45 válasza Def26 (#117) üzenetére


KKaresz45
senior tag

A legtöbb multiplatform tesztben leírják, hogy a PS3 változat szebb a boxnál. Szerintem ez igenis szempont lehet most, hogy már viszonylag olcsón lehet kapni mind a kettőt. A full HD-ról nem is beszélve.

[ Szerkesztve ]

(#120) Morden24 válasza KKaresz45 (#119) üzenetére


Morden24
nagyúr

A legtöbb multiplatform tesztben leírják, hogy a PS3 változat szebb a boxnál.

Eddig viszont jellemzően semmi különbség nem volt a hozzá mellékelt képeken és videókon. Ettől függetlenül simán lehet, hogy ha kicsit keményebben ráfeküdnek, akkor ki tudnak sajtolni annyi különbséget, hogy nem csak nagyítóval vagy jóindulattal lehet észrevenni. Kérdés, hogy ehhez mennyi vért kell pisilnie a PS-programozóknak, illetve hogy ez a többletmunka produkál-e annyi különbséget, amire esetleg rá lehetne fogni, hogy miatta grandiózusan megnő az érdeklődés.

Ettől függetlenül az, hogy látványos és szembetűnő különbség legyen általánosan, tehát nem csak egy-egy jobban sikerült, esetleg ezer évig fejlesztett exkluzív cím esetében, szerintem nem igazán fog megvalósulni most már. Más kérdés, hogy mostanság a kazuál játékosok vásárlása miatt megy az Xbox is. Én kétlem, hogy a 8th gen konzolokig hátralevő időben bármi olyan grafikai jellegű változást tud produkálni akármelyik jelenlegi konzol, hogy szignifikáns új belépőt, esetleg migrációt generáljon. Nem véletlenül foglalkozik most mindenki a kütyükkel és a szolgáltatásokkal.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#121) Def26 válasza Morden24 (#120) üzenetére


Def26
félisten

Már annak is örül az ember ha a Crysis 2 nem szaggat be nagyobb csata közben (konzolon). :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#122) Morden24 válasza Def26 (#121) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát az szivola, ezek szerint nem jó az engine.
Én ránézésre (a konzolosról beszélek persze) nem látok valami grandiózus különbséget a Reach-hez képest, márpedig az csak akkor szaggat be (nagyon ritkán), amikor ordenáré hent van split screen módban.

Ugye nyilván a Crysis 2-ből pont ezért hagyták ki a split screen lehetőséget, de az durva, hogy SP-ben is szar.

Sectumsempra - For Enemies

(#123) KKaresz45 válasza Morden24 (#120) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nekem sem boxom nincsen, sem PS3-om, szóval nem tapasztalatból beszélek, de azért nekem úgy tűnik, hogy általánosan elfogadott tény, hogy a PS3 grafikája szebb. Nem hiszem, hogy képeken meg youtube-videókon kijön a különbség, de ha egymás mellé tennéd a kettőt, akkor látszana. És nem csak az újabb címeknél, hanem kezdetektől fogva szebbek a PS3 játékok. Nem tervezem, hogy konzolt veszek, de ha választani kellene, akkor PS3-at vennék, és ezért. Blueray + full HD felbontás + szebb grafika. Nyilván a boxosoknak megvannak a saját ellenérveik. :)

(#124) Def26 válasza KKaresz45 (#123) üzenetére


Def26
félisten

Ez hülyeség.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#125) Def26 válasza KKaresz45 (#123) üzenetére


Def26
félisten

Dupla.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#126) KKaresz45 válasza Def26 (#125) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Jó, mondom, hogy nekem nincsen egyik sem, szóval elfogadom, de azért kifejtenéd? Melyik része hülyeség és miért?

(#127) heihachi válasza Def26 (#124) üzenetére


heihachi
addikt

Remélem nem veszed kötekedésnek, de szerintem kicsit el vagy tévedve.

Egyrészt natív full HD grafika konzolon gyakorlatilag nem létezik, legfeljebb csak felskálázva. Se PS3-on, se Xbox 360-on. A szomorú igazság az, hogy a legtöbb játék nem tudja még a 720p-t sem tartani 30fps-en. Van egy két cím, ami tud ezeknél többet, de a fullHD-t a PS3-as nagyágyúk sem tudják: a GT5 1280x1080-ban fut és nem 1920*1080-ban, Heavy Rain, Unchartedek, Killzonok, GoW3 1280x720, a MGS meg pl 1024x768. Más kérdés, hogy ezek a játékok attól még nézhetnek ki áll leejtősen.

Másrészt a multiplatform címekkel kapcsolatban többen még a PS3 topik rendszeres látogatói közül sem értenének veled egyet. Hosszú időn át inkább a boxos verziók voltak a jobbak a multi címekből, sok nagy cím azon futott jobban (nyilván van ellenpélda is, de a mérleg inkább a box felé billent). Mostanra én azt mondanám, hogy kiegyenlített a mezőny, egyszer ez, egyszer az. De hogy PS3 fölény lenne (vagy valaha is lett volna) multi címeknél, ezt szerintem nagyon nagy tévedés kijelenteni.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#128) Def26 válasza heihachi (#127) üzenetére


Def26
félisten

Ezt biztos, hogy nekem akartad írni?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#129) KKaresz45 válasza heihachi (#127) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Szerintem nekem szántad. Persze, nem veszem kötekedésnek, sőt, köszi, hogy felvilágosítottál.

Kb. 2 éve gondolkoztam azon, hogy veszek egy konzolt, akkoriban sokat olvasgattam ilyenekről. Az akkori emlékeim miatt gondoltam azt, amit írtam, ezek szerint tévesen.

(#130) heihachi válasza Def26 (#128) üzenetére


heihachi
addikt

Biztos, hogy nem :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#131) Morden24 válasza KKaresz45 (#123) üzenetére


Morden24
nagyúr

nekem úgy tűnik, hogy általánosan elfogadott tény, hogy a PS3 grafikája szebb

Nem állítom, hogy egy-egy játék (pl. FFXIII) nem lehet szebb, de a különbség eseti, nem általános.

Konzolnál érv-ellenérv kérdésében a szolgáltatások és az exkluzív címek szoktak bejönni, máson szerintem relatíve kár vitázni, mert az csak dobálódzás. Nekem pl. a Boxos exkluzív címek közül több hiányozna, ha PS-t vettem volna (innen is hiányzik pár, pl. Little Big Planet, God of War meg ilyesmi, amivel szívesen játszanék), plusz számomra az Xbox Live-ban több lehetőség van - más kérdés, hogy ezt a magyar piac sajnos erősen befolyásolja.
Ellenben nagyon hiányzik a blu-ray lejátszási képesség, emiatt kellett vennem egy külön lejátszót. Viszont multimédia-ellenérvnek meg ott az általam elég sokat használt Media Center Extension, ami egyszerű és remekül működik.

Szóval a lényeg az, hogy mindkét oldal esetén el lehet mondani pluszokat meg mínuszokat, de én speciel a grafikát pont nem tartom egy ilyennek. Szignifikáns különbség aligha van, nüansznyi biztos, de bevallom, nem vagyok akkora hácé gémer, hogy az ilyenekkel esetleg szőrözzek - legyen szó akármelyik konzolról :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#132) KKaresz45 válasza Morden24 (#131) üzenetére


KKaresz45
senior tag

OK, meggyőztetek. Személyes tapasztalat híján elfogadom az érveket. Főleg, ha már ennyien mondjátok. :)

(#133) Lacc88 válasza DeFranco (#54) üzenetére


Lacc88
senior tag

azért mert akkor megdöglene a pc . Gondolj bele ha kijönne egér + bill konzolba kurva erős hardverekkel ! akkor melyik gamer venne pc-t játszani ?! :D aki oskos az megvenné az új konzolt 160 tájt :D És nincs baja 3 -4 évig :D !

De nem lenne hülyeség az egér + bill. :D !!!

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#134) Morden24 válasza Lacc88 (#133) üzenetére


Morden24
nagyúr

3-4? Inkább 6-7, vagy több :)

Sectumsempra - For Enemies

(#135) DeFranco válasza Lacc88 (#133) üzenetére


DeFranco
nagyúr

És ez az MS-nek vagy a Sonynak miért lenne probléma?

(#136) Lacc88 válasza Morden24 (#134) üzenetére


Lacc88
senior tag

úgy értettem hogí3-4 évig toppon lenne aztán a pc megint megindul .

:C

DeFranco : Nem lenne baj jó lenne én is örülnék neki , hogy nem évente kell venni cuccokat .....

[ Szerkesztve ]

Ha van egy álmod .... ne mondj le róla !

(#137) KKaresz45 válasza DeFranco (#135) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Mert ezek a cégek könyékig benne vannak a PC piacban is. Jó gazda nem hagyja, hogy két fejős tehene közül az egyik kinyírja a másikat. Inkább tejeljen mind a kettő szépen külön-külön, minél többet.

(#138) DeFranco válasza KKaresz45 (#137) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ha én Sony/MS CEO lennék, úgy kiadnék egy bill+egér kombót a konzolomhoz, hogy csak úgy recseg. Szépen telibekaszálnám vele a piacot, aztán irány horány, csinálja utánam aki tudja.

Nyilván ezért nem én vagyok a CEO, hanem más... ;]

(#139) Morden24 válasza DeFranco (#138) üzenetére


Morden24
nagyúr

Jó lenne, csak éppen egy kiadott játék nem támogatja, legalábbis nem PC-s fogalmak szerint. Ráadásul egy valóban egységes multi kommunát össze-vissza szabdalnál...

Sectumsempra - For Enemies

(#140) Zigur válasza DeFranco (#138) üzenetére


Zigur
senior tag

Ha én Sony/MS CEO lennék, úgy kiadnék egy bill+egér kombót a konzolomhoz, hogy csak úgy recseg. Szépen telibekaszálnám vele a piacot, aztán irány horány, csinálja utánam aki tudja.

De hát mind a 3 konzolhoz lehet használni billencset... sima usb-s jó. Egér eleve értelmetlen Wii-nél, a Move és Kinect mellett sincs már értelme a másik kettőre. Játékra persze nem tudod használni a billenccset.

A másik persze, hogy mi a fenének szerencsétlenkedni egy billentyűzettel amikor ott a kontroller.

[ Szerkesztve ]

(#141) DeFranco


DeFranco
nagyúr

re:#139#140: persze-persze értem én, de álmodozni azért lehet. :DDD

Tényleg ez tart vissza a konzolvásárlástól, mert az általam kedvelt játékok többsége FPS, és ha lehet nem szeretném feladni a hagyományos irányítás egyszerűségét. Ettől függetlenül lesz ami lesz, még egy generációt már nem fejlesztek, ezt megfogadtam, goto konzol mindenképpen, ha lesz még igényem játékra, de addig reménykedek.

(#142) Polllen válasza DeFranco (#141) üzenetére


Polllen
nagyúr

Sztem attól, hogy nem fejleszted a gépet még nem kell áttérni konzolra... Mármint sztem nincs közte ok és okozat összefüggés... :DDD Ráadásul az új konzolok ára nem a mostani baráti xbox360 árába fog fájni...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.