Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picco


Picco
addikt

ehh, semmi hozzaszolas? fura...
kb 80% kornyeken tartok, nagyon jo game. elozo resz ismerete nelkul kellemesen meglepodtem h nem valami vga ehes, bughalmaz, fullszutyok iranyitassal...epp az ellenkezoje. nekem mondjuk meg a grafika is kifejezetten teteszik. lehet ujrajatszom majd hardon is :)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#2) Xaels válasza Picco (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Látod. Biztos csak nem tudnak mit hozzátenni. Szép a grafika, megadja az atmoszférát a játéknak, de vannak elnagyolt részek.

Pl. nézd meg a bevadult kannyúl lábát. Ilyenek miatt mondtam, hogy lehetne szebb. Vagy Mezu feje nagyon rettenetes az átvezetőkben még szerintem.

Az előző részt meg pótold be. Teljesen új élmény lesz és az itteni szereplők többségét más oldalról fogod látni. Ott jobb volt a történet szerintem és az átvezető rajzolt kisfilmek iszonyatosan szépek.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Picco válasza Xaels (#2) üzenetére


Picco
addikt

finito, most vegeztem a randa nagy pokkal, habar nem volt tul nagy kihivaas igazabol. ennek szerintem nekiugrok megegyszer, utana lehet eloveszem az elso reszt is ahogy ajanlottad ;)

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4) Xaels válasza Picco (#3) üzenetére


Xaels
félisten

A vége szerintem kicsit gyenge. Epikusabb utolsó csatát vagy küldetést vártam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Picco válasza Xaels (#4) üzenetére


Picco
addikt

igen, a bossfight-ok kicsit gyengek, bar lehet a nehezsegen feljebb kapcsolni, az lehet orvosolja :)
ami meg nem tetszett az hogy marhara sok upgrade-t osztogat, kaotikussa valik az egesz.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#6) Xaels válasza Picco (#5) üzenetére


Xaels
félisten

- Spoiler -
Nem a nehézséggel volt gond szerintem. Inkább csak ötlettelenek/egysíkúak. Nem kell taktikázni, nem kell kitalálni a gyenge pontjukat és gyakorlatilag Zillát leszámítva az összes BOSS ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) ,


,
addikt

Iszonyat gagyi ez a játék. Mind grafikailag, mind minden más egyéb téren. Többször is megnéztem, minden beállítás fullon van, de kegyetlen sz@rul néz ki. A játékmenet is egy nagy nulla, akárcsak a videók. Egyetlen fillért sem ér. :(

(#8) forintuser válasza , (#7) üzenetére


forintuser
őstag

Szerintem az utóbbi évek legszebb játéka.Nem tudom te mit néztél.. :(

Holnapkészítést vállalok.

(#9) Xaels válasza forintuser (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Legszebbnek én sem mondanám, de semmiképpen sem gagyi. Inkább a hangulatra mentek rá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) forintuser válasza Xaels (#9) üzenetére


forintuser
őstag

Mondj két szebb játékot. :K

Holnapkészítést vállalok.

(#11) Xaels válasza forintuser (#10) üzenetére


Xaels
félisten

Doom, Battlefield 1 ha maradunk az FPS műfajnál és a platformnál.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) forintuser válasza Xaels (#11) üzenetére


forintuser
őstag

A Doom szerintem nem szebb.Battlefield talán..

Holnapkészítést vállalok.

(#13) Xaels válasza forintuser (#12) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem a Doom technikailag sokkal komolyabb. 1-2 kivégzésnél tényleg olyan mintha egy valódi dög lenne a kezeid között. A pokolbeli pályák meg uh. Persze a Marson kicsit sivárabb. A SW-ban vannak nagyon csúnyán elnagyolt részek mint ahogy itt korábban is tettem be képet. A BF1 meg fullon utánozhatatlan. Mondjuk számomra az utóbbi idők legszebb, leghangulatosabb játéka az Uncharted 4 volt. FFXV is gyönyörű, igaz maga a játék nem tudott beszippantani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.