Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemlehet


nemlehet
őstag

Egyetértek kb mindennel amit leírtál. Én a barátnőmmel játszottam végig, ő ugrált meg gyűjtögetett, én harcoltam. Egyébként remek kis játék, vizuálisan nagyon szép, ő totál el volt olvadva a Rot-októl meg attól hogy tehetsz rájuk piros masnit. Sokszor mondogattuk, hogy ez kb egy interaktív pixar mese.

Amúgy PC-n nem igazán érezhető az FPS drop a gameplay-cutscene váltásnál, ahogy nézem te PS5-ön toltad, gondolom ez valami console specific dolog lehet.

A harc érdekes kérdés, én elég veterán souls játékos vagyok, nekem nem volt kifejezetten nehéz, mert nagyon jók és pontosak a hitboxok, reactive az irányítás, elég sok iframe van és még a shield parry-vel sem kell szuper pontosnak lenni, de az biztos, hogy aki nem ehhez van szokva az meg fog szenvedni. Barátnőm nem kifejezetten béna, de ő nem bírta megölni az emlegetett első bosst, nekem elsőre sikerült komolyabb erőlködés nélkül.

Talán annyi a gond, hogy a sebzése az ellenfeleknek egy picit túl lett húzva és elég kicsi az attack window ha nem stunnolod le a bossokat a Rot-okkal. Stun nélkül nagyon türelmesnek kell lenni és 1-1 ütés után eltávolodni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#2) Xaels válasza nemlehet (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Igen PS5-ön játszom, a 60fps-es gameplay után itt érezhető volt a 30fps-es korlátozású cutscene, lehet PC-n a VRR vagy a VSynch elsimítja ezt, PS-en még nincs élesítve a VRR.

Nincs nekem bajom a kihívással, 1-2 soulslike játék megfordult a kezeim között mint a Nioh pl. de itt néha igazságtalannak éreztem 1-2 támadást. Haver félre is tette emiatt a játékot, elvette a kedvét, hogy 2 ütésből elborítja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) nemlehet válasza Xaels (#2) üzenetére


nemlehet
őstag

Nah igen, kicsit elüt a játék többi részétől a harc. Nem egy bonyolult játék, a platform részeken se kell nagyon izzadni, de az hogy 1-2 ütésből meghalsz elég sokkoló tud lenni :D
Én is pont a Nioh-t játszom most, meg akarom majd venni a Nioh 2-t, egy kis ráhangolódás.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#4) Xaels válasza nemlehet (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Ez ilyen tipik indie betegség az utóbbi időben, ha nem tudnak elég tartalmat rittyenteni akkor jön a soulslike meg a roguelike. Nem mintha zsigerből utálnám ezeket, ellenkezőleg de bizonyos esetekben ez olyan becsapás szagú és itt is ezzel tolják ki a játékidőt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) animatrix11


animatrix11
őstag

Kicsit olyan a game mint egy cuki Tomb raider, nekem bejön harcok nem mindig könnyűek, de legalább van benne kihívás

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#6) Xaels válasza animatrix11 (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Hát nagyon messze van szerintem egy TR-től. Itt túl sok felfedezni való nincs illetve a bent lévő puzzle-ök is nagyon fapadosak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.