Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ace owner


Ace owner
addikt

Egy hét alatt kilyukasztaná a zsebemet az éleivel.. ;] Szépnek szép, de ez a wp nem nekem való.

Galaxy Fold 4

(#2) Воланд


Воланд
titán

"utóbbi mellé természetesen 25 GB SkyDrive tárhely jár"

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3) dr. Kind válasza Воланд (#2) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

köszi, javítva :R

(#4) prolad


prolad
őstag

Tetszetős darab,csak eléggé túl van árazva.

Szám címét valaki?

(#5) jjeahh


jjeahh
nagyúr

ezentúl minden nokia n9 dizájnal nyomul, mig ki nem csordul az ember fülén?

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#6) #19617792


#19617792
törölt tag

nice! de mit látok, WP7 magyarul? úristen, vidd innen.

(#7) prolad: az, hogy nem való semmilyen kütyüre magyar nyelv, mert hülyén néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#7) prolad válasza #19617792 (#6) üzenetére


prolad
őstag

Mi a gond vele?Nem találkoztam benne feltűnő hibával,néhol nem fér ki a szöveg,ennyi.

(#8) dr. Kind válasza prolad (#4) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Yonderboi - badly broken butterflies

(#9) onetri válasza #19617792 (#6) üzenetére


onetri
tag

szerintem is.. angol menüvel sokkal jobb

(#10) Alwares


Alwares
aktív tag

A theverge-s "hosszúteszt" volt a legkérdekesebb, mert hogy egy telefont nem lehet letesztelni egy hét alatt. Minden esetre a használattól, a srácnak hólyag nőtt a kezére :D

(#11) feliks


feliks
senior tag

Nem szeretnék kereszttűzbe kerülni, de nekem az adatkábel-töltő páros nagyon Apple-formatervet idéz... :U

[ Szerkesztve ]

[Be Happy]

(#12) #19617792 válasza feliks (#11) üzenetére


#19617792
törölt tag

de most egy töltő hogy nézhet ki másképpen? műbráner formája legyen? :DDD

(#13) Liudvikas válasza jjeahh (#5) üzenetére


Liudvikas
tag

Lumia 610/710? :U

(#14) Goose-T válasza feliks (#11) üzenetére


Goose-T
veterán

Ja, fehér.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#15) legiaap


legiaap
nagyúr

Én azt nem értem ha a telefon kék, akkor miért nem lehetnek a tartozékai is olyan színűek?
Kicsit faszul néz ki kék telefonhoz fekete füles meg fehér töltő... :W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#16) NGA válasza feliks (#11) üzenetére


NGA
addikt

Miért? Az epöl találta ki a fehér színt? Elárulom, hogy nem, mert csáknorisz volt az, amikor az óvodában összekeverte a festékeket, neki a fehér szín jött ki :-)

(#17) BiP válasza #19617792 (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez szerintem csak megszokás kérdése.
Én a számítógépen nem bírom megtűrni a magyar nyelvet, ellenben telefonon nekem meg az angol furcsa.

(#18) vicze válasza legiaap (#15) üzenetére


vicze
félisten

Azokból csak egy szín van minden modellhez. Sőt a töltő se full fehér, hanem fekete-fehér.
Mikor először láttam, a "Mi a szar ez?" kérdés vetődött fel a fejemben. Utána jött a "De miért?"...

[ Szerkesztve ]

(#19) merkucyo válasza #19617792 (#6) üzenetére


merkucyo
aktív tag

Én is így vagyok vele :)

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#20) feliks válasza #19617792 (#12) üzenetére


feliks
senior tag

Neem, dehogyis.. :DDD
Külön megnézegettem most a tetemes adatkábel és töltő halmot a polcomon, és egyikről se ugrott be a nagy Alma.. (van itt BlackBerry, Samsung, HTC, és egy Arc S szettje is.) Igaz, lehet hogy a fehér szín miatt jutott eszembe elsőre, de a kábel az nagyon olyan (gusztustalanué rövid merevítés a csatlakozó után, legömbölyített sarkok, stb.
Töltőről már lehet, hogy csak emiatt asszociáltam Epölre..

[Be Happy]

(#21) AgyLáma


AgyLáma
csendes tag

Lemaradt egy "n" betű! -->"...a finek újdonságáról..."

(#22) dr. Kind


dr. Kind
aktív tag

javítom, köszi :R

(#23) GALARDO


GALARDO
addikt

Nagyon tetszik ez a telefon, ha nem lenne iPhone, biztosan megvenném. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#24) #19617792 válasza feliks (#20) üzenetére


#19617792
törölt tag

nem tudom, én nem szoktam ennyire megnézni a töltőt, meg a kábelt. felőlem lehet csillámpónis is, nem izgat. :DDD

(#25) #01696768


#01696768
törölt tag

ööööö... Miért hiszem én azt hònapok òta, h ez a telefon màr kint van? Itt (Svàjc) hamarabb kijött volna? Vagy csak ennyire régen bejelentették?!

(#26) Воланд válasza #01696768 (#25) üzenetére


Воланд
titán

nem lehet, hogy osszekevered a lumia 800-al?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27) gyoref1 válasza Воланд (#26) üzenetére


gyoref1
aktív tag

Hát pont ez a baj ! Össze is fogják keverni a 800-al!

(#28) Воланд válasza gyoref1 (#27) üzenetére


Воланд
titán

es?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29) gabor85 válasza Воланд (#28) üzenetére


gabor85
őstag

aki nem vak, nem keveri össze a Lumia 800-zal.

A töltőn nem tudom egyesek mit ugrálnak, inkább az a baj hogy rövig! Igen a méret itt most számít. ;]

Ja és nem böki a zsebet, nem horzsolja le a bőrt az "élével", emberkompatibilis, nagyonis :)

(#30) #19617792 válasza gabor85 (#29) üzenetére


#19617792
törölt tag

mondjuk nekem a Lumia 900 a 4"+ méretével már nagy, nagyon kicsi kezem van. néha már a Bladenél is nyújtozkodnom kell, hogy egy kézzel átérjem az átellenes sarkot... így nálam Lumia 800 a teteje méretben. :(

(#31) gabor85 válasza #19617792 (#30) üzenetére


gabor85
őstag

Igen, nekem is vissza kell szokni a nagyobb mobilra, de gyorsan megy.
Ez az a kategória amit már át kell gondolni, hogy meg érdemes e venni "ekkora" telefont.

Én mondjuk épphogy elérem a bal felső sarkot hüvelykujjal...

(#32) prolad válasza dr. Kind (#8) üzenetére


prolad
őstag

köszi :C

(#33) #19617792 válasza gabor85 (#31) üzenetére


#19617792
törölt tag

egyik haverom vett egy HTC One X-et, kérdeztem tőle, hogy ezt hogy kezeled, átéred egy kézzel? megfogta egy kézben, aztán viccesen nézett ki, hogy nyújtózkodik és lolnope. :DDD

(#34) prolad válasza #19617792 (#33) üzenetére


prolad
őstag

Nem csak a kijelző mérete számít, a kialakítás is fontos,one x_t gs3-t még majdhogynem a note-t is tudom egy kézzel használni kényelmesen,de pl. a moto razr már kifog rajtam,nagyon kényelmetlen.

(#35) a.sebi válasza #19617792 (#30) üzenetére


a.sebi
őstag

A barátnöm noteot használ 158 cm magas keze akkora mint egy 7 eves kisfiunak....imádja....bekell rizikozni egy nagyobb telefont...nem a mediamarktban probalni...amikor a noteomat megvettem majdnem inkább ott hagytam a boltba...de most semmi penzert nem mennék 5 alá....mondjuk nekem nagy kezem van.....de hihetetlenul más élmény egy ilyen telefont használni.....felmész 4,3 ra mondjuk mint én anno dhd ra...utána minden kicsinek tűnik....igy változok a trend.... A dhd tesztjében negatumként van felhozva a nagy kijelő....most meg tolják a csajok a rózsaszyn s2 öt.....és már ez a trendi....jövőre jönnek a közép kategóriás telefonok 4.7 collal...ás a 3.5 col alatti telók eltünnek....és 30 ért nem egy galaxy gio szintü telot vehetsz hanem egy optimus l7 szintüt....szokj hozzá.......menni fog ne félj.....

(#36) Liudvikas válasza a.sebi (#35) üzenetére


Liudvikas
tag

ja meg a zsebem is hozzászokik. nevetséges.. :W

(#37) Polllen


Polllen
nagyúr

Nekem ez a forma valahogy nem tetszik. :N

Liudvikas

Nincs ezzel sztem semmi gond. Nalam eszre se veszik a zsebemben a note-t. Ha meg kicsi a zseb, nem oda teszem. Nem kell ezen dramazni :)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#38) #19617792 válasza a.sebi (#35) üzenetére


#19617792
törölt tag

persze... ha... kicsi... a... kezem... akkor... majd... hirtelen... megnő... a... nagy... telóhoz... valószínű...
négy... ujjal... alátámasztom... a... telót... majd... hüvelykujjal... böködöm... a... kijelzőt...
egy... ekkora... telónál... kb... másodpercenként... kell... a... kezemet... igazgatni... alatta... hogy... minden... pontját... átérjem... az... meg... nem... pálya...
két... kézzel... kezelni... meg... vicces...
ha... most... nagy... egy... ekkora... péklapát... akkor... később... se... lesz... kisebb... elég... baj... az... hogy... ez... a... trend... hogy... péklapátokat... árulnak... ha... lapát... kell... elmegyek... a...bricostoreba... és... veszek... egyet...

(#39) margithid válasza Liudvikas (#36) üzenetére


margithid
veterán

Én egyre jobban afelé hajlok, hogy egy 3.5 collos telefon és ha olyan helyre megyek, nagyobb táska van nálam, akkor 7-10"-os tablet. A mostani 4"-os telefonommal még éppen elvagyok, de ennél én már kisebbet veszek csak mindennapi hazsnálatra, egyszerűen például rövidnadrágban nem kényelmes.
De telefoncsere nem lesz szerintem mostanában, majd inkább tablet.
Igazából abból kérdéses milyen, 7" körüli aért lenne jó, mert az kabárzsebben is elfér, viszont a 10"-os ipad egyszerűen tökéletesnek tünt nekem méretre.
Nagyon remélem azért lesz választék 3.5"-ban is telefonoknál, meg esetleg alatta is.

(#40) littlelion21 válasza #19617792 (#38) üzenetére


littlelion21
addikt

leestem a székről :DDD

(#41) Gengi válasza #19617792 (#38) üzenetére


Gengi
senior tag

Két nap alatt megszoktam a Galaxy Nexust és imádom azt ,hogy ekkora a kijelzője ... ... ... Pedig 3 éve még a 3.7"-et találtam ideálisnak. De rájöttem minek?

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#42) #19617792 válasza Gengi (#41) üzenetére


#19617792
törölt tag

hát, kinek mi tetszik. lehet én is megszoknám, de nem hiszem. úgy igazán kipróbálni meg kell egy készülék és ha most kiadok egyre sokat, és nem jön be, akkor süthetem a nagy telefont. a nagy kijelző tetszik, hogy nagy felbontás, meg szép éles kép, sokmindent látni, stb. de ha nem tudom egy kézzel kezelni (négy ujjal támasztom, amivel kicsit szorítom is, mert simán képes lennék leejteni :DDD), akkor hiába szép... néha még a Bladet is alig bírom zsebrerakni.
szoktam látni 4"+ telókat, egész sűrűn, és jópár ember két kézzel kezelte azokat. nem tudom, kicsit mókásan nézett ki, mint egy mamika, aki böködi a telefonját. :DDD

(#43) onetri


onetri
tag

Szerintem nagyon jó teló,nekem megfelelne a mérete is mivel nagy kezem van.. eléggé kicsi a kezemben egy x10 mini proXD

(#44) Polllen válasza #19617792 (#42) üzenetére


Polllen
nagyúr

en pl. mar egy optimus 7-t se tudtam mindig aterni egy kezzel, igy oly mindegy volt mennyivel nagyobb a note ilyen szempontbol...

amugy nem tartom murisnak a ketkezes hasznalatott. sokkal gyorsabban megirom igy a mail-t/uzit, aztan elrakom. (bar van hozza egykezes bill layout a nyafiknak...:P)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#45) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Hiába próbálom megtalálni a WP7 szépségeit, előnyeit (számomra), de nem találom. :(

meg

(#46) dz1989


dz1989
senior tag

Nokiára még ilyet nem montam (írtam) hogy ILYEN NEM KELLENE. Ez már azaz a korszaka a Nokiának a mi már számomra legalább is, nagyon eltér. Lehet hogy a 808 lesz az utolsó ami még nagyon érdekel.

Szerintem a 800-as hadverához képest kellet volna változtattni, a kijelzön kívűk. (1g ram, min 32gb belső ne csak akkór amikór az egyik külföldi szolgáltató úgy rendeli. Meg a bluetooth-t legaláb 3.0 és a kamerát valami változást is pl.:xenon vaku. )

Az RGB mátrixos Amoled megoldás ami pozitívum

[ Szerkesztve ]

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#47) Воланд válasza dz1989 (#46) üzenetére


Воланд
titán

kulfoldon sincs 32gb-os valtozat, az eliras volt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#48) dz1989 válasza Воланд (#47) üzenetére


dz1989
senior tag

http://www.mobilarena.hu/hir/keszul_a_lumia_900_32gb.html

legalább is terven volt.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#49) Воланд válasza dz1989 (#48) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) dz1989 válasza Воланд (#49) üzenetére


dz1989
senior tag

Igazad van. Sajna akkor is siralmas hogy a régebbi n97, x6, n900-oknak nagyobb a belső memóriájuk.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.