Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Megkésve bár, de törve nem. :) Szerintem a hardvert figyelembe véve korrekt a grafika is.

Sic Parvis Magna

(#2) oriic válasza 30z.Samu (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy nézem az összehasonlítást, kifejezetten tetszik a Switch változat. Ha lenne gépem hozzá simán venném. Kellenek az ilyen játékok is a Nintendo gépére. :R

Live-Die-Respawn

(#3) 30z.Samu válasza oriic (#2) üzenetére


30z.Samu
félisten

Kellenek, csak kár, hogy ekkora késéssel jönnek. Ha nem kéne ennyit várni a portra, szerintem már beruháztam volna egy Switch-re már rég. :) Néztem a Resi 7 portolást is, az is rendben van grafikailag. Nyilván nem úgy néznek ki, mint a nagy konzolon, de ez nem is várható el. Ennek ellenére egész ügyesen kihasználják a Switch hardverét. :R

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#4) tuki2200 válasza 30z.Samu (#3) üzenetére


tuki2200
senior tag

Jol neznek ki a Switch-es multiplatform cimek! Mostmár csak 1 nyamvadt mainstream multi fps kellene Switchre es rohannek a boltba, barmennyibe kerul :)

[ Szerkesztve ]

(#5) 30z.Samu válasza tuki2200 (#4) üzenetére


30z.Samu
félisten

Mit szeretnél? CSGO-t? :DDD

Sic Parvis Magna

(#6) oriic válasza 30z.Samu (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

CSGO-COD-BF-Overwatch-Destiny2-Quake Champions... Stb. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#7) 30z.Samu válasza oriic (#6) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyelőre be kell érni a Fortnite-al, igaz az nem FPS. :D De szerintem az OW vagy a Quake idővel jönni fog.

Sic Parvis Magna

(#8) mike1334 válasza tuki2200 (#4) üzenetére


mike1334
veterán

Ott a Doom.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#9) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Akkor leszek én a genyó :D
A frame rate valahol 30 és 10 között található,erōsen lebutítutt textúrákkal ami szerintem a játék során 720p alá is beeshet, az árnyékot nyugodtan ki is kapcsolhatták volna akkor legalább nem látnánk mennyire...olyan. Összegzésül,akinek megér 50-60 ojrót,hogy buszon/vonaton wolfozzon az a személy biztos boldog és nincs ezzel semmi bajom. De vegyük figyelembe,hogy ezt a játékot másnál csak sokkal jobb minōségben lehet játszani ugyanennyiért. Amúgy nagy respect a Bethesdának,mert én arra sem fogadtam volna,hogy elindul a gépen ;)
P.S.: a Nintendot szeretem,ha kiadnak egy erōs(ebb) otthoni konzolt akkor nálam first day vétel.

Life, Uh, Finds A Way

(#10) .LnB válasza oriic (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mainstream-et írt. :U az első pár még oké, na de az utolsó kettő?! :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) 30z.Samu válasza .LnB (#10) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ha lenne CSGO a Switch-en, már szaladnék is venni egyet. :D

(#9) hombre[EU]: Azért a 10 frame erős túlzás, szerintem próbálják tartani a fix 30 fps-t. A grafika butítása várható volt, mert hát ugye mégse egy acélos hardverről beszélünk. Én úgy tudom, hogy a kijelzője eleve 720p-s, a dokkolóval TV-re kötve nem tudom mekkora felbontással operál. :B

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#12) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#11) üzenetére


hombre[EU]
veterán

20-ról csiripeltek a reddites userek. Tudom,hogy ez a maximum amit a hw-bōl ki lehet hozni. Csak leírtam amit láttam és gondoltam

Life, Uh, Finds A Way

(#13) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#12) üzenetére


30z.Samu
félisten

Persze, én sem vitázni akartam. :R Majd utánanézek a dolgoknak jobban. :K

(#14) tuki2200: A CSGO-val szerintem még megbirkózna a vas, ha megjelenne rá, tuti nem lennél egyedül... :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#14) tuki2200 válasza 30z.Samu (#5) üzenetére


tuki2200
senior tag

Akár, vagy ha egy Battlefieldet nem is birna el a vas, egy CoD: WW2-t tuti. Nem szeretek egyedul jatszani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) #71043776 válasza 30z.Samu (#5) üzenetére


#71043776
törölt tag

De csak ha támogatja majd a Switch az egeret és billentyűzetet! Buszra felviszed a vasalódeszkát, kinyitod, aztán mehet a CS:GO meccs a megállók között :D

Amúgy szerintem rendben van ez a port. Játszható, a grafika elfogadható, és még hordozható is. Márpedig ez a Switch valódi előnye, arra meg jó. Aki a nagyképernyős tévén akarja játszani, az inkább vegye meg másra.

(#16) 30z.Samu válasza #71043776 (#15) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyetértek, kézi konzolon ez a grafika szerintem korrekt. :K

Sic Parvis Magna

(#17) Scholes9 válasza 30z.Samu (#16) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Valóban az, bár én már végig vittem ősszel PS4-en, így Switchre nem veszem meg :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#12) üzenetére


30z.Samu
félisten

Este folyamán kíváncsiságképpen ránéztem egy Doom frame rate tesztre, amikor kiadták tényleg nem volt annyira fényes a helyzet. Nem igen tudta tartani a 30 fps-t, volt ahol leesett 20-ra is. Viszont azóta kidobtak egy kis patch-et és azóta az átlag fps 27 a játék során. Próbálkoznak a 30 fps megtartásával, bár őszintén szólva a Doom-nak "jól áll" a több fps, mert az pörgős játék.

Sic Parvis Magna

(#19) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#18) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Gondolj bele,hogy az egy 2 éves játék már és a jövōre megjelenō Rage2 ami openworld(vagy semi OW most nemtudom),hogy fog muzsikálni rajta. Egyébként a minap olvastam,hogy az Unravel2 (ami szerintem nagyon jól áll majd a switchnek,jobban mint a látvány lövöldék)is minimum fél évig fog tartani a portolása mivel a fejlesztōk locked 60frame-ben álmodták meg a gamet és lesz dolguk,hogy ezt elérjék switchen. Érik a Pro/X verzió ?

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#20) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#19) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az Unravel Two-nál elsőre nem is olvastam portot. Azt olvastam, hogy azért nem jött Switch-re, mert további 1,5 évet vett volna igénybe a fejlesztés + nem is felel meg a rendszerigénynek a gép. :U De örülök, hogy végül portolják, csak ez is mikor jön...Abban egyetértünk, hogy az ilyen játékok jobban mutatnak Switch-en, viszont néha jól jön ott is egy kis pif puf. :DDD Csak megint kilyukadok ott, ahol a legelején..miért nem egyszerre jelenik meg a nagy tesókkal. Akit nagyon érdekel a játék, az megveszi, végigjátssza. Utána nem fogja érdekelni, hogy van Switch-en is, mert Ő már egyszer végigjátszotta. Legalábbis ha magamból indulok ki, én nem venném már meg Switch-re, amit egyszer végigtoltam más platformon.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#21) hombre[EU] válasza 30z.Samu (#20) üzenetére


hombre[EU]
veterán

https://www.gamesindustry.biz/amp/2018-06-20-why-unravel-two-is-not-on-nintendo-switch
Jönni fog

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#22) tuki2200 válasza 30z.Samu (#20) üzenetére


tuki2200
senior tag

A jurassic park fog jonni Switchre? Akkor nem vennem meg ps4re

(#23) 30z.Samu válasza tuki2200 (#22) üzenetére


30z.Samu
félisten

Úgy fest nem sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#24) #71043776 válasza hombre[EU] (#19) üzenetére


#71043776
törölt tag

Ha jönnek majd új játékok, akkor kreatívak lesznek a fejlesztők. Régi motort használnak, vagy alaposan belenyúlnak, nem lesz betöltve az egész pálya egyszerre, stb. Meg lehet oldani, csak a kérdés, hogy akarják-e. Szerintem a többség amúgy nem akarja, maradnak a 1st party címek és az indie játékok.

(#20) 30z.Samu: Nagyon sokan vannak, akik megveszik újra a játékokat, mert út közben is tudnak (de nem feltétlenül fognak) játszani vele :) Én pénzkidobásnak tartom, mert a játék ugyanaz. De kinek mi.

(#25) 30z.Samu válasza #71043776 (#24) üzenetére


30z.Samu
félisten

"maradnak a 1st party címek és az indie játékok."

Igazából gondolom elsősorban ezekre találták ki a gépet, viszont jó látni hogy ha nagyon akarnak, akkor működésre tudnak bírni komolyabb címeket is rajta. Kérdés van-e akkora játékos bázis Switch-en, hogy megérje a portolás. De van azért, aki próbálkozik, az EA dobja ki rá a Fifát megjelenés napján, Fortnite-ozni is tudsz már a kis gépen.

"Én pénzkidobásnak tartom, mert a játék ugyanaz. "

Pontosan! Kétszer nem venném meg ugyanazt a játékot, de ha mondjuk 1-2 hónapot kéne várni a portra, arra már azt mondanám hogy oké kivárom. De tényleg ha jobban belegondolunk alapvetően nem ezekre a címekre találták ki a Nintendonál ezt a gépet szerintem. Viszont ha már látják, hogy van benne potenciál, ki kellene használniuk. A Nintendo-nak is kicsit rá kéne feküdni a témára, hogy minél több cím legyen elérhető a gépükön és akkor többen is fogják venni a gépet.

Sic Parvis Magna

(#26) #71043776 válasza 30z.Samu (#25) üzenetére


#71043776
törölt tag

Nekem az a véleményem, hogy nem a legjobb egy olyan konzol, amire alig van külső felektől támogatás, és itt a nagyobb kiadókra és fejlesztőkre gondolok, akinek a játékaiból milliók fogynak. Ott a Wii U, idén alig jelent meg pár cím, azok is olyanok... de 2017 sem volt sokkal jobb ebből a szempontból. Ha csak a 1st party játékokért veszi meg valaki, akkor amint leveszi róla a Nintendo a kezét, már nem is tud újat mutatni a gép.
A Switch egy nagyon jó kézikonzol, de kellene mellé egy Gamecube 2, ami mondjuk egy Xbox One szintjén van, tehát futnak rajta a mai játékok, támogatják is, és még olcsó is lehetne. Szerintem jól kiegészítenék egymást. Lenne handheld, lennének új játékok komolyabb kompromisszum nélkül, futhatna ugyanaz a rendszer rajtuk (mármint az online része előfizetéssel), optikai meghajtó mellett/helyett pedig olvashatná a kártyákat a gép. Ilyesmit el tudnék képzelni, de a Nintendo nem ebbe az irányba megy.

(#27) 30z.Samu válasza #71043776 (#26) üzenetére


30z.Samu
félisten

Egyetértek, én is úgy fogalmazom meg ezeket a véleményeket, hogy anno előbb gondolkodtam el egy Switch-en, mint a PS-en, végül az utóbbi nyert. A döntésben benne volt az is, amit leírtál az imént, nem tettem le róla még, de szerintem várok vele, amíg több 1st party cím lesz rajta. Addig a Wii-n végigviszem, ami érdekel.

Sic Parvis Magna

(#28) mike1334 válasza #71043776 (#26) üzenetére


mike1334
veterán

Ha jól emlékszem lenyilatkozták, hogy náluk a Switch a "házi" konzol, a hordozható a DS széria. Valószínűbb, hogy új DS jön hamarabb (bár az se most lesz), mint új "házi" konzol.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#29) #71043776 válasza 30z.Samu (#27) üzenetére


#71043776
törölt tag

Igen, szerintem nagyon sokan vannak így ezzel :) Kézikonzol nem kell nekem, de egy jó kis masina elférne a TV alatt a meglévők mellett. Kilépnék egy Mario-ból, aztán indulna a TES VI, az új GTA vagy a Fallout 5. Közben meg ott van a menüben a piros Nintendo logó. De fura lenne... Ja, az XOne-os hardverrel ne 5-7 év múlva jöjjön ki, mert akkor két szék közül megint a padló jutna.

mike1334: Én is így olvastam, de nem nagyon értem. Oké, hogy nem akarják "cserben hagyni" a meglévő vásárlókat, az is oké, hogy baromi jól fogyott eddig a DS, de már az is nagyon elavult... a Switch jobb.

(#30) mike1334 válasza #71043776 (#29) üzenetére


mike1334
veterán

Jobb, de drágább is. A DS-nél az a cél, hogy mindenkinek legyen egy a családban, a Switchnél meg az, hogy az legyen a "családi konzol", amit mindenki tud együtt használni, a kialakítása, a játékok egy része is ezt támasztja alá. Bár nem rég volt, hogy kiadtak egy dokkoló nélküli változatot is a Switchből, igaz alig volt olcsóbb, mint a normál kiadás, így nem nagyon érte meg.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31) petymek


petymek
senior tag

Elég ratyi a grafika, de a semmitől sokkal jobb.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#32) petymek válasza hombre[EU] (#19) üzenetére


petymek
senior tag

Rage 2 lesz switcsre is? Honnan az infó?

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#33) 30z.Samu válasza petymek (#31) üzenetére


30z.Samu
félisten

A hardvert figyelembe véve szerintem rendben van, nyilván nem lesz olyan a grafika, mint a nagy konzolokon. :N

Sic Parvis Magna

(#34) petymek válasza 30z.Samu (#33) üzenetére


petymek
senior tag

Ezért írtam, hgy a semmitől sokkal jobb.

Ne dobd ki régi fejegységed! Eladó PX5 Coreboard/SOM, upgradhez.

(#35) 30z.Samu válasza petymek (#34) üzenetére


30z.Samu
félisten

Őszintén szólva rosszabbat vártam. :B

Sic Parvis Magna

(#36) hombre[EU] válasza petymek (#32) üzenetére


hombre[EU]
veterán

...Bethesda’s Senior VP of Marketing Pete Hines has some encouraging news for Nintendo Switch fans. His comments indicate that Bethesda is looking at Switch just as seriously as their other platforms...“From my perspective, any time we can bring it out on the Switch at the exact same time as the other platforms for new releases, I don’t know why we wouldn’t,” Hines said.
Nem egy bejelentés,de elég egyértelmū a Bethesda célja

Life, Uh, Finds A Way

(#37) 30z.Samu válasza hombre[EU] (#36) üzenetére


30z.Samu
félisten

Követendő a többi fejlesztő brigádnak is! :C

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#38) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na megnéztem a Digital Foundry-s elemzést is, direkt visszanéztem otthon a 139-es TV-n, s azt kell hogy mondjam, hogy elképesztő hogy a Panic Button mit kihozott ebből a hardverből 7,5 W-on(!). Csak azt sajnálom tényleg, hogy asztali módban nem konfigurálták legalább 15 W-ra a hardvert, ahogy az U-s laptopokat szokták, mert akkor asztali módban talán másfélszer ilyen jól nézhetne ki a játék. Persze biztos így is játszható, de én így ezt kihagyott ziccernek érzem kicsit a Nintendó részéről, mert asztali módban már olyan határeset a játék.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#39) 30z.Samu válasza Hopkins95 (#38) üzenetére


30z.Samu
félisten

Valamit hagyni kell a következő Nintendo-ra is. :D

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.