Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) bigz


bigz
tag

A cikk alapjan nagy a kedv. Ha sikerul megtalalnom a megfelelo vasat, akkor uccu neki.

Egyebkent szerintem ha Linuxot kezdtunk volna rogton a Volkov Commander mellett hasznalni, mikor lekoptunk a fater moddolt C64eserol, akkor most ez egy Windows topic lenne, es ott huzna a szajat harminc ember, hogy "hat nem tudom", meg "sok a sz*pas" meg "tul bonyolult, es sokat kell utanajarni". Ez ugyanugy realtiv, mint ahogy sokan elhuznak kulfoldre lakni, aztan panaszkodnak, hogy igy mas meg ugy sokkal rosszabb. Meg kell szokni. Mielott megkovezne barki, olyannyira Windows buzi vagyok, hogy az ellensegeim is letagadnak, es semmi esetre sem hagynam ott a Vistamat, habar sok jo kering az SP3as XProl.

Mas: az jutott eszembe, hogy en mar regota szeretnek egy gepet, amin leginkabb ugyintezes folyik, aminek a vinyojat tudom titkositani, es amirol megy az internet banking anelkul, hogy szetaggodnam a fejem a jelszolopo progik miatt. Milyen veszelyeknek van kiteve egy Ubis gep, ami egy router mogul netezik? (a legegyszerubb netgear wireless router, MAC adress szurovel meg WPA jelszoval). user errortol eltekintve

[ Szerkesztve ]

I <3 Razer Mantis Control.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.