Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) rekid


rekid
addikt

hi!
Elolvastam, kedves kis kedvcsinalo. :) jelenleg debiant hasznalok, es igen szenvedek vele annak ellenere hogy egypar doksit vegigolvastam, meg parszasz oldalas konyveket. :) de nem baj mert kozben rajottem hogy millio dolog van amivel megkonnzebithetem a hasznalatot persze egyszer megkell szenvedni erte. Debian alatt pl irdatlan nagy szopo a wifi :)
Ket idezet jut eszembe.
"a linux felhasznalo barat csakepp megvalogatja a baratait"
" Csak egyszer kell bel0ni onnan mar gyerekjatek"
mindketto groteszk de igaz. teny h jo annak aki atbujt millio doksit es kinlodott. erre a nagytobseg nem hajlando (absz. megertem vhol total igazuk van) De! vegyuk figyelembe h alapvetoen nem otthoni usereknek keszult otthoni hasznalatra es ezen probal javitani az Ubuntu es tegyuk hozza h egyre jobban.
Nemakarom senkire raeroltetni de ha utanaolvasol van idod energiad meglepodsz mennyi mindenre hasznalhatod kb minden teren ami eszedbesem jutott.
Megvalami azoknak akik elbol leszarozzak. 1. hany db LEGALIS oprendszere van otthon? asszem a userek nagyreszenek 1 sem. (eltekintve a laptopokhoz kapott wistaktol xpktol.) es hany ember van aki kifizetne a licenseket ha mashogy nemlenne oprendszere. innen nezve mar nemis olyan rossz alternativa a linux. :) csak epp mas szemmel kel ra nezni :)

Gyáva népnek nincs hazája!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.