Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Hát mégis lehet valami a "nokiás" tangoban.:)

(#2) Steven


Steven
addikt

első htc ami kinézetre is tetszik:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#3) RaveForce


RaveForce
veterán

a következő telefonom fehér lesz :))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) Ricardo


Ricardo
félisten

"Az viszont biztos, hogy a jövő év során némi szegmentálódás is megfigyelhető lesz az operációs rendszer életében, ugyanis a „Tango1” és „Tango2” frissítések nem az „Apollo” alapjaiból építkeznek, hanem kifejezetten az alacsonyabb árszegmensre fókuszálnak majd."
Kíváncsi leszek azok véleményére ezzel kapcsolatban, aki emiatt temetik a droidot :U

(#5) Blyan válasza Ricardo (#4) üzenetére


Blyan
félisten

Előbb várjuk meg mit takar ez, aztán kíváncsiskodhatsz. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#6) stewe780


stewe780
őstag

A HTC teló képe mit keres egy cikkben, ahol Chris Weber, a Nokia amerikai részlegének vezetője nyilatkozik :F Nagy itt a zavar mostanában az MA-n. :U

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#7) atoth válasza Ricardo (#4) üzenetére


atoth
aktív tag

Az csak jó lehet, hogy ha van egy alsó szegmens részére készült változat, amit az alacsonyabb rendszerkövetelményekhez optimalizálnak. Így lehet, hogy bizonyos funkciókat nélkülöz, aki olcsóbb modellt vesz, de nem fog a lassabb CPU és a kevesebb memória miatt akadozó, lefagyó programokkal küzdeni. Az a bizonyos felhasználói élmény meg lesz ebben a kategóriában is.
Egy MS méretű cégnek nem lenne szabad, hogy két változat karbantartása, fejlesztése gondot okozzon.

(#8) Ricardo válasza atoth (#7) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt nem is vitatom, de azért vagyok kíváncsi, mert az általános vélemény az volt, hogy a mostani alapkövetelmény csúszik le az olcsóbb kategóriákba, és elképzelhetetlennek tartották, hogy könnyítés legyen, mert "pont ebben az egységben van az ereje a rendszernek, mint az iOS-nak" és a "tagoltság" lesz az android halála".
Most lesz könnyítés, ami szerintem sem tragédia, csak azért kíváncsi vagyok azoknak a véleményére akik eddig ezt elképzelhetetlennek tartották, sőt mindenkit leszóltak, akik csak elméleti szinten is felhozták a lehetőséget.

[ Szerkesztve ]

(#9) Jassz


Jassz
tag

Én nagyon drukkolok a mobilos windows platformnak, de a Nokiát nem lenne szabad a közelébe engedni, mert majd megint kitalálják hogy akkor legyen egy zenefonos verzió is, meg egy fényképezőfonos verzió is, meg egy...

(#10) j-cool


j-cool
tag

Még a Mango sincs kinnt, (legalábbis én még magyar tesztet nem olvastam róla) máris az új verziókkal foglalkoznak. Előbb a Mango-t fejezzék be sztem.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#11) Blyan válasza j-cool (#10) üzenetére


Blyan
félisten

A Microsoft elkészítette már, a többi a gyártókon múlik, így a MS foglalkozhat a újabb verziókkal. Más kérdés, hogy némi nyomást kellene gyakorolnia az OEM és a szolgáltatók felé.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12) atoth válasza Blyan (#11) üzenetére


atoth
aktív tag

Na, erre kellett a Nokia a Microsoftnak!

(#13) blex válasza Ricardo (#8) üzenetére


blex
senior tag

én most is leszólok mindenkit :DDD
de igaza van blyannek. előbb várjuk meg, hogy mit takar a dolog

(#14) Brutális eb válasza blex (#13) üzenetére


Brutális eb
addikt

Mostanában sajnos ez a microsoft(wp7) csak váunk,várunk,várunk....... ;]

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#15) Ricardo válasza Brutális eb (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

Erről ez jut eszembe :DD

(#16) Blyan válasza Ricardo (#15) üzenetére


Blyan
félisten

Ez 10 pontos :DD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#17) kolosanyi válasza Ricardo (#15) üzenetére


kolosanyi
veterán

Aztak***a! :DDD

(#18) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Hát nem tudom, számomra vhogy ez az elképzelés nagyon nem szimpatikus, hogy "tudjuk mi kell a rendszerbe, lesz is majd, de csak csepegtetővel adagolva, frissítésenként egy +feature-al haladva, és vagy 20ezer frissítést már előre beterveztünk".. :(((

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#19) kcsa válasza Zirowe (#18) üzenetére


kcsa
veterán

Nem is tudom melyik másik gyártótól lopták az ötletet ;]

(#20) RaveForce válasza kcsa (#19) üzenetére


RaveForce
veterán

:W :W

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#21) kcsa válasza RaveForce (#20) üzenetére


kcsa
veterán

Az emberek nem igénylik az mms-t... ja mégis. Revolutionary!

Az embereknek nem kell videócsevegés... ssssz... tessék.

Most mondd hogy nem így volt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.