Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#136) gabrielarky válasza Bodor (#135) üzenetére


gabrielarky
tag

Amennyiben az IRST alatt az Intel Rapid Storage Technology programra gondolsz, akkor az fentvan, erre értettem hogy erősen recommendedként tüntették fel az alaplapi DVD-n, ezért feltettem még install után (ami IDE módban történt az én hibámból...de utána az első resetnél átállítottam a BIOS-t achi mode-ra)

Csináltam egy screenshotot, hogy mit látok. próbáltam frissíteni is a drivert, de azt írja naprakész, pedig az alaplap már szerintem legalább 1 éves, nyilván a driver DVD-n sem a mai verziók vannak. A neten keresgélve meg már v11-et is mutat. Az enyém V.10, látható a képen.

Kérdés akkor, hogy Te pontosan melyik verziót ajánlanád, akár linkkel, amennyiben többféle van, vagy egyszerűen felmegyek ennek a cuccnak a weboldalára és leszedem a legfrissebbet és oké?

Amíg keresgéltem googlén valami angol fórumba belefutottam ahol írta egy arc hogy vissza állt valami bugok miatt egy korábbi IRST-re, ezért kérdem csak.

Egyébként (már amennyire értek hozzá) nem raidet használok, hanem a win7-nek a lemezkezelőben seperc alatt beállítható alap "tükrözés" funkcióját ami gondolom favágás, de 1 éve jól működik, ami fontos azt felpakolom a 2 terrásra az meg csendben szinkronizálódik a másikra is.

Tehát a kép:

vagy nagyban: [link]

[ Szerkesztve ]

SEO & Content Strategist - https://www.linkedin.com/in/imregabri/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.