Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) #63439360 válasza randras (#150) üzenetére


#63439360
törölt tag

De, legyen bejelölve itt. Legyen pipa..

(#152) randras válasza #63439360 (#151) üzenetére


randras
veterán

OK, megvan! :R

(#153) NastyHUN


NastyHUN
csendes tag

Sziasztok.

Lehet banális a kérdés, azért mégis feltenném :)
2db SSD- került a gépbe (Raid-0) WIN 7-el.
Mindenféle beállításokat eszközöltem, amik szükségesek, vagy legalábbis optimálisak az SSD-nek.
Minden sikerült is, tökéletesen müxik a rendszer.
Azazhogy egy icipici dolgot kivéve:

A START menüben lévő minden program nem nyílik ki alapból, csak ha külön rákattintok a Minden program feliratra.

Tehát így 2x kell kattintanom, hogy hozzáférjek a programjaimhoz.
1x a START gombra, majd még1x a Minden program feliratra !

Ez így normális ?
Van ehhez valami beállítási lehetőség ?
Azt szeretném, hogy amikor a START gombra kattintok, a felugró start menüben, rögtön legyen kinyitva a Minden program is és 1 kattintás után lássam a telepített programjaimat.

Ha jólemléxem korábban így volt, de már annyit állítgattam, hogy egyáltalán nem vagyok biztos benne :)

Sok minden szolgáltatást kikapcsoltam, (pl: indexelés, windows search, hibernáció...stb), de ezek miatt nyilván nem lehet.

Légyszi, aki tudja mit és hol kell állítsak, hogy egyből kinyissa a Minden program szekciót is, az segítsen.

Köszi előre is.

Don't hate the hacker ! Hate the code... :)

(#154) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Jól összeszedett, sallangmentes írás. Köszönet érte. :)

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#155) Bodor válasza NastyHUN (#153) üzenetére


Bodor
veterán

Ez nem SSD-el összefüggő probléma, próbálj érdeklődni a W7 topikban.

(#154) Petyyyyy: Köszi :)

(#156) ilyen_85 válasza Bodor (#4) üzenetére


ilyen_85
senior tag

remek cikk, nagyon hasznos most ssd vásárlás előtt! Köszönöm szépen!

(#157) johny.attila


johny.attila
csendes tag

Köszönöm a választ! :)
Üdv

Ui. És a cikkek is királyak! :R :C

[ Szerkesztve ]

(#158) alfa20


alfa20
senior tag

köszi a cikket, vasárnap raktam be a notiba az SSD-t,

"Az agy olyan, mint az ejtőernyő: csak akkor működik, ha nyitott." (Thomas Dewar)

(#159) ZS3NI


ZS3NI
őstag

Eddig elkerülte ez a cikk a figyelmem, de most elolvastam és nagyon hasznos volt.
Köszönöm! :R

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#160) Bodor


Bodor
veterán

Egészségetekre! ( No meg az SSD egészségére !!! ;] )

(#161) vlevi


vlevi
nagyúr

Jó írás, tényleg érdemes volt felfrissíteni a 3-4 éves beidegződéseket, és "törölni" a nem odaillő részt.

"semmilyen más, SSD kímélő beállításra nincsen feltétlenül szükség."
Nagyjából ezt éreztem én is, amikor tavaly SSD-t vettem.
Első körben óvtam a széltől is, de aztán "átbillent" valami, hogy ha nem használom lemezműveletekre, akkor minek van? Mert hiába volt a gépben, ha a Firefox cache könyvtára a lassú ződ vinyón volt. Gyorsabban töltött az 50-es nettel a firefox a webről, mint a cacheből :D Aztán áttettem SSD-re, helyreállt a lelkibéke.

(#162) Bodor válasza vlevi (#161) üzenetére


Bodor
veterán

Köszönöm!

(#163) nTopee


nTopee
csendes tag

Respect, pont egy ilyen összefoglalóra volt most szükségem... :R :R

[ Szerkesztve ]

(#164) Kasya


Kasya
nagyúr

A kerdesem az lenne, hogy mennyivel lassabb, ha RAID-ba hagyom az SSD-t?
Nem akarom atallitani/athelyezni az SSD-t AHCI-ba, mert elvesztem az mSATA SSD catch-em...

(#165) #63439360 válasza Kasya (#164) üzenetére


#63439360
törölt tag

Mérd meg (ha jól értem, most RAID-ben megy..).

[link]

(#166) Kasya válasza #63439360 (#165) üzenetére


Kasya
nagyúr

Magyarul senkinek semmi tapasztalta :)
Gondoltam, elobb kerdezem meg, minthogy atszereljem a dolgokat...

(#167) perge666


perge666
veterán

Nekem még csak most van úton az első SSD,de ez az írás elengedhetetlen úgy érzem.
Köszi. :R

(#168) Bodor


Bodor
veterán

(#163) nTopee és (#167) perge666!

Örülök , hogy segítségetekre volt a cikk, és köszi a pozitív visszajelzést!

(#169) Ferink


Ferink
tag

Üdv!

Minden telepítésnél meg kell csinálni a fent írt lépéseket? ( tehát a többi SATA eszköz lehúzása, stb.) Én most vettem egy új Samsung 120Gb-osat és oprendszernek szánnám majd. Tehát Win7-et telepítenék majd rá.

(#170) Bodor válasza Ferink (#169) üzenetére


Bodor
veterán

Hogy-hogy minden telepítésnél? Milyen sűrűn telepítesz oprendszert?

(#171) Ferink válasza Bodor (#170) üzenetére


Ferink
tag

Évente körülbelül.

(#172) vranyek


vranyek
aktív tag

Sziasztok!
Az mitől van, hogy a c partíción, azaz a rendszer meghajtóján, ami esetemben egy Kingston HyperX 120 gigás SSD, ha mindent kijelölök, csak 30 valahány gigának írja, de kívül azt írja 64 giga foglalt???

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#173) Bodor válasza vranyek (#172) üzenetére


Bodor
veterán

Nézetben jelenítsd meg a rejtett és rendszerfájlokat is, mert valószínű, hogy a hibernálás be van kapcsolva, +a lapozófájl , és ezen fájlok mérete elég nagy lehet.

(#174) vranyek válasza Bodor (#173) üzenetére


vranyek
aktív tag

fájlok megjelenítve, de azzal együtt van 32 giga csak láthatóan, hibernálást több helyen is olvastam, de hol lehet kikapcsolni?

OnePlus 7 Pro; Toyota Prius III.

(#175) rendszergazd


rendszergazd
csendes tag

" Ha azt látjuk az "Op. rendszer TRIM funkció"-nál, hogy Támogatva,Engedélyezve, akkor minden rendben van, ellenkező esetben valószínű, hogy olyan SATA driver-t is feltelepítettünk, amelyik nem támogatja a TRIM-et.
Tipikus példa erre az, amikor teljesen feleslegesen telepít fel valaki chipset driver csomagot,amire az optimális működéshez az SSD-nek (és legtöbbször az oprendszernek sem) semmi szüksége, általában elég a Win7/8 alap driver-e."

én elkövettem ezt a hibát, tudnátok segíteni hogy lehet eltávolítani a rossz (amit én telepítettem chipset xart) eltávolítani ujratelepítés nélkül?

(#176) Bodor válasza rendszergazd (#175) üzenetére


Bodor
veterán

Itt a 4. pontban a segítség.

(#177) rendszergazd válasza Bodor (#176) üzenetére


rendszergazd
csendes tag

ezer köszönet :R , bár nagyon figyelmetlen voltam :(

(#178) M.T.


M.T.
senior tag

Sziasztok!
Van egy olyan problémám, hogy:
Vettem használtan 1 msata SSD-t feltettem a Windows 8.1 -et rá próbálgatni valamint az SSDLife Legújabb verzióját.
1 Régebbi cikk alapján mindent áttettem (Users mappa, pagefile, temp könytár, böngésző cache) másik meghajtóra hogy lássam így milyen a rendszer, gyakorlatilag tesztelek vele.
Napi átlag 1-3 Gb adatforgalmat írt az sdlife, majd egy rossz drivertelepítés miatt rendszervisszaállítást csináltam telepítő lemezről.
Ekkor elovastam a cikket mondom nem kell annyira félteni az ssd-t nem piszkáltam semmit programot alig tettem rá mégis az SSDlife elkezdett 15-30Gb adatforgalmat irkálni naponta az SSDre.
Mondom ok megcsináltam mindent újra átraktam másik meghajtóra amit előtte Temp, users mappa stb.
De az adatforgalom megmaradt, mi lehet a gond?
Nem nem torrentezek ha valaki kérdezné.......
Ami érdekes az ssdlife 8év 4 hónapot mutatott a hátralévő időre most meg mindennap 1 nappal emelkedik ez az érték.

[ Szerkesztve ]

(#179) M.T. válasza M.T. (#178) üzenetére


M.T.
senior tag

(#180) M.T. válasza M.T. (#179) üzenetére


M.T.
senior tag

A data writtent azt tuti rosszul mutatja a hd sentinel szerint 670 Gb az össz data written eddig amikor megvettem alig volt 400Gb csak ugye 2 win telepítés meg teszt de kb 500Gb nál volt a rendszer visszaállítás és szinte semmit nem tettem fel se vírusirtó se semmi, csak amit alap (aida64,SSDlife,opera,chrome).
Amúgy ahhoz képest hogy a pagefile-tól elkezdve mindent HDD re raktam elég fürge a rendszer HDD hez viszonyítva ég és föld.

[ Szerkesztve ]

(#181) Bodor válasza M.T. (#180) üzenetére


Bodor
veterán

Inkább a cikkben linkelt HD Sentinel és SSDOK programokat használd az írás ellenőrzésére.

(#182) M.T. válasza Bodor (#181) üzenetére


M.T.
senior tag

A hdd sentinel szerint is 150 Gb forgalom keletkezett az elmúlt pár napban.....
Szóval nem tudom mi állhat e mögött, nincs valami amivel megtudhatom mi irkál az SSD-re?

(#183) Bodor válasza M.T. (#182) üzenetére


Bodor
veterán

Windows Erőforrásfigyelő talán.

(#184) Bálint777


Bálint777
csendes tag

Sziasztok!

Lehet nem egészen idevág a hozzászólásom, de hátha tud valaki segíteni, nagyon fontos lenne!

Egy kis segítségre lenne szükségem...

Vettem a minap egy 120GB-os SSD-t a notebookomba (Lenovo thinkpad T410), csak rendszervinyóként.
A régi HDD-n 3 partíció volt, WIN7, WIN XP és adat. Ezt az állapotot szeretném az SSD-n is realizálni. Anno úgy csináltam, hogy már réges rég fent volt a WIN7 amikor feltettem mellé egy XP-t, aztán bootloader-rel szépen az elején kiválasztom, melyik rendszert indítsa. Tökéletesen működött, minden gond nélkül.

Az SSD-n csináltam 2 partíciót. C meghajtó 100GB, WIN7-nek. D meghajtó 20GB WINXP-nek. Feltelepítettem a WIN7-et (mivel múltkor is megoldottam a WIN7 mellé gond nélkül az XP telepítést), minden működik. Viszont két napja szenvedek, mert egyszerűen nem megy fel az XP. Próbáltam pendrive-ról is, akkor valami dll-t hiányol, el sem indul, pedig BIOS-ban a SATA HDD-nél AHCI-ről átállítottam. Próbálom CD-ről, akkor elkezdi a telepítést, szépen megformázom, felmásolja a fájlokat a kék képernyőnél, és amikor végzett, az első újraindítás után az írja, hogy "lemezolvasási hiba", és nem megy tovább. Ekkor WIN7 pendrive be, javítás és utána újraéled a WIN7.

Van valakinek valami elképzelése, hogy mit csinálok rosszul? Vagy mit kéne kipróbálnom?

Minden ötletből kifogytam, ezért gondoltam írok, hátha valaki már járt így.

Minden segítséget szívesen fogadok!

Köszönettel: Bálint.

(#185) M.T. válasza Bálint777 (#184) üzenetére


M.T.
senior tag

Szia nem akarok okoskodni de én a helyedben nem partícionálnám az SSDt és igazából a win XP-t is maximum virtuálisan futtatnám virtulabox vagy ilyesmiben.
De ahogy jónak látod.....

Visszatérve az én problémám úgy látszik megoldódik újratettem a wint megint rendszer visszaállítás alapállapotban és az itt leírtak alapján jártam el csak a böngésző cachet dobtam át másik meghajtóra mert az idegesített.

(#186) #63439360 válasza Bálint777 (#184) üzenetére


#63439360
törölt tag

Szia.

"Próbálom CD-ről, akkor elkezdi a telepítést, szépen megformázom"...

Ez hiba.
A Win7 telepítőjéről/telepítésekor hozd létre a kívánt méretű partíciókat.
Ha az XP CD-jéről formázod az XP-nek szánt partíciót, akkor az alignáció nem lesz jó ezen a partíción. Ront a teljesítményen, csökkenti az SSD élettartamát. (saját gyakorlatomban jöttem rá, hogy valóban fontos az SSD-nél a helyes alignáció; kb. négy év alatt a második SSD-m adta meg magát egy hete, XP volt rajta / helytelen alignációval).

Tehát: a Win7 lemezkezelőjével készítsd a partíciókat. Az XP telepítésekor már ne formázd, csak telepítsd a kijelölt partícióra.

http://ipon.hu/elemzesek/ssd_tuning_tippek_windows_7_hez_es_windows_8_hoz/1566/3

Olvasd...

[ Szerkesztve ]

(#187) M.T. válasza #63439360 (#186) üzenetére


M.T.
senior tag

Ilyen modernebb hardvereknél el kéne már felejteni, az XP szép volt jó volt de már idejétmúlt.
Akinek meg feltétlen kell virtuális környezetben eljátszadozhat vele amíg kell de ez egyre ritkább az tuti. ;)

[ Szerkesztve ]

(#188) Charpy


Charpy
csendes tag

Sziasztok!

Apámnak vettem egy SSD-t, újra is telepítettem a gépét, de valószínűleg letilthattam valami írási engedélyt, mivel az amd video driver nem akar sehogy sem feltelepülni... nem csak az SSD-re, más HDD-re sem engedi. Mi lehet a gond??? :(

FM2-es alaplap és proci, így prociba integrált videóvezérlő van. Catalyst telepítést követő hibaüzenet:
"Illesztőprogram telepítés: a rendszer nem tud írni a megadott eszközre"
Minden más sikeresnek ítélve. Így viszont semmilyen 3D program nem használható a gépen...

[ Szerkesztve ]

(#189) kromatika


kromatika
veterán

köszi az össze foglalót .nagyon hasznos :K

Légy jó mind halálig.

(#190) pasadenas


pasadenas
csendes tag

Sziasztok!
Remélem jár még erre valaki. :)
SSD vásárlás előtt állok, és lenne egy kérdésem. Lehet nem itt kéne feltennem, de ide vág a cikk miatt. Itt egyszerűbben meglelem a választ.

A helyzet a következő, Napokon belül megérkezik a várva várt SSD, de én nem szeretném egyéb okokból teljesen újra telepiteni a rendszert, hanem csak "átrakni".
Elolvastam a cikket, teljesen világos mit kell csinálni akkor, ha újra telepitem az egészet, de a klónozással kapcsolatban lenne egy két kérdésem.
Idézni is fogok a cikkből.
Most minden információt felsorolok ami csak szükséges lehet.

-SATA vezérlő a BIOS-on (ma néztem meg) alapból AHCI módba van állitva. Mivel kb két hónapos a gép és ezt a beállitást NEM piszkáltam sosem,
igy elméletileg a W7 AHCI módban települt, amikor két hónappal ezelőtt felpakoltam rá.

-Az oprendszer, az SSD és az alaplap is támogatja a TRIM-et, az AHCI módot.

-Van telepitve IRST.

-"Nehéz klónozást" akarok. A jelenlegi 1TB viyómom van 5 partició ("100mb", Rendszer, Játékok, Adat, Adat-Adat2 kitejesztett). Csak a két elsőt akarom "átrakni". Maga a rendszerpartició nagyobb mint az SSD kapacitása, de a rajta lévő adatmennyiség nem éri el az SSD fele kapacitását sem.

-A kinézett SSD egy Kingston V300 120GB, Az alaplap egy Giga H81 D2V, Rendszer ugye a W7.

Telepitésnél 1. pont rendben (már AHCI módban van), 2. pont lőve mert muszály a vinyónak bedugva lennie. Egyértelmű, hogy az SSD-t a SATA3 0-ba dugom, a vinyót meg
át a SATA3 1-be.
3. pont, kérdés. Mivel nem telepitek windowst ezért én fejben elő sem vettem a DVD-jét. Az SSD-t megformázhatom pl egy MiniTool Particion Wizzard-al? Nem lesz gáz
az Alignálással?
Vagy esetleg tegyem be egy formázás erejéig az W7 telpitőt, aztán "cancel install"?
Amikor helyesen bekötöttem, megformáztam, leklónoztam, utána tiszta hogy milyen programokkal mit kell megnézni.
Itt jön az ujabb kérdés. Mivel két hónapja én telepitettem teljes chipset drivert, és mivel klónozom/backupolom a W7-et, ezért a driverek megmaradnak. Ez jelent problémát?
IRST fent van, de pl: "Ha azt látjuk az "Op. rendszer TRIM funkció"-nál, hogy Támogatva,Engedélyezve, akkor minden rendben van, ellenkező esetben valószínű,
hogy olyan SATA driver-t is feltelepítettünk, amelyik nem támogatja a TRIM-et.
Tipikus példa erre az, amikor teljesen feleslegesen telepít fel valaki chipset driver csomagot,amire az optimális működéshez az SSD-nek
(és legtöbbször az oprendszernek sem) semmi szüksége, általában elég a Win7/8 alap driver-e.
Idétzem a cikkből.

Két kérdés maradt a legvégére.
Nekem van pár program, illetve a játékok, amik nem redszerparticióra vannak telepitve. Ha én most átrakom SSD-re a redszerparticiót, és a vinyón megszűnik a "C", akkor
működni fognak ezek az programok?

Utolsó kérdésem pedig az, hogy ha minde sikerült, mindent teszteltem, vinyót kihuzva is műkszik az SSD, kijelenthetem hogy kész vagyok, ekkor a vinyón található
rendszerparticióval csak annyi a dolgom hogy "format C:"?

Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!
És elnézést, ha rossz helyre irtam!

[ Szerkesztve ]

(#191) #63439360 válasza pasadenas (#190) üzenetére


#63439360
törölt tag

Szia.

Konfiguráció (hardver) szinten, elég mély változ(tat)ás egy HDD/SSD váltás.
Érdemes radikálisan gondolkodni, nem egy-két hétre szól egy hardver/szoftver lényegi változtatás.
Szűz telepítést csinálj az SSD-re.

Win7 / 8 v.melyik verzióját (SSD beállítása automatikusan helyes lesz ; szemétmentes, hibamentes, virusmentes, szűz OS.-t kapsz ; alap a gyors, hibamentes működéshez).

Sokkal több idő, mint egy sima migráció, de mindenképp megéri.
Ha egy mód van rá, akkor a szűz telepítést ajánlom.
(a "költöztetés" is működhet, de nem ekvivalens egy szűz telepítéssel.... gyakorlatból állítom)

[ Szerkesztve ]

(#192) pasadenas válasza #63439360 (#191) üzenetére


pasadenas
csendes tag

Igen ezen én is nagyon erősen gondolkodom. Sejtettem, hogy kapok ilyen tanácsot! :) Köszönöm is! :)

(#193) Bodor válasza pasadenas (#190) üzenetére


Bodor
veterán

Én is az új telepítés híve vagyok, de ha már klónozás, akkor:

Az SSD-t megformázhatom pl egy MiniTool Particion Wizzard-al? Nem lesz gáz
az Alignálással? Vagy esetleg tegyem be egy formázás erejéig az W7 telpitőt, aztán "cancel install"?

Ezzel a programmal és a leírt módon klónozz! Mielőtt nekikezdenél, alaposan és figyelmesen olvasd el a cikket !

Tehát NE formázd meg az SSD-t.

Ha jó IRST van most is fent ( tehát megy a TRIM ), akkor az nem lehet probléma, SSDOK program úgyis kiírja, ha gond lenne, és akkor vissza tudod tenni a Windows alap AHCI driverét, ebben a cikkemben leírt módon.

Ha én most átrakom SSD-re a redszerparticiót, és a vinyón megszűnik a "C", akkor
működni fognak ezek az programok?

Elméletben működniük kell ugyanúgy, hiszen klónoztad a rendszert, de majd meglátjuk. ha nem akkor újra kell tenned.

rendszerparticióval csak annyi a dolgom hogy "format C:"?

Igen.

Nem írtál rossz helyre, figyelem a cikkem topikját :)

(#194) pasadenas válasza Bodor (#193) üzenetére


pasadenas
csendes tag

Köszönöm a választ!

Én is ezt a programot néztem ki a klónozásra egy másik cikk alapján. Ámbár nem voltak információim a használatáról, illetve arról hogy NE FORMÁZZAM klónozás előtt az SSD-t. Tehát ezt köszönöm szépen! ;)

Intel rapid... (IRST)... meglestem most ezt a programot, nem igazán értem mire jó, de a lényeg, felnyitottam a súgóját és ott emlitést tesznek a támogatott funkciókról és köztük van a TRIM. :) Elméletileg akkor itt nem lesz hiba.

Már csak egyetlen para a vinyón lévő, és vinyón hagyandó programok működése (ezek miatt nem akarok szűz telepitést, mert én úgy tudom, hogy akkor 100% nem mennének), de meglátjuk.

Na nem is szemetelek ide tovább, meglátjuk majd mi lesz. Ha bármi kinom van úgyis jövök. :)

Köszönöm még egyszer a válaszokat!
Szép estét nektek!

(#195) #63439360 válasza pasadenas (#194) üzenetére


#63439360
törölt tag

A Win7 telepítője élböl elvégez minden kötelező feladatot, szükség szerint (partícionálás, formázás, alignáció beállítása, SSD alapvető (ajánlott) beállítása.

Húzz le minden egyéb meghajtót (HDD), telepítéskor csak az SSD-t lássa a telepítő (rendszer).
Ha kész a telepítés, lehet csatlakoztatni...

..."és vinyón hagyandó programok működése"...
Elvileg, működniük kellene. Ha mégsem, akkor egészen biztos, hogy egy javítás (javító telepítés opció futtatása) működőképessé teszi.

(az én gépemen is hasonló a helyzet, SSD-n az OS., HDD-n a játékaim; tároló kapacitás sajátosság okán)
Nem probléma.

(#196) pasadenas válasza Bodor (#193) üzenetére


pasadenas
csendes tag

Megcsináltam az SSD-t, sikerült a klónozás, eddig kifogástalanul működik minden.:)
Köszönöm szépen a tanácsaidat! Köszönöm a cikket! Nagyon sokat segitett! :)

Három kérdésem lenne.

1: Hol lehet beállitani a lapozófájl méretét? mellékelek egy fotót SSDOK-ról és ott azt irja hogy 8giga van beállitva.

2: Hol lehet letiltani a hibernálást? Sosem használtam és a cikkben azt irtad, hogy ilyenkor nem árt letiltani.

3: Csináltam tesztet Cristal-al, (All 0x00 (0Fill) módban) és nagyon szuper eredményeket kaptam, túlszárnyalta a gyártói adatokat is egy helyen. Viszont a két 4k miért olyan jelentősen lassabb? Egyáltalán mi is pontosan ez a fogalom, hogy 4k?:)

Linkelek két képet a progikról.

(#197) pasadenas válasza pasadenas (#196) üzenetére


pasadenas
csendes tag

http://kepfeltoltes.hu/140111/22_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/view/140111/776218765N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

[ Szerkesztve ]

(#198) pasadenas válasza pasadenas (#197) üzenetére


pasadenas
csendes tag

Bocsánat, hogy ennyi hsz-t irok, de nem ismerem még ezt a fórumot annyira és nem tudom elővarázsolni sehogy sem a szerkesztést.:S
Mind a két beállitást megtaláltam, sorry, csak egy google kellett. A nagy izgatottságban elhamarkodtam a dolgot.:D

(#199) pasadenas válasza pasadenas (#198) üzenetére


pasadenas
csendes tag

Minden tiszta, megkerestem! :)

Mégegyszer köszönöm a cikket, nagyon sokat segitett és enélkül valószinűleg nem tudtam volna normálisan megcsinálni.
Kérek egy admint, hogy törölje az utolsó két kommentemet! Nem akarom teleszemetelni ezt a fórumot! :)

(#200) Leki78


Leki78
tag

Mindent úgy csináltam ahogy a leírásban van, de az AS SSD-ben pciide - bad sor van. A biosban a Sata beállítás AHCI-ben van és így is lett telepítve csak a Win8.1 driverei vannak fent semmit nem raktam fel. Egyébként semmi gond nincs a rendszerrel lehet ebből gond? Amúgy a Hard Disk Sentinel-ben minden visszajelzés a leírásnak megfelelő.

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.