Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Ez elég nonszensz dolog!:(

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#2) stangli


stangli
senior tag

hát lehet, hogy a kiadványszerkesztő nem kért toronyórás reggelit :DDD

nem gondolkodtál el azon, hogy azok a könyvelők valamit nagyon tudhatnak? nem a semmiért kaphatták azt a rambó gépet... lehet h azon nyomják a nfs shiftet a főnökkel együtt :D

(#3) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

A kiadványszerkesztőnek minimum i7+6gb ram+radeon5870 szintű konfigot vegyenek a következő ápgrédnél ;)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#4) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha te tudnád mennyi ilyen van... :D

Humorérzékkel kell felfogni. Én is tudnék mit kezdeni egy ilyen géppel, mégsincs pénzem rá. 2 éve én még egy Athlon XP 1700+ 512MB ram kombóval grafikáztam, gondolhatod milyen jó lehetett. :DDD Aztán jött a megváltás: 2.8-as northwood P4 (no HT). Majd Core 2 Celeron - na ez már proci volt. :) Aztán most meg Mobile Core 2 Duo. De ez se valami villám - mármint arra amire használom. :U

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) mephi666 válasza lezso6 (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

én 2006 végén (amikor a szakdogamunkámat csináltam) 750es duronnal meg 256mega sd-rammal 3dsmax-oztam :) pár kisebb animációt össze akartam hozni, amit legprofibban max-ban tudtam megvalósítani (ilyen különböző térburkoló köveket textúráztam/forgattam és ebből csináltam felvételeket, amiket beágyaztam a progiba...)
de a c++ builder is szeretett volna akkor egy nagyobb konfigot :DD élvezet volt dolgozni vele... szerencsére a videók ilyen max 200x300-as méretben mentek, nem kellett 800x600 fölött renderelni... az betette volna még :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) whiz válasza lezso6 (#4) üzenetére


whiz
aktív tag

Az a baj, hogy kifejezetten szükségünk lenne egy erőgépre idelent (itt dolgozik mellettem az, akinek kéne). Mondjuk abba több memória kéne, meg valami értelmes videókártya. De igazából a kettő új árából kijött volna, a könyvelőprogram meg mint írtam, DOS-os... hát annak aligha kell a két 3 GHz-es mag...
Amúgy biztos sok ilyen van, de nekem megmutatták, hogy milyen konfigokat akarnak rendelni, én meg mondtam, hogy baromság. Úgyis mindig azzal jönnek, hogy jajj nincs pénz, nincs pénz. Erre 220K-s gépet a könyvelőnek, aki nem is a szervezet tagja, ráadásként itt van heti 1 napot átlagban. Gratulálok... nem győzöm a fejemet falba verni...:W :W :W

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#7) mephi666 válasza whiz (#6) üzenetére


mephi666
nagyúr

akkor mostantól 1napot könyvel, 4napot kockul... :)

...nekünk a suliban olyan volt pár éve, hogy közhírré tették, mennyiért vették az x db új gépet és leesett az állunk, mert akármelyik helyi boltban fele annyiért össze lehetett volna simán rakni, áfával :( nem tudom már milyen gépek voltak, de nem is lényeg... gondoltuk, kiknek ment a maradék pénz :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) lezso6 válasza mephi666 (#7) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálunk is Hallgatói ÖnKormányzatba pár éve E6750 + 8600GTS überköltséghatékony vasakat raktak be, office-olni. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#9) whiz válasza mephi666 (#7) üzenetére


whiz
aktív tag

Az nem baj, hogy ennyiért vették, mert ennyibe kerül. Szerencsére itt nem tudnak mozogni "rossz irányba" a pénzek. Csak hát a jelenlegi P4-es kínálat, ami itt van, az is bőven elég ahhoz a szar programhoz, meg nyomtatáshoz (másra nem kell). Mindössze egy reinstall kéne nekik, mert a Windows romjaiba van dőlve azon a két gépen most, és ennyi.
Egyébként kockulni nem nagyon tudnak a netezésen kívül, és ha meglátom, hogy bármi is el van állítva azon a gépen, tuti, hogy üvölteni fogok. Itt én vagyok az atyaúristen! ;] :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#10) Peter Kiss válasza whiz (#9) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Akkor húzd ki az egyik alól az újat, és tedd alá a P4-et. Megkérdezik, miért: sajt.

(#11) whiz válasza Peter Kiss (#10) üzenetére


whiz
aktív tag

Esélyes, hogy ez lesz. Csak hát én itt mindössze rendszergazda vagyok, nyilván ők, akik kitalálták, sokkal jobban értenek hozzá nálam, úgyhogy nem tudom hogyan fogom előadni... minek ide kóró, hülye CS4 jól megy ám a celeroncson is!
Esetleg átszerelem a belsőt, és szevasz. Aztán mindenki kussolhat. :D

[ Szerkesztve ]

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#12) Móci válasza whiz (#11) üzenetére


Móci
addikt

Át kell szerelni csendbe, úgyse veszik észre... ;)
De azért tényleg elég nagy idiótaság ilyeneket berakni irodába. A volt cégnél a mérnöki gépek voltak hasonlóak, a titkárnőnek volt a celeroncs.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13) Peter Kiss válasza whiz (#11) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Így van, át kell szerelni. :K

(#14) lezso6 válasza whiz (#11) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Azt kell. Szerintem akkor se vennék észre, ha ott előttük csinálnád - javítás címszó alatt. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) Móci


Móci
addikt

Most nézem, hogy E4400 van otthon... szedd ki a 8400-at, s cseréld el a 4400-ra! :DDD
Nem felbujtani akarlak, mielőtt bárki is arra gondolna. Poén, poén. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) Peter Kiss válasza Móci (#15) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Pedig jó ötlet. :DDD

(#17) Zolaash válasza lezso6 (#4) üzenetére


Zolaash
aktív tag

Én meg Motorola MC68000-es procin ray trace-eltem, 7,14 Mhz-en, 1 mega rammal... :P

Rip and tear

(#18) whiz válasza Móci (#15) üzenetére


whiz
aktív tag

Egy időre megoldaná a teljesítményproblémáimat :D

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#19) lezso6 válasza Zolaash (#17) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én meg még Commodore-on is szimuláltam a világegyetemet.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.