Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #72042496


#72042496
törölt tag

Ez miben más, mint az eddigi Logitech webkamerák? Csak abban, hogy írtak hozzá egy új meghajtóprogramot?

(#2) Alex91 válasza #72042496 (#1) üzenetére


Alex91
félisten

Mar meghajto se kell, csak UVC-s legyen a kamera...

(De ezt itt a PH-n tesztelok se szoktak tudni, hogy UVC, vagy nem UVC :)!)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3) liksoft válasza Alex91 (#2) üzenetére


liksoft
nagyúr

[link] Erre gondoltál? Mert akkor ez már igen csak nem mai dolog. :DD

Egyébként pont azt szerettem volna kérdezni, hogy ez a hír a formán kívül hol hír? :F

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#4) Integra válasza #72042496 (#1) üzenetére


Integra
titán

semmiben
csak kétszer annyit lehet elkérni érte mert for mac... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#5) moonman


moonman
titán

az összes eddigi Logitech (sőt MS) kamerám elmegy Mac-kel, rajta van a logó is a dobozokon. ez most hír?

(#6) VaniliásRönk válasza liksoft (#3) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Azt én sem értem, hogy ennek itt miért van hírértéke. :F Még egy MAC fansite-on esetleg, de ott még fikázásra se méltatnák, mert nem alma. :))

#7 Integra: Nade még a gyártók is? :DDD Az is érdekes hogy a GT200-ak senkit se érdekelnek. :D

[ Szerkesztve ]

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#7) Integra válasza VaniliásRönk (#6) üzenetére


Integra
titán

biztos ubiszezon van 4850 teszt előtt, úgyis azt várja mindenki..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) Dr.Zoo válasza VaniliásRönk (#6) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Sziasztok!

"Még egy MAC fansite-on esetleg, de ott még fikázásra se méltatnák, mert nem alma."

na nem mindenki ilyen elvakult :)
nekem is az van, használom, nem érzem magam sznob majomnak, és nem akarom fikázni ;) :R
ettől függetlenül tényleg nincs senmi értelme külön harangozni, mert mostmár kishazánkban is évek óta sok mindenen ott virít hogy mac kompatibilis.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#9) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Vakulj, paraszt! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) Dewla


Dewla
csendes tag

Az az apró tény nem zavarja a Logitech-et, hogy a Mac Mini-n kívül az összes Mac-be be van építve a webkamera????

'' Everybody be cool, you be cool! ''-From Dusk Till Dawn

(#11) VaniliásRönk válasza Dewla (#10) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Hátha elromlik. :))

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#12) #72042496 válasza Dewla (#10) üzenetére


#72042496
törölt tag

Power Mac gépek is vannak. :)

Akkor jól sejtettem, hogy semmi új a nap alatt. De valami "okos" programot csak adnak mellé, amivel effektezni lehet a képét, éjszakai módot bekapcsolni, s hasonlókat, mint Xp-n. Vagy ez eddig is működött Mac alatt?

[ Szerkesztve ]

(#13) #06658560


#06658560
törölt tag

Es ez most mitol mekk? Nem is feher...

(#14) VaniliásRönk válasza #06658560 (#13) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Dr.Zoo (#8), ugye megmondtam, MAC fórumon ennyire se méltatnák, mi legalább fikázzuk. :DDD

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#15) #06658560 válasza VaniliásRönk (#14) üzenetére


#06658560
törölt tag

A samli lemaradt, bocs. :R

(#16) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Ugyanolyan ronda mint a többi, nem túl minőségi műanyag feeling. Nagyon csúnyán mutat a Cinema Display-n, mert ugyebár ahoz kellene elsődlegesen passzolnia mivel a Mini és a Mac Pro kivételével mindegyik gépben van webkamera. Ez kérem attól mac, hogy fehéren világít a kör az elején :W

Legalább autófókuszos, de teljesen fölösleges a Zeiss optika és az 1600x1200. Inkább tennének bele egy 1280x720-as minél nagyobb fizikai méretű cmos-t vagy ccd-t olcsó de nagy optikával.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#17) demagóg válasza liksoft (#3) üzenetére


demagóg
aktív tag

Egyébként pont azt szerettem volna kérdezni, hogy ez a hír a formán kívül hol hír?
Szerintem csak lemaradt innen is a hirdetést jelentő (x) jel. Mostanában gyakran előfordul. ;]

-De ez hogy lehet? ... Tegnap még működött! ...

(#18) Macc


Macc
aktív tag

Ensem akarom fikazni, de miert for mac? Akkor legalabb design-ban passzoljon, de ha nem akkor meg miert?

(#19) moonman válasza M@trixfan (#16) üzenetére


moonman
titán

neked se volt még quickcam pro-d...

(#20) M@trixfan válasza moonman (#19) üzenetére


M@trixfan
addikt

Tényleg nem volt, viszont van jó minőségű mini DV kamerám FireWire porton ami sz**á ver bármilyen webkamerát képminőségben, geometriában, fókuszban, fényerőben. Bedugom oszt' kész ;] H4XX0R 1337 P4WN! :DDD

Végül is nem kopik el a kamera, csak szívesen kiváltanám valamivel erre a célra, de az még odébb van. Olyan ez mint az 5 megapixeles mobil. Jó nagy szám, de ugyanakkora fizikai méretbű chip fényévekkel jobb 2 megapixeles képet készítene még hurka optikával is.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#21) Dr.Zoo válasza VaniliásRönk (#14) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

:)
hajrá

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.