Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Sub-ZeRo válasza HyP3b0y (#8) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

1. Tudok játszani. Most majdnem mondtam neked egy szépet...
2. Mikor van kill kam és látod hogy-hogy lő le, meg úgy játszik mint egy gép, az csaló.
Háttal állt nekem a gyerek és ki sem léptem a fal mögöl ő már lőtt rám, majd utána megfordul és a másikat is lőtte az ablakban. Szóval csalt. (ja cod 4 chinatown pálya)
3. Meg elég régen játszom neten, hogy tudjam ki csal és ki nem. Meg azt hogy hogyan.
4. Engem is nem egy szerverről bannoltak már, mondva azért mert csalok, holott csak az admint állandóan szétlőttem, mert egy b@lf@sz aki nem tudod játszani, és megsértettem azzal, hogy lelőttem.

Ja végül is tényleg, nem elképzelhető hogy annyian vannak. Végül is mindegyiket néztem kill kamon keresztül és nem úgy mozdul az egérrel mint egy ember és nem is gép. Egyszerűen az aim dolgozik.
igenis vannak, de ez a 30as szerón te összeszámolsz 9-t, ez már mindennek a teteje.
Bocs hogy a lelki világodba léptem te világ profi játékos.. Amúgy nem te játszottál velűk, meg nem csak én voltam így vele, (akik nem csaltak) hanem a többi ember is, aki 10 másodpercenként írták, hogy admin ezt és ezt bannold ki mert csal... És annyit mondott, hogy nem tud bannt adni neki, mert nem PB-s szeró. Csak névre tud. De jött is vissza. Ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.