Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] Tattoo

Hozzászólások

(#25) Eastman


Eastman
őstag

Szia!

Szerintem tetováltass egy zipzármintát végig a gerincedre. Végülis egy szép lány vagy, szeret téged a Jóisten, hogy nem egy ilyen bőrbe „varrt”, nem így kell élned az életed, minden reggel a tükörbe nézve az átlagnál kevesebbnek érezned magad. Biztosan szebb leszel a cipzárral. Én pl. régóta vágyom arra, hogy egy olyan lánnyal lehessek együtt aki miután illatosan kilibbent a zuhany alól és mellém huppan az ágyra egy naaagy cipzárt hozzon magával, ami végig a gerincére van tetoválva. Reggelig símogatnám a naagy cipzárt, próbálnám fel-le húzni. Olyan jó lenne! A barátaimmal sokszor beszélgetünk a lányokról akiknek egy nagy tetoválás van a hátán. Mindannyian nagyon-nagyon vágyunk ilyenre. Pl. mikor munkáltatóként alkalmazottatt kerestem, kifejezetten nagyon kitetovált lányt akartam a szalonba, mert olyan békét sugall a betegek felé. Marika, Klárika, Pannika néni is sokkal szívesebben jár egy olyan terapeutához aki tudod, ilyen színes egyéniség. Bizalmat áraszt. ...hiszen nekik is sok - igaz mára már kicsit elmosódott és deformálódott - varrás van a hátukon. Igazi nagyi is csak tetkóval nagyi.

Szerintem tetováltass egy zipzármintát végig a gerincedre! Szép lány vagy - tényleg. ...de így még szebb lehetsz! Ha esetleg még nem biztos inkább legyen két fecske. Bár akkor félő, hogy azonnal megkérem a kezed. Gyengéim a fecskék.

...ja, és ha majd 45 elmúltál; mindenképpen tetováltass szemöldököt! Annyira jó amikor már kezd kékülni...

Bocs.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] Tattoo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.