Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] Tattoo

Hozzászólások

(#51) Eastman válasza tildy (#50) üzenetére


Eastman
őstag

Nekem a képek alapján úgy tűnik, hogy ez időleges, nem végleges... :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#52) tildy válasza Eastman (#51) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen,a felso mintha allergias jellegu, vagy ahhoz hasonlo reakcio lenne. De van hegtetovalas, vagy minek hivjak, annal bemetszenek a borbe, az vegleges.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53) brekes


brekes
tag

Szerintem sem csináld, nincs értelme..

(#54) bambano válasza Gergő_ (#48) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

a test a test legnagyobb összefüggő eleme...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#55) Gergosz2 válasza tildy (#50) üzenetére


Gergosz2
veterán

csitiblog lol :)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#56) Kephamos


Kephamos
addikt

Manapság már az az extrémista-lázadó, akinek nincs tetkója.

(#57) Dr. Oid válasza Kephamos (#56) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

mindig eszembe jut az a mondas, hogy tetkos es nem tetkos kozott az a kulonbseg, hogy akinek van tetkoja, az nem cseszegeti azt, akinek nincs,

(#58) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

ha már béna és zip-zár tetkók. :D

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#59) Kephamos válasza Dr. Oid (#57) üzenetére


Kephamos
addikt

Omg, ezt a demagog dumat... Elindulhatnek az eszmefuttatasod menten, de rogton en lennek a kommunista-nyilas.
Amugy meg magamra fogom tetovaltatni, hogy tej, kenyer, szalami, mert en azt szeretem.

(#60) Dany007


Dany007
veterán

Olvasgatva a topikot, azon kívül amit az elején írtam hogy a felszívódós cuccokat felejtsd el szerintem valahogy ki kéne próbálni első körben.
Nem tudom mik a lehetőségek. Esetleg egy hennát első körben... Azért amiket itt linkeltek elcseszett tetkókról képeket az nagyon megdöbbentő. Így leélni egy életet rohadtul gáz. Mert gondolom nincs pénzük speckó tetoválás eltávolító plasztikai műtétekre... mert az mocskosul húzós.

Úgyhogy jól gondold át. A tévedések elkerülése végett pedig tényleg érdemes a tetoválónál először egy hennát kérni.. Hogy lásd a konkrét minőséget. És az jó próbának is. Aztán ha mindennel meg vagy elégedve akkor esetleg az igazit a véglegest. Csak profiktól akármennyibe is kerüljön.
Ti lányok úgyis mindig nagyon adtok a külsőségekre... :) Gondolj bele, hogy ez a tetoválás egy olyan "smink" lesz, amit soha a büdös életbe nem tudsz majd lemosni vagy eltávolítani.

(#61) Dr. Oid válasza Kephamos (#59) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

Hajra :) A te tested, azt teszel vele, amit szeretnel.
Egyebkent mi volt a demagog, komolyan erdekel.

(#62) blasko92


blasko92
őstag

Egy hasonló pár éve nekem is megfordult a fejemben.
A zipzár a gerincoszlopon lett volna az alap, de picit le lett volna húzva, kb a tarkómtól egy arasznyira, és alatta pedig látszottak volna a csigolyáim. :)

Furcsa, hogy ez nem egy egyedi ötlet. Kb. 1 éve láttam is FB-n egy képet, egy ugyan olyan tetkóról, mint amit én gondoltam magamnak, és nagyon furcsán néztem....

(#63) Tüzi válasza Dany007 (#4) üzenetére

ételszínezék? :)
voltál már ételszínezéket gyártó gyárban? :)
van a környékünkön egy, ott él a világ egyetlen kék macskája.
szegénykém fehérnek született, csal befogta az alapanyag ami kék, így ő már kék marad... :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [VoDaFoNe:] Tattoo
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.