Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Nos az FB-t nagy ívben kerülöm, viszont az alcatel előtt le a kalappal a megvalósítás miatt. Talán a 715 óta most tették le a legnagyobbat az asztalra. :C

(#2) amanoba


amanoba
őstag

hasonlít egy széltében nyújtott, qwerty-s nokia 6300-ra!

tetszik, ötletes a hátlap, jó hogy nem egyhangú sivár.
a belső viszont kicsit az, de akinek fontos (és a fiataloknak fontos) a FB, ugrani fog erre, mint gyöngytyúk a t*k*nyra.. :DDD

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#3) kaller1


kaller1
veterán

Kinézetre elég bejövős, igazán tolhatnának belőle egy androidos verziót, persze nem mtk procival. :)

.::> <::.

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Webkamera, by MTK, ezt azért lehetne lesni a nagyobbaknak is ...
Sehol máshol nem láttam még ilyet, és a skype/msn ( lassan úgyis egy lesz a kettő érzésem szerint) eléggé fontos lehet pár helyen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) dokee78


dokee78
félisten

Nekem nem igazán tetszik,nem adnék érte pénzt.
MTK-val még sosem futottam össze,de nem is szeretnék.

(#6) Arcanis


Arcanis
aktív tag

Érdekes... Nem vagyok [f] addikt, de nem kevés kicsit az az 1000 kontakt (főleg annak aki igazán míveli a [f]-ot)

Egyébként jó cikk, pár apróság
1. oldal: "ezt mág zsebpénzből"
2. oldal: "pédául"
4. oldal: "szépen, sroban jelennek meg", "nem bodlogul", "bárkira kattintva"
6. oldal: "két próaverziós alkalmazás", "Filléres kacattra "

(#7) dr. Kind válasza Arcanis (#6) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

köszi, javítva :R

(#8) Valentino K. válasza Arcanis (#6) üzenetére


Valentino K.
senior tag

Ha nem veszed fel a sarki csövest is, akkor valószínűleg nem ;]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#9) Pete55555


Pete55555
addikt

Megdöbbentő, hogy a nagy gyártók hasonló, okostelefonos törekvései után egy Alcatel készülékre mondhatjuk azt, hogy ez eddig a leginkább „fészbúkosított“ mobil a magyar piacon, de tényleg így van
Pontosan ezen akadtam meg én is. HTC FB telefonja semmi ehhez képest,és ha az árat is figyelembe vesszük, akkor ez egy nagyon wow-effekt, must have telefon. :R :Y
Persze elég sok a kompromisszum, de általános, és középiskolásoknak bőven megfelel. Ezért szeretem az alcatelt, mert ugyan elég ritkán, de mindig elő tud jönni egy olyan készülékkel, amire azt mondjuk: Ez igen, ilyet még nem csinált senki.

5. oldal, első sor: "mellette egy aprócsak villanó"

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#10) JanFe


JanFe
aktív tag

FB rajongoknak kulonosen ajalott, le a kalappal az Alcatel elott :)

"There is nothing permanent except change"

(#11) Weißturul


Weißturul
senior tag

Leborulok az Alcatel előtt!
Előbb a kiváló árú jó kis droid (OT-990) most meg ez a tele[f ]non :Y :C Az OT799-800-806-ról nem is beszélve :R

lassan jöhet a guglipluszos mobil ;]

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#12) Rav3n02 válasza Weißturul (#11) üzenetére


Rav3n02
senior tag

Bár nem vagyok FB fan és az MTK platformtól is fel áll a szőr a hátamon, de most tényleg pacsi az alcatelnek :)

A low budget kategória idei legnagyobb dobása :C

(#13) aram01


aram01
nagyúr

nekem,tetszik :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#14) Solten


Solten
addikt

Lehet hogy hihetetlen, de sok embernek ennyi boven eleg. Itt a lakohelyemen rengetegen a f@szbukon lognak, meg buszozas kozben is... :D

Saor Alba

(#15) sNORh


sNORh
addikt

külsőre is elég elegáns lett, anyaghasználat sem rossz, fb pedig zseniális :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#16) Krisszer


Krisszer
aktív tag

aprócsak Az mit jelent :F ;]

- küldve az Atari Portfoliomról

(#17) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Ennyi pénzért jó vétel lehet annak aki tényleg csak telefonál meg facebook-ozik. (de nem nekem, mivel nincs facebook-om :) )

Mentalita'

(#18) Rav3n02 válasza nincsisbéla (#17) üzenetére


Rav3n02
senior tag

akkor te nem is létezel ;]

(#19) nincsisbéla válasza Rav3n02 (#18) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Ezt a dumát majd az apeh-nél sütöm el. Mert aki nincs, annak ugye nem kell adózni. Nemde? :DDD

Mentalita'

(#20) osztraksajt válasza Rav3n02 (#18) üzenetére


osztraksajt
őstag

A név kötelez. :DDD

(#21) NogeOne


NogeOne
tag

Nemrossz,nemrossz :D

(#22) mszatesz


mszatesz
csendes tag

Az kétségtelen, hogy ez az eddigi legfacebookabb (csak, hogy magyaros legyek :P) telefon a piacon, illetve arra amire kitalálták talán a legtökéletesebb eszköz. Viszont szerintem veszélyes is egyben, főleg ha a célközönségét nézzük. Véleményem szerint amíg egy felnőtt ember is gyakran túlzásokba esik az online információközlés tekintetében és ezzel veszélybe sodorja magát, családját és úgy általában a környezetét, addig egy tizenéves gyerektől nem várhatjuk el, hogy majd felelősségteljesen használjon egy ilyen eszközt. Persze ezzel nem a cikk tárgyát kritizálom, hanem egyszerűen csak az a véleményem, hogy a mai társadalom nem feltétlenül tudja megfelelően használni a szolgáltatást amit nyújt... (Ugyan ez a véleményem arról a szolgáltatóról amelyiknél ingyenes a facebook...)

Nokia 5800 Xm Navi with spb shell 3.7.2 - Sennheiser MX270

(#23) nincsisbéla válasza osztraksajt (#20) üzenetére


nincsisbéla
aktív tag

Bizony ám :DDD nincsisbéla> nem létezik> nincs facebook-on. ;)

Mentalita'

(#24) nicu71


nicu71
addikt

"QVGA felbontású mozizás azért nem okvetlenül az a képesség, amivel a nyaralást szeretnénk megörökíteni, esetleg a pattanásos unokaöcsénk ballagására jó lehet, mert ezen a felbontáson nem látszanak a problémás bőrhibák. Mondjuk más se nagyon."
Ezen nagyon jót mulattam :D :D :D :DDD
amúgy ez a kis csoda teljesen megdöbbentett!Ultragagyira számitottam és egy teljesen korrekt masina lett!lájk! :C

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#25) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Up!

Lehet jön másodtelónak, amint vmi akcióféleség lesz

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#26) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Minő meglepő ez a cucc. Korrekt, bát nem vagyok akkora FB függő hogy most rohanja egy ilyenért.

OFF: ÉRTÉKELÉS táblázatban: Motorola Gleam van.....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#27) NogeOne válasza Earl_Muttley (#25) üzenetére


NogeOne
tag

15 ezer így is :D

(#28) csabika16


csabika16
csendes tag

Jó kis teló,pár dolog ami "nem tetszik " benne az a színe(undorodom a fehér mobiloktól,a szürke még jó lehetett volna),hogy nincs benne WLAN(de hát olcsó egy teló,a voda meg talán biztosit ingyen facebookot),meg talán a picit kicsi kijelző(bár a billentyűzetnek kell a hely).azért tud vmit az Alcatel.:)

(#29) sNORh válasza csabika16 (#28) üzenetére


sNORh
addikt

hawer ez szürke :DDD csak a háta fehér

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#30) ssppiikkee


ssppiikkee
tag

Egész jó kis teló, nekem tetszik :))
Ajánlom is ismerősömnek hogy cserélje le a K610-ét erre, mert azon is [f]-ezik mindig, ezen jobban online lehet :B

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#31) aram01 válasza csabika16 (#28) üzenetére


aram01
nagyúr

jó a fehér szín(legalábbis nekem,tükrözi a lelkem tisztaságát ;] )

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#32) sNORh válasza aram01 (#31) üzenetére


sNORh
addikt

mekkora cseszlovákduma má.. xD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#33) Flashback


Flashback
addikt

Hopp a Fila táska a tesztfotók közé is beférkőzött!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#34) aram01 válasza sNORh (#32) üzenetére


aram01
nagyúr

sajnálom ez az igazság :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35) ssppiikkee válasza Flashback (#33) üzenetére


ssppiikkee
tag

Mindenhol ottvan :) komolyan én már cinknek találom, mert annyi mindenkinek van :P

Tuning, Modding 4ever! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ssppiikkee

(#36) Pete55555 válasza csabika16 (#28) üzenetére


Pete55555
addikt

Lekapod a hátlapot, Tesco-s fekete (vagy szürke) festékszóróval befújod, kész :DDD

(#35) ssppiikkee: Hát én meg leszarom, nekem 2 is van. Táska bazd, belepakolok azt viszem melózni, suliba, arra való, és nem igzat, hogy mennyi van belőle -.-

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#37) Weißturul válasza Flashback (#33) üzenetére


Weißturul
senior tag

Filarmageddon ;]
Pete55555: +1 táska oszt kész...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#38) rep3at


rep3at
őstag

Ez tényleg egész korrektül sikerült, bár pár ezressel drágábban és wifi támogatással nagyobb népszerűsége lehetne, a célcsoportnál (fiatalok) nagyon nem jellemző a mobilnet előfizetés.

Forward thinking. كرر

(#39) aram01


aram01
nagyúr

nekem is van egy de nem merem hordani,nem adom el én is a lelkem a filának ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#40) sNORh válasza aram01 (#39) üzenetére


sNORh
addikt

én tescoban dolgozom, de nem vettem xD kell a ..szomnak :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#41) Weißturul válasza sNORh (#40) üzenetére


Weißturul
senior tag

teszkó mobájl-ra befizetsz? ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#42) aram01 válasza sNORh (#40) üzenetére


aram01
nagyúr

:Y lehet hogy te vagy a filásember? ;]

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43) sNORh válasza Weißturul (#41) üzenetére


sNORh
addikt

milyen mobájl?

aram01 hjevagy én vezettem a kamijont :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#44) aram01 válasza sNORh (#43) üzenetére


aram01
nagyúr

tudtam és hogy közöd van a bizniszhez,ugye te biztosítottad a táskát a teszthez? :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#45) sNORh válasza aram01 (#44) üzenetére


sNORh
addikt

lebuktam :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#46) Weißturul válasza sNORh (#43) üzenetére


Weißturul
senior tag

TESCO Mobile, te nem is olvasod a lapcsaládot? :Y

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#47) aram01 válasza Weißturul (#46) üzenetére


aram01
nagyúr

ezt én sem értem :U
ugye neked is van filástáskád? ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#48) sNORh válasza aram01 (#47) üzenetére


sNORh
addikt

tuti van neki, abban tartja a Tescos mobilját :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#49) Weißturul válasza aram01 (#47) üzenetére


Weißturul
senior tag

hogyne lenne :DDD Debrecenbe azt játszuk, hogy ki számol többet ;]

sNORh: TESCO Mobile :U Táskába amúgy se hordok telefont, nem Defy-m van, hanem Blade-em...

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#50) aram01 válasza Weißturul (#49) üzenetére


aram01
nagyúr

fiam is azt játssza :K
"nem loptam én életemben csak filatáskát debrecenbe :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.