Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) sNORh válasza aram01 (#50) üzenetére


sNORh
addikt

xD á te nagyon pihent vagy..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#52) sNORh válasza Weißturul (#49) üzenetére


sNORh
addikt

egyébként érdekes hogy ezt a Tescos mobilt a Vodával akarják csinálni, közbe Pannonos az öszes céges teló :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#53) cefre00


cefre00
tag

Még ha ingyen lenne, sem kéne, de el kell mondani, hogy az Alcatel nagyon munkát végzett. A naptáros szinkronizálást megnézem volna, de alapvetően ki fogja szolgálni az ilyen igényeket támasztó fiatalokat! Szép volt! :)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#54) aram01 válasza sNORh (#52) üzenetére


aram01
nagyúr

én céges tiplizett a tré-től és vodás lett.a sok régi flottás meg beszo.ot mert felemelték a tarifát,de nem tudtak váltani mert kötötte őket a hűség,a fő baj hogy akkoriban még filatáskasevolt ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#55) solanthugor


solanthugor
aktív tag

Na ezèrt jàr a gratula az alcatelnek... le a kalappal ès mindez 15eft...
Ràadàzul egèsz pofàsan nèz ki elöröl, a hàtuljàt most hagyjuk :DD annak ellenère hogy ez a facebook dolog engem sokszor màr idegesìt, nem èn vagyok a cèlcsoport, de egyeseknek jò vètel lehet.
Mèg egyszer szèp munka... igazi ide valò mobil, màrmint az àràt nèzve.. :)

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#56) Speedricsi


Speedricsi
tag

Lassan fel kéne venni az értékelés táblázatba egy "Facebook integráció" nevű cellát. :D

(#57) sNORh válasza aram01 (#54) üzenetére


sNORh
addikt

ígyvan a 3 nagy hatalom egyesült tesco-voda-fila

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#58) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Uram isten, remélem az ismerőseim között nem terjed el, mert akkor aztán tilthatok le mindenkit a falról, mert mindnek ujjmenése lenne még a klotyón is ;]

(#59) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Van erre egy három betűs magyar szó: **** :DD

Egyébként a közösségi oldalakat én csapásnak érzem, teljesen elszemélyteleníti az emberi kapcsolatokat.

[ Szerkesztve ]

(#60) FoxiestFox válasza =Mentor= (#59) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ha ésszel használod, azért ez nem igaz.
Akikre mégis igaz, azok többnyire alapból is semmitmondó kapcsolatokkal rendelkeznek.

(#61) Isee


Isee
senior tag

"Függőknek"

Ezen behaltam :DDD :DDD :DDD

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#62) johny dragon válasza =Mentor= (#59) üzenetére


johny dragon
aktív tag

Ha a Nokia adta volna ki, ultraszuper lenne, ugye? Arról nem is szólva, hogy a Nokia okostelefonokon a lehető legrosszabb [f] kliens van (júzereknek nem működik, cserébe a többieknek foglalja a helyet.
Az Alcatel előtt le a kalappal!

Xperia mini pro 4.0.4

(#63) Weißturul válasza aram01 (#50) üzenetére


Weißturul
senior tag

:N

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#64) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Most aztán a sok facebook függő postolhatja hány kurikosat sz*rt a minap!!!!

(#65) zombinyul


zombinyul
addikt

A felső gombsor egy az egybe a 845-ből jött át,csak nincs menü,meg vissza opciója.:)
Másod telefonnal elfogadnám. Elég sokat lógok fb-n(igaz,más oldalakat sűrűbben látogatok),de nem tudom mire volna nekem elég így HSPA nélkül... :U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#66) ducsidu


ducsidu
senior tag

Korrekt mobil féjszbúk függőknek,viszont Wi-fi-vel jobban hódítana (viszont drágább lenne)

(#67) cefre00 válasza ducsidu (#66) üzenetére


cefre00
tag

Az a baj, hogy a WiFi miatt rávernének az árára legalább egy tizest, ami már lehet, hogy kizárná a célcsoport (általános és középsulisok) nagy részét. Anyu, és apu olcsó telót akar a csemetének...;)
Ráadásul szerintem üzleti megfontolás is van a dolog mögött: használja az apró user a mobilnetet, oszt majd anyu és apu fizeti. :DDD

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#68) aram01 válasza cefre00 (#67) üzenetére


aram01
nagyúr

ott a pont :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#69) kaller1 válasza cefre00 (#67) üzenetére


kaller1
veterán

WiFi miatt rávernének az árára legalább egy tizest

Android belsővel beleférne.

.::> <::.

(#70) Probber


Probber
őstag

A telefon lehet, hogy jó, főleg ilyen áron (ami igaz az igaz, jó vétel a célközönségnek), de nálam az a szó, hogy Facebook mobil, azonnal kiveri a frászt. Az MTK "rendszert" pedig itt lehet, hogy jól összerakták az Alcatel munkatársai, de ez akkor is csak egy MTK marad. A valódi, megcélzott közönségnek viszont ez maga lehet a kánaán(?).

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#71) rep3at válasza cefre00 (#67) üzenetére


rep3at
őstag

Akadt erre ellenpélda házon belül is szerintem..

Forward thinking. كرر

(#72) cefre00 válasza rep3at (#71) üzenetére


cefre00
tag

Persze, lehet, nem mondtam, hogy csak így lehet...;)

Mindenhol jó, de legjobb 127.0.0.1-en! :)

(#73) ducsidu válasza cefre00 (#67) üzenetére


ducsidu
senior tag

Igaz :DDD

(#74) dokee78 válasza cefre00 (#67) üzenetére


dokee78
félisten

Facebook chatre elég a GPRS is szerintem,úgyhogy lesz ennek sikere szerintem.

(#75) aram01


aram01
nagyúr

ha ingyen hozzáférést biztosít a voda a face-re akkor siker tella lesz.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#76) Weißturul válasza aram01 (#75) üzenetére


Weißturul
senior tag

asszem jelenleg az van, hogy monilinternet előfizetés esetén nem tartozik az adatforgalomba az fb

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#77) aram01 válasza Weißturul (#76) üzenetére


aram01
nagyúr

Megmondom ősszinten fogalmam sincs :( Erre a T-nek van egy ingyenes megoldása valami olyasmire gondoltam

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#78) Weißturul válasza aram01 (#77) üzenetére


Weißturul
senior tag

hát zéró frászbúkra nem lenne kifizetődő építeni :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#79) aram01 válasza Weißturul (#78) üzenetére


aram01
nagyúr

néz mélyebbre: cserébe megveszi a luzer a tellát és töltögeti a kártyát mert néha telefonál is.+átáll a piros oldalra ha elégedett biztos vodás marad

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#80) Weißturul válasza aram01 (#79) üzenetére


Weißturul
senior tag

hát ezaz, de röhej monilnetkonstrukciókkal rendelkeznek :(

amúgy ez a teló tud PÁRKÁNY-t, nem? Mert a voda mostmár volt hajlandó EDGE-t kiépíteni

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#81) aram01 válasza Weißturul (#80) üzenetére


aram01
nagyúr

igen nem valami jó a mobilnete de sajnos ez a többiekre is vonatkozik

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#83) Gusztáv válasza kaller1 (#69) üzenetére


Gusztáv
addikt

Ha jól tudom, az androidos facebook kliens küzd néhány problémával.

Laci

(#84) Weißturul válasza Gusztáv (#83) üzenetére


Weißturul
senior tag

én seciel nwm tapasztaltam semmi problémát

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#85) Gusztáv válasza Weißturul (#84) üzenetére


Gusztáv
addikt

Itt róla egy cikk, nekem már WP7-van, így tapasztalatom nincs róla.

Laci

(#86) vivike77


vivike77
tag

Hát ez tényleg csak függőknek :Y

(#87) draco31


draco31
veterán

Hogyan lehet kijelentkezni a saját fiókból vele? Sehol nem találom a menüben. Elég lenne csak az Opera minivel a facenook.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#88) Voice24 válasza draco31 (#87) üzenetére


Voice24
őstag

Nem nagyon pörög a topik, de azért megkérdezem:
Miért nem látja a telóhoz letöltött pc suite a készüléket? Rádugom a kábelt, a pécé látja, felismeri, kiírja, hogy telepítve van, használatra kész, a pc suite viszont nem érzékeli.
Továbbá szintén furcsa, hogy a telefonra gyárilag telepített Opera Mini nem akar elindulni. Próbált települni rákattintásnál, inicializás, majd amikor valamit le akar tölteni, ott kb. féltávon Connection failed üzenettel kilép. Persze közben net-kapcsolat van, a fészbúk dolgozik.
Rátettem a pécéről (háttértár módban) egy másik Opera minit, azzal gond nélkül megy a net.

(#89) VaMik


VaMik
tag

Sziasztok!

A telefon csatlakozófelülete milyen USB szabvány? Eltünt a töltője és nem tudom milyen kell hozzá. Van olyan telefon tipus amivel kompatibilis a töltője?

(#90) Voice24 válasza VaMik (#89) üzenetére


Voice24
őstag

MicroUsb

(#91) draco31 válasza Voice24 (#88) üzenetére


draco31
veterán

Bizonyos szinten tudok válaszolni neked, ugyanis haveromnak van ilyene, nem nekem.
A pc suitot passzolom, mert ő nem használ ilyet, csak simán zenét másol rá háttértár módban.

A gyári Opera Mini gond nélkül ment neki első használatkor. Ő azzal netezik azóta is.

Szerk:
Esetleg próbáld ki ezzel a PC Suittal, amit innen lehet letölteni jobb oldalról.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#92) Voice24 válasza draco31 (#91) üzenetére


Voice24
őstag

Köszi. Időközben az Opera megoldódott. Csináltam egy gyári visszaállítást, utána nem volt gond a gyárilag rátett progival. Egyébként pont az általad is kérdezett dolog miatt csináltam a visszaállítást, ugyanis másképp nem tudtam kijelentkezni a facebook-ról. Én sem találtam rá semmilyen más módszert. Próbáltam bejelentkezni egy nem valós címmel és jelszóval, persze nem fogadta el, de maradt továbbra is az előző fiókban.
A Pc Suite-ot onnan szedtem le én is.

(#93) Voice24 válasza Voice24 (#92) üzenetére


Voice24
őstag

Közben kipróbáltam, már működik a pc suite-tal is, felismeri a progi. Nem tudom, mi lehetett a gondja a visszaállítás előtt, pedig akkor is néhány órás gyári állapotban volt.

(#94) mcs


mcs
veterán

Hm...nekem ennek egy kistesója, a Vodafone 355 (Alcatel OT-V355X) van. Ahhoz képest, hogy én sim nélkül, és köszönet kedvezménnyel vettem decemberben 8990 helyett 5810ért, nem éri meg az 555 a 7ezer forintos felárát. Az MTK oprendszer dizájnja egyértelműen szebb az 555nek, a nagyobb kijelzőről, és felbontásról nem is beszélve. Ezt, az optikai egerentyűt, a dupla annyi belső memóriát, a kicsit belesebb akksit, és külsőt kivéve nincs különbség a két telefon között. Ugyan akad néhány elenyésző bug, de 5810ért egyértelműen best buy volt számomra a 355. Érdekes, hogy itt is megvan az említett rádió kihangosítási bug. Ami még egy érdekessége a 355nek, és ugyanúgy a rádióhoz kapcsolódik, az RDS fura működése.
Ha behangolok egy adót a pontos frekvenciáján, vagy kijelzi az infót, vagy nem, viszont ha 1-2 tizeddel arrébb lépek, mindig. :DDD
Az mp3 lejátszó egészen emészthető attól eltekintve, hogy csak ID3 title szerint tudja sorrendbe pakolni a számokat, viszont lehetett volna egy kicsit szuflásabb az erősítő része, ugyanis közepesnél nagyobb hangerőn könnyedén betorzul bármilyen fülessel (Panasonic RP-HJE300 fülessel, és Sennheiser HD202 fejessel is egyaránt, ugyanazon a ponton).
Ezen apróságoktól eltekintve az alapcélt, a telefonálást tökéletesen szolgálja, nem mellesleg filléres áron a felépítése is masszív, ezért részemről nagy piros pont jár az Alcatelnek. :R

[ Szerkesztve ]

(#95) #43960832


#43960832
törölt tag

Meg lehet venni ezt a telót nem vodafonosítva is? Melyik Alcatel típus ez?

(#96) T0rnad0 válasza #43960832 (#95) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szerintem így. ilyen külsővel csak a Vodafone-nak gyártottak...

Z Fold 4

(#97) #43960832 válasza T0rnad0 (#96) üzenetére


#43960832
törölt tag

Nem titkolt célom, hogy Telenor kártyával használjam, természetesen legális úton. Van valakinek tapasztalata TurboSIM-mel?

(#98) T0rnad0 válasza #43960832 (#97) üzenetére


T0rnad0
addikt

Esetleg kérdezd meg itt, szerintem hamarabb kapsz választ.

Z Fold 4

(#99) #43960832 válasza T0rnad0 (#98) üzenetére


#43960832
törölt tag

Köszi, a TurboSIM topicban is kérdeztem már. :)

(#100) draco31 válasza #43960832 (#95) üzenetére


draco31
veterán

Alvatel OT v555 találtam még meg neten.
Valahol úgy olvastam, hogy csak a vodának lett készítve direkt.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#101) #43960832 válasza draco31 (#100) üzenetére


#43960832
törölt tag

Ezt én is tudom, de nem ezt szerettem volna kérdezni. :)

(#102) draco31 válasza #43960832 (#101) üzenetére


draco31
veterán

Tudom, hogy nem ez volt a kérdés. Nekem van turbo sim-em, csak sajnos kilehelte a lelkét, nem működik, egyszer meggyűrődött. Így nem tudom kipróbálni, pedig haveromnak van egy 555-öse.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#103) #43960832 válasza draco31 (#102) üzenetére


#43960832
törölt tag

Kár, de köszi azért. :R

(#104) zz top


zz top
tag

Ingyen jutottam hozzá a minap egy ilyenhez. Ami nem is baj, mert egy fillért nem adnék ezért a telefonért, teljes mértékben kezelhetetlenek a navigációs gombjai. Valódi, fizikai gomb, viszont tapizni kell, amit egyátalán nem érzékel.
Szerintem ilyen szart még életemben nem láttam, talán csak a vodafone 858 hozza a szintjét.

[ Szerkesztve ]

(#105) greeneye166


greeneye166
aktív tag

A készülék ismeretében fura kérdésnek tűnhet, de nem lehet esetleg offlineba kapcsolni / kikapcsolni rajta a facebookot, hogy az ne generáljon temérdek adatforgalmat a maga "életbevágó fontosságú közlendőivel"?

Azt olvastam fentebb, hogy nem lehet kijelentkezni /:facepalm:/ de kikapcsolni se lehet?

Anyának néztem ki ezt a telót a qwery miatt, de neki csak telefon+sms funkció kéne.
A vodánál előfizuban 7990Ft lenne. Sajnos 10k alatt nem találtam más értelmes készüléket, talán még a Nokia C02-05 jöhet szóba.

> kiregisztrálva, ne küldj privátot <

(#106) draco31 válasza greeneye166 (#105) üzenetére


draco31
veterán

Ha nem akar netezni vele, akkor egyszerűen csak törölni kell a netbeállításokat, így biztosan nem lesz adatforgalom.
De ha nem jelentkezik be a facebook-ra, akkor nincs miért adatforgalmat generálnia.

Aki frissítette már a szoftverét, az vett észre valami változást?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#107) #43960832


#43960832
törölt tag

Kérdésem még mindig aktuális: Turbo SIM-mel próbálta már valaki?

(#108) VaMik


VaMik
tag

Ezen a telefonon hogyan kell kijelentkezni a facebook alkalmazásból?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.