Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ha olcsó lesz és lesz később Gingerbread frissítés akkor szerintem most még nem lesz gond a FroYo....

All→M8

(#2) Picco válasza callmeakos (#1) üzenetére


Picco
addikt

nekem tetszik a kutyu :)
remelem nem kapnak ok is epül pert :D

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3) Taki30 válasza Picco (#2) üzenetére


Taki30
tag

Miért is ne?!?Jó reklám azaz Apple-nek. :)

Egyébként egész jól néz ki a készülék.

[ Szerkesztve ]

(#4) callmeakos válasza Taki30 (#3) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Aucs :W :DDD
Ez inkább Optimus 2x, 3D... Hamár hasonlít valamire. Nekik meg nem szokás az értelmetlen perelgetés. Ez az Apple védjegye :DDD

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#5) BotaN


BotaN
senior tag

Attól tartok hogy az ára nem lesz éppen középkategóriás.

http://www.flickr.com/photos/kristofkulcsar/

(#6) adidas4death válasza callmeakos (#4) üzenetére


adidas4death
aktív tag

+1

Egy Optimus 2x kinézet egy HTC HD2 tudásával. :DDD

csak én unom már egy picit ezt az izlésvilágot? akarom mondani formavilágot?? :U

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#7) Pete55555 válasza callmeakos (#4) üzenetére


Pete55555
addikt

Nekik meg nem szokás az értelmetlen perelgetés. Ez az Apple védjegye
Ez lesz az aláírásom :D

Am, érdekes ez a készülék, szvsz az árával fog hódítani.

...Szeretem leracsniztatni...

(#8) Youri válasza callmeakos (#4) üzenetére


Youri
veterán

Téglalap forma, lekerekített sarkok. Vannak itt bajok :DDD

RTX ON

(#9) tjb007


tjb007
nagyúr

Ha csak abból indulok ki, hogy a V350 (ami nálunk még mindig nem kapható pedig ígérve volt) ára 80.000 forint felett van akkor ez bőven 100.000 forint felett lesz, persze ha ez is ugyanúgy nem lesz kapható akkor meg lényegtelen.

(#10) callmeakos válasza Pete55555 (#7) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

:DDD :DDD :DDD :DDD
használd egészséggel :DDD

All→M8

(#11) SentryGun válasza adidas4death (#6) üzenetére


SentryGun
aktív tag

"csak én unom már egy picit ezt az izlésvilágot?"
És mégis milyet szeretnél helyette? Rombusz vagy kör alakot? Esetleg pimpes színátmenetes fényezést? :D Sőt! Jobbat tudok. Szerintem legyen ezentúl az összes telefon goauld gömb formájú. Az biztos jó is, mert az egész galaxisban működik. :)

(#12) mrlujoak válasza SentryGun (#11) üzenetére


mrlujoak
veterán

Basszuskulcs vannak gyártók, akiknek az androidos modelljeikben is van fantázia...
De ezek?!

Nemááár! Csak egy kicsit erőltessék már meg magukat. Egyszerűen szörnyű már ez az egyen forma...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#13) SentryGun válasza mrlujoak (#12) üzenetére


SentryGun
aktív tag

Azt nem értem, hogy sokaknak már unalmas ez a forma. Konkrétumot viszont senki sem szokott írni. Kérdem én mégis mivel lehetne feldobni egy mobilt, ami gyakorlatilag egy kijelzőből áll?
Sokszor olvastam, hogy pl. a htc Sensation külseje milyen izgalmas... Attól, hogy keresztbe húztak egy csíkot a hátlapon?! Nekem kézbe fogva inkább vásári megoldásnak tűnt. De ez személyes vélemény, nem vagyunk egyformák.
Még egy candybar típuson is többet lehet dizájnolni, mint egy full kijelző modellen...

(#14) kolosanyi válasza tjb007 (#9) üzenetére


kolosanyi
veterán

Csak azt nem értem, hogy mire fel árazzák így a cuccaikat. Azért annyira nem gyártanak prémium termékeket, ráadásul nem is annyira nagy gyártó. Szerintem...

(#15) tjb007 válasza kolosanyi (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem egy prémiumgyártó de nincsenek rossz cuccaik (a monitorjaik elég jók) és kis gyártónak sem éppen nevezhető.
Speciel mobiltelefon sem a hazai piacra (USA) gyártanak hanem inkább Európába (+ más régiókba).

(#16) mrlujoak válasza SentryGun (#13) üzenetére


mrlujoak
veterán

Direkt nem írtam követendő gyártót, mert megkapom, hogy megint reklámozom.
Egyébként meg de, megszoktam írni...
Deok.

Ott az Xperia család.
Semelyik androidos modellel össze nem keverhető modellekből áll.
Ráadásul három dizájnvonal érvényesül a családban. (X10, X10 mini, X10 mini pro, X8, arc, arc S, neo, neo V, pro, play az egyik vonal, az Xperia mini, mini pro, ray, Live with Walkman a másik, és az active a harmadik)
Messziről lerí az Xperiákról, hogy az bizony egy-egy Sony Ericsson.

De ott a SONY.
Kijön két olyan táblával, ami szintén össze nem keverhető más táblával. Eleve az egyik összehajtható, a másik meg egy magazint formáz...

Elég volt kapásból két példa? :P

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#17) devast válasza callmeakos (#1) üzenetére


devast
addikt

70k a nexus s, függetlenül. 55k-60k körülire kéne árazni ezt, hogy versenyképes legyen. Az meg nem fog megtörténni....

(#18) rep3at


rep3at
őstag

Ez a 2.2 kevés lesz így az év végén, nem is tudom hogyan gondolták ezt.

Forward thinking. كرر

(#19) Rickazoid


Rickazoid
addikt

A Froyo nem kiöregedő modell lesz év végén, hanem elavult. Bár bruttó 50.000 Ft-ért függetlenül még volna értelme.

(#13) SentryGun: az ívekkel sokat lehet még játszani, de a hangszórónak sem kötelező egyetlen nyílás, lehet három is vagy állhat pontokból, és akkor egy pontsor lesz felül (a kamerával és az érzékelőkkel együtt), ha a gombok nem kapacitívak, azzal sokat lehet dizájnolni, a hátlapon millió lehetőség van, az oldala lehet szögletesebb, lehet konkrétan szögletes is és nem muszáj szappantartónak lennie oldalról sem, lehet egyenes vagy lehet ott is szögletesebb, mint a Motorola Milestone-ok.
Emellett lehet fémből is a teljes ház, az önmagában megváltoztatja a megjelenését a formától függetlenül.
Stb.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#20) adidas4death válasza SentryGun (#11) üzenetére


adidas4death
aktív tag

vagy lehet akár vibrátor formájú is nem? :W jajj te :U :DDD

Gondolok itt arra, hogy pl amikor már a 600 milliomodik telefon is ugyanugy néz ki az már picit szerintem unalmas, és ahogy elöttem a kolléga is leirta, nagyon sokmindennel lehet még "mod"-olni, hogy egyedibb külseje legyen. :K

Xiaomi 11T Pro 256GB | Huawei P20 Pro | HTC HD2 EU | LG G2 Black 32GB 5.0.2 v30d | HTC U11 Black 64GB | Opel Insignia B GSI 4x4 2.0CDTI |

(#21) Taki30 válasza callmeakos (#4) üzenetére


Taki30
tag

Csak várjuk ki a végét.Bár az igaz,hogy az Optimus-ra jobban hasonlít,de az Apple,hamarabb ugrik :)

(#22) ducsidu válasza adidas4death (#20) üzenetére


ducsidu
senior tag

Még mindig röhögök :DDD :DDD

Ha lesz 2.3-as frissítés,akkor nem annyira vészes.

(#23) Picco válasza devast (#17) üzenetére


Picco
addikt

nexus s nem ketmagos...nem mind1 :P

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.