Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

A3 és A5 unbody aluházas.
A5 majd novemberben lesz kapható azt mondják.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) vicze válasza AS (#1) üzenetére


vicze
félisten

Ha fém a hátlap akkor megmondod, hogy hova rakták az antennákat? (Ugyanez volt a kérdésem a G3 esetében is, hát az is mi lett...)

(#3) embe


embe
nagyúr

A fekete tetszik....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#4) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Hmm, jó jó, de majd az ára fog mindent eldönteni.n :U

Finn the human

(#5) ctvagyok válasza Matada2.3 (#4) üzenetére


ctvagyok
őstag

Pontosan. Szerintem is túl drága lesz. Maximum 100k pénzen szadna nyitnia a középsőnek.

(#6) Blyan válasza ctvagyok (#5) üzenetére


Blyan
félisten

...but we do know their price range – the Galaxy Alpha A5 will be around $400-$450, while the Galaxy Alpha A3 will be cheaper but not by much at $350-$400. [link]

Ez alapján ez jóval felette lesz, jó ha az A3 befér 100ezerbe, ami azért a Snapdragon 410-et nézve jókora lehúzás.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#7) kchris78


kchris78
veterán

na most mi lesz a mondása Samu fanoknak, hogy nem lesz levehető a hátlap? :D De a viccet félretéve, csak nekem tűnik ez a fém keret BRUTÁLISAN hasonlónak az iphone5/5s keretével? (azaz keményen fogja gyűjteni majd a sérüléseket ill nagyon meglátszik rajta)

(#8) Cilindrik válasza kchris78 (#7) üzenetére


Cilindrik
aktív tag

Nekem is ez a 2 dolog ugrott be elsőnek

(#9) blagolf


blagolf
senior tag

Szerintem nem fém a hátulja, csak a keret, de az is olyan vékonynak tűnik. Vastag a káva is, olyan bazárinak hat így elsőre. Félreértés ne essék, csak közel 200e ft-os telefonnál (Galaxy Alpha) legyen olyan érzése az embernek hogy ez egy tényleg nagyon minőségi cucc. (Sony, Htc) Ezt a Galaxy 5-nél messze nem lehetett érezni. Én megfogtam egy Xperia Z-t (pedig abban sincs fém) és annak tényleg olyan minőségérzete volt amilyen a Galaxy S5-nek nincs. Az S5 fogása olyan volt a Z után, mintha valami játéktelefont fogtam volna,

Üdv, Zoli

(#10) daniel909


daniel909
addikt

Lehet csak én képzelem be de mintha kapkodnanak mióta zuhannak az eladások.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#11) hallerlaller válasza embe (#3) üzenetére


hallerlaller
addikt

az pont az alpha :DDD nekem az az érzésem annak a farvizén próbálják ezeket eladni. hátlap természetesen műanyag, de nem feltétlen baj.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#12) ctvagyok válasza blagolf (#9) üzenetére


ctvagyok
őstag

Igen, mert mind a HTC, meg a Sony is pont a visszafogot káváikról híresek. :D

(#6) Blyan
Pont ezért írtam, hogy drága. De van most snapi400 as teló is 130k pénzért. Vagy ott az S5 mini ami arcpirítóan sokba kerül, pedig még annál is gyengébb. De attól még áll amit mondtm. Drága lesz.

(#7) kchris78
Ha műanyag az a baj, ha fém akkor meg az a baj. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) exelsior1


exelsior1
senior tag

Hát, én tapiztam az Alphát és nagyon kellemes. A keret is okos a csücsköknél kiáll kicsit ami sokat segít a fogáson. A levehető Hátlap viszont értékes és kell is. DE! Az hogy minden jót kihagynak a kis fém miatt az már baj. Ha ezeknél is az lesz hogy gyenge kijelző, bővíthetlen memória, no infra, gyenge aksi horror áron akkor bajok lesznek

Galaxy S10

(#14) kengyel


kengyel
nagyúr

Nekem az A7-jól hangzik. Amúgy is tetszik mindegyik :)

kengyel

(#15) Zolik válasza blagolf (#9) üzenetére


Zolik
senior tag

Azért ne túlozzunk. 175e Ft körül már meg lehet venni (és ez még csak a nyitó ár, pár hónap múlva sokat fog esni). Az i6 16gb-os ára 240-250 körül van. Gyakorlatilag majdnem két galaxy s5-öt tudsz venni az árából.

Nézőpont kérdése hogy kinek mi a drága vagy olcsó

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

Végre minőségibb telefonok a Samsungtól.

(#17) vicze válasza hemaka (#16) üzenetére


vicze
félisten

Nézőpont kérdése... Inkább mocsok mód túlárazott telefonok gyenge HW-val, de lehet úgy is felfogni ahogy írtad.

(#18) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Engem a hátlapok meg az oldalkeret nagyon a Xiaomi Mi4-ére emlékeztet:

Amúgy szerintem egy jó kezdőárral (mondjuk 80k) simán sikeresek lehetnének. :K

[ Szerkesztve ]

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#19) Matada2.3 válasza Blyan (#6) üzenetére


Matada2.3
veterán

Az akkor gáz... :(

Finn the human

(#20) alkatraz3000 válasza Thaaleum (#18) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

A Xiaomi meg az iphoneok (4-5s) kereteit másolja :)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#21) hemaka válasza vicze (#17) üzenetére


hemaka
nagyúr

Csak a külcsínre ment a hsz, a belső kaka, soha nem vennék droidot.Főleg nem a Samu által gányoltat...

[ Szerkesztve ]

(#22) Ste válasza blagolf (#9) üzenetére


Ste
addikt

Mindkettőnek fèm a hàza, bàr annyira festett, hogy nehèz tènylegesen megmondani. Sùlyuk nincs, a sim-et ès az uSd kàrtyàt tűvel nyithatò ajtò mögött kell behelyezni. A kijelző vmi brutàlisan szèp az A3-on, bàr kinèzetre engem a Lenovo S660ra emlèkeztetett, a kàva is kb olyan vastag rajta (ellenben a telò annàl vèkonyabb)

(#23) EnterR


EnterR
veterán

Örülök, hogy nem az S3 formatervezését viszik tovább.

PSN ID: marquuard

(#25) wortz


wortz
tag

Az A3 így első blikkre szimpatikus. Nem tűnik olyan eszetlen nagynak (bár várjuk meg a hivatalos méretadatokat) és felszereltségben is jónak tűnik. Árára kíváncsi leszek, biztos el lesz szállva nagyon. De első blikkre szimpi, aztán majd meglátjuk, ha megjelenik.

(#26) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

csak azért is erőltetni fogom:

Úgy legyen már embedelve minden youtube videó, hogy legyen full screen gomb!!! PLÍÍÍÍZ

html5 lejátszó módban (ma már szinte mindenki ezt használja) definiáélni kell sajnos a fullscreen gomb láthatóságát beágyazáskor.
Enélkül külön meg kell nyitnom a videót youtube ablakban és onnan tudom teljes képernyőre rakni!

[ Szerkesztve ]

(#27) vicze válasza gekkoXT (#26) üzenetére


vicze
félisten

"ma már szinte mindenki ezt használja"
Aha kb. senki. Max. a mobilról netezők, mivel nincs más választásuk. Még Chrome+Youtubeon HTML5 kényszerítéssel se lesz minden videó HTML5 mivel vannak reklámok, amik flash only.

A HTML5-ös videó egyéb hátrányait nem sorolom.

Pusztán megjegyzés.

(#28) Spoortcyty


Spoortcyty
tag

Vadonatúj keveset használt, megkímélt fehér Galaxy A7-et cserélnék hasonló kondíciókkal rendelkező Audira :)

[ Szerkesztve ]

nexus5

(#29) gekkoXT válasza vicze (#27) üzenetére


gekkoXT
senior tag

nemigen tudok hátrányokról, illetve a mobil netezők sem kis arány, ha már említetted.
Reklámok meg tökéletesen megjelennek a html5 lejátszóban is.

Amúgy meg szerintem az olvasókat és az olvasottságot javtó észrevétel ez.

(#30) judas13


judas13
addikt

Alakulgat- persze az ár ha horror lesz akkor eleve felejtve. Meg azt a tipikus kocka alakú lencsét rejtő ablakot de elfelejteném

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#31) Kékes525


Kékes525
félisten

Csak a knox-ot és a rengeteg bloatware-okat tudnám feledni...

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#32) Luck Dragon

Az A3 az tetszik, de fogadni merek hogy drágábban kezd mint egy Ace 4-es pedig egy kategória házon belül majdnem .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.