Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tailor74


tailor74
őstag

Gratulálok a helyezetteknek, és minden indulónak. Szép munkák. :K

[ Szerkesztve ]

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#2) haxiboy


haxiboy
veterán

Gratulálok!

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#3) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Szép munka FID,gratulálok! :C

(#4) hszilard666


hszilard666
veterán

Gratulálok mindenkinek, az összes masina büntetett! :R

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#5) Andrew_31


Andrew_31
Modder

Gratulálok a díjazottaknak!

(#6) brumi1024


brumi1024
veterán

Innen is gratula, szép munka mind! :K

(#7) adatfalo


adatfalo
senior tag

Gratula! Nagyon szépek és igényes munkák voltak egytől-egyig! :R

www.adatfalodesign.hu

(#8) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Gratulálok mindenkinek :C , de főleg FID-nek, aki a nyereménye segítségével legközelebb megnyerheti a casemod kategóriát is. :D

(#9) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Gratulálok! :R

Nagyon erős volt a felhozatal. Egytől egyig versenyképes gépek voltak, akár külföldön is megállná a helyét mind! :C

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) #20655360


#20655360
törölt tag

A skorpiós masinák nyertek nálam magasan. :)
Ezek akármilyen versenyen esélyesek lennének, annyira vagányak.

(#11) hszilard666 válasza #20655360 (#10) üzenetére


hszilard666
veterán

Háááát nem voltak rosszak de én nem tenném fel az asztalomra egyiket sem. (Bocsi FID, ne haragudj! :R ) Valahogy nekem nagyon életidegen volt mind2, és az is fura volt hogy egy vízkörön volt a 2 masina. De egyébként nagyon ötletesek voltak és brutálisan jól néztek ki. de nekem a két kedvencem a Black Resource (Bocsi Zoli de angolul sokkal dúrvábban hangzik a neve ;] :R) mert egy actual működő brutális elgondolás volt, hatalmas tuning potenciállal (csak az 590 hez volt 2db dual radi, és a procin egy akkora borda mint másfél nhd 14) és kinézetre is olyan volt hogy keresni kellet az államat. A másik szívem csücske pedig a Graphite 5 (powermac G5 ház tuningolva, bika PC vel) ami egy actual workstation volt, letisztult színekkel és egyedi kábelekkel, kiváló kivitelezéssel.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#12) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

BTW typo:

2. helyezett: Czibolya Zoltán (zsoltee5016) – Koromfekete erőforrás – díja: Cooler Master Suppressor billentyűzet

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13) 19ati93


19ati93
senior tag

Live.MOD.Repeat nyert casemodeban,nem csodálom nekem valami brutál tetszett ahogy kinézett :DD

(#14) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Közönségdíj: Bolla Tamás (TommyLion)

Gratula innen is! :)

(#15) Mec


Mec
aktív tag

Gratulálok mindenkinek, ismét remek kis mezőny jött össze.

mecsystem.uw.hu

(#16) FID


FID
őstag

Köszönöm mindenkinek! Nem várt siker volt!

iszilard Semmi gond, ezek modok alap a pimp. Jó volt a sok Ph-s emberrel találkozni. Hoztuk a formát egy percet nem unatkoztunk.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#17) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Gratula minden részvevőnek! Nagyon szép munkákat láttam. További kitartást kívánok a leendő alkotásaitokhoz! ;)

ez a kedvenc aláírásom

(#18) hugi0


hugi0
őstag

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#19) jones965


jones965
Modder

Gratulálok srácok, remek munkákkal álltatok a képzeletbeli start vonalhoz. A győzteseknek pedig mint mindig, jár az elismerés.

(#20) DR|FTK|NG válasza DR|FTK|NG (#8) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Uhh.
Most néztem, FID tápot nyert, nem házat(amikor először néztem, akkor még ház volt, de lehet, hogy már megint két sort akartam egyszerre olvasni :DDD ).

(#21) TESCO-Zsömle válasza DR|FTK|NG (#20) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én is úgy emlékszem, de ki tudja... Lehet az is typo volt. :B

Vagy rájöttek, hogy házat úgyse moddolna, így inkább kapott egy tápot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#22) jones965 válasza DR|FTK|NG (#20) üzenetére


jones965
Modder

Jól emlékszel, először a Corsair Air 240 ház volt feltüntetve nyereményeként. Csodálkoztam is, hogy casecon-ban ház a fődíj.
Azóta módosították.

(#23) TESCO-Zsömle válasza jones965 (#22) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Zoli nevét nem tudod esetleg kijavítani? #12

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#24) JoeYi


JoeYi
őstag

a gumiba épített az egyetlen amit lakásba beraknék, a többi gyerekes :) (de azért szépek, de max egy 20 év alatti kamasz szobájába valóak)

(#25) TESCO-Zsömle válasza JoeYi (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Jó esetben a 30 év feletti férfiak is gyerekesek, szóval passzolnának hozzájuk. :P

Mondjuk azt nem tudom, hogy a Graphite5, a Koromfekete Erőforrás vagy a Plywood PC mitől gyerekes. Az első kettő abszolút minimál-mod kategória, külsőre szinte gyáriak, semmi csicsa. De mondom, ízlések és pofonom...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#26) GumisPeter


GumisPeter
senior tag

Köszönjük!

Azoknak akik rendezték, szervezték és azoknak is akik kijöttek a rendezvényre!
Jó buli volt, szép gépekkel, adtunk és kaptunk tanácsokat hozzáértőktől és kevésbé hozzáértőktől is, szóval a közösség szépen összejött.Sajnálom Jones távollétét, azért az Ő gépei hiányoztak a rendezvényről.
Minden gépről azt kell mondjam, volt benne x-faktor.
A kedvencem a Koromfekete volt, illetve a G5 minimal, bár a 3D antikolva is eléggé a szívembe záródott.:)
Jó volt Veletech!
:)

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#27) HookR


HookR
addikt

Gratulálok minden résztvevőnek! :)

Csak a képekről tűnik úgy, vagy tényleg ilyen mérsékelt volt a látogatók száma?

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#28) TESCO-Zsömle válasza HookR (#27) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tényleg ilyen mérsékelt volt.

De már rágom öreg fülét, hogy jövőre menjünk ki. Remélem meg tudom győzni, hogy alakítsunk a gépén. Igencsak esedékes lenne már neki is az új vas. Még azt használja, amivel anno a '07-es versenyen voltunk.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29) GumisPeter válasza TESCO-Zsömle (#28) üzenetére


GumisPeter
senior tag

Csak annak tünt.
Nagy volt a hely, meg ugye 2 csarnok, de ha jól tudom ez volt a leglátogatottabb Veletech eddig, dupla annyi résztvevővel, mint ami eddig volt.
Javítsatok ha rossz az infóm, de szerintem nem.:)

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#30) jones965 válasza GumisPeter (#26) üzenetére


jones965
Modder

Köszi hogy így vélekedsz, a gép már lassan 1 éve készen, hogy megmérettessem a Veletech modding versenyen, de ez most sajnos elmaradt. 1 géppel több lett volna max kiállítva.

Viszont a társaság az hiányzott, lévén hogy sokatokkal csak itt lett volna lehetőségem személyesen találkozni. Talán legközelebb. :)

(#31) Engineer086


Engineer086
Modder

Magam részéről egyáltalán nem bántam meg, hogy ismét neveztem a gépemmel és részt vettem a versenyen. Jó volt három év után ismét találkozni a régi motorosokkal és megismerni új arcokat. Köszönöm a rendezőknek a munkájukat, a rendezvény maga tartalmas volt, a kiállított gépek fantasztikusak, a társaság szórakoztató, a hostess lányok dögösek, minden egyben volt egy jó naphoz. :)

Remélem még találkozunk, bízom benne, hogy akkor már egy új géppel lesz lehetőségem indulni.

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#32) TommyLion


TommyLion
újonc

Fantasztikus nap volt, köszönet a szervezőknek, és mindenkinek aki kint volt. Legközelebb már működni fog a printer, meg mellé lesz valami új is :DD

--> https://www.youtube.com/channel/UCvbXDL5Gy0afoVtWEET95uA <--

(#33) TESCO-Zsömle válasza GumisPeter (#29) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pedig esküdni mertem volna, hogy tavaly több versenyző és látogató is volt. Most simán végig lehetett járni mindent, még a leghosszabb sorok is csak 10-15 fősek voltak, de a tipikus 5 alatt volt.

Nem mintha ellenemre lett volna a dolog, mert kényelmesebb volt így, nem volt tömegundorom. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.