Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#227) tatabike válasza Menthirist (#219) üzenetére


tatabike
őstag

Nem okoskodok, persze, én is tudom, hogy van pl. egy svéd csaj, aki kilométerekről felismer embereket, vagy pl. 1,5 km távolságban észlelni tud 2 milliméteres elmozdulást. Igen, nem írtam el, 2 millimétert. Ha már a szemnél tartunk.
De olvasd el elölről a hsz-eket, és nevetni fogsz. Az elsők között még csak ilyenek vannak, hogy "én látom a különbséget 30 és 60fps között", et oké, azt szerintem minden egészséges ember látja. Biztos van, aki észrevesz különbséget 60 és 100 között. De utána már a később érkezők valahogy a nagy "majd én megmutatom, ki ha én nem" mániában szenvedve odáig licitálták az értékeket, hogy van olyan ember is itt, aki simán megmondja ha 240fps-t lát, meg hasonlók. Ez azért már vicc kategória, Te is tudod. Az a baj itt, hogy mindenki szakértő, meg mindenki super hero, és ugyanez megy minden témában. De azért megkérdezném, hogy az itt jelenlévők közül ki tudna csak egy fele olyan "szar" játékot is létrehozni azonos feltételek mellett (fejlesztőgárda, hardver, lóvé, stb.) , mint amit itt fikáz? Gondolom egy kézen meg lehet számolni... Mindegy, nem ez a téma.

rviktor, én meg azt tudom, hogy megmondom egy végfokról 5 perc hallgatás után, hogy FET-es vagy nem. Tök egyszerű, ugyanis megfájdul tőle a fejem pár perc után...

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.