Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Eladja/kölcsönzi a jogokat a MS-nak :)

Life, Uh, Finds A Way

(#2) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Én nagyon szerettem a Sunset Overdrive-ot, örülnék neki ha folytatnák, akár Sony exkluzív, akár multiplatform címként.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Szerintem egy szórakoztató, de elég közepes játék volt, de bízok a Sony-ban, hogy összeraknak belőle valami maradandóbb folytatást, mégha exkluzív is lesz belőle.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) lmno


lmno
őstag

Sose tudtam rávenni magam hogy kipróbáljam, pedig asszem ingyen adták Livehoz egyszer valamelyik hónapban.

(#5) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Na ez pont olyan játék, mint a Just Cause 3. Képek/videók alapján valami gagyi hülyeség. Azután az ember játszik vele 1 órát, azután még egyet, azután még ötöt, azután még sokkal többet... És végigjátsza, és úgy áll fel a székből, hogy ez baromi jó játék volt...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#6) ted_tris válasza icemad (#5) üzenetére


ted_tris
tag

Ne gondold.
A humora tobbnyire degeneralt a jatekmenete 10 ora utan uncsi, 15 ora utan meg erfelvagos.
Bugos, es orbitalisan igenytelen ahogy kinez ha jobban megnezed.

[ Szerkesztve ]

"learatjuk a pálmát.."

(#7) icemad válasza ted_tris (#6) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem tetszett mindkettő. :B

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Remélem kiadják ps4re is, nem lenne nagy munka.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.