Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Romvr válasza Dominó85 (#9) üzenetére


Romvr
őstag

"Amúgy a Samsung Amoled kijelzős telefonjait a metrón csutkára húzott fényerővel böngészik a tinik, fiatalok. Így ott sem fekete az a fekete. "

Akkor az nem AMOLED... Annak pont az a lényege hogy a fekete az akkor is fekete ha maxrahúzod a fényerőt... Galaxy S7 Edge, korábban Galaxy Tab S 10.5 tulajként ez tapasztalat.

A színeket meg lehet manuálisan szabályozni, hogy mennyire legyenek élénkek. Én általában élénken hagyom, mert nekem az jobban tetszik, de le lehet venni fakóbbra... de ez már tényleg szubjektív téma hisz az ízlés mindig az.


(#18) Ijk

"OLED monitort meg azért nem használnak profik, mert nincs OLED monitor egyáltalán. Azért nincs mert még senki nem gyártott nagy mennyiségben."

Én úgy tudom azért mert 50-60%-os hibaaránnyal gyártják a 15"-35"-os paneleket. Ezért nem éri meg bizonyos méret fölött és alatt mert ÜberPrémum+++ kategóriába kerülne az ára miatt. Amit értelem szerűen nem tudnának akkora példányszámban eladni hogy megtérüljön.

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.