Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Peti78 válasza Vakegérke (#1850) üzenetére


Peti78
őstag

Nem Zsoltit védve... Mici egy rettentesen primitív, és rosszindulatú picsa. Az a típus, aki semmire sem jó, csak arra, hogy az igénytelen emberek érzelemmentes ürítőzsákja legyen. Nem találok benne nőies vonást, és nem a fizimiskájára gondolok. Buta, közönséges, rosszindulatú egysejtű.
Zsoltival kapcsolatban az az érzésem, hogy elég belőle. A negédes stílusa, a más véleményt igazából el nem fogadó attitűdje meglehetősen kiverte a biztosítékot nálam.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#1852) mephi666 válasza Peti78 (#1848) üzenetére


mephi666
nagyúr

gondolj bele, be van megint zárva, de most van normális ingyenkaja meg ingyenp*na... mi kell még neki? :DDD egyébként ezt leszámítva szerintem korrekt ember... nem egy kétszínű alak... ha valakivel baja van, azt megmondja... értelmes ember ezen elgondolkozik, de az ilyen tivy/búza kaliberű egyének támadásnak veszik meg úgy állítják be, hogy terrorban tartja őket :U a búza napról napra lejjebb süllyed... ha arra játszik, hogy sajnáltatja magát és ilyen képet akar mutatni magáról, hogy ő az erkölcs mintaszobra, akkorát fog zakózni, mint a ház...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1853) xxxjjjkkk válasza mephi666 (#1852) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Ez attól függ, hogy állítják be a szerkesztők, illetve, hogy alakítják a játékot.
Emlékezzünk csak, hogy VV Fannit(18+) is milyen szépen sikerült megmenteni jópár párbajtól.
Vagy akár idei évadban soma jutalma a lila kendő is ott van. Lehet megkeverik még a dolgot, mert a vita teszi izgalmassá a játékot.

Mici engem azért nem zavar, amiért ati sem, mert tudom, hogy ők nem fogják megnyerni a játékot.

[ Szerkesztve ]

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1854) Peti78 válasza mephi666 (#1852) üzenetére


Peti78
őstag

Nekem Krisztiánnal a Mivivel való kapcsolatának betudható változás a bajom. Megmondja most is amit gondol, de ugyanolyan rosszindulatúan nyilatkozik meg másokról a hátuk mögött amikor Micivel van.
Amúgy ez abörtönvonal, amit képvisel krisztián, igencsak gyenge alapokon nyugszik, ahogy olvastam. :K
Gengszter a francokat... A gyúrást is agyatlanul csinálta, mert a lábnapokat kihagyta. Igazi cigó hozzáállás (ebben is). Mondjuk Mici nagy valószínúséggel az, hiszen Dudás...

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#1855) mephi666 válasza xxxjjjkkk (#1853) üzenetére


mephi666
nagyúr

sok múlik ezen... az is elég fura volt, hogy amíg az elmebeteg tivy nem lett párbajra küldve, folyamatosan jöttek a nőgyalázó bejátszások róla meg a nagy kiakadásai, párbaj előtt pedig viszonylag kulturáltan mutatták be... lehet, hogy naponta 5 tiszta perce volt és csak azt láthattuk róla :U még talán a 4. évad volt az utolsó, amikor neten lehetett nézni éjszakai stream-et vágatlanul és ott kezdtek elkotyogni dolgokat a villalakók, miután meg is szűnt örökre a livestream?

soma a lila kendőjével jól megmutatta, hogy lehet legkönnyebben eldobni egy jókora előnyt :U megtarthatta volna szűkebb időkre és akár döntőbe játszhatta volna vele magát, habár azon a tényen nem változtat, hogy úgyse fogja megnyerni... kb 1-1%-ot adnék soma, vivi, búza, mici meg atti végső győzelmére

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1856) Vakegérke válasza xxxjjjkkk (#1853) üzenetére


Vakegérke
veterán

Fanni élete se dicsőséges, de Mici még eddig se jut el.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1857) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1858) xxxjjjkkk


xxxjjjkkk
senior tag

Ez a homar hiszti már rohadtul unalmas.
Minden nap a visítás.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1859) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Dávidék jobb műsorra számíthattak a szerepcserés játékkal. Ehhez képest unatkoztak.

Na, mindjárt jön Mici és Krisztián nagyjelenete. Mi a balhé tárgya? Hát persze, hogy a pia. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1860) csababarca válasza xxxjjjkkk (#1858) üzenetére


csababarca
őstag

nevetséges, azok a teátrális mozdulatok, lehányom a monitort tőle.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1861) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Krisztián ugyan jót akar Micinek, hogy ne igya le magát, de ordenáré módon erőszakos vele.

Az előzetesben összevesznek Gina és Mici. Ez nem jó ómen Micinek a kiválasztás előtt. Lehet, hogy Mici kapja a legtöbb jelet? Nekem tetszene. Mostanában nagyon el van szállva magától.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1862) xxxjjjkkk válasza Vakegérke (#1861) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Én örülnék, ha mici lenne. Ha kivisz két embert az zsolt és soma lesz, valószínűleg.
Ha a zsolt kapja az kiviszi micit az 100% + szerintem atit, mert őt tudja, hogy gyenge.
Mint írtam, ati, vivi, mici nem zavaró tényező, mert úgy se nyernek.Zsolt soma viszont nem kéne, hogy eljusson párbajra. Ha az első verzió van, akkor az egyik már biztos kiesett. Ott csak annyi a gond, hogyha soma jön vissza, akkor nem lesz aki ki meri vinni. az szoros párbaj lesz.
Az sem mindegy, hogy egykörös, tehát egyszerre derül ki az eredmény, vagy kétkörös, tehát egytől hamarabb elbúcsúznak. A szavazatok elosztása miatt.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1863) Vakegérke válasza xxxjjjkkk (#1862) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mici nem örvend népszerűségnek, a rokonai is szégyellik. Ha ő lesz a kiszavazott, jól meg kell gondolnia, hogy kiket hív ki párbajra.
Soma rendben, de szerintem ahhoz nem lesz bátorsága, hogy Zsoltival kikezdjen. Inkább Ginára gondolok, és még indoka is van, hiszen frissen balhéztak össze.

Ha Zsolti lesz a kiszavazott, nem sok választási lehetősége van. Mici "kötelező feladat" számára, aztán el kell gondolkodnia, hogy Ati, vagy Dávid.

Szerintem kétkörös szavazás lesz. Fokozódó izgalom, a stúdió szinte felrobban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1864) xxxjjjkkk válasza Vakegérke (#1863) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Jó, hát ribanc ribanc, de ne felejtsük el, hogy ki mesztelenkedik a legtöbbet az első naptól, hát a vivi. Úgyhogy az ellentábortól ezt öngól hangoztatni.
Zsoltit ki kell vinnie, azzal szembeköpné magát.

Nagyon nem mindegy, hogy egy vagy két körös.
Egy körösbe, ha feltételezünk egy mici zsolt soma párbajt, akkor, mivel a zsolt és somára szavazók táborában van átfedés, így egy körben előfordulhat, hogy mici akár egy 35%al is tudna nyerni mittudomén 33% és 32% mellett is. Nyilván kétkörösnél a 35% kevés, mert ott átpakolják mondjuk soma szavazói zsoltra, és akkor 35-65re veszít.
Egy egykörösbe az erősebb karakter nyerne, míg egy kétkörösbe, ismét a két oldal csap össze.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1865) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1866) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A kiszavazott két embert hívjon ki, vagy egyet, aki kihív még valakit?
Hogy lenne izgalmasabb? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1867) Vakegérke válasza Vakegérke (#1866) üzenetére


Vakegérke
veterán

A másodikra szavaztam. A második kihívó a döntésével bekavarhat az elsőnek. Nehogy már egy kézben legyen az irányítás. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1868) Vakegérke válasza Vakegérke (#1867) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sokan így szavaztak, hadd legyen izgi a kiszavazás-kihívás. Holnap mindkettő lezajlik, felpörgették az eseményeket.

Nem baj, hogy vége a szerkesztőség játéknak. Már épp kezdtem unni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1869) xxxjjjkkk válasza Vakegérke (#1867) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

szerintem tökmindegy
mici és zsolt igen esélyes, a harmadik meg, úgy is tőlük függ

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1870) antikomcsi válasza Vakegérke (#1868) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én is így szavaztam!

Ha esetleg Zsolti lesz a kiválasztott, tisztában kell lennie azzal, hogy ha kiválaszt valakit, az kihívhatja majd Vivient.

Holnap ugye a műsor elején kiválasztás, a végén pedig kihívás, azt hiszem kíváncsian várhatjuk.

(#1871) Vakegérke válasza xxxjjjkkk (#1869) üzenetére


Vakegérke
veterán

No, azért nagyon nem mindegy, hogy melyikük választ harmadik ellenfelet. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1872) Vakegérke válasza antikomcsi (#1870) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon meglepne, ha bárki Vivit hívná ki párbajra. Ha mégis, az csak Mici lehet, méghozzá pusztán azért, mert Zsoltiba akar "kést" szúrni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1873) Danex


Danex
addikt

Gyanus ,hogy Gina benne lesz a 3-asban.

Ugye Atival nincsenek túl jóban, Mici is csak kamubarátnénak tartja, Zsoltiékkal meg még nincs elég jóban.

Sajnos így neki vége is lehet, ha egy erős embert hívnak ki, az kihív egy gyengébbet, ő meg majd Ginát.

Ugye így a gyengébb lényegében csak magával húzza az általa kiválasztottat a halálba.

(#1874) Vakegérke válasza Danex (#1873) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha Mici választ másodikként, akkor valószínűleg Gina lesz a harmadik párbajozó.
Ha Zsolti, akkor biztos vagyok benne, hogy nem.

Mondom ezt úgy, hogy minden bizonnyal ők lesznek a kiszavazott-első kihívott páros.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1875) antikomcsi válasza Vakegérke (#1874) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én úgy gondolom, ha Mici választ másodiknak, akkor sem hívná ki Ginát.
Sokkal inkább választaná Vivit, mert még mindig ott van az a sufnis konfliktus, és ez nagyon bántja a csőrét.

Ha Mici lesz a kiválasztott, akkor kihívja Zsoltit, aki pedig Ginát választja majd.

Ha Zsolti lesz, akkor kérdés, hogy mennyire érdekli Vivi? Ha nem érdekli, akkor Micit híja ki aki majd Vivit választja. Ha érdekli, akkor Ginát hívja ki, aki viszont Ati-t választja. Így Vivi megmenekülhet a párbaj elől.

Na, ez a fikció, aztán majd este meglátjuk.

(#1876) Vakegérke válasza antikomcsi (#1875) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hú, most nagyon nem értünk egyet. :N

"Ha Mici lesz a kiválasztott, akkor kihívja Zsoltit, aki pedig Ginát választja majd."

Zsolti szerintem inkább Atit, vagy ha bátrabb, Dávidot hívja ki. Ginát már csak lovagiasságból is békén hagyja.
Ha elsőként választ, akkor Micit választja, aki Ginát hívja ki. A sufnis balhé egy dolog, de Vivit nem meri kihívni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1877) xxxjjjkkk válasza Vakegérke (#1876) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Mi lett a végeredmény? A kihívott is választ?

Egyébként mici két emberrel van rosszba zsoltal és somával. Gina az nem olyan régi ellenség.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1878) Vakegérke válasza xxxjjjkkk (#1877) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen. A kiszavazás rögtön a műsor elején lesz, a kihívások pedig a végén. A kiszavazott kihív valakit, aki kihívja a harmadikat párbajra. Ketten kiesnek majd, csak egyikük mehet vissza a villába.

A mai műsor 20:00-kor kezdődik. Nem érdemes kihagyni. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1879) xxxjjjkkk válasza Vakegérke (#1878) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Az jó lesz, ugye zseraldint is hirtelen felindulásból vitték ki.
Zsolt is eselyes harom jelre: mici krisztian david
Mici is haromra: vivi soma zsolt
Marad gina ati akik vszeg egymásra rakják vagy nem, ha ati nem csicskul be zsoltra pakolja, aki ezzel kiválasztott lesz. Ami lehet, mert david után koslat nagyon.

Igazából mint írtam, úgy is azon fog múlni, hogy egy vagy két körös lesz a párbaj.
Ami remélhetőleg megüti majd a tivtivipárbaj szinvonalát. Jajdejó hogy kiesett az is.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1880) antikomcsi válasza Vakegérke (#1876) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ez benne a szép, hogy nem is kell! :)

De ettől még jól megbeszélhetjük, aztán majd meglátjuk, hogy mi sül ki az egészből! :K

(#1881) Vakegérke válasza antikomcsi (#1880) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erről van szó. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1882) #51177472 válasza Vakegérke (#1878) üzenetére


#51177472
törölt tag

Ma lesz a kivalasztas es a kihivas is?
Tegnapit meg nem lattam.

(#1883) Vakegérke válasza #51177472 (#1882) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igen. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1884) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1885) Vakegérke válasza xxxjjjkkk (#1879) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eddig (részben) bejött jóslatod. Ati jele volt a döntő, aki nem Zsoltira, hanem Micire tette a jelet. :)

Micin a zöld kendő.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1886) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Fúúú de gusztustalan volt ez a Zsolti megint! Kész hányinger a gyerek!

(#1887) Vakegérke válasza antikomcsi (#1886) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem nincs hányingerem tőle, de már nem tartom szimpatikusnak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1888) mephi666 válasza antikomcsi (#1886) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerencsére nem sokáig kell már elviselni a pofáját :DDD

...szerintem, ha attit vinné, akkor mici megy vissza... ha dávidot, akkor dávid... ha ginát, akkor meg mici/gina... esélyét nem látom ennek a búzának...

ui: nagy húzás az lenne micitől, ha az egysejtű vivit vinné :D aztán az majd döntse el egyedül, hogy kit akar vinni...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1889) Vakegérke válasza mephi666 (#1888) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még nem hívta ki párbajra senki. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1890) Onlány


Onlány
tag

Ati nem Micire hanem Ginára tette a jelet.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#1891) Onlány


Onlány
tag

Egyébként bírnám ha Mici is meg Zsolti is kinn maradna. Elfáradtak már és uncsik nagyon.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#1892) Vakegérke válasza Onlány (#1890) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ismét tévedtem. Kezdem megszokni. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1893) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Minél többet látom Mici fejét, annál jobban irritál.

Ha jól értettem, amit Bence mondott, akkor ma csak egy kihívás lesz. Mici minden bizonnyal Zsoltira köti a kék kendőt.
A másik kihívás gondolom hét közben lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1894) junior11 válasza Vakegérke (#1893) üzenetére


junior11
veterán

Én sem bírom a Micit. Bence szerint a másik kihívás jövő szerdán lesz, ha jól értettem.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#1895) xxxjjjkkk


xxxjjjkkk
senior tag

davidban csalodtam, ez sunyi volt, mivel ő is utalja zsoltot

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1896) mephi666


mephi666
nagyúr

ezt a búzát bezárnám legszívesebben a sufniba 1 napra és megnézetném vele 10szer a mártírok c. francia remekművet :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1897) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vivi már megint aranyos volt. Jót nevettem, amikor bemutatta a barátnőjével való találkozás örömét. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1898) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Vivi szüleinek milyen jól eshet, amikor a lányuktól többször hallják, hogy találkozhat a barátnőjével végre, akit a világon a legjobban szeret!

Ezt mégis, hogy????? :U

(#1899) Vakegérke válasza antikomcsi (#1898) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs jó kapcsolata a szüleivel.

Zsolti mondhatott bármit, önző volt. Nem kellett volna örülnie, hogy Vivi találkozhat a barátnőjével, de legalább ne nyafogott volna.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1900) antikomcsi válasza Vakegérke (#1899) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

De ez a színjáték kell neki a mártír szerephez, amit játszik! Tegnap, amit művelt a kiválasztásnál valami szégyen volt. Azért kell kiállni a táblához, hogy megnevezze a választottját, nem pedig azért, hogy fél órát beszéljen más témában. Akkor is rá kellett szólni Bencének, meg egy másik alkalommal is, amikor mondta a baromságait, amibe egy-két hete már hazugságokat is belesző.

Kár, hogy Dávid és Ati nem merte rárakni a jelet Zsoltira. Sokkal jobb lett volna, ha Zsolti lett volna a kiválasztott, és miután kihívta volna Micit, tudta volna meg, hogy Mici is ki fog hívni valakit. Egész szerdáig láthatnánk a szenvedését, amint megjátssza magát, mennyire izgul Viviért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.