Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) csababarca válasza Vakegérke (#1150) üzenetére


csababarca
őstag

Evelin eddig is így beszélt vele, én ezért sem értem Somát, meg ezt a kendős mizériát múlt hétről...Ennek az egész Dávid-Lóri hercehurcának egy igazi nyertese volt, mégpedig Evelin, senki más.

Zseri nem fogja merni kivinni Tivyt, gyáva hozzá. Bár lehet úgy gondolkozik,hogy húú de tökös csaj lenne,ha kivinné Tivyt,de szerintem visszanyalna a fagyi. Pláne ha nem vesz vissza az arcából záros határidőn belül.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1152) Vakegérke válasza csababarca (#1151) üzenetére


Vakegérke
veterán

Evelin hatalmat kapott, ő lett a cirkuszigazgató. Fogadkozik, hogy kemény lesz, és aki nem hajtja végre a feladatokat, azokat büntetni fogja.
No most Soma és Gina párost alkot. Kíváncsi leszek, hogy Vivien rászáll-e Ginára. Valószínűleg igen, elég ocsmányul beszélt korábban róla. A fő ok pedig Soma.

Zseri hótt szerelmes Tivybe. Ha kivinné, azt pillanatnyi indulatból tenné. Szerintem jobban járna, legalább nem kínozná tovább magát vele.
Ha kiviszi, Zserire szavazok. Nem azért, mert a kedvencem, hanem azért, mert Tivy nagyon nem szimpatikus nekem.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1153) ¤Envy¤ válasza Vakegérke (#1150) üzenetére


¤Envy¤
tag

Ja kiviszi Tivy-t, akkor neki fogok szurkolni a játék végéig. (mármint ő lesz a kedvenc női szereplő bent)...

(#1154) antikomcsi válasza Vakegérke (#1152) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nagyon remélem, hogy történik ma délután olyan, amin összekapnak, és Zseri még a friss sértés miatt már csak dacból is Tivyt hívja ki. De tartok tőle, hogy nem fog, mert Tivynek csak a szája nagy. Amint rájött, hogy kihívott lehet, visszavett az arcából, és simulékonyabb lett Zserivel. Nagyon szánalmas a srác, lépten-nyomon a párbajjal fenyegetőzik, de ahogy a legkisebb reális esélye lesz a dolognak, fülét-farkát behúzva menekül. Ráadásul szerintem sokszor azt sem tudja, hogy mit beszél, csak rakosgatja a szavakat a mondataiba, amik közt gyakran semmi kapcsolat nem értelmezhető. Bence is kifigurázta tegnap, de nem is csoda.

Soma nagyon gyerekes, amikor rányit a fürdő Ginára, és alibiből beszélgetésbe kezd vele, hogy a lányt nézegesse.

Én vagyok az utolsó, aki szóvá teheti a következőt, de amikor a reggeli tisztálkodásnál közelről mutatták Ginát, én megijedtem. Soha többé nem szeretném smink nélkül látni, pláne nem ilyen közelről.

Zserit kicsit sem értem! Kérdezném a hölgyeket, hogy miért jó ez bizonyos nőknek, hogy egy olyan fiú után mennek, aki így viselkedik velük? Zserit értelmesnek tartom, de látván amit Tivyvel csinál kezdek elbizonytalanodni.

(#1155) Vakegérke válasza antikomcsi (#1154) üzenetére


Vakegérke
veterán

A gyűlölet könnyen fordul szerelembe, és ez fordítva is igaz, volt már mindkettőre példa akár a közvetlen környezetemben is. Elég egy szikra, hirtelen indulat, és Zseri máris Tivyre köti a kék kendőt.

"Az aki szép, az reggel is szép, amikor ébred, még ha össze is gyűrte az ágy..."

Gina reggeli látványán én is megdöbbentem. Ez lenne az a nő, akit korábban csinosnak láttam?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1156) csababarca


csababarca
őstag

Imádtam Tivy mondatát Zserinek:"ha nem tetszik, akkor tudod mi a megoldás!" :DDD
állandóan nyomja ezeket.

Ez a Zseri nagyon gáz, igazi antinő, mind kinézetre, mind belsőre...én remélem kiesik, nem tudok olyan személyt mondani, aki ellen neki tudnék minimálisan is drukkolni.Talán Evelin.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1157) Vakegérke válasza csababarca (#1156) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már mondtam, Zseri nem a kedvencem, de ha Tivyt hívja ki, rá szavazok. Tivynél tolakodóbb, ellenszenvesebb figura jelenleg nincs a villában. Mondom ezt úgy, hogy Gináról szinte semmit nem tudunk, csak azt, hogy őt is a kocsis tanította beszélni, és hogy a smink teszi elfogadhatóvá az arcát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1158) xxxjjjkkk válasza Vakegérke (#1157) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Várható volt, hogy valami dina stítusút küldenek be, akármilyen ellenszenves is volt, szint vitt a villába.
12 hippi mégse lehet ott, azt a fannit is azért nyomták olyan gusztustalanul az előző évadba, mert csinálta a műsort.
Tivy meg jó lenne, ha felébredne, a 800000 nézőjéből netto 400 kapásból kinyomta, 300 leszarozta.
Jó az 100000 nézőnek is.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1159) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1160) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Soma recskázik Evelin mellett. Vivi megőrül Somáért. Soma rányomult Ginára. Hej, te gyerek...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1161) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ahogy elnézem, a csajok lelkesebben szívják magukba a cirkuszművészetet, főleg Vivi.

Micinek meg Krisztiánnak nem számít, hogy tyúkokról van szó, férfi nevet adtak nekik. :D

Evelin féltékenykedik, csak tudnám, hogy mire fel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1162) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ati, vagy Mici? Mici, vagy Ati?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1163) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Mici, bajban vagy, mehetsz párbajozni. :C

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1164) #51177472 válasza Vakegérke (#1163) üzenetére


#51177472
törölt tag

A jatek elejetol varom mar ezt a pillanatot, hogy Mici ellen szavazhassak. Tuti magabiztos lesz, remelem pofara esik majd.:D

(#1165) ¤Envy¤ válasza #51177472 (#1164) üzenetére


¤Envy¤
tag

Na de Nyuszi! :B

(#1166) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Jól döntött zseri,szerintem.

bendeguz_HUN

(#1167) antikomcsi válasza Vakegérke (#1161) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

"Micinek meg Krisztiánnak nem számít, hogy tyúkokról van szó, férfi nevet adtak nekik. :D"

Pontosan ezt mondtam az asszonynak ennél a résznél, hogy Te, ezeket nem zavarja, hogy a tyúkok azok lányok? :DDD Kíváncsi lennék, hogy amúgy ezzel tisztában voltak e a névadás pillanatában?

Örülök Zseri döntésének, végre megy Mici párbajozni. Valahogy úgy érzem, hogy Zseri sima győzelmet fog aratni.

Evelin se normális, kijelentette, hogy neki Soma nem kell, és nem is fog kelleni, erre most olyan dolgokat csinál, csak, hogy amint mondta egy lépéssel az új beköltöző előtt járjon, amit nagyon nem kéne, ha nem érdekli Soma. Érdekes dolog ez a nőknél. Nekem nem kell, de másé ne legyen.

szerk.:

Most ránéztem a közösségi oldalakra, és már nem vagyok olyan magabiztos. Azt látom, hogy mindenhol nagyon nagy többségben Micinek szurkolnak, és rá is fognak szavazni. Ha Mici visszamegy, nagyon el fogja bízni magát, és szerintem teljesen alaptalanul.

Sokan úgy szavaznak, ahogy nekik jó, hogy olyat küldenek vissza, akin lehet nevetni, aki szórakoztató. Én viszont úgy szavazok, hogy még csak véletlen se adjam meg az esélyt valakinek a 36 millióra, aki teljesen érdemtelen rá, ezzel egy kevésbé szórakoztató, de emberileg többre értékelhető játékost kiejtve.

Amúgy se volt gond soha, mert a műsor ugyan úgy megy tovább, majd bevágnak mást a szerkesztők, majd lesznek újabb konfliktusok, viccek.

[ Szerkesztve ]

(#1168) csababarca válasza antikomcsi (#1167) üzenetére


csababarca
őstag

"Érdekes dolog ez a nőknél. Nekem nem kell, de másé ne legyen."

tipik ősi foglalkozást űző lány ez az Evelin, semmi több annál.

Mici vs Zseri, várható volt,hogy Tivyt nem viszi ki, nem is tudom hogy merülhetett ez fel bárkiben.
Hát mérlegelni kell miket ad a villának egyik, mit a másik.
Mici szolgáltatja az ostobaságot, a furkálódás,hátbaszúrást, + amikor részeg akkor garantáltan borul egyet->humorforrás.
Zseri adja a megkeseredettséget, a flegma nagyképű csajt, aki eljátsza a nemtörődömöt, belül meg zokog. + Tivy boxzsákja, akit Tivy megalázhat mindig, minden ok nélkül,bár inkább okkal.

A játék ezen szakaszában szerintem Mici a "fontosabb" a villának. Zserit észre se venné senki, ha nem lenne ott. Szavazni most sem fogok, mielőtt jönne az össznépi támadás, hogy Mici a kedvencem.

Táborok nem tudom hogy fognak alakulni mögöttük, szerintem Ati beáll Mici mögé, akkor Dávid is. És akkor már Vivien is. Krisztián is fixen szerintem.

Zseri: Evelin és akkor megy vele koloncként Soma is. Tivy lesz érdekes, kinézem belőle,hogy Soma miatt odaáll, és megindokolja azzal,hogy lehet bántja Zserit,de azok építő jellegűek, blabla..

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#1169) Vakegérke válasza antikomcsi (#1167) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Sokan úgy szavaznak, ahogy nekik jó, hogy olyat küldenek vissza, akin lehet nevetni, aki szórakoztató."

Micin csak akkor lehet nevetni, amikor részegen botladozik.
Az idő neki segített, hiszen már nem vedel, nem hisztizik, elszürkült. Aki nem figyelt rá korábban, az csak azt látja, hogy Zseri egy békés játékost hívott ki.

Zseri kapta a szavazatomat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1170) Ciccuka


Ciccuka
veterán

Ki nyerje a Való Világ 4. párbaját?
Hol lehet szavazni?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1171) donjohnson válasza Ciccuka (#1170) üzenetére


donjohnson
addikt

az rtl24 nevű alkalmazásban android-os vagy ios-es telón.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#1172) antikomcsi válasza donjohnson (#1171) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szerintem az ingyenes netes szavazásra gondolt, ami nem hivatalos, csak amolyan közvélemény kutató jellegű.

(#1173) Vakegérke válasza antikomcsi (#1172) üzenetére


Vakegérke
veterán

¤Envy¤ linkelte háromszor is, talán most is megteszi. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1174) #51177472 válasza antikomcsi (#1167) üzenetére


#51177472
törölt tag

En is meglepodtem, h mennyien Micire voksoltak. De itt is inkabb azt mondanam, h sokan nem Micire, hanem Zseri ellen szavaznak. Mi is ugyan igy vagyunk, csak forditva. :D

(#1175) Danex válasza Vakegérke (#1173) üzenetére


Danex
addikt

(#1176) Vakegérke válasza Danex (#1175) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönjük. :)

Ha nem is sokkal, Zseri a jobb.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1177) Danex válasza Vakegérke (#1176) üzenetére


Danex
addikt

Láttam egy másikat is, ott 200 szavazat volt és 52-48, de Micinek...

Ha kéne valakivel 1 társaságban lennem, vagy egy helyen élnem akkor Zserit választanám, Miciben nem lehet megbízni...

(#1178) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1179) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bármibe lefogadnám, hogy a legnagyobb izomláza Vivinek és Zsoltinak lesz a cirkuszosdi végére. Lelkesek, megdolgoznak a sikerért, megérdemelnék, hogy megnyerjék ezt a játékot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1180) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Heeej, hegyeződik ám a szurony. Evelin (valószínűleg Soma miatt) egyre nyíltabban b*szogatja Ginát, Zseri egyelőre csak azt mondta, hogy nem engedi Tivy közelébe. Buta tyúkok.
Ha kinyílik Gina szeme, erőre kap, lehet, hogy lazán lealázza Evelint.

Mici megsértődött, mert Zseri neki adta a kék kendőt. Érdekes, minden párbajozó elfelejti, hogy ez a játék a kiszórásról szól, nem pedig arról, hogy eszünk, iszunk, alszunk, b*szogatjuk a többieket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1181) antikomcsi válasza Vakegérke (#1180) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Én úgy érzem, hogy Zseri népszerűsége kezdetben jóval nagyobb volt, de amióta Evelinnel bandázik sokat romlott a megítélése. Én mindkét lányt értelmesebbnek gondoltam eleinte, de Evelinről hamar kiderült, hogy tévedtem, ekkor viszont még Zserivel nem volt annyi baja a nézőknek. Mára viszont, amint a szavazás állását látom, már egy Mici féle karakter legyőzése is kemény dió lehet, és talán nem is sikerül, pedig szerintem kicsit korábbi szakaszának a játékban gond nélkül nyert volna Zseri.

Mici megsértődött a kendő miatt. Miért is? Mert szerinte Zserinek semmi oka nem volt rá, hogy őt válassza.
Egyrészt valakire tenni kell, mert ez erről szól másrészt, nem hallotta az indoklást? Gusztustalanul kipletykálta a rá bízott információt, még ki is színezte kicsit, ezzel nagyon megkavarta a kakit Zseri körül, akinek ebből komoly gondja fakadtak. Teljesen érthető és elfogadható magyarázat szerintem, és egy nagyon jó ok a döntésének az alátámasztására.

Úgy látszik a magyar nézők hamar felejtenek. Micinek most nem az igazi arcát látjuk, és ez már elég is ahhoz, hogy 50/50 körül álljon a szavazás. Pedig Mici képviseli azt a villában, amit egyébként az emberek 90%-a elítél és visszataszítónak tart.

Magam részéről sajnálnám ha Mici nyerne, de elfogadnám a többség akaratát, még akkor is ha nagyon nem értek vele egyet. Én biztos nem adnék lehetőséget egy ilyen semmirekellő élősködőnek arra, hogy ismét munka nélkül 12 x 3 millióhoz jusson.

(#1182) Vakegérke válasza antikomcsi (#1181) üzenetére


Vakegérke
veterán

A csajok tulajdonsága, hogy személyes sérelemnek veszik, ha párbajra küldik, vagy hívják ki őket. Mici se más, nem lepett meg. Elmondta, hogy Zserinek kit kellett volna kihívnia, csak éppen azt nem vette figyelembe, hogy a kihívónak szíve joga azt választani, akit akar.

Zserivel szerintem van egy bibi. Ha nem keveredik vitába, talán a legszürkébb lakó. Kedves arca nincs, jó poénja nincs, eddig csak a veszekedései miatt került fókuszba. Rá szavaztam, de nem azért, hogy egyengessem az útját a végjáték felé, hanem azért, mert Micit nem kedvelem.

Amikor társat választottak a felkészüléshez, Mici jól, Zseri rosszul választott.
Krisztián a tujasága ellenére pozitív figura, és ebből Mici előnyt kovácsolhat.
Zseri jobban járt volna, ha Tivyt választja. A srác kihúzta volna magát, biztos, hogy lelkesedett volna, valamint Zseri talán még Somát is megnyerte volna Tivy miatt Evelin ellenében.

Kemény párbaj lesz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1183) xxxjjjkkk válasza Vakegérke (#1182) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Mici rohadt ellenszenves, de nem hiszem, hogy játszaná magát, egyszerűen beleszokott. Ha megnézitek minden karakter változott a 40 nap alatt, igen sokat. Mici rohadt sunyi, ahogy zsolti is pl, pedig ez vele kapcsolatban sose kerül szóba.
Zserinél ez a tivy -ötperces,ki ha én nem, soma - csajozógép, aki zavarba jön egy puncitól, és lakatos evelin - én vagyok a legjobb csaj(?) sokkal irritálóbb. Ráadásul tivy farvizén evezni is gáz, somával együtt, főleg, hogy nem akkora király, mint amilyennek gondolják.
Még vele nem is lenne gond, csak a "barataival" ez lehet a veszte.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1184) Vakegérke válasza xxxjjjkkk (#1183) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha Zsolti sunyi, akkor nagyon jól játszik. mert engem megvezet, nem látom a sunyiságát.

Zseri még Tivyvel is jobban járt volna segítőként, mint Evelinnel. Gondolok itt arra, hogy a kapcsolatuk se veled, se nélküled, és a szavazóknak szimpatikus lett volna a dolog, mert talán összejön a párocska. Evelin viszont inkább unszimpátiát vált ki sokakból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1185) #51177472 válasza Vakegérke (#1184) üzenetére


#51177472
törölt tag

Igy van, Evelinnel rossz tarsat valasztott.
Gina nekem szimpi eddig.

(#1186) Vakegérke válasza #51177472 (#1185) üzenetére


Vakegérke
veterán

Még nem ismerjük Ginát, kell hozzá 1-2 hét, hogy kiderüljön, pozitív, vagy negatív figura. Az tetszik, hogy nincs betojva Evelintől, az viszont nem, hogy trágár.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1187) xxxjjjkkk válasza Vakegérke (#1184) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Akkor meg.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1188) Vakegérke válasza xxxjjjkkk (#1187) üzenetére


Vakegérke
veterán

Majd figyelni fogok rá. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1189) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1190) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Evelin fröcsögve gyűlöli Ginát, pedig a lány nem tett ellene semmit. Somával úgy beszélt, mint a kutyájával, lehordta trágár módon mindennek, Soma pedig lement kutyába. Mit képzel magáról Evelin? Jelenleg rosszabb, mint Dina volt.

Tivy már megint becsempészte magát Zseribe.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1191) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Evelin magatartása minősíthetetlen. Soma is hibás, hiszen ha nem hagyná, hogy uralkodjon fölötte, akkor nem kanászodott volna el, legalábbis ennyire.

Gina kinyitotta a száját, nem hagyja magát papucs alá törni. Jól teszi.

Mici a szebbik felét mutatja. Pátyolgatja Ginát, de azt már nem teszi meg, hogy rászól Evelinre, amikor balhézik.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1192) xxxjjjkkk válasza Vakegérke (#1191) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Eddig épp az volt, hogy mindenbe beleszól.
Zseraldin meg reszelteti magát, kellenek a tivy szavazók.

Evelinnek nem oktatták az iskolában az esélyegyenlőséget.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#1193) Peti78


Peti78
őstag

Szegény Soma annyira elhiszi, hogy a két lány miatta balhézik...Evelint csak a birtoklási vágy, és a kivagyiság hajtja, Gina is pont leszarja Somát, mint férfit.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#1194) WOT-H-A-C válasza Vakegérke (#1191) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Kisgyerek még... Nem a fejével gondolkodik. Evelin tapasztaltabb és ki is használja sajnos.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1195) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kedveltem Somát, de nagyot esett a szememben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#1196) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Most néztem meg a tegnapi adást.

Nem mondom azt, hogy Evelin a nők szégyene, mert nem akarom a nőket degradálni. Hisz igazából mindegy, hogy nő, vagy férfi az illető, aki így viselkedik ezért inkább azt mondom, hogy Evelin a kulturált emberiség szégyene!

Azt eddig is tudtam, hogy Soma nem egy IQ harcos, nem is ezért szeretik a rajongói, na de, hogy ennyire mérhetetlenül sötét azt nem gondoltam. Bár itt a sötétségére rátesz egy lapáttal a túlzott egoizmusa is. Ez a kisfiú komolyan azt gondolja, hogy ez a dolog róla szól, hogy miatta történik? Komolyan mondom, hogy szánalmas.

Kicsit furcsa, hogy mennyire hullámzó a műsor, mert emberséget gyakorlatilag a sittes Krisztiántól, és a semmirekellő Micitől láttam ebben a részben.

És, mint láttuk Zsolti megint be fog hisztizni a mai adásban. Azt aláírom, hogy valóban az övé az egyik legnehezebb feladat, ha nem a legnehezebb, de azért nem kéne mindenki másban keresni a hibát. Nyilván sok minden kimarad az összefoglalóból, de nem láttam olyat, amiért most Vivit kéne hibáztassa. Kíváncsi vagyok mi történt még, volt e valami, vagy ez is csak egy kis női hiszti Zsoltitól.

Ez a hét nagyon Micinek áll. Zseraldin a legrosszabb lóra tett Evelinnel, Mici viszont úgy néz ki jól választott Krisztián személyében. Ezek után kicsit sem lennék meglepve, ha Mici nyerne. Két-három hét alatt nagyot tud fordulni a világ.

Azt azért remélem Zseri megtudja Tivy csínyét Ginával, és ha visszamenne a párbajról akkor majd egyszer újra kimenne Tivyvel. Én úgy láttam, hogy nem Gina volt a felelős a történtekért.

(#1197) Peti78 válasza antikomcsi (#1196) üzenetére


Peti78
őstag

Nemtom, hol maradtam le mit csinált tivi ginával?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#1198) antikomcsi válasza Peti78 (#1197) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

A mai részben látni fogod, nem lövöm akkor le előre a dolgot.

(#1199) Danex válasza antikomcsi (#1196) üzenetére


Danex
addikt

Hát igen, sokat vártak Mici kilövésével, most meg már meghúzta magát, ahogy írtátok is aki mindig a jelenlegi hét alapján szavaz az Micire fog rakni, illetve ha csak azt nézi amit lát, hisz lejön, hogy Ginával kedveskedik, de nem mert megmukkanni Evelinnel szemben, nehogy vitában legyen.

(#1200) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.