Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2551) mephi666


mephi666
nagyúr

hú de izgulok, lerágom a körmeim... :U :DDD

éreztem, hogy gina szavazóiból erre a köcsögre fognak tenni részben és akkor lesz vagy 60-40... be is jött :U de legalább nyertem egy üveg jégert asszonytól karácsonyra mert fogadtunk itt a végén, hogy ki fog nyerni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2552) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csakazértis hajrá Vivi! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2553) Carasc0


Carasc0
őstag

Kiesett a szelepes! :C

Gratulálok SOMA! Azrét 1 párbaj rád fért volna, de így is jó! :)

Vivien: Nem vagy királynő! Te egy buta vagy! Vesztettél. Ezt fogd fel először, utána menj pónizni! ;]

Memphi: LOL. Az igaz!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2554) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Soma győzött. Ha megnyerte, hadd vigye, gratulálok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2555) csababarca


csababarca
őstag

SOMAAAA

OTTVAN, a szeptember közepén leírt tippem bejött.

Hahaaa, van igazság :C

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2556) Surda-


Surda-
őstag

Vivinek arcára fagyott a mosoly. Szerencsére.
Azt hiszem nem kell nagy jóstehetseg hozzá, hogy vivit nemsokára valami erotikus munkával kapcsolatban látjuk újra.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#2557) mephi666


mephi666
nagyúr

...evelinnek most 36millióval erősebbek lettek az érzelmei :DDD most már őszintén mosolyog :D ejj de nagy lesz itt a szerelem :D (...míg tart a péz)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2558) Surda- válasza mephi666 (#2557) üzenetére


Surda-
őstag

Jaja, most lett nagyon szerelmes. :))

Aniko kérdése Vivienhez: Gondolkodtál már azon...?

Hogy mit csinált? :)))

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#2559) Danex


Danex
addikt

Csak azért Soma, mert 22 évesen még 1 érettségit se sikerült összeszedni az ... mondjuk Soma is fel van mentve a feléből..

Soma olyan gyerek ,hogy felfogni se tudja, hogy nyert. Mi volt ez az öröm?! Semmi.

Szar széria, szar győztessel, talán a következő.

(#2560) Carasc0 válasza Danex (#2559) üzenetére


Carasc0
őstag

Nem kell aggódni! Soma full befolyásolható. Majd a Pumped Gabónak meg minden haverjának ad egy kicsit. Ő elfogja tapsolni a pénzt. Rábeszélik mindenre. Képes beruházni majd egy SUHD szellemidéző készülékre is, mert rátukmálják.

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2561) Danex


Danex
addikt

Evelinnek lapát van :D

(#2562) Carasc0


Carasc0
őstag

Őszintén! Soma reakciója a nyereményre ennyi? Semmi öröm? Mert én kb akkor örülök így, mikor kijön belőlem a végbélsár. Soma te egy biorobot vagy akit minden ember távirányítással tud vezérelni. Szegény "gyerek".

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2563) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Szomoru vagyok. Nem igazabol, mert ezt az erzelmet rapazarolni luxus. Olyan ember nyert - olyan tuja, aki ugy igazabol nem allt bele egy konfliktusba sem komolyan, nem kepviselt semmit, nem mutatott/adott kimelekedot, a maga együgyű modjan ellavírozott szépen. Megkerdezne Bencus, h mi a szemelyi igazolvany szama, nem tudna valaszolni, es nem azert mert nem tudja, hanem mert fingja nincs, mi is az a szemelyi igazolvany. Es valojaban Vivi sem kulonbb egy makszemmel sem.
Mire koltod:
- okj
- szemelyisegfejlesztes
Hat baratom, legjobb ismereteim szerint ezek bizonyos formaban ingyenesen is kivitelezehetok, illetekes munkaugyi kozpont rulez.

Bencus: latom, erdemes volt azt a kis lakast Münchenben kiberelni, ha nem mondod is, vagjuk, mire fel a nagy szerelem Sománszkiéknál...:C

Varjam a kov. evadot, ne varjam?? Nekem kifulladt kicsit ez a formatum. Ez a pávöröd báj big brádör inkabb csak egy vicces nyelvtoro volt a musorvezetoknek, mint valtozas.
Pihenjunk cseppett, ez mar kinlodas volt, mint show.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#2564) Vakegérke válasza Danex (#2561) üzenetére


Vakegérke
veterán

Majd ha elfogy a lóvé, de akkor fordítva. :K

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2565) Danex


Danex
addikt

A legvégen kb rá se nézett, mindenki fontosabb volt nála.

Azt a VV-t kéne visszahozni ahol a védettségért harcolni kellett, illetve nem ezeket a 22 éves szarokat kéne beválogatni, követelmény legyen, hogy nem otthon lakik. Ezzel az elkényesztetettek többnyire kiesnek.

(#2566) Carasc0


Carasc0
őstag

Győzike és Aurélio? :O Ne kérlek nee.

Micsoda egy fos ZS kategóriás produkció ez te jó ég! :O

Na látjátok. Itt a gond. Belé súlykolják hogy ő (Soma) celeb. Miért kell valakinek Ego-t növelni? Engem ez utálattal töltene el. És ezt a műsort nézik diákok is, akik ennek láttán önmagában Ego-t kapnak. Ez viszont engem szomorúsággal tölt el.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2567) Peti78


Peti78
őstag

Sajnálom, hogy nem az nyerte, aki szórakoztató volt. :(

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2568) Danex válasza Carasc0 (#2566) üzenetére


Danex
addikt

Az a baj, hogy pont az olyan embereket képviselő ember nyert aki utálok a való életben is.

A semmirekellő, tanulatlan, kondis, discopatkányok.

Annyi nyugasztal ,hogy az ilyeneknek olyan 26-28évnél fordul a kocka, mikor a lányok már egy stabilabb pontot keresnek, nem egy önimádót.

(#2569) donjohnson válasza Peti78 (#2567) üzenetére


donjohnson
addikt

látod, nincs igazság. ;)
nem mindig az nyer, aki "szórakoztató".

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#2570) Carasc0 válasza Danex (#2568) üzenetére


Carasc0
őstag

Mégis irigylem. Legalábbnők ott állnak majd a lába előtt, én meg nem találok magamnak egy szolid lányt. :( :O

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2571) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Én unalmamban néztem pár részt a végéből, igazából az a Dávid gyereknek kellett volna szerintem megnyerni, csak túl magabiztos volt a párbaján, ezért el is bukta. Mindenesre a legjobb rész az volt (ammennyit láttam belőle) mikor a Soma kisgyerek apja végén odamenet gratulált neki ahogy illik, és a kamerák előtt mondta neki, "tudod, kölcsön nem adunk senkinek"...:D

[ Szerkesztve ]

(#2572) mephi666 válasza B-L-A-C-K (#2571) üzenetére


mephi666
nagyúr

akármi lett volna, dávidnak ezt a kis férget kellett volna kihívnia... :K ha elbukik, akkor senkinek 1 szava nem lehet, de így elevickélni végig, keverni a szart és párbaj nélkül megnyerni az egészet nagyon gáz... döntőben meg egy értelmi fogyatékos volt az ellenfele...

utólag visszagondolva kb semmit nem csináltak ezek sem, közben dávidot támadták ugyanezzel, hogy "csak csirkét főzött/sütött meg fingott" :U vivi+soma mit csinált? konyhában 1 pillanatra nem láttam őket... (ahol azért krisztián meg atti is megállta a helyét... akik elvileg semmirekellők voltak)

mindent összevetve puhány egy társaság volt... fel kellett volna rázni őket egy katonai héttel, amikor reggel 4:30kor hangos ébresztő, egész nap programok, masírozás a villában körbe-körbe 25kiló menetfelszereléssel, menzakoszt, ágyba meg éjfél után vonulhatnak :D de így folyamatosan fetrengtek, ahol tudtak... meg zabáltak

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2573) junior11


junior11
veterán

Továbbra is azt mondom, számomra ez a széria volt eddig messze a leggyengébb és legunalmasabb. Nekem pl. a Farm jobban tetszett :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#2574) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Legördült a függöny, kialudtak a lámpák, finita la commedia.

Köszönöm, hogy itt voltatok. :)

Ha lesz újabb NyalóVilág, Farm, Celeb vagyok, jól kidumáljuk azt is, mert tuti, hogy csinálok neki topicot, amit itt közhírré is fogok tenni. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2575) mephi666 válasza junior11 (#2573) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem sokan vannak így ezzel... ez egy válogatott aljatársaság volt, akik közül még gyúrós józsi is kiemelkedett volna a magas értelmi képességeivel :U

meg ez is furcsa, hogy a megszokott 1 párhoz képest alakult 4 is a villában, amiből 2 elvileg tartós is lesz... a harmadik meg addig tart, míg a 36millió :DDD

#2574: ...folytatódik ma a program visszaemlékezésekkel a korábbi szériákra :) tegnap zárásnak nekem a szomszédok-os összevágás tetszett... elég pörgős/profi a háttérben megbúvó társaság, hogy somának még a győzelem után odadobhatták a szöveget, amit kamerába kellett mondania és össze is vágták a szomszédok-os kisvideót lezárásnak, amit a belevaló végén le is vetítettek...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2576) Vakegérke válasza junior11 (#2573) üzenetére


Vakegérke
veterán

Eleve bibis volt az egész, hiszen nem lehetett megszavazni, hogy kik kerüljenek a játékba. A szerkesztők letuszkolták a torkunkon azokat, akik talán be se szagolhattak volna a villába, ha mi válogatunk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2577) junior11 válasza Vakegérke (#2574) üzenetére


junior11
veterán

Farm 2 állítólag lesz [link]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#2578) mephi666 válasza Vakegérke (#2576) üzenetére


mephi666
nagyúr

régen sokkal komolyabban fel volt építve az egész és rámentek arra, hogy sms-ekből legyen bőséggel bevétel :K kicsit el is volt nyújtva, mert a beszavazgatás tartott vagy 1 hétig: minden kategóriából mentek be sorban a népek, közben ment a szimpátiaszavazás, ketyegett a lóvé az sms-ekből... akire beszavazáskor legtöbbet fizettek, arra valószínűleg később is fizettek minden egyes párbaj alkalmával... pl tegnap közülünk ki küldött volna sms-t a döntő párbajon? aztán a párbajok is el voltak húzva ehhez képest, nem zavarták le 20 perc alatt, miután már kiment a 2 játékos párbajozni... a nagyobb keretből sorban nyomták a kinti programokat is, amihez azért mozgatni kell a stábot, fizetni... drágább/komplikáltabb...

ez egy gazdaságos való világ volt... a big brothernek meg annyi szerepe volt, hogy a levelek aláírásánál ott volt, hogy "üdv: a nagytezsvír" ...meg pár feladatnál a beszélő hangot lehetett nagytestvér-nek venni... én azt gondoltam, hogy egy "arc nélküli" híres ember fog ülni a riportszobában és az kérdezgeti majd a játékosokat... pl sötét szoba, benne 1 lámpa, ami a játékos székére világít, nagytestvér meg a lámpa mögött ül, hogy a játékos és a néző se láthassa az arcát, max csak a mozdulatait, körvonalait :) így legalább kicsit sejtelmes is lehetett volna

ui: következő farm/való világ/xfaktor-ra szerintem megoldják, hogy vehetsz majd 500/1500/5000 ft-ért 10/40/150 szavazat leadására jogosító "csomagokat" az alkalmazáson keresztül és ezeket lőheted a kedvenceidre :K így is jött biztos sok pénz nekik a reklámokból, de ha egy ilyennel megspékelik, akkor ömleni fog

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2579) junior11 válasza mephi666 (#2578) üzenetére


junior11
veterán

Beszavazó show már talán a VV6 óta nincs, amiért szerintem nagy kár.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#2580) Vakegérke válasza junior11 (#2577) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

A topic nyitva.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2581) junior11 válasza Vakegérke (#2580) üzenetére


junior11
veterán

Reméljük igaz a Blikk híre, kérdés, mikor lesz jövőre, tavasszal vagy ősszel, na de majd kiderül...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#2582) mephi666 válasza junior11 (#2581) üzenetére


mephi666
nagyúr

...valószínű tavasszal, amikor látványos eredménnyel tudnak a mezőgazdaságban melózni :K ...ősszel meg jöhet a következő vv, tespedéssel

#2583: én 22évesen örültem, hogy havi 60 összejön diákmelóból (heti 40-50 órával) suli mellett (utolsó félévem volt 1 tantárggyal) és ex-el elvagyunk egy 1szobás lakásban... tízmilliókról nem is álmodozhattam... :) több szemszögből is lehet nézni, hogy sok, vagy kevés... nekem még most is rengeteg lenne annyi pénz

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2583) Peti78


Peti78
őstag

Én alapvetően máshogy csinálnám a valóságshow-kat. A beszavazás után csak egy szabály lenne: a fizikai bántalmazás tilos. Nem lenne feladat, csak kaja, meg alkohol bőségesen. Akkor szólnék hozzájuk, ha kiválasztás/kihívás/párbaj van. Természetesen élőben streamelném, hogy eszi egymást a tizenpár ember.

Egyébként bírom, ezeket a "nem csinált semmit a konyhában" "nem vett részt a feladatokban" tartalmú gondolatmeneteket. A szórakoztatófaktor nem a főzőcskézésből eredeztethető szerintem.
Vivient is lehet szidni, de Soma jelleméről is sokat elmond, hogy tivit a barátjának nevezte, a lakatos lyánnyal meg összebújt. Majd meglátjuk milyen értelmes dolgokra költi el a dellát, de az biztos, hogy sokkal tartalmasabb ötletei nem lesznek mint pl. Viviennek. Még az értelmesebbje közül való Dávid is diznilendbe viszi a testvérét. Komoly, előrelátó terv.
Nem olyan sok az a brutto 36 milla, egy ilyen utazásra elgórjunk 2-3 misit. Életük végéig meg nem élnek meg belőle, hacsak nem alapoznak meg vele egy vállalkozást. Ha különböző portfólókba fektetik, azok 3-5 éves lejáratúak, talán, de csak talán hoznak max 5%-ot. Abból azért nincs habzsi dőzsi. Ha ingatlant és autót vesznek, azt fenn kell tartani, amit pedig sajna csak rendszeres jövedelemmel lehet megtenni. Gondolom Budapesten akar lakást venni, hát egy elfogadható helyen éppen belefér egy 2-3 szobás lakás ebbe a pénzbe. Ennyit ér valójában a minden idők legmagasabb összegű ilyen jellegű nyereménye.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2584) 3shae


3shae
aktív tag

Átolvasva azt a pár hozzászólást ami a döntő óta született, arra a megállapításra jutottam, hogy egyik játékos sem érdemelt ekkora vagyont.

Ez mindent elárul a széria szereplőiről, és úgy mindent a vv8-ról..

Nem mondom, adtam nekik és a műsornak egy esélyt, hiszen az elején figyelemmel követtem az eseményeket, úgy voltam vele, csak kialakul valami szimpátia egyik-másik játékos iránt. De nem. Nagyon nem. Ezért sem írtam ide, azt a sok negatív észrevételt meg leírtátok helyettem is :)

Tulajdonképpen ebből a fórumból tudtam meg mi van a villában, összefoglalókat nem néztem.

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#2585) Weeman1 válasza 3shae (#2584) üzenetére


Weeman1
veterán

Egyet értek veled.

Én is innen tályékozódtam a tv helyett sokszor.

Xiaomi 11T Pro

(#2586) B-L-A-C-K válasza Weeman1 (#2585) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akarod mondani tályjékozódtam, ugye? ;]

(#2587) xxxjjjkkk válasza Vakegérke (#2580) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

na ennek talán több értelme lesz
a vv 9. szanalomszeriájára nem leszek kiváncsi

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#2588) xxxjjjkkk válasza junior11 (#2581) üzenetére


xxxjjjkkk
senior tag

Szerintem marha nehéz 12 embert is találni, nem hogy 36ot, ezért nincs.
Gondolj bele, van egy jó munkahelyed, nem adod fel.
Van egy ok munkahelyed, ami jobb mint az átlag, azt sem szívesen.
Ki fog jönni? Anyunál lakok, meg a szar a melóm, vagy az úgy is van pénzem emberek. Vagy az olyan, aki ugyis talál munkát máshol: pincérnő, biztonsági őr, bármixer, ilyenek. Ezek jórészt, tanulatlan suttyók, mondjuk ki. Nem azt mondom, hogy 12mérnököt ültessenek be, de ahhoz, hogy átlagosan értelmes emberek kerüljenek be, akik szórakoztatni is tudnak, ahhoz többet kell bedobni, mint az egy aki mindent viszt.
Na meg ez a 21-28éves korhatár. Jó, ki lettek szavazva, az öregebbek, mert kevesen voltak. Ha lenne egy jó 20-40éves szórás, mindjárt más lenne.

Mondjuk ez a farmba meg lett oldva, csak azt valamiért nem néztem végig.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#2589) antikomcsi válasza xxxjjjkkk (#2588) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Ezért a korhatárért tényleg kár.

Én kíváncsi lettem volna a generációk küzdelmére is. Sikerült volna megtalálni a közös hangot? Hogyan állt volna hozzá egy 22 éves a 45-50 éveshez. A fiatal el tudta volna fogadni az idősebb élettapasztalatát? Az idősebb tudta volna helyesen kezelni a fiatal "pajkosságát"? Kialakult volna a kölcsönös tisztelet?

És ott van az a tényező is, hogy attól mert valaki idősebb, és tapasztaltabb, még nem biztos, hogy értelmesebb is. Mert bizony 50 évesben is találni olyat, hogy még a Mónika showba sem vették volna fel szereplőnek, mert annyira hülye.

Számomra ebben a szériában a legnagyobb csalódást a nézők, szavazók nyújtották. Gondolom nem kell ecsetelnem, hogy miért.

Én sem vagyok tökéletes, távolról sem, de olvasgatva a VV facebook oldalát, süt belőle a sötétség. Tényleg, szinte már olvasni is fáj, nemhogy belegondolni abba, hogy komolyan is gondolják, amit írnak.

Azért a tavaszt kíváncsian várom, hátha lesz Farm az nem is olyan rossz, mint sokan gondolják, sőt az igazi való világ. Ugyan nem én vagyok/leszek a topik gazdija, de remélem ott találkozunk, és kidumáljuk azokat a szerencsétleneket is. :DDD

Én különösen egy dologra leszek nagyon kíváncsi, már rögtön a legelső szakaszban.

(#2590) Vakegérke válasza antikomcsi (#2589) üzenetére


Vakegérke
veterán

Valószínűleg lesz Farm, már van topicja. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2591) WOT-H-A-C válasza 3shae (#2584) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Már pár napja készülök, hogy leírjam a gondolataimat, erre tessék megteszed helyettem. :D :R

Ez volt talán az első VV amiből heteket hagytam ki, mert isten igazából egyik karakter se nőtt a szívemhez. Az elején krisztián szimpi volt, de minél többet láttam meg belőle annyira vállt taszítóvá. Zsolti oké lett volna , ha nem tolja túl a "buzi"-t. Jobbára csak a gazella testű butácska maradt, de a mű hisztik...

Hhjaaahh...

Szóval beugrottam ide , átfutottam az eseményeket nagyjából és annyi elég is volt
Az itteni " vitákba" meg inkább már bele sem szóltam.

Mindenestre a társaság jó, szóval , ha életben marad a topik ubiszezonban , akkor leszek. :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#2592) Vakegérke válasza WOT-H-A-C (#2591) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha lesz új Nyalóvilág, gondoskodom róla, hogy annak is legyen topicja. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2593) Surda-


Surda-
őstag

Félmondatokból azért el lehet csípni,hogy a villalakók egy részének egész sok tartozása van már most, huszonix évesen.
Dávid is beszélt róla bent,hogy hulyeségeket csinált és sok tartozása van, Vivienről meg most említi Soma,hogy csomó helyre tartozik,de egyiket sem adta még meg. [link]
Szegény Vivien még jó nagy pofonokat fog kapni az élettől,mikor rájön,hogy ezt az álomvilágot nem lehet örökké élni. Egy idő után nem lesz vicces,hogy még mindig semmije sincs csak tartozása és ha pénzt akar keresni,akkor képzettségének megfelelően maximum pláza takarító lehet belőle.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#2594) Vakegérke válasza Surda- (#2593) üzenetére


Vakegérke
veterán

Soma akkor jár a legjobban, ha egy petákot se ad senkinek. A félmilliót kár volt megígérnie Vivinek, aki most még egy autót is ki akar belőle csavarni.

Egyébként az is magas számomra, hogy miből telt Krisztiánnak egy autóra. Hogy a fizetéséből nem, az biztos.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2595) Danex válasza Vakegérke (#2594) üzenetére


Danex
addikt

Én az finálé hetén megbeszélném és írnék egy "szerződés szerűt" ,hogy a győztes ad mondjuk 2 misit a 2. helyezettnek, 1-et a 3.-nak

(#2596) B-L-A-C-K válasza Vakegérke (#2594) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Egyébként az is magas számomra, hogy miből telt Krisztiánnak egy autóra. Hogy a fizetéséből nem, az biztos."

Egy régi több mint 15 éves Audi S8 a van, már 1 millió alatt is kapni, szóval ezt bárki megtudja venni, nem kell hozzá oltári nagy fizetés, nem 10-20 milliós kocsija van...:)

(#2597) Vakegérke válasza B-L-A-C-K (#2596) üzenetére


Vakegérke
veterán

Úgy tudtam, (bár nem emlékszem, honnan volt az információ,) hogy BMW-je van, és nem is régi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2598) B-L-A-C-K válasza Vakegérke (#2597) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#2599) Peti78 válasza B-L-A-C-K (#2596) üzenetére


Peti78
őstag

Meg lehet venni, de azért ezt fenn is kell tartani. Csak a teljesítményadó 105k egy évre. Csak az 8k egy hónapban+ kötelező+ benzin. Városban finom az a 20 liter. Nem tudom, hogy fizetnek a közmunkások csoportvezetőjének, de a "nekem nagyon sok pénzre van szükségem" kijelentése után feltételezem, nem csak innen van bevétele. ;)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2600) B-L-A-C-K válasza Peti78 (#2599) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Keres vagy 200 ézret, apjával lakik gondolom, ki tudja fizetni még ezt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.