Hirdetés

2024. július 2., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2501) Ciccuka válasza csababarca (#2500) üzenetére


Ciccuka
veterán

Dinát bent kellett volna hagyni a végéig. Szépen el lettek volna Dáviddal. :)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#2502) Peti78 válasza mephi666 (#2486) üzenetére


Peti78
őstag

Nem azt mondtam, hogy arányos, mindössze azt, hogy sexy segge van. Egyébként ebben a szériában Dinka volt a legjobb csaj. :K

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2503) Dj Sügi válasza Dj Sügi (#1936) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Eléggé lefőtt a dolog. :DDD Pedig Dávid volt még a legnormálisabb közöttük.
Remélem megnyeretik Vivivel, az első női VV győztes egy IQ betyár lenne. :)) :C

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#2504) donjohnson


donjohnson
addikt

hajrá anettka

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#2505) mephi666


mephi666
nagyúr

na, akkor hajrá nőnemű egyedek... :K

annak a kis tetűnek a szeme se áll jól, ahogy hunyorog... aurelionak elgurult a gyógyszere jó messzire :D ...anikó meg úgy néz ki, mint általános suliban az iskola csontváza, amit bioszórákon tanulmányoztunk :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2506) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2507) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Azannya... Egyikük elvitte a szavazatok felét.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2508) mephi666


mephi666
nagyúr

pff ez az 50 fölötti százalék... nem hiszem el, ha ez a kis köcsög lesz

attól félek kisköcsög 50%, vivi 28, gina 20 (erősen kerekítve az értékek)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2509) Carasc0


Carasc0
őstag

Személyiségi jogok sértése Auréliótól számomra egy ilyen beszólás hogy: "véreim". Én kikérem magamnak!

Lécci Vivien essél ki! :K

Memphi: Hát elég durva. Remélem nem Vivien! Tegnap 9% volt Soma-nak. Sztem Vivien az, de nagyon remélem hogy nem.

Az iskolai csontvázat amúgy Samu-nak hívják. :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2510) xxxjjjkkk


xxxjjjkkk
senior tag

Hát most komolyan, kire szavazzak?
Még talán ginára, mint kisebbik rossz.
Kritikán aluli.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#2511) mephi666


mephi666
nagyúr

ha megmutatják első kör végén a fejeket %-al, akkor már 100%ra vehető a végeredmény... aki 50% fölött visz, ott ha a 2 ellentábor egyesül, az is kevés lesz már... és valószínűleg a tegnapi unszimpátia-szavazás eredménye jön fordítva... gina megy első kör végén, aztán vivi a második, kisköcsög meg megnyeri :N erre már fogadni mernék... párbaj nélkül megnyeri

#2512: építtet a pénzből vele egy házat borsodban, szül 3 gyereket és kidobja :D ha meg nem tetszik neki, a família elássa a kert végében

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2512) Onlány


Onlány
tag

Szerintem is Soma vezet. Evelin tuti legombolja róla a pénz. :(

[ Szerkesztve ]

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#2513) Surda-


Surda-
őstag

Nem akarok hímsoviniszta dumát nyomni, de hihetetlen, hogy a két csaj mennyire lelakott Somához képest. Csak lestem, mikor mondták, hogy mindhárman 22 évesek. Ez a két csaj 1 órát sminkeli magát, hogy emberi arcot rajzoljanak maguknak. Olyan mintha Soma 10 évvel fiatalabb lenne náluk.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#2514) Carasc0


Carasc0
őstag

Ezt a hülye dumát amúgy:

"Valakinek örökre megváltozik az élete!"

Bazz. 36 misi nem olyan sok. Nyílván elfogadnám, de épp beszéltük haverral hogy egy jól feszerelt panellakás+ korrekt autó és hopp a fele nincs meg. Adsz szülőknek stb stb...

Szóval nem olyan sok az a pénz. 360 millio már valóban az életre képes szólni ha nem szórod el. 36 millió azért örökre tuti nem változtatja meg az életed. Mert azért tegyük hozzá, a villakók közül egyiksem olyan csóró. Lehet nem gazdag, de nem is csóró!

Surda: Vivien g*ci ronda smink nélkül. Huh...Szerencsére 1-2x mutatták úgy, de meg is jegyeztem a látványt. :(

Soma: Ez a lassú beszéd. méz és máz... Ne... Gyerek még ehhez a pénzhez. Inkább Gina...
Bírom amúgy az ilyen dumákat is hogy "az életben a lányok körbe vesznek". Mondjuk egy olyan támogatóval mint az a majom Pumped Gabó úgy könnyű. Somáéknál sincs csóróság.

Vakegérke: fúúúj... Vivien... :O

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2515) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ha egyedül is vagyok vele, hajrá Vivi! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2516) mephi666 válasza Carasc0 (#2514) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért 36millióból kijön 3 panellakás is (itt kecskeméten... nem pesten belvárosban), amiből ha kettőt kiadsz, van egy fix bevételi forrásod és egy pármilliós kocsira is futja... nem mindegy, hogy ezen felül nem kell semmi hitelt fizetni és költheted arra a fizetésed 100%-ig, amire akarod (megfejelve az albérletből befolyó pénzzel)

...de el lehet költeni akár az egészet is 1 kocsira, amit lehet ellopnak 1 héten belül, vagy összetörheted és már nincs is semmi belőle...

szerintem reálisan nekifutva az a 36millió elég jó lökést ad ahhoz, hogy elinduljon az ember az életbe... 300ezres nettó már jó fizetésnek számít és 10 évig lehetne gürcölni ekkora fizetéssel is 36millióig :K

#2517: vannak itt is azért különbségek... ahol lakunk, ebben a városrészben (központtól gyalog 20-25percre) 10-12 közt már lehet jó 2szobás panelt venni, ugyanez a központban, vagy új építésű társasházban duplája is lehet... :K

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2517) Carasc0 válasza mephi666 (#2516) üzenetére


Carasc0
őstag

Azta! Az durva! Ahol én lakom (nem Pest), ott egy fullos panel lakás tuti van 12 misi! Nekünk is van lakásunk albérletbe kiadva, ha csak a falakat nézzük is 7-8 misi. Nagyon olcsó akkor nálatok egy Panel lakás. Győrben 36 misiből 3 garzon jönne ki jól felszerelve 3 panel max úgy ha csak a falakat adnák oda műanyag ablakokkal.

És amúgy várjál mert azért te úgy indultál ki hogy csak magára költi a pénzt. Azért a családnak is adnak belőle. Mert beszólhat apu is hogy kéne egy új kocsi. Jól van apu 1 misit adok. Akkor is 1 misi-vel kevesebb. Szóval "örökre" akkor is szemet szúr nekem!

Surda: Komolyan ebből még adózni kell? :Y Honnan tudod ezt? Bár a lottóból is adóznod kell szóval jah..

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2518) Surda- válasza mephi666 (#2516) üzenetére


Surda-
őstag

36 millio bp-en max két panellakás. De, szó sincs itt 36 millióról. Ez adóköteles. Kíváncsi lennék mennyi marad nála, de nagyon sokat levesz a nav.

Carasc0

Lottobol nem kell adózni, a szerencsejáték zrt mindent fizet helyetted. Ebből kell! Sokat!

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#2519) Ronam válasza Vakegérke (#2515) üzenetére


Ronam
addikt

+1, én is neki drukkolok, de sajnos olyan érzésem van, hogy a Soma fogja nyerni :(.

(#2520) Carasc0 válasza Surda- (#2518) üzenetére


Carasc0
őstag

Bakker és ezt a játékosok tudják? Sztem nem, mert akkor nem mondanák hogy igen 36 misit fogok nyerni. Basszus nagyon durva... :DDD

Mondjuk Vivien amennyire szelepes simán elszórná ökörségekre a pénzt...

Gina :O Vivi te leszel a következő remélem!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2521) mephi666 válasza Carasc0 (#2517) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja hát igen: az "örökre" tényleg sántít... mert azért nem egy lottó 5ös, hogy utána ha elver belőle hirtelen 200milliót, akkor is marad annyi, hogy ne aggódjon... jól kezelve egy erős lökést adhat ennyi pénz az önálló élethez, de akár el is lehet szórni pár hét/hónap alatt

...ha meg adózni kell, akkor még kevesebb... erre nem is gondoltam, azt hittem nettó nyereményről beszélnek

vivi lesz a bolygó kapitánya? :D biztos melegzsóti akkor a "tűz" ...fingósdávid meg a "szél" ...zsófika meg buta, mint a "főd" :DDD

bence meg előbb mondta a ginát, minthogy megjelent volna a feje ...rajta volt a szavazatom, átrakom vivire köv körre... ne ez a hunyorgó alattomos kis köcsög nyerje

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2522) junior11


junior11
veterán

Gina lett a harmadik. Szerintem Soma vezet, és meg is fogja nyerni.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#2523) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gina most szépen hazamegy...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2524) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Szar ügy, h ilyen hulladék szemét tuja bagázs idáig eljut.
Ez a majom összehúzott farpofával párbaj nélkül a fináléig??? Oké, van érettséigje, de ha ez értékmérő, azért ne fájjon, hogy ez mosogatásra sem elég, mert oda nyelvvizsga+diploma kell.

Jó ég... Vivi meg Soma... Lehúztam magam a WC-n. :F

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#2525) Danex válasza Carasc0 (#2514) üzenetére


Danex
addikt

36 misi annyit jelent, hogy vesz egy elég jól felszerelt lakást pesten 20misiért, vesz egy normális kocsit 6 misiért. És a maradékból mondjuk gyorsan felél 1 misit utazgatni és utána éli az életét...

Az átlag kereset valami 160-170 nettóban, pesten ugye kb 100ezer a lakás bérlése.

Nagyon nem mindegy, hogy a fizetésed több mint fele másnak a zsebébe megy (gyakorlatilag nem haladsz az életben vele)

(#2526) zolikaDB válasza mephi666 (#2521) üzenetére


zolikaDB
veterán

Persze, Vivi még simán hozhat BB Évi karriert :DDD Összejött az a nemtudomhány kiló, ezután határ a csillagos ég :C

De a csíkszeműt is max érettségi korrepetáláson kívánnám viszontlátni, aztán 'majd látjuk'...

Baromi silány évad/társaság volt.

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#2527) Onlány válasza Vakegérke (#2515) üzenetére


Onlány
tag

Szerintem is jobb lenne ha Vivi nyerné mint Soma. De attól tartok soma vezet.

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#2528) Carasc0 válasza zolikaDB (#2524) üzenetére


Carasc0
őstag

Megértelek! Figyi csak röviden!

Ha nem csak szimpátia alapon lenne a szavazás, hanem lett volna olyan mérvadó paraméter/feltétel a játékban, miszerint a minden héten végrehajtandó feladatokra a játékosok pontokat kaptak volna, és folyamatosan gyűjtötték volna, majd azt időközönként a képernyőre vetítik, akkor lehet a nézők szembesültek volna olyanokkal hogy ki mennyit tett volna le az asztalra, így a kiesők sorrendje most más lett volna, és msot mások ülnének a döntőben.

De amúgy a nézőkre bízzuk a teljes jogát, addig ez nem játék, hanem szimpátiaverseny. Így adunk majd egy semmit mondó embernek 36millió - adó összeget.
Ennyi!

Szerintetek a normális a Vivien ezzel a nagy fogaival meg az idióta hangjával? :O Kérek mindenkit hogy NE szavazzon Vivienre.

Memphi:Inkább Soma mint Vivien!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2529) mephi666 válasza zolikaDB (#2526) üzenetére


mephi666
nagyúr

ennek a 2 döntősnek az értelmi szintje közösen talán megütött egy alekoszt :DDD ...aki azért még mindig nem egy géniusz

elvártam volna a dávid-gina párbaj helyett egy soma-krisztiánt, aztán 1 szavam nem lenne most, hogy ott ül az a kis köcsög és 90%, hogy meg is fogja nyerni...

ennek a vivinek annyira gyönyörű a vicsora, mint nemesis-nek :DDD végre rájöttem a végére, kire emlékeztet... értelmi szintje is kb hasonló

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2530) xxxjjjkkk


xxxjjjkkk
senior tag

A tv2-n megy a james bond, én inkább azt nézem.
Ez már tiszta szánalom.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#2531) csababarca válasza xxxjjjkkk (#2530) üzenetére


csababarca
őstag

megnyeretik a bolonddal, én is csak neten követem az eseményeket.

ég és föld a két ember.
Mondjuk mind a kettő porra költi a pénzt majd, vivi kokainra, soma fehérjére.

[ Szerkesztve ]

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2532) Carasc0


Carasc0
őstag

Amúgy ha Vivien nyeri, akkor a stúdióban minimumra kell venni a hangerőt, mert szétfognak esni a hangszórók, mert a düddő sikolyával meg az álszent sírásával fog reagálni. TV-met is lenémítom akkor mert nem akarom hallani.

Peti78: Neked adom Vivient! :)

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2533) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Soma tiszta idegbaj, csak be ne pisiljen. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2534) Peti78 válasza Carasc0 (#2528) üzenetére


Peti78
őstag

Már ne haragudj, a való világ nem arról szól, hogy ki, mit tesz le az asztalra. Itt a szórakoztatásról van szó. Számomra Vivi ezerszer szórakoztatóbb volt mint pl Dávid, Zsolt, de igazából mindenkinél.

(#2531) csababarca
megnyeretik a bolonddal Ámen
Kivételesen élőben nézem, látni akarom, ahogy VIvi az első női győztesként szétvisítja a stúdiót. :)
Közben persze wowozok is :D

[ Szerkesztve ]

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2535) Surda- válasza Carasc0 (#2528) üzenetére


Surda-
őstag

Elég régi cikkeket találtam, azokban 25% nyereményadóról írnak. Tehát - 9 millió a 36-ból.

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

(#2536) zolikaDB válasza Carasc0 (#2528) üzenetére


zolikaDB
veterán

Persze, ez tiszta.
De kérem, nem párzási rítus ez a dzsungelben, hogy a 36 millió-esélyes üvöltözzön a fináléban, mint egy kanos orángután... Bence meg rötyög, mintha ettől függne a német RTL karrier, Anikóról nem beszélve. Esztétikus, nem fosik maga alá, de nem kimondottan képernyőképes.
A V-S páros egy teljes mértékben mentálisan sérült, szociális fejlődésben vakvágányra futott romhalmaz. Igaz késő bánat, de ezek nem fognak senkinek a nyugdíjába tenni 5 fillért sem, és nem azért, mert ilyen pénznem nincs.
Kétség nem fér a mondandójukhoz, meg, hogy csupaszív emberkék, de a castingosok, pszichológusok is elmehetnének tréningre, mert ez megint nem jött össze...
Első körben kihullottak a nagyon férgesek, aztán maradtak 'ezek'. Nem akartuk, hanem lettek. Mint a szovjet megszállás.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#2537) Carasc0 válasza zolikaDB (#2536) üzenetére


Carasc0
őstag

LOL :DDD

Teljes mértékben igazad van! Legalább tudjuk milyenek a nézők. Mire van igény. Amíg Barátok közt és az Éjjel nappal Budapest-re van igény, addig a VV-ben sem fog sose nyerni értelmi személy. Kivéve VV Ati.

Ami viszont túlzás, hogy egy VV nyertes még pofátlan módon műsorvezető (Aurélió-ra gondoltam) ? Hát már ehhez sem kell végzettség? :W

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2538) Peti78 válasza Carasc0 (#2537) üzenetére


Peti78
őstag

manapság csak a tisztességes munkához kell végzettség, politikus, miniszterelnök, polgármester, cöf elnök bárki lehet.

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#2539) Vakegérke válasza Onlány (#2527) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gondolkodjunk pozitívan, és drukkoljunk. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2540) Carasc0


Carasc0
őstag

Szóval Viviennek tehát nincs érettségije? :DDD

Vivien és az ELTE? :O Az kérem Impossibrűűűű

Bár ha megnyeri, akkor tudja finanszírozni. Úr isten. Megint egy vásárolt diplomással gazdagodik az ország. Ha megnyeri.

Istenem ez a béna hisztije VIVIEN-nek.... Úr isten.... :O

Egyke Vivien = Elkényeztetett ri*bi... Minden megvan magyarázva kérem! :C

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2541) xxxjjjkkk


xxxjjjkkk
senior tag

végén még a csicskapitány nyeri

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#2542) mephi666 válasza Carasc0 (#2540) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem tudom, hogy megy ez eltén, de ha költségtérítésesen nyomja, akkor 50éves korában is azt fogja végezni, amíg kitart a pénz? :D nekem gamfon volt sajnos tapasztalatom költségtérítésesen, de ez nem jelentette azt, hogy át is engedték az ember mindenből akkor is, ha semmit se tudott...

na ez a kis köcsög a búza színésztanonca... hiteltelen... vivi eddig őszintén és hitelesen játszotta a bolond szerepet...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2543) zolikaDB válasza Carasc0 (#2540) üzenetére


zolikaDB
veterán

Most mi baj? Azt hitted, hogy a Bp, 5. kerület, Kossuth L. tér után nem találsz más, a munkájára/feladatára alkalmatlant ebben az országban? :DDD Nőnek ezek a földből, mint a gomba....
Ahol anya egy ilyen szellemi színvonalra büszke, ott igazán félresiklott a család, és nem az alkesz nagypapára meg a tolvaj unoköccsre gondolok, van annál nagyobb baj is...

Ja. Ez a szuper Anikó mikor szólja el magát, hogy kinek kell nyerni? Elég rutintalan. Még kiköpi az RTL titkát idő előtt.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#2544) Carasc0


Carasc0
őstag

Basszus ne utogassák már állandóan Vivien hisztijét. Tököm tele van már vele... :(((

Hajrá Soma!

Amúgy engem kell sajnálni a legjobban. Én nap mint nap találkozok Vivien félékkel. Tanár vagyok. :)

zolikaDB: LOL 2.0 Nagyon is igaz, amiket írsz. Tök jó. :) Amúgy igen én vagyok naív.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2545) zolikaDB válasza Carasc0 (#2544) üzenetére


zolikaDB
veterán

Akkor lepné el arcomat lányos pír, és huncut mosoly, meg apró gödröcskék a szám sarkában, ha (mindegy, h valóságshow, vagy valami Fókusz/index riport) látnám, h Vivi lapátolja a cementet/sódert a keverőbe, Somibaba meg tolja a talicskát a pallón az első emeletre - 108 nap után is, közmunkában ,egy új kórház építkezésén Szabolcsban. Nem kell felállni a padlóról, csak tolni, és tolni, rendületlenül...

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#2546) csababarca válasza Carasc0 (#2544) üzenetére


csababarca
őstag

Üdv, kolléga.

A mai 14-18 éves generáció pont ennyire képes mint Vivien. Nekik akár példakép is lehet.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#2547) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Annyira trú, meg jópofa arcok vagytok, hogy gondolkoztam vagy 2.5 percet, h a sok fehérre meszelt arcú agyhalott közül melyik melyik, de aztán megvolt, ki az a zseraldin, és örültem, h tivyím,sfbvjhjkl képes volt leolvasni a tábláról az előre megkomponált szöveget. Respect drága phd jelöltek. Ja nem. Üdv a nihillben, nektek úgyis max ennyi perspektíva maradt :)

Eladó 2db új Galaxy S23 tok: https://tinyurl.com/4nuerynw

(#2548) Onlány


Onlány
tag

Ez a generáció sajnos már a való világon szocializálódott. Meg is van az eredménye. :O

Te vagy a világon a legszebb a faluból :)

(#2549) Carasc0 válasza csababarca (#2546) üzenetére


Carasc0
őstag

+1

Ezért is mondom hogy Soma nyerje. Jóval több intelligenciát látok benne. Gondolom te is. Hamarosan kiderül! Vivien pici száját hamar elferdíteném ha nálam ülne az órán és teljesíteni kéne valamit. :) Bár tipikusan az a lány akit nem érdekelné az ilyesmi.

Surda:És úgy, hogy bármit megrendelhetnek. Ingyen élők voltak... Szóval azért 36 misiért azért nem engedtem volna ekkora királyi életmódot 105 napig.

Na lássuk!

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#2550) Surda-


Surda-
őstag

Állandóan elhangzik, hogy gratulálunk az eddigi teljesítményetekhez meg ügyesek voltatok, mindent beleadtatok stb. Miről beszélnek? 105 nap héderelés teljesítmény? Gratulálunk, hogy ki-be vetted a levegőt?

Vivien 22 évesen nem fejezte még be a középiskolát??? Ja,persze, ha megnyeri, tuti ez lesz az első dolga :))

[ Szerkesztve ]

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.