Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ne már!
Nem hiszem el, ez a sírós, büdi birka!

(#402) Vakegérke válasza antikomcsi (#401) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne dühöngj, ez csak morzsa a fődíjhoz képest. Holnap akár ki is eshetnek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#403) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#404) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szeretek játszani, de ha megkérne egy külföldi, hogy táncikáljak a koreográfiája alapján, meggondolnám, hogy vagyok-e annyira bolond. :)

Már megint Grétáék indultak leghamarabb, Kandiék meg legkésőbb.
Hajrá csajok! Ki ne essetek!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#405) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gréta azt mondta, hogy hülyét csinált magából. Nem volt nehéz dolga. :D

Nem tudom, mit szórakoztak annyit. Belógatom a játékot, amikor kap utána a tigris, felrántom, aztán annyi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#406) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Élmény lehet bivalysz*rban tapicskolni, én nem vágyom rá.

Kandiék nagyon lemondóan beszélgetnek, az arckifejezésük sem örömről árulkodik. Vagy ők esnek ki, vagy ez is szerkesztői trükk. Remélem, az utóbbi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#407) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én ha tehetném a hölgy párosnak adnám a "fődíjat"! Az elején nem kedveltem őket, de visszatekintve, ők voltak azok, akik végigküzdötték az egész játékot, megszenvedtek mindenért, és megoldottak mindent férfi erő hiányában is, ahogy csak tudtak, részt vettek minden hajszán és vissza is tértek azokról! Egyértelműen ők szolgáltak rá legjobban a győzelemre. Ha a 10 milliót nem is az Andi - Zsuzsa páros viszi haza, emberileg akkor is ők lettek a műsor győztesei, ha pedig az első helyet a büdi birka pár szerzi meg, ők csak pénzt kapnak, de nem nyernek semmit, sőt egyértelműen vesztesek. A műsor kezdetéig azt sem tudtam, hogy a világon vannak, közömbösek voltak számomra, azóta ez megváltozott, megvetem őket, mert emberileg nagy nulla mindkettő. Ábelt pedig sajnálom, egy értelmes, rendes srác lenne, de Geca megmételyezi az életét!

(#408) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

5 perc különbség volt a két utolsó pár között! Aha, és nem látták egymást, miközben le-fel mászkáltak a lépcsőn? Bocsánat, de ez kizárt! A 3 leggusztustalanabb ember a döntőben! Az a forgatókönyv alakult ki, amit rémálmomban sem akartam látni!

(#409) Vakegérke válasza antikomcsi (#407) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mindezt helyettem is mondtad, csutkára egyetértek. Szegény csajok kiestek, de ők emelt fővel mehetnek haza. Jó név, találó név a Geca. :D

Már nincs, akinek drukkolhatnék, így holnap Grétáék ellendrukkereként fogom nézni az adást.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#410) mephi666


mephi666
nagyúr

este néztük a szerdai részt, valami nagyon nem stimmelt az időkkel:

elindultak így sorban A-ból C-be: grétáék, demcsákék, +10perc büntivel "gecáék"... demcsákék nem álltak meg közben a B pontnál, hanem 1 fuvarral mentek C-ig... grétáék megálltak, új fuvart fogtak, majd C-nél megoldották a teljes feladatot (2 rontással, ami kb 2x5 perc), amikor elfelé indultak, akkor estek be demcsákék és az ő platósukkal mentek tovább... kicsire rá estek be vecáék... akiknek volt 10perc büntije, de mivel grétiék 2-t rontottak, ez a difi itt elment... vagy a valóságban később indultak demcsákék vecáéknál és csak a vágásban tették őket előbb, vagy megálltak valahol-valamiért, amit nem láttunk :U furcsa volt nagyon... ha vecáék jóval később esnek be, nem tűnik fel... de lényegében behozták a 10perc lemaradásukat, azt az időt, amit a memorizálással töltöttek és az új fuvar fogását (minimum 15-20perc, ha 5-10 percig memorizáltak és azonnal fogtak fuvart)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#411) antikomcsi válasza mephi666 (#410) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha a szerdain ennyit rágódsz, akkor a csütörtökit le sem fogod tudni nyelni! :DDD

(#412) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#413) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Grétáék elhúztak. Vecáék mentségére legyen mondva, ki gondolna arra, hogy egy fűben ücsörgő társaság borosüvegén van a megfejtés. Utána persze még meg is kell válaszolni, hogy mennyi ideig uralkodott "X" király.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#414) Vakegérke válasza Vakegérke (#413) üzenetére


Vakegérke
veterán

Gréta nagyon görcsöl az esernyővel. Gyenge a klutorisza, ( :D ) kérdés, hogy Vecáék befogják-e őket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#415) Csatravi válasza Vakegérke (#414) üzenetére


Csatravi
senior tag

Most jött el az idő mikor azt mondom hogy mocskos csalás folyik itt !!!
Furcsa hogy egyszer csak hirtelen a birka megcsinálta, persze szépen vágóképekkel megtűzdelve.

(#416) Csatravi válasza Vakegérke (#413) üzenetére


Csatravi
senior tag

Vecáék mentségére legyen mondva, ki gondolna arra, hogy egy fűben ücsörgő társaság borosüvegén van a megfejtés

Hát a birkáék hamar gondoltak rá. Gondoltak rá ?

(#417) Shadowfax


Shadowfax
addikt

"Megverem ezt a hülye gyereket." Aham. Az a mázlid Grétácska, hogy a thai harcos a haspajzsodra üt és rúg, s nem pofán ver, mert akkor kifeküdnél pár órára... :U De azért "hülye gyerek" és jól megvered. Önismeret rulz. :C

(#415) Csatravi
Merő csalás az egész, már hetek óta tudni, hogy Grétáékat nyomják minden áron.

(#418) Vakegérke válasza Csatravi (#415) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem egy nagy durranás egyensúlyozni valamit, aminek felül van a súlypontja, némi gyakorlás a titka. Mondom ezt úgy, hogy gyerekkoromban vándorcirkusszal jártuk az országot. Te is kipróbálhatod egy seprűvel, hosszú nyelű lapáttal, gereblyével, menni fog.

Vecáék is túl vannak az egyensúlyozáson, a karaoke-val még nem végeztek, Grétáék már a bokszcsarnokban szenvednek. Dávid alakítja a matekzsenit, Gréta meg igyekszik legyőzni egy thai bokszolót, hogy leszedhesse róla a szalagot, amin a kód van. Szerintem a thai srác a röhögéstől fog elfáradni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#419) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jaj, Gréta, legalább utólag ne lenne nagy a pofád!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#420) Csatravi válasza Vakegérke (#418) üzenetére


Csatravi
senior tag

Nem egyszer csináltam és bármikor megcsinálom gyakorlás nélkül is.
De aki azért nyavajog hogy nem bírja el az a sok kínlódás után még inkább nem bírja el.
Egyre undorítóbb ez a nő. Meg úgy együtt mindketten !

(#421) Csatravi válasza Vakegérke (#418) üzenetére


Csatravi
senior tag

A birka az utolsó szalagot nem vette le !!

(#422) Csatravi válasza Shadowfax (#417) üzenetére


Csatravi
senior tag

Ahogy mondod. Teljes mértékbe egyetértek.
Én már börtönben lennék ha ilyen nő lett volna mellettem :) :)

(#423) Vakegérke válasza Csatravi (#421) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt ne ródd fel neki. Erőből húzta, csak eltépni lehetett volna a szalagot, olyan csomó volt rajta.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#424) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ennek a szezonnak is vége. Nem volt olyan jó, mint az előző, a következő talán jobb lesz. Grétáék győztek, ha megfogták, hadd vigyék.

Köszönöm, hogy itt voltatok, nem hagytatok magamban pampogni. :)

Remélem találkozunk a következő Survivor és NyalóVilág topikjában is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#425) Csatravi válasza Vakegérke (#424) üzenetére


Csatravi
senior tag

Remélem találkozunk a következő Survivor és NyalóVilág topikjában is.

Na ilyeneket az én gyomrom nem vesz be. Eddig sem és ezután sem :)

(#426) Shadowfax válasza Vakegérke (#424) üzenetére


Shadowfax
addikt

Köszönjük a topikot és a csevegést. :R

Nyalóvilágot nem nézek, Survivor csak jövőre lesz (ha lesz), viszont indul jövő héten, október 14-én a Nyerő Páros. [link]
Ez érdekel valakit esetleg? :)

(#427) Dany007 válasza Vakegérke (#424) üzenetére


Dany007
veterán

Jesszus, Te még élsz "öregember"!? :D
Szuper újra látni. :)
Csak beköszöntem, csak nosztalgiázom. :) Have fun!

(#428) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem vagyok biztos benne, hogy látni akarom az utolsó részt! Valószínű, hogy a végeredmény tudatában is felidegesíteném magam közben.

(#429) updog


updog
senior tag

Ismét csak köszönöm a topicot, bár csak 60%-ban követtem élőben a műsort, annak egy része ráadásul csak háttérzajként szólt, azért érdekes volt, ahogy a hozzászólások is. Még ilyet (mármint topicot)! :)

A végét inkább nem is nagyon kommentálnám, ahogy kifejtettem, nekem már nem igazán volt olyan opció hogy "jó helyre" kerüljön a nyeremény (bár van olyan páros, akikről simán el tudtam volna képzelni hogy mondjuk felajánlják jótékony célra, bariékról ezt tuti nem gondolnám). Persze mi innen okosak vagyunk, valahol elhiszem hogy mindenkinek egy elég erős lelki megpróbáltatás volt, megdolgoztak érte, és ha így nézzük, megkapták érte a jutalmat.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#430) Vakegérke válasza Dany007 (#427) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már vénülő kezemmel fogom meg az egeret, de meghalni nem vagyok hajlandó. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#431) Dany007 válasza Vakegérke (#430) üzenetére


Dany007
veterán

Helyes! :R

(#432) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez a verseny félig Grétáék szemfülességén, félig Vecáék fefületességén múlt. Ha Vecáék hamar észreveszik a logóval ellátott üveget, Grétáéknak esélyük se lett volna, úgy le voltak maradva. Grétáék győztek, és ahogy doeeg mondja, "elég erős lelki megpróbáltatás volt, megdolgoztak érte, és ha így nézzük, megkapták érte a jutalmat." Ha a befejezetlen házat nézzük, szükségük is nekik volt leginkább a pénzre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#433) Napfénysüti válasza Vakegérke (#424) üzenetére

Ahogy már régóta rebesgették megnyerték Grétáék. Mondjuk érdekes volt hogy Devil Nóra pár perc különbséget emlegetett a két páros között, holott Vecáék érkezéséig durván besötétedett. :D

Més que un club!

(#434) mephi666 válasza Vakegérke (#432) üzenetére


mephi666
nagyúr

tegnap néztük a pénteki részt: kamerások direkt mutogatták, hogy a parkban több helyen kint van a piálni tilos tábla... mégis elég látványosan ott volt az ázsia logós borosüveg a társaság előtt (akik persze nem ittak) ...attól lett volna csak látványosabb, ha piros cimkét tesznek rá :D

érdekes volt az összefoglaló: asszonynak mondtam, hogy játszanak nagyon az idővel meg "szoros befutót emlegetnek" ...amikor gecáék elindultak a végén nórihoz, akkor már szürkület volt, fel volt kapcsolva az autók lámpája, közvilágítás is működött... amikor pedig grétiék fogták az utolsó fuvart, akkor még világos volt... elég egyértelmű volt a helyzet... drámát azért tettek bele, futás is volt a végén... majd amikor vecáék beestek másodikként, már korom sötét volt :C saccra eltelt közöttük 30-60 perc... (kb amikor grétiék befutottak, akkor indultak el ők is a célba)

feladatoknál pedig a thaibox-nál, majd a tuktuknál valószínű úgy volt megadva, hogy próbáljuk sz*patni mindkét párost az esélyegyenlőség kedvéért 10-10 percig, majd azután engedjük befejezni a feladatot :K ha komoly lett volna a küzdelem, szerintem a törpe ábelt is percek alatt leabálja úgy, hogy nóri helyett a balesetire megy :D grétiről meg akkor ne is beszéljünk... utána a tuktuk meg szintén engedett egy idő után: ha komolyan veszik, terveznek neki egy olyan oda-vissza-cikk-cakk útvonalat, ahol folyamatosan meg tud lépni: azzal a vacakkal bárhol (akár) járdán meg lehet fordulni, egy személygépkocsival azért rosszabb a mozgékonyság

mindenesetre a műsor kedvet csinált az indiai kaja megkóstolásához, mert ez eddig kimaradt az életünkből... tegnap be is vásároltam 2 szószból ...egyik nap megkóstoljuk, hogy milyen (valószínű nem olyan lesz, mint egy indiai kajáldában, ami nincs a városban, de az ízvilágból majdcsak mutat valamit)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#435) Vakegérke válasza mephi666 (#434) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az ilyen jellegű sorozatok kapcsán mindig egy mondat jut az eszembe. Cirkuszt a népnek! :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.