Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Csatravi


Csatravi
senior tag

Óvatosan megkérdezném, hogy a tojásokat bele kellett rakni a vázába ahogy Vecáék tették vagy csak oda kellett rakni az emlékhelyre ahogy Demcsákék tették ?

(#352) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ahogy szerettem volna, szoszimoék csúfos vereséget szenvedtek. A tojásokat is bevitték Nóra elé, még arra se voltak képesek, hogy elvigyék a megfelelő helyre. Húzzanak szépen haza, aztán kasserolják magukat kedvükre.

Továbbra is hajrá csajok!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#353) updog


updog
senior tag

Hát azért helyreállt a világ rendje, csúnya is lett volna ha a vigaszágas Zsótiék kiejtettek volna valakit (de nyilván így volt ez tervezve). Egyébként alapvetően (főleg Evelin) nyújtott azért pozitív csalódást, pl. hogy franciául talán még szebben és folyékonyabban beszélt mint angolul.. utánaolvastam, van is két felsőfokú nyelvvizsgája és pénzügyi diplomája :Y

Az van, hogy ha nem az instagramját töltögetné tartalommal, nagyon hasznos és példamutató munkát végezhetne a köreikben.

Érdemes belegondolni amúgy, hogy a főnyeremény bármelyik páros életében valójában milyen változást hozna. Demcsákék médiaszereplők, valószínűleg max. pár havi fizetésük. Gáspárékról mondjuk ne beszéljük, meg már mindegy is nekik, de ugye a tv-műsoraikban is látszott hogy van mit tejbe aprítani. Veca elismert és sikeres énekesnő, pár koncert gázsija szerintem ez a pár milka. Grétáék panaszkodnak a lakáshitelre, de nézzük már meg a Blikk riportjában hogy milyen lakásra is van az a hitel felvéve, nem lakótelep az biztos. Szóval amúgy is nyilvánvaló hogy színjáték az egész, mint minden ilyen műsor :)

Meg ugye ingyen le lett utaztatva a valaguk Ázsiába, OK hogy szívtak rendesen, de azért élménynek sem utolsó, illetve biztos vagyok benne hogy voltak azért forgatási szünetek. Gázsit is 100% hogy kapnak alapból.

Egy szó mint száz, jöhet az utolsó hét :)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#354) Vakegérke válasza updog (#353) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Grétáék panaszkodnak a lakáshitelre, de nézzük már meg a Blikk riportjában hogy milyen lakásra is van az a hitel felvéve, nem lakótelep az biztos."

Kerestem, nem találom. Lennél oly bátyám, linkelnéd? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#355) Shadowfax válasza Vakegérke (#354) üzenetére


Shadowfax
addikt

Egyszerűbb, ha youtube-ról linkelem:
Első videó
Második videó

Ez az eredeti cikk:
Megmutatta! Ez az RTL sorozatsztárjának új otthona!

(#356) Vakegérke válasza Shadowfax (#355) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Meglep, hogy a XXI. században vannak emberek, akik ilyen putriban kénytelenek nyomorogni. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#357) mephi666 válasza Vakegérke (#356) üzenetére


mephi666
nagyúr

reggel voltam lottózóban, ott beszélték, hogy a közelben valaki 3szobás lakást most adott el 29millióért... nem normálisak a jelenlegi árak... 11éve vettem 2szobás lakást 6.6millióért uzsorakamatra... kb 14milliót fizetek vissza a végére... már kb ott mozog egy olyan lakás ára :Y lesz ennek még böjtje is... és ez kecskemét, pest sokkal durvább... ehhez képest, amit nyerhetnek, kb semmire nem elég...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#358) updog válasza Vakegérke (#356) üzenetére


updog
senior tag

Egyébként nem zsebturkászás miatt írtam a dolgot, ha megtehetik, akkor éljenek ekkora lakásban, én is szeretnék, és pont nem érdekelne, ha kétes hírű celebként lenne annyi pénzem hogy megtegyem. Hitelt felvenni sem bűn, nekem is van a lakáson (csak aztán ne panaszkodjon senki, hogy ha egyszer csak beüt valami és nem tudják fizetni, mert arra nem voltak felkészülve, hogy pár havi bevétel kiesik).

Amire ki akartam lyukadni, hogy szerintem egyetlen páros (közte az első két kieső pár sem) sem szorul rá a nyereményre, max. a becsvágy miatt lehet valamennyire őszinte a küzdelmük, és valamilyen szinten mind érintettek a médiában, tehát tudják hogy ha a producerek azt mondták volna hogy márpedig szoszimóék nyernek, akkor valszeg mindenki elengedte volna a dolgot.

Persze pont emiatt azt sem hiszem, hogy a minimálison túl kontrolálva lennének az események, hiszen a tv-nek is pont mindegy hogy melyik kamuceleb nyer, nézettség legyen oszt' szokeresz. Ezért is volna érdekesebb - ahogy valaki írta - átlagemberekkel, akiknek egy ekkora összeg több évnyi jövedelme, hogy őszintén küzdjenek (és genyózzanak ;] ) érte.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#359) Vakegérke válasza updog (#358) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Ezért is volna érdekesebb - ahogy valaki írta - átlagemberekkel, akiknek egy ekkora összeg több évnyi jövedelme, hogy őszintén küzdjenek (és genyózzanak ;] ) érte."

Hú, ez de régi vesszőparipám. Igenis átlagemberek, ne adj Isten hontalanok kellenének az ilyen műsorokba. Gondolok erre, a NyalóVilágra, no meg a Survivor is érdekesebb lenne, ha olyan emberek küzdhetnének a fődíjért, akiknek a nyeremény megváltoztatná az életét. Lenne bizony őszinte küzdelem, őszintétlen ármánykodás, tuti, hogy óriási lenne a nézettség.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#360) Vakegérke válasza Vakegérke (#359) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hibáztam. nem hontalant akartam írni, hanem otthontalanra, hajléktalanra gondoltam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#361) mephi666 válasza Vakegérke (#359) üzenetére


mephi666
nagyúr

óóó, mondtam már: az én kedvencem "realityben" az lenne, ha választások előtt az összes politikusjelöltet kitennék minimálbéren tanyára, majd aki nem adná fel 1-2 hónap után, az indulhatna a választásokon :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#362) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Most néztem meg a pénteki részt!
Vecáék döntése a doboz elvételről, a végkimeneteltől függetlenül teljesen infantilis volt.
Minden normális ember a legtöbb medállal rendelkezőt gyengítené, mert ez egy játék, ahol a győzelem a cél.
Illetve nem is tudom, mit láttaqm? Egy versenyt, vagy egy párkapcsolati promót???
Már a hányinger kerülgetett! Bocsánat, de a párosok harcát szerettem volna nézni, nem Dávid és Gréta nyáladzását! Számomra a legrosszabb forgatókönyv alakult ki! A két legunszimpatikusabb, legutáltabb páros jutot be a döntőbe. Csak annyit tudok hozzáfűzni, ha szükségük van a pénzre, ha nincs, hogy hajrá Zsuzsa és Andi!

(#363) Vakegérke válasza antikomcsi (#362) üzenetére


Vakegérke
veterán

Érthető már, hogy néha miért ordibálok, hogy hajrá csajok?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#364) mephi666 válasza antikomcsi (#362) üzenetére


mephi666
nagyúr

átgondolva amúgy ez volt a leglogikusabb döntés: mi is volt az állás medálokban?

14 grétiéknek
9 evelinéknek
6-6 pedig demcsákéknak meg vecáéknak?

duplázó kevés, csak akkor érhették volna be őket, ha "sok medált" húznak, grétiék meg nulláznak, valamint a sok medál minimum 8-at takar és holtverseny van... lényegében ennek mindkét fele teljesült és ez sem lett elég... (ha elveszik grétiék ládáját, ami 0, azzal ott marad zsótiéknak a duplázó és döntőbe lökik őket... a saját helyzetüket kb 0% esély volt javítani, így viszont a legjobb döntés az volt, hogy a szövetségesnek segítenek, nem pedig hátbaszúrják őket :U elsőre hülyeségnek tűnhetett ez a döntés, de átgondolva nem tudtak volna jobban dönteni :K )

ui: bakker, ez a lánykérés szerintünk is egy vicc volt... tegnap néztük a különkiadást: amikor gréti ott várta a lovagot fehér lovon, mozgott vagy 10 kamerás :DDD ...kicsit sem volt feltűnő, hogy itt valami készül... mellesleg együtt vannak vagy 10 éve, van közös gyerekük, mi ebben a nagy kunszt hogy összeházasodnak? viccesebb lett volna, ha a demcsák házasodik az indiai csórival, akivel a forgatáson jött össze és indiában helyi hagyományok szerint lezavarják a szertartást... ezt szívesen megnéztem volna (ez a műsor szerintem kiemelkedik a "reality"-k közül azzal, hogy betekintést ad különböző kultúrákba... nem csak egy fullextrás villában b@sszák a rezet egész nap és pörögnek minden apró problémán, hanem kőkemény kiképzést kapnak 40-45 fokokban... mellesleg megerősít abban, hogy csak nem olyan rossz ebben az országban élni: itt is van szakadék szegény/gazdag réteg közt, de nem olyan brutális, mint amit ott kint látni)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#365) Napfénysüti válasza mephi666 (#364) üzenetére

Ezt a gyerek meg 10 év dolgot nem tudom honnan vetted.
Dávid és Gréta 2017. szeptember 21. óta vannak együtt és a gyerek az Grétáé egy másik pasitól.
Maga a lánykérés az szerintem is tömör giccs volt és előre megrendezett dolog volt.

Més que un club!

(#366) mephi666 válasza Napfénysüti (#365) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ja értem, akkor asszony hírforrása téves volt :DDD mindenesetre akkor is elég kierőszakolt volt az egész lánykérés és nem kellett volna ezzel húzni a műsoridőt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#367) updog válasza mephi666 (#364) üzenetére


updog
senior tag

Szerintem is logikus volt az érvelés, hogy Evelinék ha duplázót húznak akkor az nekik egyenes út a döntőbe. Nincs azzal baj, hogy nem tudhatták, náluk van-e vagy nem, az elv rendben volt hogy tőlük kell elvenni a dobozt.

"mellesleg megerősít abban, hogy csak nem olyan rossz ebben az országban élni" sokszor emlegetik gazdasági cikkekben (persze most pont nem tudok példát :) ) hogy Magyarországon ha valakinek van fedél a feje felett, és van ivóvíz bekötve a házába, akkor a Föld (!) kb. 85%-ánál jobban él.
Azt hiszem még a műsor is volt valamelyik adásban Chennai-ban, ahol nemrég kb. 10M embernek szűnt meg a vízellátása, és csúnya helyzet alakult volna ki, ha az utolsó pillanatban nem jött volna meg az eső. Kíváncsi lennék, hogy a párosok tagjai közül hányan és meddig fognak arra emlékezni, hogy emlékeim szerint egy pontot kb. mindegyikük felemlegette, hogy mennyire durva lehet ott élni, és értékelni kéne kicsit, amink van itt Európa közepén. De ez már nagyon off :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#368) mephi666 válasza updog (#367) üzenetére


mephi666
nagyúr

erre gondolsz? ...ezt néztem, durva milyen körülmények vannak... afrikában is csináltak pár hónapja hasonló videót, hogy ott milyen gettók vannak :( ahhoz képest még chennai is paradicsom... oké, hogy az ember mindig többet akar (és ez valahol rendben is van), de szerintem van egy szint, ami már bőven elégséges: azért tart ott nagyátlagban a föld, ahol, mert egy rétegnek semmi nem elég... közben meg a vagyonuk egy részéből milliók életét lehetne a normális kerékvágásba irányítani :( kínában is lehetnek cifra dolgok: ahol dobálóztak ilyen 72órás munkahetek gondolatával is... az is kemény lehet: 7/6nap 12órában... (kb annyi pénzért, hogy ne dögöljön éhen az ember és legyen fedél a fejük fölött sokadmagával egy 30-40m2-es ablak nélküli lukban)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#369) antikomcsi válasza mephi666 (#364) üzenetére


antikomcsi
veterán

Mivel, nem lehetett előre tudni, hogy kinél mi van a ládában, szerintem akkor is csak az az egy döntés lett volna helyes, ha attól veszik el, akinél a legtöbb medál van. Utólag látjuk, hogy másképpen alakult volna, de ezt előre nem tudni. De ők nem ész alapján döntöttek,hanem nyáladzásból. Le lehet vezetni mindent, a mi lett volna ha vonalon, de felesleges, mert itt a szerencse is fontos tényező volt.
Ha már szerencse. Milyen érdekes, hogy valakik jókora előnyre tesznek szert, és nem tudnak élni vele, mert egy másik párost egy már előkészített, forrásban lévő vízzel teli edény vár, amibe egyszerre belefér az összes tojás. Ez is csak szerencse lehet, nem más.
Viszont az szégyenletes, hogy meg sem próbálták a feladatot teljesíteni, és nem adták át a tojásokat a királynak. Ezért kár volt egy másik párostól elvenni a lehetőséget. Ennek így semmi értelme nem volt. Még ha végig küzdenek, és úgy esnek ki, akkor elfogadható lett volna, de így nem. A műsorban én is azt szeretem, hogy ismeretlen tájakra és kultúrákhoz kalauzol el, és bemutatja a versenyzők viszontagságos útját. Ez az első évadban jobban sikerült, az sokkal jobban élvezhető volt ebből a szempontból. Ez a második évad, inkább 1-2 "kiemelt" párt futtatott és kevesebbet adott az expressz érzésből. Ha lesz harmadik évad, remélem az jobb lesz ennél.

(#370) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#371) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A patkóhajigálás vagy sikerül, vagy nem kategória. Legkevésbé Grétának ment, nem jó a célzókája.

Jó kis memória játék a kocsi díszítés. Amit Grétáék vesztettek a patkóhajigáláson, ebben a játékban behozták, már "robognak" is a következő állomásra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#372) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Nagyon meg van vágva a műsor! Így egyszerűen nem tudom elhinni, hogy Grétáék indulhattak el elsőnek a lovaskocsival. Gréta, aki a zöldet meg a kéket nem tudja megkülönböztetni, aki 3 másodperc múlva nem emlékszik arra, amit meg kéne jegyezni jól oldja meg a feladatot? A napernyőt nem is említették birkáék, nem is keresték, és nem is láttam, hogy vitték magukkal. Ellenben amikor odaértek, egy napernyő már oda volt készítve a bak mögé a kocsira. Tehát a sok reklám helyett, mutassák a feladatok teljesítését, mert így nem hiszem el, hogy az agyhalott (a vőlegénye nevezte így) Gréta ezt elsőre meg tudta oldani. Szerintem a patkó dobás sem sikerült volna, ha Dávid nem a pózna mögött pakolászta volna a patkókat és az egyikről nem pattan vissza. Persze birkánénak kell az új konyhára az elefánt! :U

(#373) antikomcsi


antikomcsi
veterán

No lássuk ki talja meg elsőnek Songokut sofőrjének!?

(#374) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ezt a hülye feladatot... Nem elég, hogy csak piros autót lehetett stoppolni, most vége a fuvarnak, olyan kocsit kell szerezni, lestoppolni, amelynek a sofőrjének a neve "Som"-mal kezdődik. Meg a fasom!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#375) Vakegérke válasza antikomcsi (#373) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem "Som" a kezdő szótag a névben.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#376) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megvoltak a Som-ok, Vecáék az elsők, kandiék a másodikak, Grétiék lemaradtak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#377) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A csónakázásnak a súlypont volt a kulcsa. A "ballaszt" személynek le kellett volna feküdnie a csónak alján, sokkal könnyebb dolga lett volna az evezősnek.
Vecáék példás módon oldották meg a feladatot, megérdemlik az arany elefántot. Igaz, Veca nem feküdt a csónak aljába, de szinte meg se mozdult, nem úgy, mint Gréta, aki nyavalyogva ficánkolt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#378) Csatravi válasza Vakegérke (#377) üzenetére


Csatravi
senior tag

A csónakázásnak a súlypont volt a kulcsa.
Mondjuk inkább úgy hogy az evezés. A kenut nem 2 oldalról kell evezni hogy irányban legyen hanem a lapát meghúzása után a lapátot élére kell állítani a vízben és akkor kormánylapátként működik. Ezt egyedül Ábel tudta. A többiek 2 oldalról kalimpáltak a vízbe így állandóan megváltoztatták a súlypontot. Ekkor az utas mindig billent és telisz@rva a gatyát rögtön ellenkező irányba csúszott és elkezdődött az oda vissza billegés.
Itt az nyert aki tudott evezni. Ábel meg szerintem azért emberelte meg magát mert ha a sipítozó feleségét beleborította volna a vízbe az biztos elevenen megnyúzta volna. :)
Iszonyat az a nő. Szerintem náluk otthon az ablaküveg is edzett üvegből lehet mert a rikácsolós hangjától a rendes üveg már elrepedt volna. :)

(#379) Csatravi válasza antikomcsi (#372) üzenetére


Csatravi
senior tag

Birkáék utolsó kocsifogását már nem is mutatták miután a másik 2 páros beért. Gondolom rendeltek nekik egyet hogy ne hajnalig tartson az aznapi futam.

(#380) Vakegérke válasza Csatravi (#379) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem a tegnapi adás olyan volt, mint egy bableves rántás nélkül. Meg lehet enni, de nincs igazi íze, zamata. Kevés van már hátra, tessék szépen megfűszerezni a versenyt, ne csak összevágott képsorozatokat lássunk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#381) Napfénysüti válasza Vakegérke (#380) üzenetére

Most már mindegy, ugye maga a verseny az ilyen március-április-május magasságában zajlott le. Utána összevágták a szerkesztők most meg már csak ennek az eredményét láthatjuk.

Més que un club!

(#382) Vakegérke válasza Napfénysüti (#381) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha én lennék a műsor nagymogulja, rongyos lenne a szerkesztők sejhaja a sok rúgástól, amit kapnának tőlem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#383) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#384) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hú, de elevenek voltak azok a halak. Én megbillentettem volna a lavórt, úgy kanalaztam volna ki a halacskákat.

A gyerekek keze csupa festék. Senki nem gondolhatja komolyan, hogy fehér marad a ruhája, ha rávetik magukat taperolás ügyileg. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#385) Csatravi


Csatravi
senior tag

Dávid tombol mint egy tahó paraszt !
A viselkedésük kritikán aluli. Ha nem megy nekik valami akkor elő jön belőlük az igazi én.

(#386) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Grétáék nem találják a "csamcsum" marketet, ahol WC-t kéne takarítaniuk. Jó nagy lemaradás, de szerintem meg is érdemlik. Mi a frászért volt Dávid goromba a gyerekekkel? Kandiék beszálltak a játékos tapizásba, csupa festék mindkettejük ruhája, mégis jó pozícióban vannak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#387) Vakegérke válasza Csatravi (#385) üzenetére


Vakegérke
veterán

Engem inkább az zavar, ahogy a gyerekekkel bánt. Lám, meg is van a böjtje.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#388) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Ezek a feladfatok jópofák voltak, illetve lettek volna. Két páros élvezte a kihívásokat, de Dávidék megint kritikán aluliak voltak. Mit művelt Dávid az iskolában? Úgy vágnám nyakon, hogy az asztaltól kapná a másikat! Mi az, hogy megfélemlíti a gyerekeket? Szegények úgy ültek ott, hogy már én sajnáltam őket. Látszott az arcukon a félelem! Zsuzsák egy nagyon jót játszottak, és élvezték ők is a gyerekek is! Ez erről kellett volna szóljon, nem arról, hogy kisgyerekek rettegve ülnek, attól tartva, hogy az idióta európai bácsi mikor csapja őket szájon. Aztán amit a wc takarítós feladattal művelnek az is szánalmas. Persze, önhibájukon kívűl! Ugyan már, mindenki megtalálta a feladatát, csak ez a 2 IQ bajnok nem! El van ájulva magátol ez az arrogáns páros, hogy ők milyen jók, meg minden. Pedig csak szerencséjük volt mindig, illetve a hajszákat is csak más párok balfaszsága miatt úszták meg. Minél többet látom őket, annál jobban erősődik az ellenszenvem irántuk!

(#385) Csatravi

Pontosan így van, ahogy mondod! Ez az igazi énjük Dávid egy tahó paraszt, Gréta meg egy tudatlan, sötét kretén!

Nekik nem kéne közös gyereket vállalni!

[ Szerkesztve ]

(#389) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Mire Gréta újfent bizonyította milyen sötét, még arra sem volt időm, hogy bejárjam toronyát-boronyát!

(#390) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó kis akadálypálya verseny lesz. Nagyon remélem, hogy az elefántok kiszedik Grétáék kosarából a gyümölcsöket. Na velük ordibáljon Dávid! :D

Hajrá csajok!

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#391) Csatravi válasza Vakegérke (#387) üzenetére


Csatravi
senior tag

Engem inkább az zavar, ahogy a gyerekekkel bánt. Lám, meg is van a böjtje

Az én minősítésem erről IS szólt hisz a gyermekeknél is a sikertelenség (ruhák tisztán tartása) miatt kelt ki magából és förmedt rá a gyermekekre.Szegény gyermekeknek ez volt feladatba kiadva hogy majd kenjék össze őket de meglepődtek és megszeppentek eme kultúrbarom megnyilvánulása láttán.

[ Szerkesztve ]

(#392) Csatravi


Csatravi
senior tag

Azért Ábelnak nem volt abban igaza, hogy itt most nem a szerencse volt a győzelmükben hanem a kemény küzdelem. Azért az hogy a Demcsákék feladták az azért egy szerencse faktorba sorolható esemény volt.

(#393) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már megint Vecáék nyerték el az arany elefántot. Nem vitatom, megérdemelték. Azon viszont jót nevettem, hogy Veca agyrázkódást prognosztizált, mert egy elefánt arcon csapta a farkával. :)

Holnap rovarevő verseny (is) lesz. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#394) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#395) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Szerintem Gréta csalt!

Betömte a szájába a sok bogarat, aztán hányást szimulálva, üvöltve hátrament és kiköpte. Aztán előrejött, és mondta, hogy kész, menjünk!
Én biztos nem engedtem volna el őket, nem megette, hanem kiköpdöste a nagyját!

(#396) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gréta olyan hangokat adott ki a "lakoma" közben, mintha egy túlméretes dildót tuszkoltak volna valamelyik testnyílásába. :D
Elsőként indulhattak, utánuk eredtek a csajok, Vecáék majd csak 10 perc múlva indulhatnak, mert Veca már nem kért a jóból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#397) Vakegérke válasza antikomcsi (#395) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tény, hogy öklendezve nem lehet enni. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#398) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kandiék annyira bámulták a természeti csodákat, hogy nem vették észre út közben a piros zászlót. 0 tudással több órás feladat lesz párosítani a népviseleteket a cédulákkal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#399) antikomcsi válasza Vakegérke (#398) üzenetére


antikomcsi
veterán

És pont akkor értek oda, mikor Grétáék végeztek. És nem leugrottak a kocsiról és küldték tovább, hanem addig tetvészkedtek, amíg a távolból odaértek és elvitték a kocsit. Nekem kicsit gyanús az egész. Bár az előnyért játszanak, az eddigi elefántos játékokban nem osztott, vagy szorzott a kapott "jutalom". Remélem Zsuzsáék nyerik a mai elefántot. De ha nem ők, csak annyi a kérésem, hogy ne birkáék!

(#400) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Veca szerintem nem találta el a képet, csak a papírkeretet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.