Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) junior11 válasza Vakegérke (#100) üzenetére


junior11
veterán

Felfigyeltem rá én is :D :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#102) Vakegérke


Vakegérke
veterán

India nem híres a pontosan induló buszokról. Az atléták elhitték, hogy a 10 perc az 10 perc, "csak" 1 órát vártak az indulásra.
Vecáék még nem vasaltak esőben, épp ideje volt elkezdeni.
Úgy tűnik, Grétáék nyerik a futamot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#103) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Két nőt vágnék nyakon, ha a partnerem lenne. Vecát, meg Kandi társát. Kibírhatatlanok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#104) junior11 válasza Vakegérke (#103) üzenetére


junior11
veterán

Veca tőlem kettőt is kapna :DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#105) Vakegérke válasza junior11 (#104) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt nem mondtam, hogy hányszor vágnám őket nyakon. :N

A hajsza résztvevői Kandiék és az atléták. Még egy párost ki fognak szavazni, szerintem Grétáékat.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#106) Sindare


Sindare
csendes tag

Mivel nincs TV-nk így online nézzük vissza az adásokat de még így is baromi hosszú. 1:15 perc kb egy rész el sem tudom képzelni, hogy reklámokkal együtt ezt meddig tudják húzni a tv-ben. Sokkal jobban jártak volna ha heti 1 vagy 2 rész lenne, sokkal pörgősebb és izgalmasabb lenne az egész. Túl sok felesleges dolgot mutatnak meg. Amit nem hittem volna, hogy a Zsolti-Evelin páros lesz a legszimpatikusabb mind közül (ugyanez volt a Nyerőpárosban a Fecsó-Vivien párossal).

(#107) antikomcsi válasza Vakegérke (#103) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Veca valóban nagyon irritáló személyiség. A férje birka türelmű, de ez max pár évig fog még tartani, mert előbb-utóbb be fog sokallni. A saját érdekében annál jobb lenne neki, minél előbb válnának el az útjaik.

Hosszú a műsor, pláne reklámokkal, én mégis hiányolom belőle a tartalmat. Valahogy nem jól van vágva sem szerintem. Nem vagyok média szakértő, nem tudom megmondani mi a baj a műsorral, de valami nem klappol. Még mindig sok felesleges hülyeséget látok benne, és sok olyat nem, amit bevágnék, ha én szerkeszteném az adásokat.

Kandi és Zsuzsa ha hazamennek, még egymás emlékét is végleg ki fogják törölni a fejükből. Szerintem már megrendelték a neutralizálót.

(#108) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#109) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Azért volt pofájuk a Liu tesókra tenni egyeseknek mindenféle hülye indokkal. :U

Én ezt a nagy barizást abbahagytam az emberekkel, mert fölösleges." :DDD

[ Szerkesztve ]

(#110) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Veca már megint kitett magáért. Ábel még meg se szólalt, ő már kiosztotta a feladatot az atlétákra. Már nem csak rá haragszom, hanem Ábelre is, mert nem más, mint egy papucs.
Zsolti meg mire fel ugat bele abba, hogy ki kinek adott jegyet?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#111) junior11 válasza Vakegérke (#110) üzenetére


junior11
veterán

Zsolti az utóbbi időben elkezdte osztani az észt, Veca nagyon irritáló már...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#112) Vakegérke válasza Vakegérke (#110) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jut eszembe. Zsoltinak volt pofája két gyenge nőnek adni a jegyet, miközben jópofizott. Zsuzsa mondta is neki, hogy "ezt hagyjuk". Fogalmazhatott volna sokkal gorombábban is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#113) Shadowfax válasza Vakegérke (#110) üzenetére


Shadowfax
addikt

Zsoltinak abban igaza volt, hogy mindenki azt hangoztatta, hogy ő ugyan nem fog a Liu tesókra szavazni, aztán meg mégis. Nem korrekt valakinek a szemébe mosolyogni, aztán tőrt döfni a hátába... :U

(#114) Vakegérke válasza Shadowfax (#113) üzenetére


Vakegérke
veterán

Liuék erősek, sportemberek. Adhatok nekik jegyet azért is, mert hiszem, hogy nyernek, a másik két páros között meg nem tudok dönteni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#115) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Az az érzésem, hogy a gyúrósok fognak ma kiesni, pedig Zsuzsáék kiesésének jobban örülnék.
S szerintem Pamela jövő héten Krisztiánnal fog tovább versenyezni.

(#116) Vakegérke válasza Shadowfax (#115) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem kegyetlenség volt erőfeladatot adni. Szegény Kandi majd megszakadt.

Ha az atléták esnek ki, hogy maradhat Krisztián Pamela párja?
Hülye vagyok, kieső a kiesővel. :B

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#117) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vajon miért nem akar senki banán chipset enni? Félnek a fehér ember kajájától, vagy undorodnak tőle?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#118) Shadowfax válasza Vakegérke (#117) üzenetére


Shadowfax
addikt

Nem, pont mondta Nóri, hogy ott a banánchips a helyi csemege, ahogy nálunk a sült krumpliból készült chips. Viszont én sem ennék meg bármit valami jöttment zacskójából...

Na, a gyúrósok estek ki. Mondjuk tényleg nem volt fair a nőkkel ekkora terhet cipeltetni, ezt be kell lássam, még akkor is, ha Zsuzsáék nem szimpatikusak.

(#119) Vakegérke válasza Shadowfax (#115) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazad lett, az atléták estek ki.

Zsolti egyre inkább égeti magát.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#120) Csatravi


Csatravi
senior tag

Hogy is van ez ? Múltkor a gyúrosok 2x használtak tuk-tuk járművet ezért kaptak 2x10 perc büntetést. Demcsákéknak 3x segítettek a kosárvivésben. Kaptak 1x10 perc büntetést. Ráadást nem olyan koktélt hoztak amit a Zsoltiék kértek !
Úgy látszik van egy előre megtervezett forgatókönyv. Gyanús volt ez nekem már akkor is mikor 2x állt meg szállításra ugyanaz az autó hogy vigye valamelyik versenypárost. És mentek is vele.

(#121) antikomcsi válasza Vakegérke (#119) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Valóban elég égő Zsolti, de sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy talán még ezzel együtt is a két mokka viselkedik a legnormálisabban. Amit csinál Zsolti az néha valóban túl sok és kínos, de emberileg Evelinnel mindenképpen az élmezőnyben vannak a játékban lévő párokhoz képest.

Egyébként szerintem 3x10 perc büntetés járt volna a Kandi-Zsuzsa párosnak, ugyanakkor aki kitalálta, hogy 100 kilós testépítőknek, és nem túl sportos, nem túl fiatal nőknek ez a feladat egyaránt megfelelő az nem komplett. A hölgy párosnál megengedhették volna, hogy ketten vigyék a kosarat és ne a fejük felett. Esetleg megszabták volna, hogy ahányszor földet ér a kosár út közben, annyi büntetés.

Mondjuk nem tudtam ki ez a Veca, de ez alatt a 2 hét alatt úgy lejáratta magát nálam, hogy én nem is akarom soha megtudni.

A buta párosról, pedig még mindig nem tudom, hogy kicsodák-micsodák. :U

(#122) Vakegérke válasza antikomcsi (#121) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én Zsoltit aljasnak tartom. Mindhárom hajszás párnak azonos üdítőt kellett hoznia. Mikor Kandiék meghozták az üdítőket, levágott egy nagy hisztit, hogy ő fehéret kért, cseréljék ki neki, mert nem bírja meginni. Mondta ezt úgy, hogy bele se nyalt. Akkor, mikor az atléták befutottak ugyancsak piros üdítővel, egy szava sem volt.
Mikor kiderült, hogy az atléták vesztettek, ment s*gget nyalni Kandiéknak, amit én gerinctelen dolognak tartok.
Kettejük közül Evelin az ész, róla az is elmondható, hogy gerinces. Zsolti kolonc a nyakán, egy ócska ripacs. Ha kiesnek, amire van esély, az Zsolti miatt lesz. Otthon meg majd szétkürtöli, hogy ő aztán robogott, mint a mozdony, arról nem tehet, hogy mások csaltak.

"Egyébként szerintem 3x10 perc büntetés járt volna a Kandi-Zsuzsa párosnak, ugyanakkor aki kitalálta, hogy 100 kilós testépítőknek, és nem túl sportos, nem túl fiatal nőknek ez a feladat egyaránt megfelelő az nem komplett."
Talán a rossz döntést korrigálták a szerkesztők azzal, hogy csak egyszer 10 perces büntetést kaptak Kandiék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#123) Napfénysüti válasza antikomcsi (#121) üzenetére

Melyik a buta páros?

Més que un club!

(#124) Vakegérke válasza Napfénysüti (#123) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha jól emlékszem, Grétáéknak szavazták meg azt a titulust.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#125) Napfénysüti válasza Vakegérke (#124) üzenetére

A csaj ugye az ÉnB-ben szerepelt meg influenzás most (influencer), Dávid meg focizott régebben most meg valami pénzügyi tanácsadó. De asszem ő is az influenza felé tart. :D

Més que un club!

(#126) Vakegérke válasza Napfénysüti (#125) üzenetére


Vakegérke
veterán

Akkor már ezt is tudjuk. :)

Az biztos, hogy utolsó leheletükig küzdenek, mert nagy szükségük van a pénzre.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#127) Shadowfax válasza Vakegérke (#122) üzenetére


Shadowfax
addikt

Én Zsoltit aljasnak tartom. Mindhárom hajszás párnak azonos üdítőt kellett hoznia. Mikor Kandiék meghozták az üdítőket, levágott egy nagy hisztit, hogy ő fehéret kért, cseréljék ki neki, mert nem bírja meginni. Mondta ezt úgy, hogy bele se nyalt.
Ezt Nórika cseszte el, ugyanis Zsoltiék nem ugyanazt a koktélt kérték, mint a többiek, ha visszanézed, akkor hallod, hogy a két másik páros kért édeset, ők nem. Belenyalás nélkül is megmondható, melyik az édes, a színe alapján.
Magyarul Zsuzsáék nem teljesítették a feladatot, mindegy, hogy Nórika mit mondott és mit nem.

Remélem a jövő heti hajszába Zsuzsáék, Vecáék és Grétiék mennek. S véletlenül mindenki kiesik. :U ;]

(#128) Vakegérke válasza Shadowfax (#127) üzenetére


Vakegérke
veterán

A neve alapján a fene se tudja, hogy Zsoltiék édeset kértek, vagy sem. A másik meg az, hogy Zsolti édesszájú. A harmadik meg az, amikor Nóri közölte, hogy mindhárom páros azonos koktélt kért, Zsolti hallgatott, mint sz*r a fűben. Ha rosszindulatú akarok lenni, akkor arra gondolok, már akkor elkönyvelte, hogy meg fogja reklamálni a téves koktélt, ezzel hátrányba hozva a lányokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#129) Napfénysüti válasza Vakegérke (#126) üzenetére

Pedig Dávid szerintem nem keres rosszul, a csajt nem tudom mennyit kaphat a celebkedéssel.
Mondjuk mindenkinek jól jönne 10 milla. :)

De a múltkor a csomag tologatós játékban elvitték a fődíjat mert Dávid kitolta a Toyota Yarist. Szóval azért nem panaszkodhatnak. Szerintem itthon elég sokan cserélnének velük...

Més que un club!

(#130) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Ma 20:40-től lesz egy különkiadás. Kiderül, ki lesz Pamela társa jövő héttől, illetve mutatnak pár kimaradt jelenetet.

(#131) Shadowfax válasza Shadowfax (#130) üzenetére


Shadowfax
addikt

(#132) Vakegérke válasza Shadowfax (#131) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hát be. :)
Pamela jól jár Krisztiánnal, teherbíró a manus, kérdés, hogy fognak kijönni egymással.

Nem láttam az adást. Kíváncsi lettem volna, hogy Zsolti mit művel. Sebaj, holnap megnézem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#133) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#134) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ábel mindent elkövetett, hogy elvigye őket egy busz, mire Veca kitért a hitéből, mondván rá nem hallgat. Mondja ő, az akaratos, aki szinte szolgaként kezeli a férjét.

Meg vannak áldva a versenyzők az értetlen sofőrökkel. Az egyik rossz irányba viszi őket, a másik csak pár száz métert, aztán annyi volt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#135) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez jó játék volt. Liuék nyerték a medált.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#136) antikomcsi válasza Vakegérke (#135) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem volt nehéz, a bőgőmasina nem jelentett veszélyt rájuk, mert olyan sötét, hogy a játék végén tuti a stáb kísérte vissza a többiekhez, hogy nehogy örökre az erődbe ragadjon. Bár igaz, hogy Zsuzsa és Kandi megszorongatta őket és a végén már csak a szerencsén múlt a dolog.

Vecát soha nem érdekli semmi, de érdekes módon mindig órákat pofázik arról, ami nem is érdekli. Szegény férjét egyre jobban sajnálom.

Az előzetes alapján lesznek itt még bajok. Nem is értem, hogy nem tudják páran, mire jelentkeztek? Én már az első évad nézésekor is láttam, hogy ez bizony jó nagy szívás, nem való bárkinek ez a verseny. Jómagam ebben a formában nem is vállalnám.

(#137) updog


updog
senior tag

Legnagyobb beszólás volt a Pamelláé (copyright by Zsóti ;] ) "Disz iz botox mer' hülye vagyok" :DDD Nyilván amúgy biztos úgy volt ahogy mondta, hogy ő sose botoxolt, de pont most próbálta ki...

Amúgy már nekem volt kínos a Gréta hisztije.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#138) antikomcsi válasza updog (#137) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Miért? Talán nem hülye? Az internet információi szerint Pamela 1988-ban született. És mivel nem most csinálta, hanem elmondása szerint régebben, mert állítólag már ráncos volt a homloka, az azt jelenti, hogy huszon x éves korában teletolatta az arcát ilyen szarral hiúságból. Véleményem szerint, aki ilyen fiatalon ezt műveli magával az bizony tényleg hülye. Egy huszonvalahány éves egészséges fiatal nőnek, szerintetek mennyire indokolt, hogy botoxot toljon a homlokába? Esetleg amit kivasaltak Krisztiánból, azt kedvezményesen bespriccelték neki, egyet fizet kettőt kap akció keretein belül. Szerintem azóta is nyomhatja az agyát a cucc.

(#139) Vakegérke válasza antikomcsi (#136) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ami Veca férjét illeti, sajnálom is, de inkább megvetem. Egyetlen jelzőm van rá: papucs. Egy férfi már az első hatalmi törekvésnél leállította volna Vecát, vagy ha nem sikerül, pápát int neki és keres egy normális nőt.

Az előzetesben Zsolti hangosra veszi a figurát. Mire fel? Esze nincs, számára Evelin a mankó.
Ami azt illeti, páran azt hitték, hogy kéjutazásra mennek. Talán nem nézték az első sorozatot? Miért gondolják úgy, hogy egy laza galoppal befutók lehetnek és felmarkolhatják a 10 milkót?

Én sem vállalnám, bár (azt hiszem,) az eszem megvan hozzá. 20 évesen még szétszedtem volna a világot, de 68 évesen már fizikailag nem bírnám.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#140) Vakegérke válasza antikomcsi (#138) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pamela tényleg hülye. Ez nem botoxfüggő. Már ott kezdődik, hogy összeállt egy öntelt, önimádó, magát tökéletesnek tartó, másokat lenéző kannal.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#141) updog válasza Vakegérke (#139) üzenetére


updog
senior tag

Mindkét házaspárnál egy komoly próbatételnek tűnik ez a játék, és egyelőre nem úgy néz ki hogy jól fognak kijönni belőle... De míg Dávid kb. egy szinten van Grétával (hisztiben is...) addig Ábel csak tűr csendben. Azt hiszem a papucs tényleg jó szó rá :DDD

Zsótiból csak előjön a more. Mindenesetre (az előző kiboruláshoz hasonlóan) az előzetes alapján Evelin ezt is simán kezeli/le****ja, valószínűleg otthon már hozzászokott az ilyenekhez.

"Már ott kezdődik, hogy összeállt egy öntelt, önimádó, magát tökéletesnek tartó, másokat lenéző kannal." Lehet hogy mert egy öntelt, önimádó, magát tökéletesnek tartó, másokat lenéző barbibaba? ;]

Az ilyen játékok ki szokták hozni azokat az énjüket az embereknek, amik akár pozitív csalódást is okozhatnak a nézőknek. Na náluk ez még nem történt meg :D

Viszont a tegnapi adás pozitívuma, hogy a Demcsákról készült pár olyan snitt, ahol egészen normálisan néz ki, és nem úgy mint akit bucira csípett egy méhraj ;] Pedig szegénykém amúgy csinos lenne, nem is olyan rég mikor még a reggeli műsort vezette és bikiniben jelentkezett be valahonnan, az nem volt rossz :))

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#142) Vakegérke válasza updog (#141) üzenetére


Vakegérke
veterán

Zsolti eddig még nem ordibált ilyen vehemensen. Hogy ezt Evelin hogy kezeli, az majd kiderül. Ha van tartása, akkor elküldi Zsoltit a halál f*szára, aki meghunyászkodik, mert tudja, hogy Evelin nélkül ő csak egy sokadik senki.

"Lehet hogy mert egy öntelt, önimádó, magát tökéletesnek tartó, másokat lenéző barbibaba? ;]"
Lehet, nagyon is lehet. Suba a subához, guba a gubához. Megjegyzendő, Pamela nem a kedvencem.

"Az ilyen játékok ki szokták hozni azokat az énjüket az embereknek..."
No, ez a vesszőparipám, ezért nézem az ilyen jellegű sorozatokat. Mi lapul a játékos, szereplő magáról mutatott kép mögött? Mikor, miként kerül előtérbe valódi énje?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#143) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Volna egy kérésem. Segítsetek, hogy megmaradjon a lendületem, továbbra is lelkesen tudjam "közvetíteni" az adást. Jelenleg úgy érzem, mintha egy pusztában ülnék és úgy mondanám a semmibe a benyomásaimat, netán véleményemet. Nagyon nem jó érzés. Bár az utólagos reakciók éltetik a lángot, közel sem szolgáltatnak olyan felhajtó erőt, mint egy élőben történő hozzászólás.

Tudom, ezt nem lehet erőltetni. Vagy van hirtelen kibökni való, vagy nincs. Viszont ha elvesztem a lendületet, csak utólag tudom összegezni mindazt, amit látok, de jobb lenne, ha első indulatból tracsizhatnánk a történtekről.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#144) updog válasza Vakegérke (#143) üzenetére


updog
senior tag

Én szívesen írogatnék műsor közben, de akkor csak háttérben szól a műsor, illetve a pöttömmel vagyok olyankor elfoglalva :) Így fektetés után vagy másnap tudok csak reagálni. Szerintem nem baj az, ha - aki követi a műsort (pl. te :) ) leírod amit gondolsz. Ahogy látszik, reflektálunk azért rá néhányan, ahogy tudunk. De ahogy már (azt hiszem kijelenthető) megegyeztünk, sajnos nem viszi túlzásba az kitárgyalandó dolgokat a műsor, és ha van miről beszélni, többnyire az is csak általánosság (pl. ki milyen hisztis vagy h.p. :D). Én örülök azért hogy van ez a topic, mint a legtöbb topicnál amit nyitsz :)

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#145) Vakegérke válasza updog (#144) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egyedülálló nyugdíjas lévén önző módon nem is gondoltam arra, hogy ti, aktív munkások, gyermeket tutujgatók másodlagos, sokadlagos elfoglaltságként kezelitek a műsort, ezt a topikot. Őszintén mondom, most nagyon szégyellem magam. :B

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#146) updog válasza Vakegérke (#145) üzenetére


updog
senior tag

Ne viccelj, nem ezért írtam :) Szerintem az is számít hogy most már nagyon elterjedt hogy valaki majd utólag átpörgeti online, pl. mert nem kell reklámokat néznie közben (na jó, kevesebbet kell), vagy mert este nem volt ideje/kedve. Szóval ezer más oka lehet hogy valaki nem élőben követi. Én is csak addig nézem hagyom hogy szóljon a háttérben, amíg nem lesz alternatívája (Konyhafőnök VIP-t várom, a főzést szívesebben nézem mint a hisztis celebeket :D) , aztán akkor majd követem online, vagy innen a topicból :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#147) Shadowfax válasza Vakegérke (#143) üzenetére


Shadowfax
addikt

Én sem tudom mindig élőben nézni a műsort, de azért követem a topikot, s ha tehetem, utólag is megírom a gondolataimat.
Viszont azt vettem észre, hogy az élő műsor alatt néha csak tényszerűen leírod, amit láttál, pusztán leközölve az eseményeket, de igazi kommentet nem fűzöl hozzá. Ezt most nem bántásképp írtam, csak nehéz egy tényszerű közlésre (pl. "Liuék nyerték a medált." "Zsolti beleesett a vízbe.", stb.) igazából mit írni. Azt jobban szeretem, mikor kifejted a véleményed, hogy kit miért szeretsz/utálsz, stb., mert arra lehet reagálni. :)

Számomra tegnap este végérvényesen bebizonyosodott, hogy Grétiék nem véletlenül kapták a legbutább páros jelzőt. :U ;]

(#148) Vakegérke válasza Shadowfax (#147) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pont azért szakad ki belőlem a tényszerű közlés, mert el akarom mondani, de nincs reagálás arra, amit korábban mondtam. Hiányzik a tracsi sava, borsa. Nincs kapaszkodó, hiszen pusztába kiáltok, nincsenek fülek, amik meghallják.

Grétáék talán akkor is vesztettek volna, ha megcserélik a szerepet. Gréta nem hiszem, hogy jól tudta volna elmondani azt, amit a képen lát.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#149) Napfénysüti válasza updog (#141) üzenetére

Dávid és Gréta tudtommal nem házasok csak élettérsak. Gréta gyereke se Dávidtól van.

Més que un club!

(#150) Chaser válasza Vakegérke (#148) üzenetére


Chaser
titán

Ha megutne egy ertelmes szintet a musor nagy esellyel tobben velemenyeznek, nem is ertem mert nezel ilyen mu-sz@rt, de biztos megvan ra az okod:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.