Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bazsiikha


bazsiikha
csendes tag

azért valahol elég szomorú, hogy ilyen műsorra van igény, nem?

(#2) Vakegérke válasza bazsiikha (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha olvastad a mottót, akkor tudhatod, hogy miért fogom nézni a sorozatot. Az pedig, hogy nem nézed, a te dolgod.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Freiherr


Freiherr
őstag

Az itt a baj, hogy ennek semmi köze az improvizáláshoz. A külsős sárgák is beépített emberek , így kell bámulni ezt a sz@rt.

XXX

(#4) Vakegérke válasza Freiherr (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sebaj, elviselem. Már csak azért is, hogy láthassam a Gáspárok égését. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) Freiherr válasza Vakegérke (#4) üzenetére


Freiherr
őstag

Azokat a végéig bent fogják tartani, mert gyarló a néző, erre kíváncsi.
Szóval sokáig szórakozhatsz majd rajtuk. :)

XXX

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

A Liu testvéreket nem értem, hogyan kerülnek ide... nekik azért - elméletileg - van egy tartalmasabb életük. :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#7) Vakegérke válasza AxBattler (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Talán Ázsia vonzza őket.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Bár a 3 kimaradt, kezdődjék a visszaszámlálás.

2...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#9) Vakegérke


Vakegérke
veterán

1...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ez a jó vicc. Úgy néz ki, hogy egyedül engem érdekel a műsor, mégis kihagytam az első adást. Egyszerűen megfeledkeztem róla. Sebaj, meg lehet utólag is nézni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Első kukkra úgy néz ki, hogy Grétának derogál egy kerekes bőröndöt húzni, de legalább stoppolna, még azt se nagyon.
Veca energikus, de kérdés, hogy a házassága megrendül, vagy nem.
Pameláék elindultak a végcél felé. Hát persze, hogy nem olvasták el figyelmesen az utasítást, így kihagynak egy köztes állomást, ahol pedig feladat vár mindenkire.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) updog válasza Vakegérke (#10) üzenetére


updog
senior tag

Én (bár nem terveztem, csak zsinnyegett a háttérben) láttam az utolsó ~fél órát, meglepően érdekes volt. Nóri kicsit beszólt mikor Gáspárék nyertek ("ki gondolta volna hogy pont ők fogják megnyerni az ügyességi játékot" vagy valami hasonlót, hát én is előítéletes vagyok kicsit, de szerintem ez csúnya beszólás volt, szerencsére az érintettek valószínűleg fel se fogták :D)

Ami még meglepett, kaszatibi utána következő vetélkedője is teljesen korrekt volt, nem gagyi kérdések voltak, hanem engem is simán megizzasztottak volna, és még ügyesnek, gyorsnak is kell mellé lenni. Elkezd felzárkózni a TV2, kíváncsi leszek az őszre (Sztárbansztárleszek, Nyomd a gombot tesó, Catch vs. Konyhafőnök VIP (ez régi kedvencem), Love Island, X-Faktor sokadik rész).

És hol a Survivor? Bence már tavasszal nyomta hogy lehet jelentkezni :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#13) Vakegérke válasza updog (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az adás második felét még nem láttam.

Ami a Survivor-t illeti, nincs infó a kezdésről.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) updog válasza Vakegérke (#13) üzenetére


updog
senior tag

Elnézést, erre nem is gondoltam, jól elspoilereztem :(

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#15) Vakegérke válasza updog (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem gond. Éppen azon nevetek, hogy Zsolti milyen büszke a virágfüzérnek titulált csutkájára. "Megcsináltam a lehetetlent." :DD

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Shadowfax válasza Vakegérke (#15) üzenetére


Shadowfax
addikt

Zsoltiék legalább viccesek. :)
Veca komplett hülye volt, hogy nem vitte magával a fényképet, ráadásul rosszul is emlékezett a feliratra. Bezzeg ha a férje miatt bukták volna el ugyanígy ezt a napot, akkor egész Ázsia zengett volna Veca hisztijétől... :U

(#17) Vakegérke válasza Shadowfax (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Zsoltiék megfűszerezik a műsort, az tuti. :)
Nem véletlen mondtam azt Vecával kapcsolatban, hogy "kérdés, hogy a házassága megrendül, vagy nem."

Csóró Kandit jól fejbeq'rta Zsuzsa a fakockával. Zsoltiék győztek, holnap (, vagyis ma,) kapnak valamilyen előnyt a védettségi játékban.
Az egyik páros vétett a szabályok ellen, amiért büntit kapnak. Meg nem tudom mondani, hogy mi volt a vétség.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) updog válasza Vakegérke (#17) üzenetére


updog
senior tag

"Meg nem tudom mondani, hogy mi volt a vétség." nyilván nem is vágták bele a tegnapi műsorba, vagy nagyon elrejtették, egyrészt hogy az emberek újranézzék a tegnapit ezt keresve, és megnézzék a mait hogy kiderüljön :)

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#19) Shadowfax válasza updog (#18) üzenetére


Shadowfax
addikt

Esetleg az, hogy Pameláék pénzt fogadtak el, aztán ezzel a pénzzel fizettek a "taxis"-nak. De csak tipp.

(#20) Vakegérke válasza Shadowfax (#19) üzenetére


Vakegérke
veterán

Elképzelhető. Nóra mondta is az elején, hogy nem lehet a játékosoknál pénz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#21) Napfénysüti

Kíváncsiságból megnéztem a tegnapi részt mert csapattársam is szerepel benne.

Azért ezt a Demcsák Zsuzsát meg lehetne csapkodni egy szívlapáttal, annyira antipatikus személy... :U

Més que un club!

(#22) Vakegérke válasza Napfénysüti (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én nem találtam unszimpatikusnak. Az meg előnyére szóljon, hogy amikor véletlenül fejbeq'rta Kandit a fakockával, annyira bánta, hogy még sírt is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Pameláék kapták a büntit, mert nem szabad fizetni az utazásért, ők pedig megtették. Most tisztára moshatják magukat a szerzetesek ruháit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#25) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Még az Isten is Zsoltiékat segíti, nagyon könnyen kaptak szállást, nem is akármilyen házban.
Gréta manusa emlékeztet Krisztiánra. Erőszakos, gátlástalan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Grétáék nyerték el a védettséget. Megérte az elgyötörtség, kövön alvás, sírás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ma még "koptatom a számat", de ha senkit nem érdekel a dolog, holnap törlöm az írást, így a topik is megy a szemétbe. Jó lett volna kitárgyalni az eseményeket, mint ahogy az első sorozatnál is tettük. Majd adás közben eldünnyögöm magamban mindazt, ami itt mondanék, még a billentyűmet is kímélem vele.
Nem, nem vagyok csalódott, csak jó lett volna tracsizni az eseményekről. Ha nem, hát nem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) Napfénysüti válasza Vakegérke (#27) üzenetére

A tegnapit is meglestem esti ismétlésben. Dávidék nyertek (ő a csapattársam) de valahogy a barátnője annyira furcsa nekem.
Demcsák Zsuzsa meg aztán még kevésbé lett szimpatikus. :D

Més que un club!

(#29) Shadowfax válasza Vakegérke (#27) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szerintem ne töröld, mert engem érdekel, amit írsz/írtok. De nem volt még időm a tegnapi eseményekről írni. :B

Egy biztos: Demcsák Zsuzsáék tűz és víz, képtelenek normálisan együttműködni. Tök feleslegesen váltak ketté a turistakutatáshoz, ennek semmi értelme nem volt. Lesznek még itt hisztik. ;]
Csodálkoztam, hogy pont Grétáék nyerték a védettséget, mert hollandot pont a legnehezebb találni. Mázli. :) De ki is járt nekik egy ilyen éjszaka után... Kíváncsi vagyok, ma hogyan döntenek: turistáskodnak vagy vállalják a küldetéseket?

(#30) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Köszönöm a visszajelzéseket, de egyedül lehangoló "beszélgetni".

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Grétáék nem pihennek a babérjaikon, pedig megtehetnék. Versenyeznek tovább.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó kis memóriajáték. Kukorék gyümölcsnevek kombinálva darabszámmal. Zsolti a faxban se lenne, ha Evelin nem lenne a társa. Az "atléták" újra megmászták a hegyet, mert rájöttek, hogy kihagyták a tájékoztató "táblákat", így nem tudták memorizálni a beszerzendő cuccot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) Shadowfax válasza Vakegérke (#32) üzenetére


Shadowfax
addikt

Veca is kb. a harmadikat vette észre... A férje szólt, hogy pár ilyen mellett már elmentek.

(#34) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Evelin megerőltette a csomagtartó zárat, kényszerpihenő.
A Liu testvérek a Waraka izé helyett valami mást hoztak, 10 perc bünti.
Zsuzsáék olyan sofőrt fogtak ki, aki száguld, ráadásul végig elviszi őket.
Vecáék huzakodnak, kezdem megszokni.
Grétáék és az atléták jócskán lemaradtak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Liuék nyerték meg a medált, meg az előnyt. A csajok elb*szták, felrúgták a taktikájukat, így nem Sándort terhelték végletekig.
Zsoltiék rájöttek, hogy nem érnek célhoz, így bezabálták a gyümölcsöket. Szerintem ez megérdemelne valamilyen büntit. Egyébként Zsoltiból kiütközött a vére, mikor megitta a vizet, bunkó módon lazán eldobta az üres flakont. Úgy is kell, tetűkém, csak előbb vedd le a pólót, amin Hungary felirat van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) Shadowfax válasza Vakegérke (#35) üzenetére


Shadowfax
addikt

Egyébként Zsoltiból kiütközött a vére, mikor megitta a vizet, bunkó módon lazán eldobta az üres flakont. Úgy is kell, tetűkém, csak előbb vedd le a pólót, amin Hungary felirat van.
Ezen én is kiakadtam. Aztán a kamera más szögből vette őket, s akkor derült ki, hogy az út szélén már van egy jókora szemétkupac, tehát ez a helyi "szokás", ott nincs szemetes. :U :((

Zsuzsa nem értem, miért váltott taktikát. Sanyi akármekkora bajnok, ha mindkét csapat egy tonna papírt rápakol, esélye nincs megtartani.

(#37) Vakegérke válasza Shadowfax (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az adás itt visszanézhető. Átpörgettem, nem találtam az ominózus jelenetet. Lehet, hogy kivágták? Ha igen, vajon miért?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) Shadowfax válasza Vakegérke (#37) üzenetére


Shadowfax
addikt

A palackeldobást kivágták... Viszont a szemétkupac az út szélén látszik itt:

(#39) Vakegérke válasza Shadowfax (#38) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha tényleg nincs arrafelé szemétgyűjtő, akkor megkövetem Zsoltit, de ha van, akkor tartom, amit mondtam. Az, hogy valaki lehajigált egy szatyornyi szemetet, nem jelenti azt, hogy a kupacot növelni kell.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Liuék 15 perc előnnyel indulhattak. Kérdés, hogy van-e még előnyük, ugyanis a sofőr, akit lestoppoltak, az utazás előtt még hazavitte a gyerekeit.
Zsoltiék, meg az atléták kiganézták az elefántokat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#42) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsolti kerékkötő, ráadásul nem bírja a gyűrődést. Még a végén ott hal meg.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#43) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Holnap Kandiék és az atléták küzdenek a bent maradásért.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) Shadowfax válasza Vakegérke (#43) üzenetére


Shadowfax
addikt

Plusz még egy csapat. Szerintem Zsoltiék lesznek, mert a két veszélyzónás arra gondol, hogy őket le lehet győzni, tehát rájuk szavaznak. Sanyiékra nem hiszem, hogy most bárki szavazna, mert ők legyőzik simán a gyúrósokat és Zsuzsáékat is.

(#45) Vakegérke válasza Shadowfax (#44) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglepne, ha Zsoltiék megúsznák a hajszát.
Ha már Zsolti. Szerintem azért figyelmetlen, azért marháskodja el a feladatokat, hogy Evelin adja fel a játékot. Sok ez neki, aztán ha Evelin feladja, akkor melldöngetve kukorékolhat, hogy ő bírta, semmiben sem hibás, Evelin az oka a fiaskónak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#47) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsoltiék megúszták, Pameláék lettek a harmadik hajszás páros.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az atléták tuktukba szálltak. Nem tilos véletlen tuktukkal utazni?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) Shadowfax válasza Vakegérke (#49) üzenetére


Shadowfax
addikt

De tilos. Majd kapnak büntetést.
Csodálkozom, hogy Pameláék lettek a 3. páros.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.