Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) antikomcsi válasza Vakegérke (#248) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Előre fogadtam volna, hogy ehhez a matek feladathoz Gréta nem fog tudni sokat hozzátenni. Pedig az egyenlet első felén nem is volt mit számolni szinte, az rögtön látszott, hogy 3, a második felét kellett volna számolniuk mindkettőjüknek, de a meleg biztos megzavarta őket. ;]
Az előzetesben láttam milyen feladaok lesznek. Nekem már az is sok lett volna, hogy vadidegen kannibálok fejé masszírozzam olajjal, de ez a random fültiszíás az ucán, még erre is rátesz egy lapáttal. Akik ezeket kitalálják azok igazi perverz állatok lehenek! :K

(#252) Vakegérke válasza junior11 (#250) üzenetére


Vakegérke
veterán

Evelin iskolázott, de szerintem ez neki is sok lett volna. Arról nem is beszélve, hogy szoszimo ott halt volna bele a rohangálásba.

antikomcsi: A fülben turkálást miféle hibbant találta ki? Felfordul tőle a gyomrom, pedig nem is nekem kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#253) junior11 válasza Vakegérke (#252) üzenetére


junior11
veterán

Evelin igen, azért is csak Zsótit említettem. A holnapi fülpucolás sem lesz semmi az tuti :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#254) updog válasza antikomcsi (#251) üzenetére


updog
senior tag

Ááááá amikor négyzetreemeléskor a Dávid odaírt egy nullát a szám végére, idáig hallottam 128 kilométerrel arrébbról, hogy felsírt a volt matektanárom :DDD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#255) mephi666


mephi666
nagyúr

este pótoltuk a 2 nappal ezelőtti részt: demcsákékat leszámítva szépen belekóstoltak az indiai gettóba... ami nekem elég furcsa volt: grétiék kaptak egy jó nagy nulla előnyt... oké, hogy előbb megtudták, hogy hová kell menni, elcsesztek csomó időt azzal, hogy átadják a másik 2 párosnak az infót, közben akik nem tudták meg tőlük, azok is megtudták rövid időn belül máshonnan :) de ha azonnal indultak volna, akkor is összeboronálták a társaságot egy helyre, így mindenképp nullázva lett az előny (kb csak arra volt jó, hogy a készítők szítsák a játékosok közt a feszültséget: ki tart össze? ki-kinek ad át infót, megkönnyítve a játékát? stb)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#256) antikomcsi válasza mephi666 (#255) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt mondtam én is a feleségemnek, hogy micsoda előnyt kaptak. Ha 3 órával hamarabb indulhattak volna, másnap akkor is egy helyről egy időben indultak volna. Szó sem volt előnyről, legalább a győztest engedték volna előbb indulni, hogy neve legyen a gyereknek. Meg az ilyen 10 percek kb. semmit nem érnek egy fél napos utazásnál. A szerencse simán felül írja az egészet.

(#257) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#258) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kandiék halmozzák a medálokat. Jól döntöttek, elmentek a kórházhoz, ott kaptak kettőt, az időveszteség (szerintem) legfeljebb negyedóra volt. A kedvezményük is él, nekik csak 3 vendég fülét kell kibányászni, míg a többieknek 5 vendégét. Az időlimit vendégenként 5 perc, így nyertek 10 percet.

Jut eszembe, van náluk még egy medál, ezt majd valamelyik párosnak kell átadniuk. Szerintem Pameláéknak adják.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#259) junior11


junior11
veterán

Megy a fülpucolás keményen :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#260) Vakegérke válasza junior11 (#259) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hittem, hogy valamelyikük elhányja magát. Én biztos rosszul lettem volna a helyükben.

Vecáék és Pameláék szépen bezsufizták magukat a taxiba. Poén, hogy Veca Krisztián ölébe ült, így Ábelnek jutott a jóval súlyosabb Pamela. :)

Mosó Masa mosodája. Időt nyer, aki először megtalálja a logo-s pólót és kimossa. De ki lesz az?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#261) antikomcsi válasza Vakegérke (#260) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

De hová fért a két kamerás?

(#262) Vakegérke válasza antikomcsi (#261) üzenetére


Vakegérke
veterán

Egy a sofőr mellé. Biztos, hogy ketten vannak?

Szerk: Ha ketten vannak, akkor szerintem az egyik tuktukkal megy utánuk, neki szabad.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#263) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kandiék Pameláéknak adták a medált.
A két hajszázó páros Vecáék és Pameláék.

Az előzetesben már nem először rója fel Evelin Dávidnak, hogy a családját mittudoménmitcsinálta. Semmi ilyenre nem emlékszem. Biztos lemaradtam róla.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#264) antikomcsi válasza Vakegérke (#262) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Minden párt 1 kamerás követ, mivel két pár szállt be két kamerásnak kellett lennie! ;)
Holnap ha nem lesz semmi meglepetés, akkor a birkák csatlakoznak a hajszához. (Az internet népe nevezte el Grétáékat "birkáknak", mert egész nap mondják, hogy bari, bari. Bár még így is félő, hogy Pameláék Zsuszáékra szavaznak. Akkor pedig elég bután csinálják, mert meg kell adni az esélyt, hogy a legtöbb medált viselő esetleg kiessen az utolsó lehetséges hajszán.

(#265) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Ilyenek vagytok, ti, magyarok!"

Ezek után nem kétséges, Evelin rasszista. Tőlem megkapja a szoszimo2 nevet. Így, kisbetűvel. Ezentúl csak így fogom nevezni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#266) mephi666 válasza Vakegérke (#265) üzenetére


mephi666
nagyúr

...menjen vissza akkor szépen, indiai szent tehénnek :U a kisípolt részre én amúgy azt hittem, hogy "b*d*sk*rv*a" akar lenni :DDD

...soha nem volt szimpatikus abban a némberben, hogy felsőbbrendűnek érzi magát mindenki másnál... csak tudnám hogy mire... oké, "iskolázott", de azon röhögünk mindig, amilyen tajparaszt akcentussal töri az angolt :D ...az anyja kb az egyetlen ember a famíliájából, aki értelmesen meg tud nyilvánulni és nem nyílik ki az ember zsebében a bicska a 3. mondata után

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#267) Vakegérke válasza mephi666 (#266) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erősen vissza kell fognom magam, nehogy bővebben kifejtsem róla a véleményemet. Nem szeretném, ha zárnák a topikot.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#268) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#269) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Számomra meglepő módon Kandiék lettek a harmadik hajszás páros. Eddig mindenki sikeresen stoppolt, felvették a krikett öltözéket, hogy aztán ki milyen ügyes lesz, az majd kiderül.

Szoszimo2 memóriája nincs rendben, Dávid nem babrálta a családját. Békülése nekem álságosnak tűnt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#270) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csóró Kandiék megszenvednek a nehéz küblikkel. Hajrá csajok!
Igazából nincs is más páros, amelynek drukkolni tudnék.

Veca már megint előadja kedves modorát. Lehet, hogy ma megszabadulunk tőle, aztán nem kell többé elviselni a kotkodácsolását.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#271) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tévedtem, Pameláék estek ki a játékból.

A megmaradt 4 párosnak irány Thaiföld, ott folytatódik a játék. Az előzetesben látható volt, hogy az se lesz piskóta. Guanó, csótányok, meg a fene tudja, hogy miféle borzalmak várnak rájuk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#272) antikomcsi válasza Vakegérke (#271) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem kisé csalódás, hogy Krisztiánék estek ki. A szerkesztők elhitették velem a vágásokkal, hogy az elviselhetetlen némber és papucsa simán utolsók lesznek. És amint láttam az előzetesből a férj terrorizálás folytatódik Thaiföldön is.

(#273) junior11 válasza antikomcsi (#272) üzenetére


junior11
veterán

Hát én is azt hittem, az a házisárkány megy haza... 🤔

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#274) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megb*szta a kiskutya. A szerkesztői vágásokkal becsaptak minket. Joggal hihettük, hogy a fejhangon dirigáló, férjét folyamatosan gyalázó Veca szegény Ábellel együtt pápát int és hazamegy.
Nem így történt.
Mondjuk Pamela sem szimpatikus, állandóan leszólja a helyieket, hol azért szidja őket, mert nem tudnak angolul, (mintha ő tudna,) hol azért, mert nem hajlandóak a naccsasasszonyt elvinni oda, ahova ő akar menni.

Négy páros maradt versenyben.

Akiket kedvelek.
Kandiék szívüket-lelküket beleadják a versengésbe. Háttérbe szorul Kandi derékfájdalma, küzd, erején felül teljesít, mert Zsuzsa kedvéért győzni akar, legyen bármi az ára. Nekem ők a favoritjaim, hajrá csajok!

Grétáék sem állnak távol a szívemtől, leszámítva a csaj vernyákolását jól teljesítenek, köszönhetően elsősorban Dávidnak.

Jöjjön most a ki(ke)t rühellek kategória.
Veca, mert úgy bánik a férjével, mint egy taknyos kölyökkel. Nem érdemli meg azt a galamblelkű srácot, aki minden sértést szó nélkül lenyel, habár tény, hogy fejvesztve rohan akkor is, ha inkább megfontoltnak kéne lennie. Tűz és víz a páros, náluk igaz a mondás, miszerint az ellentétek vonzzák egymást. Sajnálom Ábelt, de azt kívánom, hogy pottyanjanak ki a játékból a második lehetőségnél.

Végül a legunszimpatikusabb páros, amelynek csúfos vesztét kívánom.
Ha Liuék nem ajánlják fel nekik a lehetőséget, nem mennek haza helyettük, a faxban se lennének.
A kisebbik rossz, szoszimo. Buta, dagadt, egyedül az első alkalommal kiesett volna. Mégis döngeti a mellét, mintha rajta bármi is múlt volna. Ráadásul pofátlan, amikor kéregetett (ha jól emlékszem,) mentes kólát, szerencsétlen árus még utána is kiabált, mert nem fizetett, de ugye mit várhatunk tőle. Piti kis pojáca.
A méregtüske szoszimo2. Öntelt, kioktató, felsőbbrendűnek érzi magát mindenki másnál, holott csak egy piti kis senki. Mit is mondott a telefonba a call centeres feladatban? Don't call me again! Feltéve, hogy jól emlékszem. Az egy dolog, hogy szoszimo nem kicsit akadályozta, de így nem bánunk ügyféllel. Én már ott s*ggbe rúgtam volna, jó nagy büntit szabok ki rá, de hát nem én szerkesztem a műsort.
Mindenkit kioktat, holott csak egy 25 éves senki, soha semmit nem bizonyított. Hogy iskolázott? Na és? Ettől még tisztelnie kéne a korkülönbséget, nem pedig felülről beszélnie meglett emberekkel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#275) antikomcsi válasza Vakegérke (#274) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én úgy vagyok vele, hogy ha lehet, akkor nyerjen a Zsuzsa - Andrea páros, ha nem ők nyernek, akkor nyerjenek szosziék. Na nem azért, mert annyira kedvelem őket, hanem mert a másik kettőt annyira rühellem. De érdekes módon leginkább a párosok hölgy tagjai miatt. Ábel, ha egyedül játszana, vagy legalább nem Vecával még szurkolnék is neki, de így nem. Igaz, hogy Evelin 25 éves, de ez nem olyan nagy difi, Vecához képest, aki 28. Mondhatni egykorúak.

Valónban igaz, amit Zsoltiról írtál, szegény mérhetetlenül buta, ami a kisebbik baj vele, a nagyobb gond, hogy ezt nem tudja rendesen kezelni, nem tudja mikor kéne csönben maradni, és nem tudja mikor kéne beszélni. Amikor meg beszél, akkor meg nem azt mondja, amit kéne. De mindezek ellenére Vecát, és Grétát sokkal szívesebben látnám veszni.

(#276) Csatravi


Csatravi
senior tag

Látom itt még páran abban hisznek hogy egy rendes versenyt látnak. Hát nem ! A verseny megvan csak rendezői változattal manipulálva. Mert bizony titokban lehet a versenyzőket segíteni rugalmas szabályokkal, módosításokkal. Akár autót is lehet küldeni egy egy csapat megsegítésére.
Van aki azt mondja hogy nem is mondták Evelinre azt amit. Az, hogy mi kerül a műsorba meg mi hallatszott el az két dolog. Kíváncsi lennék melyik tv vállalná be a rasszista kijelentéseket. Nincs kétségem afelől hogy Evelin igazat mondott. Amúgy vissza kell nézni a műsort és sok mindenre fény derül. hiába próbálták kitakarni a szájmozgást. Még így is kerültek bele tahó paraszt megnyilvánulások, hát mennyi és milyen lehet az amit nem tettek bele.
Szóval ez messze van az igazi versenytől. Szerintem a rendezőknek nagyon lényeges, hogy hétről-hétre kik mennek tovább mert az a nézettséget nagyon befolyásolja. Ezért tesznek is érte :) Műsorért mindenki kapni fog lóvét. Nem ingyen bohóckodnak ott. És biztos lesz olyan is aki még bánatpénzt is kap ha nem önszántából kell mennie .
Ez a műsor is olyan kb mint az Exatlon műsor volt.

(#277) Vakegérke válasza Csatravi (#276) üzenetére


Vakegérke
veterán

"A Blikk megkereste Gáspár Evelint, hogy megkérdezze, egyáltalán hallotta-e a Veca szájából elhangzó rasszista megjegyzéseket, erre a lány nemmel felelt, de bővebben már nem volt hajlandó nyilatkozni a kialakult viszályról."

Ha még szoszimo2 se hallotta, (mint érintett,) a gyalázkodást, akkor ki állítja és milyen alapon, hogy valóban elhangzott? No persze a kérdésekre nem válaszolt, ez vajon egyenes jellemre vall? Azt a mondatot meg hogyan értékeljük, ami a vita közben kiszaladt a száján?
"Ilyenek vagytok, ti, magyarok!"
Akkor most ki is a rasszista?

Tiszta ügy, Liuékat visszaléptették, hogy szoszimoék versenyben maradhassanak. Színház az egész világ, ez a verseny is az. De hadd kedveljem, vagy rühelljem a szereplőit kedvem szerint. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#278) Csatravi válasza Vakegérke (#277) üzenetére


Csatravi
senior tag

Az, hogy abban a szennylapban mi hangzik el azt hagyjuk ! Ilyen hírforrásra nem adok. Viszont tudható hogy brutál szerződési feltételek vannak egy ilyen műsornál. Pld arról is hogy a későbbiekben ki mit mondhat el. De még az is benne van hogy erről aztán KUSS !!
Vissza kell nézni hogy mit mondott Veca a padkán ülve. Nem sikerült rendesen kitakarni.
Azt meg, hogy kit kedvelsz vagy rühellsz ahhoz semmi közöm de szerintem erre irányulóan semmi nem volt a hozzászólásomban. Számomra mindegyik páros jellemileg egy nulla. Leülök megnézem de nem is magáért a műsor témájáért.

(#279) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

[link] Ha ez tényleg igaz, és ez lesz a végéig, akkor az nagyon igazságtalan szerintem.

(#280) Vakegérke válasza antikomcsi (#279) üzenetére


Vakegérke
veterán

A tévében is beharangozták. A legrosszabbul Zsuzsa járt zsoszimoval. Türelmetlen fajta, vagy ő készül ki, vagy szoszimo.

Szerintem is igazságtalan kavarás, arról nem is beszélve, hogy a medálokat miként osztják szét a jelenlegi párosok.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#281) antikomcsi válasza Vakegérke (#280) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Arra tudok még gondolni, hogy ez is csak egy feladat, és 1-2 napig tart. Mert amúgy nem látom értelmét. Illetve csak arra jó, hogy indulatokat szüljön, és ezen csámcsogjon a néző, de a játéknak nem használ.

(#282) Vakegérke válasza antikomcsi (#281) üzenetére


Vakegérke
veterán

Jó lenne, ha tényleg csak feladat lenne. Egyébként tiszta szerencse, hogy Vecát nem szoszimo2-vel rakták párba. Lenne ott rikácsolás. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#283) junior11


junior11
veterán

Szerintem is csak ideiglenesen lesznek így, de majd úgyis kiderül...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#284) Vakegérke válasza junior11 (#283) üzenetére


Vakegérke
veterán

A hatásvadászat kedvéért jól ránk ijesztettek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#285) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#286) junior11


junior11
veterán

Veca elég hamar lehülyézte a párját:D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#287) Vakegérke válasza junior11 (#286) üzenetére


Vakegérke
veterán

Épp ezzel akartam kezdeni a mondandóm. Veca már megint kitett magáért. Azt azért tegyük hozzá, hogy Ábel is mindent csinál, csak nem halad.

Jót mulattam Kandi csámpás balettozásán a csótányok közt. Sikkantgatott, mint egy szűzlány, amikor meztelen férfi toppan elé. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#288) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csóró kandiékról szakadt a víz, ráadásul a szerzetes vissza is zavarta őket, mert félig volt a zsákjuk. Ott hibáztak, hogy Kandi nem önállóan lapátolt, mint ahogy Gréta, hanem megvárta, hogy Zsuzsa rásöpörje a lapátra a guanót.
Grétáék vezetnek, pikk-pakk zsákoltak, fuvart is szereztek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#289) Vakegérke válasza Vakegérke (#288) üzenetére


Vakegérke
veterán

Grétáék és Kandiék versenyeznek a medálért. Brutális feladat. Kismillió lépcsőn le-fel rohanás, meg kell jegyezni a táncosmaszkot, elmagyarázni a társnak, akinek ki kell választani a táncost. Ezt a feladatot nem Grétának találták ki. Hozzáteszem, Kandi se nagyon bírja a lépcsőzést, meg Zsuzsa se.

Szerk: Ha szoszimoék versenyeznének, tutira ők lennének a vesztesek.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#290) Csatravi


Csatravi
senior tag

Mi a franc van ? Színvakok a versenyzők és a Nóri is ? Itt valami nagy szélhámosság folyik !

(#291) antikomcsi válasza Csatravi (#290) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezek szerint én is színvak vagyok. A képen fehér karácsonyfa csúcsdísz kalapot láttam kék arccal. Ezzel szemben a megoldás arany "sapka" volt zöld arccal.

(#292) Vakegérke válasza Csatravi (#290) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó, csak a kéket tévesztették össze a zölddel, megesik. :D
Ez úgy lett volna igazságos, ha a párosok kontrollálhatták volna az ellenfél táncosait.

Grétáék nyertek újabb két medált.

Holnap lesz párcsere. Úgy tűnik, egyszeri feladat. Gréta egyértelműen megmondta szoszimo2-nek, hogy nem célja győzelemhez segíteni.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#293) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Megnéztem újra a kérdéses részt. Hogy Nóra miért tévedett, azt bízzuk a lelkiismeretére, vagy ha ártatlannak minősítjük, akkor színvak. Tény, hogy a játék végkimenetelén nem változtatott a tévedése, hiszen Kandiéknak adott jogtalan előnyt, mégis Grétáék győztek.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#294) Csatravi válasza Vakegérke (#293) üzenetére


Csatravi
senior tag

Kérdés hogy mikor volt az első tévedés. Lehet, hogy Kandiéknál már korrigált valamit :)
Mert ugye a Grétáéknak meg ez volt az első maszkjuk.
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#295) Vakegérke válasza Csatravi (#294) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt is megnéztem most "élőben". A maszk tök ugyanaz, csak megint az a fránya zöld, meg a kék. Végülis 1:1, egyik páros se szenvedett hátrányt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#296) antikomcsi válasza Vakegérke (#293) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én meg azt néztem, hogy egyáltalán nem is volt a táncosok között kék arcú. Mondta is Zsuzsa, hogy ő kék arcot keresett, ezért nem találta. Itt elment egy csomó idő, hisz olyat keresett, amilyen nem is volt.

Ha így nézzük változtathatott a kimenetelen, mert lehet, hogy Zsuzsa sokkal hamarabb megtalálta volna a táncost, és indulhatott volna az új fotót nézni, a végén pedig csak másodperceken múlt a dolog.

(#297) Vakegérke válasza antikomcsi (#296) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kérdés, hogy a Gréta-féle maszkból volt-e kék.
A szerkesztők hajlamosak a tévedésre, pedig nem kicsi a tét.

Az előzetesben látható, hogy szoszimo nem csak buta, hanem faragatlan tahó is. Az egy dolog, hogy dülledt szemmel lesi Zsuzsa sejhaját, de még hangoztatja is a véleményét. Szerintem megérdemelne két jó nagy pofont.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#298) antikomcsi válasza Vakegérke (#297) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem azt gondolja, hogy vicces és jópofa, pedig inkább csak szánalmas taplóság.

(#299) updog válasza antikomcsi (#298) üzenetére


updog
senior tag

Tegnap pont volt az Á.E.-t megelőző műsorban (talán Tények Plusz) hogy "szerencsére" Magyarországon nincs #metoo hisztéria (sic!), a magyar nők örülnek, ha a férfiak a konzervatív értékek szerint viselkednek velük, megdícsérik őket stb.
Lehet hogy ennek alapoztak meg ezzel a riporttal :DDD ;]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#300) Napfénysüti válasza Vakegérke (#297) üzenetére

Kár hogy nem Grétát kapta a Zsolt, ő lehet szemrebbenés nélkül arconfinganá ha nézegetné a hátsóját. :DDD ;]

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.