Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Vakegérke válasza junior11 (#200) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem Evelin csak azért nem küldte el a p*csába, mert rokon. Pedig megérdemelné.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#202) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez számomra meglepő döntés volt!

Szerintem bután döntöttek. Én az 5 medálos párost küldtem volna, mert hátha kiesnek.

Komolyan mondom, megsajnáltam a Krisztián - Paméla párost, ez most nem nekik járt volna. :U

(#203) junior11 válasza Vakegérke (#201) üzenetére


junior11
veterán

Call centert keményen nyomja pedig a Zsóti:DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#204) Vakegérke válasza junior11 (#203) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja. Elbohóckodta, inkább zavarta Evelint az ottlétével, minthogy segített volna neki. Utána még neki állt feljebb, mert ugye Evelin iskolázott, ő meg nem ért semmihez, akkor miért nem tudta megoldani a feladatot. Ritka egy sz*rházi pacák.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#205) junior11 válasza Vakegérke (#204) üzenetére


junior11
veterán

Hát eléggé összekaptak most, ha nem volt megjátszva.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#206) Shadowfax válasza antikomcsi (#202) üzenetére


Shadowfax
addikt

Szerintem bután döntöttek. Én az 5 medálos párost küldtem volna, mert hátha kiesnek.

Vagy pont ők esnek ki, mert egy erőset akartak kitenni. :) Evelin elmagyarázta, hogy a reális esély Pameláék ellen van, Grétáékkal ugyan lehetne harcolni, de rizikós.
Mindenesetre ezen a call centeres feladaton Grétáék kiestek volna, mert egyikük sem beszél angolul! :U

Zsoltiék veszekedése itt a végén meg tipikus műbalhé volt, ami a kamerának szólt, ez volt a forgatókönyvben.

(#207) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsolti a "fél várost" felterelte a buszra. Random lehet köztük minden olyan, aki a feltételnek megfelel, de mi van akkor, ha mégsem?

Shadowfax:
"Zsoltiék veszekedése itt a végén meg tipikus műbalhé volt, ami a kamerának szólt, ez volt a forgatókönyvben."
A végén lehet, de mikor kijöttek a telefonközpontból, elég őszintének tűnt az indulatos veszekedésük.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#208) Shadowfax


Shadowfax
addikt

Na, és akkor innentől kezdve nincs értelme nézni a műsort. :U :(((

(#209) Vakegérke válasza Shadowfax (#208) üzenetére


Vakegérke
veterán

De van. Még csak ezután feszülnek egymásnak a párosok, az ellentétek.

Egy percig örültem, hogy a hulladék megy a szemétbe, de Liuék megfosztottak ettől az örömtől. Nekik jár a tiszteletem, éljenek boldogan.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#210) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Hát ez mi volt???

Komolyan mondom, hogy önérzetes, korrekt ember nem fogad el egy ilyen felajánlást!

(#211) updog válasza Vakegérke (#209) üzenetére


updog
senior tag

"de Liuék megfosztottak ettől az örömtől" Úgy érted a Lilu tezsvérek? ;] :DDD

Hát, erre kíváncsi leszek. Valószínűleg amúgy ez tényleg egy előre kitalált fordulat lehet, gyanús hogy pont az egyetlen épeszű párosnak jutott ez eszébe, hogy ők most már hazamennek...

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#212) Shadowfax válasza antikomcsi (#210) üzenetére


Shadowfax
addikt

Kénytelenek voltak hazamenni a Liu fivérek, mert több időt már nem szabadott kihagyniuk az edzésből. Zsoltiéknak nem volt más választásuk, mint elfogadni a felajánlást. Minden megy a forgatókönyv szerint.
Ma este 20:45-kor különkiadás lesz, ha valakit érdekel. :)

(#213) Vakegérke válasza Shadowfax (#212) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ha úgy vesszük, Liuék jól kicsesztek Zsoltiékkal. A more mehetett volna pihenni, de még ezer teherpróba vár rá.
Ami meg az önérzetet, korrektséget illeti, talán hírüket se hallotta, akkor hogy lehetne a birtokában? Még azt is megengedi magának, hogy Evelint hátráltassa, gátolja a feladatok végrehajtásában, lásd a call centeres feladat. Ha a rokonával, társával ezt teszi, mire számítsanak az ellenfelek?
A sorozat előtt csak nevettem a butaságán, most viszont időnként csikorog a fogam, amikor valami ordenáré baromságot csinál, és még ő b*ssza le Evelint. Ismét csak lásd call center és utójátéka.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#214) Napfénysüti válasza Vakegérke (#213) üzenetére

Rettentő buta szerencsétlen és sokszor baromi idegesítő mellé.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#215) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#216) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsoltiék csillogni akartak, szét akarták osztani a medáljaikat a többiek között. Később meg azt mondták, hogy a gádzsiknak (Kandiéknak) akarták adni mind a hármat. Füstbe ment terv, a medálok kukázva lettek.
Az ilyenektől kinek kell valami? Krisztián elfogadta volna, sőt, kért egyet, végül nem kapott.

Grétáék lemaradtak, már mindenki elment, ők még nem tudtak stoppolni. Egy busz elvitte volna őket, de valami helyi suvernyák elküldte a buszt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#217) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szoszimoék csúfosan lebőgtek az idézetes játékon. Javukra szóljon, hogy gyorsaságban ők voltak a legjobbak. Az viszont szégyen, hogy nem mentek vissza memorizálni, hanem Pameláék igyekeztek nekik megtanítani a tudnivalót, de Zsoltinak nem fog az agya.

Krisztián szerintem túlbecsülte a képességét. Nagy test, nagy súly, szerintem hamarosan lecsúszik az oszlopról. Ábel se boldog az oszlopon, küszködik betyárosan. Gréta kitartó, koncentrál a feladatra, nem lepne meg, ha ők nyernék a medált.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#218) junior11 válasza Vakegérke (#217) üzenetére


junior11
veterán

Azért Gréta esze sem volt olyan acélos, szinte mindent a párja jegyzett meg.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#219) Vakegérke válasza junior11 (#218) üzenetére


Vakegérke
veterán

Grétát Dávid nem az eszéért szereti. :N

Gréta kitartóan csimpaszkodott a rúdon, a Dávid által kirakott mondatok zöme is helyes, így megnyerték a játékot és begyűjtötték a hatodik medált. Ezzel valamilyen előny jár nekik, de az csak holnap derül ki, hogy mi.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#220) antikomcsi válasza Vakegérke (#217) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Kiderül azért, hogy nem csak Zsolti félcédulás, de Evelin sincs annyira ott a toppon. Nem is sikerült megérteniük a feladatot, mint kiderült. Zsolti csak egy ellensúly, egy kolonc, amit cipelni kell. Ami nálam a legjobban kicsapta a biztosítékot, az volt, amikor láttam, hogy fent vannak a csúcson, és mikor indultak vissza, Zsolti csak simán ledobta a földre a vizes palackot. Leírhatatlanul utálom, amikor az emberek szétdobálják a szemetüket a természetben. Annyira, hogy amikor byaralunk, és látom mit művelnek a túristák, én szégyellem magam. Szerencsére sikerül egész gyönyörű helyekre eljutnom, de borzalmasnak tartom, hogy a parti homok tele van cigi csikkel, hogy a bokorba van dobálva a chipses zacskó, kólás doboz. Ha én össze tudom ezeket hajtani, gyűrni, és elrakni a hátizyákomba, akkor másnak ez miért nehéz?

Gréta igazi agyhalott, minden téren, bosszant, hogy ők nyerték megint a játékot. Mindig marha nagy mákkal kerülnek oda a medálok. Most is tök utolsók voltak, a többiek szinte már ott voltak, mikor nekik sikerült egyáltalán stoppolni. Zsuzsáék dzsippje vánszorgott az övékhez képest, és egyszerre értek az ösvényhez. Már ez is érthetetlen, hogyan sikerült. Aztán beérnek negyediknek, de ugye egy párnak nem sikerült teljesítenie a feladatot, így ők mehetnek játszani. Ráadásúl Grétának úgy dagadt a melle, és olyan büszke volt magára, hogy az visszataszító volt, főleg, hogy semmit nem tudott hozzátenni a küldetéshez, egy árva betűt nem tudott megjegyezni. Csúnya dolog, de remélem nem lesznek védettek, és mennek hajszára és kiesnek a 6 medáljukkal együtt.

(#221) junior11 válasza antikomcsi (#220) üzenetére


junior11
veterán

Gréta és Veca viselkedése tényleg sokszor undorító.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#222) antikomcsi válasza junior11 (#221) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ők ketten a legellenszenvesebbek nekem. Borzalom mind a két nő.

(#223) mephi666


mephi666
nagyúr

üdv! én is ideértem :) mondjuk 2-3-4 nap késéssel pótoljuk a részeket: tegnap néztük a péntekit, örültünk volna, ha a zsótiék takarodnak haza, mert mindkettő egy nagyon alja figura... megy már mindenhol a sz@rkavarás nagyüzemben, de ők túltesznek mindenkin...

nagyon megjátszottnak éreztük, ahogy a 2 olimpikon átadta a lehetőséget, a zsóti meg ha ekkora barátainak érezte őket, legalább azt megtanulta volna, hogy "liu testvérek", nem pedig "lilutestvérek" (amit 1 mondatban 3-szor is elmondott) ...ez a minimális tisztelet lenne :U szórakoztató a műsor ezt leszámítva és érdekes bepillantást nyerni, mi folyik ott keleten... felírtam a listára, hogy a közeljövőben kóstolni kell valami indiai kaját kíváncsiságból... indiát meg kihúztam arról a listáról, amin azok az országok vannak, amit szívesen meglátogatnék személyesen :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#224) Vakegérke válasza mephi666 (#223) üzenetére


Vakegérke
veterán

Isten hozott. :)

Az indiai kajával vigyázz, tud csípni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#225) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#226) Vakegérke válasza Vakegérke (#225) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bizalomgerjesztő környéken kell a játékosoknak eltölteni egy mámoros éjszakát. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#227) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Csóró Pamelának minden baja van, még havi is. Szállás egyelőre nuku, a körülmények gyomorforgatóak. Muszáj lesz nekik egy putriba bekönyörögni magukat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#228) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szegény Pamelának semmi nem jön össze. Szinte azonnal kilötyögtette a pohárkából a vizet, kiestek a játékból.
A szoszimo nem bírta erővel, kiestek.
Hosszas küzdelem után Gréta feladta, Vecáék kapták a medált.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#229) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Szoszimo a plakátoknál számokat ordibál, miközben a többiek igyekeznek megszámolni a színész plakátjait. Az most mindegy, hogy mekkora számokat ordibál, maga a cselekedet aljas, hiszen kizökkenti őket. Nem ennek köszönhető, hogy szoszimóék megnyerték a védettséget és a medált, végülis megérdemelték, az viszont gusztustalan, hogy szoszimo pökhendien dörgölte a többiek orra alá, hogy övék a sárga pólók.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#230) Shadowfax válasza Vakegérke (#228) üzenetére


Shadowfax
addikt

Pameláékat sajnáltam, mert ők tényleg a legalja szállást találták éjszakára. :(
Azért az vicces, hogy a plakátoknál Szoszimóék direkt nagy számokkal dobálództak, mire Gréta megjegyezte, hogy mennyire szánalmasak, de ugyanakkor a verseny elbukásakor meg azt magyarázta Dávid Paminak, hogy milyen szemét a Zsolt, hogy így félrevezette őket. Hahaha. ;]
Veca meg elborzasztó, mekkora egy hárpia. Ha valaki így próbálna velem beszélni, hamar megmutatnám, merre van az ajtó... :U

(#231) Vakegérke válasza Shadowfax (#230) üzenetére


Vakegérke
veterán

Veca engem csak egyszer hülyézne le, csak egyszer bánna úgy velem, mint a kutyával, több alkalma nem lenne rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#232) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Annak azért örülök, hogy nem agyhalott Grétáék nyerték a védettséget. Viszont ém is úgy gondolom, hogy Zsoltinak be kellett volna fognia a száját. Oké, nyertek, szép csendben vegyék át a sárga polókat és örüljenek halkan, magukban. Ilyenkor minden szóért kár, főleg tőle, főleg, hogy már kiestek. Evelin legalább tudja mikor kell hallgatni.

Veca borzalom. Úgy láttam belekötött Evelinbe is, aztán meg sír, hogy ő nem akar ilyenekkel vitázni. Mindig ő csinálja a balhét, csak nem szokta meg, hogy visszaszóljanak neki, a férje ilyen téren elkényeztette. Igazából nem szurkolok senkinek, de ha lehet ne Vecaáék, vagy Grétáék nyerjenek a végén.

(#233) junior11 válasza antikomcsi (#232) üzenetére


junior11
veterán

Én is örülök neki, viszont az tény, hogy Zsóti sokszor nem tud viselkedni.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#234) Napfénysüti válasza antikomcsi (#232) üzenetére

Zsoltitól mit vársz, annyira buta szerencsétlen hogy már én szégyellem magam... :(((

Més que un club!

(#235) mephi666 válasza Napfénysüti (#234) üzenetére


mephi666
nagyúr

van azért ebben rájátszás is rendesen, mindenesetre túltolja... akarom mondani fullba nyomja a kretént... :D

tegnap néztük a hétfői részt: mindent összevetve nekem akkor is grétiék párosa a legszimpatikusabb :K pameláék jönnek utánuk, többiek meg jócskán lemaradva... ez a veca azért keresett magának egy ilyen papucsot, mert a férfiak többsége már rendre utasította volna... akarom modani minden férfi helyre tette volna már, ment ez a figura minden csak nem férfi :D (és itt nem arra gondolok, hogy el kell verni, mint a rongyot, habár sokaktól garantáltan kapott volna már 1 sallert)

legundorítóbb a hétfőiben az volt, amikor zsótiék elkezdtek nyalni demcsákéknak, előtte pedig hetekig azt nyomták, hogy el kell takarítani őket és 2 műsorral korábban azért rágtak be a "szövetségesekre", mert nem nekik adták a fafigurákat, hanem inkább a gyúrósnak :U ...demcsákon amúgy nagyon látszik, hogy "nem iszik rendesen" :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#236) updog válasza mephi666 (#235) üzenetére


updog
senior tag

Háát azért van a Zsótinak tapasztalata a báttyó műsorából :D De biztos túl van tolva egy kicsit. Evelin beszólása tetszett tegnap, mikor még nem tudták hogy ki lesz védett: "Kell a védettség, mert szerintem mindenki ránk szavazna rajtunk kívül. Talán." :DDD Na jó, így leírva, valószínűleg úgy értette, hogy talán minden szavazatot ők kapnának, és nem úgy, hogy minden szavazatot ők kapnának, talán még a sajátjukat is... De én elsőre így értettem úgyhogy röhögtünk asszonnyal. :DD

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#237) Vakegérke válasza updog (#236) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én az ordibálásai okán már csak szoszimonak nevezem ezt a szerencsétlent. Így, kisbetűvel. Ha kettejükről beszélek, akkor jár a nagybetű, egyébként nem.
Az idézet nekem is elnéző mosolyt csalt édes ajkaimra. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#238) antikomcsi válasza updog (#236) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Pedig szerintem elsőre értetted jól! ;)
Mi is azon röhögtünk, hogy még az sem biztos, hogy ők nem magukra szavaznának! :DDD

(#239) Vakegérke válasza antikomcsi (#238) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meglepne, ha a pihenést választanák. Qrvára le vannak maradva, hajtaniuk kell.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#240) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#241) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vecáék kapták szoszimotól a 10 perc hátrányt.

Azt tudom, mert fél füllel hallottam az ordibálást, hogy Szoszimoék összevesztek Vecával, de ilyen-olyan okból lemaradtam róla. Tény, hogy Evelin nem meggyőzhető, érvelni ellene nem lehet, olyan, mint egy rosszindulatú aggszűz.
Holnap feltétlen megnézem az ismétlésben, hogy mi történt.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#242) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Zsolti döntését szánalmasnak tartom. Ezért kár volt játékban maradni. Igazából már csak becsületből is a versenyben maradást kellett volna választaniuk. Védettek így is, úgy is, veszteni valójuk nem lett volna, viszont szerezhettek volna medálokat. Ezzel a döntéssel megint nem tudok azonosulni, plán úgy, hogy megint csak arra gondolok, hogyan maradtak játékban.

Viszont a nagy sírás ellenére sem tudok Veca pártjára állni. A műsor alapján megint ő volt az, aki kötekedni kezdett, csak visszanyalt a fagyi. Csak az igazán együgyüeket tudja megvezetni, akiknek van egy kis emberismerete, az látja, hogy ez a gyümölcs bizonya belülről poshadt.

(#243) Vakegérke válasza antikomcsi (#242) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem se a kedvencem Veca, de Evelin érdes modora jobban irritál.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#244) junior11 válasza antikomcsi (#242) üzenetére


junior11
veterán

Én sem értem, minek maradtak, ha nem akarnak játszani, medálokat gyűjteni, ismét a pihit választották, ilyen esetben akár mehettek is volna haza.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#245) Vakegérke válasza junior11 (#244) üzenetére


Vakegérke
veterán

Há mer ők most híresek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#246) junior11 válasza Vakegérke (#245) üzenetére


junior11
veterán

Na igen, elvégre ő MC Zsolti 😁

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#247) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Grétáék futottak be elsőként, Kandiék a második páros. Ettől függetlenül nekik is szállást kell keresniük éjszakára.
Veca lecsúszott az éneklésről, elpocsékolt idő volt a tanulás.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#248) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Jó kis játék sok rohangálással. Sok múlik majd azon, hogy ki jó, ki nem matekból.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#249) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Grétáék elcseszték. Gyorsabbak voltak, de a matek meghaladta a képességeiket. Kandiék nyertek, övék a medál, meg valamilyen előny.
Azért kíváncsi lennék, hogy Szoszimoék mire mentek volna ebben a játékban.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#250) junior11 válasza Vakegérke (#249) üzenetére


junior11
veterán

Zsóti annyira, mint Gréta, viszont aki be sem járt órára... 😂 Helyette minden adásban bőgőmasinázik.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.