Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) antikomcsi válasza Vakegérke (#148) üzenetére


antikomcsi
veterán

De-de, fülek vannak hidd el, amik hallják a pusztába kiáltott szót, csak a száj marad néma, amikor nincs mit hozzáfűzni.

Figyelünk, hidd el! ;)

Napfénysüti

Nem írtam, mert láttam, hogy közben már ide is megjött a válasz, és tegnap magad is meggyőződhettél róla, hogy miért kaphatták Grétáék a buta jelzőt.

[ Szerkesztve ]

(#152) Vakegérke válasza Napfénysüti (#149) üzenetére


Vakegérke
veterán

"A fiatal pár több millió forintos lakáshitel terhével éli a mindennapjait, a verseny előtt vásároltak közös otthont. Ezt szeretnék kifizetni, és bátrabban vállalnának közös gyermeket is..."
Ez mindent megmagyaráz. Azt is, hogy Gréta gyermeke nem Dávidtól van, hogy még nincs közös gyermekük, meg azt is, hogy miért indultak egy embert próbáló versenyen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#153) Vakegérke válasza antikomcsi (#151) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm a bátorítást. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#154) antikomcsi válasza Vakegérke (#152) üzenetére


antikomcsi
veterán

Azt hiszem ezzel vannak még így egy páran az országban, csak ők soha nem fognak esélyt sem kapni a 10 millió Forint megnyerésére.

(#155) updog válasza antikomcsi (#154) üzenetére


updog
senior tag

Pont ezt akartam mondani, anyámék is tizenX éve nyögik a lakáshitelt és még több van belőle hátra mint az elején volt... bocs, de pont nincs időm sajnálni szegény celebkéimet.

Ráadásul arról nem beszélve, hogy ők nem egy zuglói panelba költöztek, mint pl. én és feleségem, érdekes módon mi a (nyilván arányosan sokkal kisebb, de nincs is ólomüveggel dekorált ablak a WC-ben) lakáshitelünk ellenére is bátran vállaltunk gyereket.

"..nőknek tartok sminktanfolyamot és önbizalomtréninget.." hát bakker, megvan a kidobott pénz definíciója, látva hogy sírógörcsöt kap egy közepesen gyenge kihívástól is.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#156) Vakegérke válasza Chaser (#150) üzenetére


Vakegérke
veterán

Én tisztelettel olvasom hozzászólásaidat bizonyos topikban. Már bocs, de számomra nem érthető, hogy miért szánsz olyan témára, topikra figyelmet, ami számodra mu-sz@r.
Véleményedet természetesen tiszteletben tartom, köszönöm értékes hozzászólásodat. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#157) Chaser válasza Vakegérke (#156) üzenetére


Chaser
titán

Kerdeztel valamit, valaszoltam :R sztem ez a legfobb oka

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#158) Napfénysüti válasza antikomcsi (#151) üzenetére

Hogy őszinte legyek az első három részt még végignéztem Dávid miatt de azóta már max csak belekukkantok és nem követem annyira ezt az Ázsia Expresszt így erről lemaradtam.
De az első három rész alapján én se tartom egy lángelmének ezt a Gréta lányt, nem tudom hogy jöttek ők össze.

Més que un club!

(#159) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#160) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Veca beleveri az ideget Ábelbe, utána meg azt vinnyogja, hogy ne legyen feszült. Az ilyen nőktől mentse meg az Isten a férfiakat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#161) junior11


junior11
veterán

Zsolti műveli az angolt :D :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#162) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsolti leszokhatna a műmájerkedésről. Kézcsók a férfiaknak, ez nem más, mint megalázkodás.

Gréta lehetne egy kicsit empatikusabb. Dávid focizott egy kicsit a gyerekekkel, élvezte, ha már szülinapja van. A játék után mi várt rá? Síró felesége.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#163) Vakegérke válasza junior11 (#161) üzenetére


Vakegérke
veterán

Zsamo perfekt szoszimo. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#164) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsolti kamázza Liuékat. Van két lánya, aztán vége a korizásnak, mehetnek a srácok disznót nevelni. Most őszintén, van esze?

Veca a buszon sminkel. Kinek, minek? Azt hiszi, attól szebb lesz? Hiúság, asszony a neved.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#165) junior11 válasza Vakegérke (#164) üzenetére


junior11
veterán

Zsóti ma is elemében van.. :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#166) Vakegérke válasza junior11 (#165) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ja. Az Isten barma még Evelint hibáztatja, mert nem tanulta meg a hindi szöveget. No persze ő tökéletes, csak rossz társa van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#167) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Pamelából is kibújt az elkényeztetett csitri. Krisztián helyében gyors mozdulattal, nagy erővel tenném a szája sarkára a tenyeremet.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#168) Shadowfax válasza Vakegérke (#167) üzenetére


Shadowfax
addikt

Mondjuk Pamelának abban igaza volt, hogy ezt az átkot útközben kellett volna megtanulniuk, ahogy pl. Vecáék is csinálták. Krisztián úgy csinál, mintha ez az egész nem is egy verseny lenne, csak egy szimpla kirándulás.

(#169) Vakegérke válasza Shadowfax (#168) üzenetére


Vakegérke
veterán

És? Pamelának megtiltotta valaki, hogy megtanulja a szöveget? Már csak azért kérdem, mert nagyra van magával.

Liuék nyerték a medált, mert ügyesen golfoztak. Gyorsaságban Kandiék voltak a nyerők, de ez kevés volt a védettséghez.
Mikor Nóri jelezte, hogy nem Kandiék kapják a medált, Zsolti nagyon dörzsölte a tenyerét, biztos viszketett neki. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#170) antikomcsi válasza Vakegérke (#169) üzenetére


antikomcsi
veterán

Erről van szó! Mi jogon vonja kérdőre, hogy nem tudja megtanulni, amikor ő pont ugyan úgy nem tanulja, tanulta meg. A kocsiban senki nem fogott kést a torkához, hogy már pedig nem tanulhatja meg. A sofőrnek nem angolul kellett tudnia, mint ahogy nem is tudott, a szöveget kellett volna felolvasnia, neki meg tanulni. Pont ma láttam egyébként Pamelát, délután a XIII: kerületben volt dolgom éppen a kocsija mellett állt, nekem meg kerülgetni kellett. Megjegyzem rendesen parkolt, a forgalom volt túl nagy azért kellett araszolva szlalomoznom.

És persze nem az jutott eszembe, hogy ott egy "híres celeb", hanem rögtön az itteni topiklakók jutottak eszembe.

A tanulásról meg annyit, hogy Evelinnél konkrétan annyit hallottam, hogy tárárárá tárárárá tiriráriré. És látszott, hogy szánalomból tovább engedték őket. Ha meg Zsoltin múlt volna, akkor a családnak ki kellett volna költözni, ha még valaha látni akarták volna, mert máig ott ácsingóznának.

Vecáról továbbra sem javult a véleményem. Tipikus idegbe hozó nő. Elsőnek felb@ssza az embert, bele veri az ideget, utána meg még hülyének nézi a másikat, hogy mit idegeskedik.
Kedves férje, ha olvasod ezen sorokat, üzenem neked: MENEKÜLJ!!!

Gréta szót sem érdemel továbbra sem. Az ilyen embereknek, mint ő az a szerencséjük, hogy szerencséjük van az életben. Önállóan ez a típus életképtelen.

A Liu testvérek megdolgoztak ezért a védettségért, megérdemlik. A helyükben, most pihiznék.

(#171) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#172) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Liuék pihennek, Grétáéknak előnyt adtak. Vajon tudnak a kedvezményezettek élni vele?

Pameláék lemaradtak. Egy szőke nem tud stoppolni Indiában?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#173) junior11 válasza Vakegérke (#172) üzenetére


junior11
veterán

Nem nagyon megy neki.:D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#174) Vakegérke válasza junior11 (#173) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondjuk Krisztián se túl lelkes. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#175) junior11 válasza Vakegérke (#174) üzenetére


junior11
veterán

Hát nem nagyon erőltette meg eddig magát...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#176) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Gréta visszament elolvasni az instrukciót. Mit jegyzett meg belőle? Azt, hogy sárga a színük. Mintha ezt Nóri nem mondta volna, a sárga zsák meg nem lenne náluk. Biztos, hogy Dávid nem az eszéért szereti. Nekem már felforrt volna az agyam tőle.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#177) Vakegérke


Vakegérke
veterán

A Bëlga együttes Az a baj című száma jutott az eszembe. Ha Dávid nem hallgat Grétára, az a baj, ha hallgat rá, az a baj. Hogy lehet ezt a nőt kibírni akár csak egy hétig is? Én eladnám pár tevéért. :D

Végül szerencsésen célhoz értek, méghozzá Zsoltiékkal együtt. A more úgy fújtatott, mint egy kehes gőzmozdony. A többi páros lemaradt, így ők lettek a győztesek. Holnap kemény harc lesz a medálért, mert mindkét párosnak 3 van.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#178) junior11 válasza Vakegérke (#177) üzenetére


junior11
veterán

Zsóti szövetséget ajánlott fel Grétiéknek, s ő lesz a vezetője :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#179) Vakegérke válasza junior11 (#178) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért jól kitalálta, hogy ő a góré. :D

Jön egy kis lövöldözés. A csajok azt mondták, hogy csak a testükön keresztül, ők kezdik a "katonák" védését. Szerintem Grétáék győznek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#180) Vakegérke válasza Vakegérke (#179) üzenetére


Vakegérke
veterán

Bejött, Grétáék győztek. Szegény Grétát jól szügyön cicin lőtték.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#181) junior11 válasza Vakegérke (#180) üzenetére


junior11
veterán

Na igen, szerintem a nők ilyen játékban kaphattak volna vmi védő felszerelést. 🤔

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#182) updog válasza Vakegérke (#177) üzenetére


updog
senior tag

A kedvencem ez volt:

Gréta ((már megint) sírva): sosem hagysz dönteni. Dávid: Most is te döntöttél. Gréta: Ne fogd már rám!

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#183) Napfénysüti válasza updog (#182) üzenetére

Ha legközelebb összefutok Dáviddal esküszöm megkérdezem hogy jött össze ezzel a csajjal. Így tévéből számomra is rettentőnek tűnik. :DDD

Més que un club!

(#184) antikomcsi válasza Vakegérke (#179) üzenetére


antikomcsi
veterán

Elég egyoldalú volt a játék!

Evelin a védésben sem jeleskedett, a lövésről meg ne is beszéljünk. :U
A csúcs az volt, amikor kifeszítette a csúzligumit, majd onnét dobni próbálta a lövedéket. Nem hittem el!

Az eddig látottak alapján azt kell mondjam, hogy nem érdemelték meg az új esélyt a visszatérők. Az lenne az igazságos, ha ők távoznának. Viszont valószínű nem az igazságosság fog dönteni.

(#185) Vakegérke válasza antikomcsi (#184) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam az unszimpatikus kategóriában bőven benne van Pamela. Futnak még Veca, Gréta, Zsolti.

Apropó Zsolti. meg van sértődve, mert Kandiék nem kamázzák őt. A fajtáját leszámítva szimpatikus egyáltalán valakinek? No persze éljen a nemes bosszú, ki akarja paterolni őket a játékból, amihez a buta páros még statisztál is neki.

Krisztián nem pörög, amolyan langyos víz a srác. Akkor mi a frászért indult ebben a versenyben? Majd a partnere megnyeri helyette is a fődíjat? Pamelával nagyon melléfogott.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#186) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#187) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Zsoltiék nagyon gonoszak. Elvárták volna, hogy Grétáék mindhárom kék "katonát" Kandiéknak adják. Emberek ezek?

Pamela a nagyképűsködésen kívül alkalmas egyáltalán valamire? A búgócsigán meg kell fogni a sárga keretet, kihúzni gyorsan a zsinórt, a "babát" letenni a placcra és kész. Még erre sem képes. Az lesz a szivattyú, ha a többi páros is legyőzi őket.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#188) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hoppá, a virágpiacon Zsoltiék letették a hátizsákot. Milyen büntit kapnak érte? Ez a feladat is Evelinre vár. Kizárt, hogy Zsolti képes memorizálni a virágok sorrendjét.

Vecáék nagyon nem haladnak.

Ha minden igaz, Grétáék nyerik a futamot.

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#189) Shadowfax válasza Vakegérke (#187) üzenetére


Shadowfax
addikt

Pamela a nagyképűsködésen kívül alkalmas egyáltalán valamire? A búgócsigán meg kell fogni a sárga keretet, kihúzni gyorsan a zsinórt, a "babát" letenni a placcra és kész. Még erre sem képes. Az lesz a szivattyú, ha a többi páros is legyőzi őket.

Kandiék még bénábbak voltak. :D
Veca megint kiosztja a férjét. Nem tudom, meddig bírja ez a srác. :U

(#190) Vakegérke válasza Shadowfax (#189) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ahhoz képest Kandiék szépen behozták a hátrányt. Élmény volt nézni, ahogy Zsuzsa szuggerálta a srácot. :)

Vecának óriási szerencséje van, hogy Ábel ilyen birkatürelmű, hozzáteszem, papucs. Minden önérzetes férfi elküldte volna már oda, ahonnan kibújt.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#191) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Kandiékra és Zsoltiékra vár a hajsza. Hogy melyik párost szavazzák meg harmadiknak, az nem derült ki, de az előzetes alapján Zsoltiék a szövetségesük ellen fordultak. Egyre inkább elvesztik a hitelüket, remélhetőleg a hajszát is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#192) antikomcsi válasza Vakegérke (#191) üzenetére


antikomcsi
veterán

Valószínű a sírosra szavaznak, főleg mert 5 medál van már náluk. Biztos, hogy több szavazatot is kapnak.

Én jobban örülnék ha a buták mennének haza.

(#193) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Igazából nincs favoritom, de ahogy megy az idő, egyre inkább azt mondom, hogy hajrá Kandiék. Véleményemet nagyban befolyásolta az, hogy Zsoltiék ellenük szövetkeztek, holott Kandiék nem bántották őket.
Az persze más, hogy Kandiék véleménye hasonló az enyémhez, így le se sz*rják Zsoltiékat, verbálisan kiosztják őket, bár Zsolti nem minden szót ért, hiszen (ő mondta,) egy iskolázatlan falusi gyerek. Az egy dolog, hogy iskolázatlan, de faragatlan, buta, rosszindulatú. Utolsó szavamat azzal támasztom alá, hogy képes lett volna Kandiékra rálőcsölni a +3 kék bábut, hadd cipeljék.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#194) Napfénysüti válasza Vakegérke (#193) üzenetére

Nekem egyedül a Liu testvérek szimpatikusak. Az összes többinél legalább a pár egyik tagja defektes.

Més que un club!

(#195) Vakegérke válasza Napfénysüti (#194) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem is szimpatikusak, aztán majd kiderül, hogy meddig jutnak. :)

Amit mondtam, abból kiérezhető, hogy nem sztárolom Kandiékat, inkább Zsolti iránti viszolygásom mondatta velem azt, amit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#196) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No nézzük...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#197) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sok-sok hablaty, meglepő döntés. Pameláék a harmadik hajszás páros. Még Zsoltiék is nekik adták a piros lapot, pedig semmi okuk nem volt rá.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#198) junior11


junior11
veterán

Milyen viták vannak már az elején:D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#199) Vakegérke válasza junior11 (#198) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ez már érett egy ideje.

Evelin kínlódik az érdeklődővel, Zsolti meg belepofázik és úszást imitál, csak hogy mutassa, ő aztán képben van, aktív.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#200) junior11 válasza Vakegérke (#199) üzenetére


junior11
veterán

:D :D

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.