Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) micimacko


micimacko
aktív tag

Had ne értsek egyet veled. Ha kell, akkor én is felkonfigolok egy HP mikroszervert....hogy miért nem csinálom?

1. ronda a mikroszerver, meg nem mutatnám senkinek, nekem pedig jelenleg a TV asztal egyik részében csücsül a Synology, ami viszont nagyon komoly, mutatós cucc.

2. elég sokat dolgozok, így a szabadidőmben nem egy mikroszerver felkonfigurálásával, finomhangolásával fogok szórakozni, hanem élvezem a szabadidőmet...mert abból elég kevés van.

3. maradjunk annyiban, hogy otthonra bőven elég egy 2 lemezes NAS, a jelenlegi vinyó árak mellett 4 vinyó használata luxus. Egy 2 lemezes Syno-t pedig 50 körül már megkapsz, hozzá egy piszok kiforrott DSM szoftvercsomagot, amihez hozzá sem kell nyúlni. Lehet (sőt biztos), hogy a mikroszerver erősebb, de otthonra miért is kéne mikroszerver? Otthon max. 3 ember használja (és akkor már nagyon túlbecsültem) egy családban és annak kiszolgálására bőven elég a "J" sorozat. És az a kb. 10-15eFt-os árkülönbözet a nagyon jól használható szoftverért bőven megéri.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.