Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Geller72 válasza Hebry (#50) üzenetére


Geller72
veterán

..kicsi a dragonod..:-)
Van nagyobb is...(csiftek forevör.. :-D )
Geller

(#52) CrusherW


CrusherW
tag

Ez igen szép ház, és épp ideális, amint ránéztem az jutott eszembe, hogy nem kell a számomra a "nem túl szép" cosmos, ha ez a tünemény ilyen olcsón megkapható, de az anyagok igénytelensége elkeserített :( Van egy szép kis X-fi előlapi panelem, az ajtaja becsúkható lesz a potiktól?
És nem teljese ide való, de a cosmos ajtaja becsukható egy ilyen előlapi paneltól?

(#53) Hebry válasza Geller72 (#51) üzenetére


Hebry
senior tag

Nem kicsi, csak ha a winyóhoz akarok hozzábabrálni, csere és hasonló, akkor ki kell mindig szedni a vga-t is.

Egyébként én is Chieftecet preferálom.

(#54) djtoomi válasza CrusherW (#52) üzenetére


djtoomi
addikt

Ezen nincs elöl ajtó.

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#55) Alvin_ti4200 válasza KBB (#40) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

az asztalon lévő házikóm kikéri magának:D

(#56) Huma válasza Hebry (#53) üzenetére


Huma
addikt

Szóval kicsi. :DDD

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#57) moma


moma
őstag

ez a hot swap winya ez, hogy van? simán ki be rakhatja az ember menet közben?

we all deserve a bit of luck.

(#58) dabadab válasza moma (#57) üzenetére


dabadab
titán

Aha, siman, a SATA tudja ezt, olyan, mint az USB.

DRM is theft

(#59) Keksz


Keksz
senior tag

Nekem 1 bajom van a hazakkal: a kabelek mindig felemesztik a helyet.
3 eve van egy TT Sharkom, elegedett vagyok, csak ott meg nem volt ilyen kabelcsatorna trukkozes. Az elott pedig egy hatalmas Chieftec hazam volt, ami igazabol tetszett, ahogy a rablonak is mert lenyultak :( Mindennel egyutt.

(#60) CrusherW válasza djtoomi (#54) üzenetére


CrusherW
tag

a nagy összehasonlítgatásban teljesen elveszett a lényeg... :D köszi!

(#61) Shkiz0 válasza Ste (#45) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

amit shodan linkelt képen (4.) láthatod hogy egy ventinek ott a hely, de az se használható csak normál méretű tápokkal, mert a hosszabb kilowattos tápoktól már nem lehet megfelelően rögzíteni a ventit (szerintem)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#62) edipqe


edipqe
senior tag

1ébként kérdem az okosmókus elektrósokat, hogy az ilyen + nyák és a rajta található csatlakozók, nem növelik a rendszerben fölöslegesen a hibalehetőséget?

nem tom volt-e erre bundás22, de mivel kizökkent a mindennapi 1ensúlyomból, ha érdekes topikban vagyok, de Ő nem ír bele okosat szval, hiánypótlás képpen én írok bele okosat helyette. Persze ttkon remélem azért idetalál majd :))

Ez nem Antec kiépítés?

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#63) Integra


Integra
titán

mintha antec háza táján láttunk volna már ilyesmit:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#64) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Megneznem egy teszten CM Stacker 832 ,Cosmost es a Zalmant! :)

(#65) #72042496 válasza #97544192 (#29) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lehet, hogy csak rendhagyó igényeim vannak, de számomra továbra sem létezik olyan ház, amely összességében az első Stacker közelébe érne. :B

(#66) Ste válasza Shkiz0 (#61) üzenetére


Ste
addikt

aham, az az amit észre sem vettem volna
tényleg nem fér el nagyobb tápok mellett :W (reméltem hogy nem a fönti szerelőnyílások lesznek a ventihelyek)

asztalon fotózva a lenti lábai egyszerűen borzalmasan néznek ki. a belseje sem valami igényes kisugárzású :(
(az első benyomás jobb volt)

Shodan #27: ez viszont hatalmas elgondolás, csak rövidebb madzagok kellenek hozzá

[ Szerkesztve ]

(#67) anulu


anulu
félisten

nagyon tetszik, csak nekem pici. mostanság jött el az ideje, hogz kinőttem a midi Chieftec Scorpio-m, és nagy torony házat akarok venni. sajnos ennek a követelménynek nem felel meg, egyébként minden más dolga miatt gond és fenntartás nélkül elfogadnám. csak kicsi :O

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#68) kem


kem
addikt

:Y ahhhh besz@rok ezen aa házon!!!
Évekis keresgéltem házat, mire megtaláltam ezt a letisztult formát, amiben el is férek, de ez a Zalman nagyon megérné :K

Köszi!

(#69) NoLF


NoLF
addikt

huh, ez eléggé bejövős :)

ha tehetem, ilyesmibe fogom költöztetni a leendő pc-met az szinte biztos.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#70) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Na, remélem itt azért páran vágjátok ezt a ház témát, ugyhogy kérdeznék Tőlletek valamit.

Olyasmi házat tudtok mondani, ami olyan mint ez, csak 5 nagy meghajtó rekesze van?

És nincs ajtaja, mert azt ki nem állhatom. Felmerűlt a topikban az antec, meg is néztem a házait.

Lehetséges, hogy én vagyok elmaradva a design terén, de az antec házainak töbsége számomra nem alternatíva, és akkor finoman fogalmaztam. ;]

Most ilyenem van plexi nélkül feketében, kék előlapi világítással, de eléggé jó ötlet a táp alulra helyezése, ugyhogy elgondolkodtató a következő házam mi is lesz majd.

szerk: #68 Ez viszont elég klassz kis ház, ennél csicsásabb nem is kéne nekem sem.

[ Szerkesztve ]

(#71) hdcsaba87


hdcsaba87
aktív tag

Nagyon durván néz ki! :) Olyan mint egy igazi erőműűű.

(#72) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Mászthev.

(#73) Integra válasza NoLF (#69) üzenetére


Integra
titán

megmondom őszintén szép és jó és etc...
de nekem már nem kell ekkora batár, egy matx lapos gépből is lehet erőművet csinálni.
és harmad ennyi helyet foglal.
öregszem:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#74) Lamair válasza Shkiz0 (#61) üzenetére


Lamair
aktív tag

a linkelt képen pont egy 1000-es zalman táp van :K

''...válaszd a nagyképernyős színes tv-t,... válaszd az életet...''

(#75) DroneZ


DroneZ
aktív tag

na eddig ház szűkében voltam ugyanis nem volt választás ami úgy igazán megtetszett volna nekem. most jött 2 is. ez a zalman is jó nagynak és szellősnek ígérkezik míg a másik a cooler master cm 690 is tetszik főleg a jó ára miatt, vagy marad a jóöreg, közkedvelt és személyes szerelmem a Tt Shark :)

(#76) MichaelSD válasza DroneZ (#75) üzenetére


MichaelSD
őstag

Elég, hmmm, rambos lett. Nekem a Cosmos, meg a 83x-es sorozat jobban bejön, de ettől még lehet jó.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#77) DroneZ válasza MichaelSD (#76) üzenetére


DroneZ
aktív tag

természetesen a cosmos nekem is tetszik de aránytalanul magas ára miatt a megfizethető kategóriára szavazok. majd egyszer :)

(#78) dani0907 válasza edipqe (#18) üzenetére


dani0907
csendes tag

Valszeg 1790$ :DDD A többi zalman házhoz képest simán;)

(#79) S. Szabi


S. Szabi
őstag

:) Ha ilyet vennék, azért sajnálnám, amikor nekiesek flex-el az oldalának hogy kivágjam a plexi helyét! :)

(#80) Des1gnR


Des1gnR
őstag

Eszméletlen szép :B :K

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#81) trassher


trassher
addikt

megláttam és elkapott a birtoklási vágy :) . ha az ára is olyan baráti lesz itthon mint amcsiban akkor csak gratulálni lehet a zalmannak, bár ez úgy is csak álom marad.

Redmi Note 7

(#82) Loretto


Loretto
veterán

A nagy Zalman felirat oldalt, nagyon designos.

Soirée...

(#83) proci985 válasza MegalodonS (#64) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

annak a tesztnek sok értelme nem lenne. legalábbis a Stacker 832 hűtésre van optimalizálva, a Cosmos halk működésre. hiába mindkettő torony nagyfelhasználóknak, nem ugyanaz a célcsoport. a Cosmos kvázi kistestvére az Antec P182, a 832őé a CM690.

egy 832 vs Cosmos S vs Zalman tesztnek több értelme lenne.

egyébként érdekes nézni a nyálcsorgatást. kíváncsi lennék, ha nem Zalman lenne a neve, hanem Codegen, akkor is hasonló kommentek lennének e.

legalábbis a Cosmosnál is televolt "ilyenem lesz"el a fórum, aztán ehhez képest a PHn én képviselem a Cosmososok jelentős százalékát (tippre 5 és 20% között:) ).

ha pedig a Cosmos drága, akkor a 20usdvel olcsóbb Zalman is drága lesz itthon;>

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#84) TazLeacher válasza proci985 (#83) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

egyébként érdekes nézni a nyálcsorgatást. kíváncsi lennék, ha nem Zalman lenne a neve, hanem Codegen, akkor is hasonló kommentek lennének e.

Azt tudod, hogy ez jó nagy hülyeség volt?

Az, hogy rá van írva, hogy Zalman, jelent valamit. Egy bizonyos minimális minőségi szintet. Épp ezért, aki úgy gondolja, hogy szép, az bátran megveszi, mert tudja, hogy a pénzéért minőséget kap. Amit ugye a Codegenről nem lehet elmondani.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#85) Rossi


Rossi
addikt

Szép! Profi megoldások, sok-sok venti, mi kell még?

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#86) Mr-Pamacs


Mr-Pamacs
senior tag

Nekem ez az alsó venti a nagyon furi sztem hülyeség. Egy porosabb szobában jól telefújja a gépet porral. Egyébként elmegy de én is maradok a chifinél. :)

(#87) Rossi válasza Mr-Pamacs (#86) üzenetére


Rossi
addikt

Lehet betenni szűrőt, meg nem olyan nagy dolog hetente feltörölni a port a gép körül. :D

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#88) mrdan206


mrdan206
tag

Ezek az alsótápos házak nekem naon tecenek :D Raidmax Sagitta 4Ever :)

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#89) proci985 válasza TazLeacher (#84) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

szerintem egyáltalán nem. a dolgot úgy értettem, hogy minden paraméter megegyezik, csak mondjuk nem Zalman label lenne rajta. a minden paraméterben természetesen a kidolgozás minősége is bennevan.

egy háznál meg a szépség csak egy dolog. ha meg valaki csak a szépsége miatt vesz házat... azt irigylem, mert valószínűleg nem kell olyan mindennapi problémákkal szembesülnie, mint szerlehetőség, helykínálat, szellőzés és halkság.

a Zalman neve meg minőséget jelent, de ettől függetlenül van nála jobb. ventilátorban is, cpu/gpuhűtőben is, ventiszabályzóban is, vízhűtésben is, házban is. és ezen az se változtat, hogy eddigi házaikat ügyesen a silverstone/lian-li csúcsházak fölé pozicionálták árban. a full passzív ház meg szép volt, erődemonstrációra jó volt (presztízst csinálni), csak éppen jelenleg már elavult.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#90) TazLeacher válasza proci985 (#89) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Tudom, hogy értetted, de a Codegen névnek már nincs hitele. Akármilyen király jázat kidobhatnának, a kutyát se érdekelné. Ahhoz kellene 1-2 év, hogy a köztudat egyáltalán foglalkozzon a nevükkel, ezt annyira elcseszték.

Egyébként garantálom, hogy, ha ugyan ez a kép lett volna, Codegen felirattal az oldalán, és a cikk végén a jvasolt magyar fogyasztó ár 6990 Ft-t lett volna, legalább ennyi, ha nem több "én tuti, hogy veszek egy ilyet" hsz lett volna.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#91) proci985 válasza TazLeacher (#90) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

igen, a Codegen itt ad abszurdumként volt feltűntetve. lehetett volna akár EastQuul is pl;>

jaja, ez tény;> volt codegen házam, ár/értéke nem volt rossz (nagyon olcsó volt;>), és mivel nem vágta el a kezem, ezért a célra megfelelt (mondjuk a hűtése gyenge volt, a vinyóké különösen, szerelni nem volt egyszerű, pici volt és nem volt zajszigetelése). többet nem vennék, de már lényegesen mások az igényeim.

mondjuk más kérdés, hogy a megfelelő ház megtalálása az egyik legnagyobb problémám volt a gép összerakása során (pár hardver miatt nagy kellett, aztán kiderült, hogy annál is nagyobb kell, jól szellőzőt akartam, jól szerelhetőt, és zajcsillapíthatót/zajcsillapítottat... a normális kinézet a végére előny volt, de nem kritérium:DDD). és a jelenlegit nem igazán cserélném le semmire:)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#92) Geller72


Geller72
veterán

..Most 4 gépem van. 2 chieftech. Az egyik kisebb, abban van a microatx form cumo.
A másik egy nagyobb dragon, abban elférnek az eATX lapok is, dual cpus szerver lappal, és ebben is csakk épphogy elfér a 700W-os Hipro táp (baromi hosszú). Ebbe vagyon a quad.
Van egy HP kayak, ez egyedi, ebben van a dual péhármas lap, scsi holmikkal, amolyan 24/7-es gép.
És van egy bazi nagy szerver ház, középre helyezett táppal, ebben bőven elférek, legyen az akármennyi és akármekkora. Nah' szóval ebből csak azt akartam kihozni, hogy ki mire használja a gépeit. A fenti zalman sztem amire kitalálták, arra elég, épp ennyibe is kerül.
Szemléltetve vagyon, mire találták ki. Arra meg ok.
Üdv:
Geller

(#93) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Fura egy ház de nekem bejön. Na ez egy olyan ház amit nem vágnék meg ha nekem lenne. (A vágást a külső moddingra értettem)

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#94) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Kár hogy a vinyók elé nem enged ventit tenni...
Illetve a tetejére is kéne egy venti.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#95) Noi88 válasza 7Heads Drago (#94) üzenetére


Noi88
tag

Vágjál bele helyet neki. ;) :P

Szép kis házikó, bár azért tornyoknál nálam még mindig CM sztáker-kozmosz a nyerő.

(#96) Pacák válasza 7Heads Drago (#94) üzenetére


Pacák
senior tag

Affene - belefutottam egy frissítési galibába és megduplázódott a hsz. -om. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#97) Pacák válasza 7Heads Drago (#94) üzenetére


Pacák
senior tag

A vinyós problémát értem, de felülre minek még egy venti? :D Felül két, hátul egy, alul ismét két darab 120 mm-es ventilátor dolgozhat, gyárilag a tetőre és hátra tesznek egyet-egyet. :)

[ Szerkesztve ]

Nuclear launch detected

(#98) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Pufff.... ez kurva jól néz ki! Egy újabb nagy piros pontot kérnék a Zalmannak! :C :DDD

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#99) kem


kem
addikt

...még mindig gyönyörű ez a ház:))

Köszi!

(#100) klambi


klambi
addikt

ilyen kell hol lehet venni? :C

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.