Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nesa


nesa
veterán

Nemis tudom olyan vegyes erzesem vannak nemtudom eldonteni hogy tecc vagy nem:) elenben a beso megoldasok szinpatikusak...

(#2) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Na, ez nagyon durva. Nem is drága és még a külseje is pöpec.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#3) Satan_Claus


Satan_Claus
senior tag

Mindenhol el tudják szúrni a fekete-ezüst színkombót, de ez valami gyönyörű lett. :Y

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#4) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Antectől lopott ötletek garmadája belül, amúgy nem csúnya cucc.

(#5) antikomcsi


antikomcsi
veterán

Tulajdonképeen tetszik, az egyetlen bajom vele, hogy a lap fölött szűkösnek tartom a teret.

Lehetett volna pár centivel magasabb, mondjuk elég lett volna plusz 1 nagy meghajtó hely.

(#6) kirkri


kirkri
addikt

Húúúúú, ilyet nekem!!! :DD

21 éve a Prohardveren! ™

(#7) Satan_Claus válasza Alvin_ti4200 (#4) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Nem baj az, ha a legjobbtól lop, így kezdték a dél-koreai autógyártók is :D

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#8) yakuza.tora válasza nesa (#1) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Én el tudom dönteni! Nekem tetszik! :C
Sose voltam egy Zalman fan, de ez most nagyon bejön! A táp beépítőkerete meg végképp!
Grat hozzá! :C

Alléz Olympique de Marseille!

(#9) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Egyszerűen gyonyorű.

A zongoralakk-fekete már-már alap egy ilyen kaliberű háznál, de a titán-szürke kellemes csalódás. Főleg, mert a titán a kedvenc fémem. :DDD

Grat a Zalmannak. Már csak egy közepes/megfizethető hazai ár kell hozzá.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#10) yakuza.tora válasza Satan_Claus (#7) üzenetére


yakuza.tora
addikt

...és a japánok is! :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#11) Shodan


Shodan
addikt

Végre normális árkategória, gondolom az anyaghasználat így nagyban korlátozódik a műanyagra. Belseje acél vagy alu?

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#12) Jofi81


Jofi81
őstag

Hát ez eléggé... szép! :)

(#13) djtoomi


djtoomi
addikt

Azthiszem emgvan hogy mi lesz az új házam, cosmos helyett. :Y :Y :Y
Fele annyiba kerül, és sokkal jobb.
Grat zalman. :R

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#14) Shodan


Shodan
addikt

Nekem a talpa nem tetszik, meg hogy középen van a kikapcsoló gomb.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#15) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Eddig úgy gondoltam nem igazán lesz ház, amire lecserélném az enyémet. Tévedtem...kiváncsi vagyok mennyi lesz itthon. Mert a jelnlegi árfolyamon 30K alatt van.

Mod.:
Gyorsan meg is változott a véleményem ezt olvasva:

Az olcsóbb kategóriába is szán házat a Zalman ez a GS előtagot kapta. a GS-1000 egy kicsit szerényebb kiszerelésben érkezik, alumíniumot az előlap nem nagyon látott, de a műanyag egészen jó minőségűnek tűnik, a kis talpak helyett viszont érdekes emelvényt kapott. A beltér is egészen logikus elrendezést hoz, a tép lent van, így nem melegszik nagyon és halkabban is üzemel, az alaplap hagyományosan van rögzítve, nem fejjel lefele, de a processzor magasságában van egy kifújó ventilátor, ami elengedhetetlen (kéne legyen de ezt sok gyártó nem tudja...). -radikalmod

Marad az Auror. Az legalább fém...ennyit erről. Megint spóroltam egy rakás pénzt.

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#16) Alvin_ti4200 válasza TazLeacher (#15) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Aurora szerintem nem egy jó ház, rettenetesen rezonálnak benne a vinyók (volt, azért mondom), a mágneses ajtót nem tudod nyitva tartani, mert be akar csukódni mindig, ráadásul olyan erős mágnes van benne, hogy akkorát csattan, mint az állat (én mindig megilyedtem tőle, amikor nem saját kezűleg csuktam be az ajtaját), kábelrendezés kezdetleges, de legalább van. Ezért vettem a mostani géphez Antec P182-őt:B

(#17) szab.tam


szab.tam
nagyúr

gyönyörű!

mondjuk nem hiszem, hogy rohanok lecserélni a cm690-emet.... kicsit kevesellem a 4 db. 5.25-ös helyet. nekem 5 van, de elkélne még 2..... de ez szubjektív. az átlag user-nek elég 4 is.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#18) edipqe


edipqe
senior tag

az ár nincs elirva? :Y
remélem igen, különben nehéz lesz megálni h ne vegyek 1 ilyet.
ez ennyiért (ha nincs elirva)nagyon jó vétel!

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#19) Sonja


Sonja
veterán

Jesszus, ez milyen ronda! :Y :U A belseje viszont rendben van. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#20) TazLeacher válasza Alvin_ti4200 (#16) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Nekem kimondottan tetszik a mágneses zár, legalább nem az az igénytelen pattintós. Nem tudom, nekem nem csukódik magától...tegnap egész este nyitva volt, mert sok DVD-t írtam...nem tudom Te mit csináltál vele. :F

A rezonanci asem tűnt fel eddig, pedig megvan már 8 hónapja, bár nekem csak 1 winyó van benne.

A kábelrendezés ebben a Zalman kuckóban kétség kívül előnyösebb, és akkor még enyhén fogalmaztam.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#22) Tomate


Tomate
veterán

Tetszik ez a hátul bedugom a kábelt majd ahol kell kijön dolog. Jó ötlet :K

(#23) m4rc!


m4rc!
őstag

Antec copy az egesz..

We are analog players in a digital world

(#24) Thomas1


Thomas1
őstag

Hát erre a házra én is lecserélném a jelenlegi Chieftec-em. Nagyon jól néz ki, csak ugye az anyaghasználat egy kissé szegényes. :(

Eladó cuccok: https://tinyurl.com/yayrsbty

(#25) Thrawn


Thrawn
félisten

Tetszik! :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#26) Ősember


Ősember
őstag

nagyon szépel be van kábelezve, de egy ilyen megoldáshoz nem lehet akármilyen tápot betenni :D
kit zavar, hogy antec másolat? :) legalább jo helyröl másol :D
aki meg azt hiszi 30k körül majd megkapja az szerintem pofára fog esni... már csak azért is, mert még a tengeren tulon sem mindig jönnek be ezek az ajánlott fogyasztoi árak és persze valahogy el kell jutnia ide is a háznak, tehát egy csomo szállitási dijat is ki kell fizetni. és még nem is esett szo a sok kis piszkos kézröl, akik rátesznek valamennyit :))

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#27) Shodan válasza Tomate (#22) üzenetére


Shodan
addikt

[link]szerintem ez faszább megoldás tápkábel vezetésre.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#28) szab.tam


szab.tam
nagyúr

valamit nem egészen látok: a winyókat hátulról kell betenni, (mert akkor elég elavult), vagy a másik oldalról, amit pont nem látunk?

ja, hogy elölről, már látom..... :B

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#29) #97544192


#97544192
törölt tag

Nagyon szép, nagyon tetszik, de a Nitronomat nem nyomja leee! :U :D
Ennek ellenére, ingyen elfogadnám.. ^^^^^^^^^^

(#30) Eagle16


Eagle16
addikt

Hú mekkora!
Ebben aztán el lehet férni.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#31) cizoe


cizoe
őstag

Na ezt nevezem én házikónak. Egy ilyen kulipintyóban szívesen ellenne a gépem. :)

(#32) zlutor


zlutor
aktív tag

No es a hangszigeteles? Remelem, ott sem sporoltak ki semmit...

Amit írok az nem az igazság, hanem a véleményem... ;-)

(#33) proci985 válasza djtoomi (#13) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

a Cosmos nagyobb, szélesebb és magasabb. és zajcsillapított. MSRPben az 200, ez 179, úgyhogy itthon szvsz ez se lesz olcsóbb 35-40nél. főleg, hogy Zalman, és akkor "luxuskategória", tehát lehet ez még 45 is.

a méretei alapján azért annyira ez még nem nagy. a Cosmos minden szempontból ráver öt centit, de pl a Bravo 65 centi magas.

a lap fölött kevésnek tűnik a hely, pár hűtővel ez para (cseréltem már emiatt házat). szélessége is kérdéses. a kihúzható tápot nem nagyon értem, minek. mármint azon kívül, h ilyet is tud és jól hangzik a prospektusban. megvan, ha asztalon teszteled a gépet arra jó lehet, de a lap meg nem kivehető a bővítőhelytartóval együtt.

a hotswap jó ötlet, bár mostanában aki gyakran szállít anyagot, az már inkább klső vinyót vesz. szervernek meg azért ez nem tűnik túl alkalmasnak.

a szellőzése meg... hát kíváncsi leszek az első tesztekre.

én azért annyira nem vagyok elájulva tőle, semmi használható extra, ehhez képest meg túl van árazva. az meg, hogy jól néz ki, az 150usd fölött már alap.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34) szab.tam


szab.tam
nagyúr

még 1: winyóhűtés nyista?

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#35) #41635072


#41635072
törölt tag

Na nekem lesz egy ilyenem!

(#36) luw2win


luw2win
őstag

íííííííííííííííííííí sokat gondolkoztam h milyen házat de ILYET!!!! grat Zalman :C

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#37) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Nagyon nagyon szep haz!!Szep az elrendezese is !Bravo Zalman!

(#38) Shodan


Shodan
addikt

Cebit képek:
[link]
[link]
[link]
[link]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#39) Játékos


Játékos
addikt

Sziasztok!
Nekem már régóta faházam van, nem is igazán találtam olyan házat, amit megvennék. Ez viszont kifejezetten tetszik. Ilyet még nem sok házra mondtam.

Hülyeség lenne azt kérdezni, hogy a táp benne van-e alapból? :F Ja, sztem hülyeség... :DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#40) KBB


KBB
tag

Hát ez egy az egyben Antec P182 koppintás

(#41) Shodan válasza Játékos (#39) üzenetére


Shodan
addikt

nincs benne táp.

KBB: ja tényleg akkor a koppintás, hogy kb semmi köze a két háznak egymáshoz, az alsó osztott rekeszen kívül.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#42) TazLeacher válasza KBB (#40) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Halljátok, leírom én is...

Ez nem Antec koppintás? :DDD

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#43) caleb


caleb
aktív tag

Szép :K , és biztos jó is,Zalman-ban eddig nem csalódtam :D

[ Szerkesztve ]

Az élet jó a világ nem!!!

(#44) Kain


Kain
senior tag

Jopofa :)

(#45) Ste


Ste
addikt

hosszú madzagos táp kell bele

az alsó 2 ventit hol kell keresni?

(#46) Játékos válasza TazLeacher (#42) üzenetére


Játékos
addikt

Nem tünt fel nektek, hogy ez egy Antec koppintás? :U
:DDD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#47) he7edik.


he7edik.
addikt

Szép de már láttam valahol utánérzése van

Égő szöveg a flém vázon

(#48) djtoomi válasza he7edik. (#47) üzenetére


djtoomi
addikt

dezsávűnek híjják. :DDD

Amúgy ez nem egy antec koppintás? :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#49) Zsadi


Zsadi
őstag

Szép! :C

(#50) Hebry


Hebry
senior tag

Amikor először megláttam nagyon megtetszett.
Hogy már kb 15 perce nézem jönnek elő a hibái.
De attól még szép, és a winyóelrendezése jobb, mint a Dragonomnak.
Videókártya miatt nem tudom kivenni se a winyót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.