Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) margithid válasza Rusi (#50) üzenetére


margithid
veterán

4G sim? Vagyis a kb 10 éves vodás kártyám nem lesz képes a 4G befogására?

(#52) rudymester válasza Bogyó bá' (#1) üzenetére


rudymester
senior tag

Ennyi pénzért - boltban - függetlenül is meg lehet venni a készülékeket...

Azért vannak kivételek. L735 a bolti 60-70 ezer helyett 32 ezerért vettem azzal a tarifával, amit amúgy is használok.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#53) Rusi válasza margithid (#51) üzenetére


Rusi
senior tag

Pontosan, a régi kártyák nem tudják kezelni az LTE hálózatot, hiába van megfelelő tarifád, meg a telefonod is 4G üzemmódra kapcsolod, legfeljebb 3G vagy HSDPA fog virítani a kijelzőn. Aztán SIM-et cserélsz és hopp, máris van 4G. :)
Nem tudom, hogy a Vodánál miként megy a csere, de a Telenornál ha 2 évnél régebbi a kártyád, akkor eleve ingyen cserélik (10 éves SIM-et szerintem a Voda is ingyen kellene, hogy cseréljen), ha meg friss kártyád van, azzal már úgyis megy a 4G.

Mobilaréna (2010-2017)

(#54) margithid válasza Rusi (#53) üzenetére


margithid
veterán

Köszi, ezt nem is tudtam! Mondjuk voda 4G nem mostanában lesz vidéken még...

(#55) TeeJay


TeeJay
félisten

én egyházi Telenor flottában vagyok
a belépő csomagot választottam
ami havi 1400 forint, ez 100%-ban lebeszélhető 12forintos percdíjjal bármilyen hálózatba
40ingyen sms jár még illetve természetesen a flottán belül korlátlan forgalom és mivel a család többi tagja is benne van így csak 2-3 nem flottás számra bőven elég az 1400forint havonta
az sms-t fel sem használom a számla általában 1500forint alatt marad mindig

lenne még a csomag mellé 990forintért 500megás mobilnet kiegészítés de amíg ilyen fos mennyiséget adnak ennyi pénzért rám ne számítsanak :D
nyár óta van okostelefonom, mégsem érzem úgy hogy szükségem lenne mobilnetre
ahol járok mindenhol van wifi itthon szintén, szóval nem halok bele ha nincs

majd ha 5-10gigát adnak 1ezerért akkor előfizetek, addig jó ez az 1400-as flotta csomag :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#56) Armahun


Armahun
addikt

A sok ál flottás miatt vannak ilyen horror árú csomagot!

Tudjátok kinek nem inge...

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#57) QwErTy42 válasza Armahun (#56) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ez így van. Na meg azok miatt, akik elfelejtik fizetni a részleteket a telefonjaik után.
A sok ügyeskedő miatt fizeti a pluszt a többi ember, mert ugye a telekom cégeknek is élniük kell valamiből.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#58) zseko válasza Armahun (#56) üzenetére


zseko
veterán

Milyen az az ál flottás?

HR24.hu

(#59) Armahun válasza zseko (#58) üzenetére


Armahun
addikt

Olyan aki uram-bátyám, haver, rokon segítsége által vesz igénybe olyan kedvezményes díjcsomagot amire nem lenne jogosult. Egészségügyi, rendvédelmi, egyházi, stb.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#60) TeeJay válasza Armahun (#59) üzenetére


TeeJay
félisten

én valódi flottás vagyok :D ráadásul az egyháznak igazolnia kell hogy oda tartozom mert csak úgy vagyok jogosult flotta tag lenni és még 3 családtagomat vihetek magam alá be.
az egész nagy család 20-30fővel így lehet csak benne :D

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#61) QwErTy42 válasza TeeJay (#60) üzenetére


QwErTy42
addikt

"Tudjátok kinek nem inge..."

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#62) janeszgol


janeszgol
félisten

Arni és QwErTy42: +1!!!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#63) Stunts666 válasza ferero (#14) üzenetére


Stunts666
őstag

Akkor legalabb a telenornal adnak kedvezmenyt a flottara. Amugy meg tok mindegy, hogy flotta nelkul hova fizetem az ezreket.

Belephetnek a ceges telekom flottaba, de: megkerdeztem, hogy telefonra adnak e kedvezmenyt. A valaszuk marha egyszeru volt: nem adnak, mert igy is annyi kedvezmenyt kapnek, hogy csak na... Ingyenes flotta hivas meg nem erdekel, mert amennyit beszelek veluk telefonon az megvan havi 100 forintbol a telenornal.

(#64) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Na nehogy már a flottások miatt kerül minden annyiba, amennyi be kerül . ( èn nem vagyok flottás)
A rengeteg adó, a ki nem fizetett telefonok, meg a pofátlan haszon miatt már inkább !
Csak itt is visszaköszön az , ami az èlet minden területèn, hogy aki kicsit ügyesebb arra mindjárt ugranak az irigyei...

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#65) QwErTy42 válasza pècsimunkás (#64) üzenetére


QwErTy42
addikt

Nem az ügyesekről van szó, hanem a jogtalan haszonélvezőkről.
Senki sem beszélt irigységről. Arról inkább, hogy miért drágább ezért a nagy átlagnak.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#66) kcsa válasza QwErTy42 (#65) üzenetére


kcsa
veterán

ne legyél már ilyen naiv, gondolod ezeket a csomagokat veszteséggel adják a szolgáltatók?

(#67) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Majd jön a Digi, és felkavarja az állóvizet.

[ Szerkesztve ]

(#68) QwErTy42 válasza kcsa (#66) üzenetére


QwErTy42
addikt

A flottát?
Hát nem tudom. A veszteség nehezen értelmezhető.
Ha mindenki flottás lenne az országban, akkor tutira bukós lenne nekik a jelenlét.
Ezt ahhoz tudnám hasonlítani, hogy a madarasteszkó sem keresi betegre magát a a ledtévén de behozza a cukron, olajon, bagetten... Vagy egy másik példa: a hülyenemvagyok bolt sem az eladott laptopokon él meg, hanem a dvd-n, billentyűzeten, egeren... izzókon, elemeken.

Azért ez is egy fajta hozzáállás: én eldöntöm külsősként, hogy egy cég szarrá keresi magát az adott üzletágban és én ettől feljogosítva érzem magam, hogy ott csaljak és lopjak, ahol csak tudok. ;]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#69) kcsa válasza QwErTy42 (#68) üzenetére


kcsa
veterán

Ha egy szolgáltatás adott áron elérhető, akkor miért feltételezzem, hogy azt veszteségesen adják? Ja hogy nem annyira éri meg? Nekem kell sajnálnom őket? Neked aki teljes árat fizet, jár valami plusz érte? Készülékártámogatás? Az már nincs. Ha még járna valami, akkor meg is érteném a hozzáállásod.

De a hozzáállásotok erősen emlékeztet arra a hölgyére, akivel a napokban futottam össze. Ötvenes létére meglehetősen agresszívan kérte rajtam, hogy a megszűnő sávon hogy merek végig előremenni, amikor ő becsületesen kivárta a sorát a belsőben, ami meg áll, és én ügyeskedő vagyok.

Könyörgöm, ha szabályosan, minden trükközés nélkül elérhető/használható valami (tarifacsomag, vagy csak egy sáv közlekedésre) akkor az neked miért fáj? Gondolom azért, mert kimaradtál.

[ Szerkesztve ]

(#70) #79335424 válasza QwErTy42 (#68) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nagyon rosszul közelíted meg a szitut! Nincs semmilyen csalás, lopás, vagy egyéb jogsértés. Ha az egyik közértben 100Ft ugyanaz a kenyér, ami a másikban 200, akkor szted elcsalom a 100Ft különbözet haszonkulcsát és járulékos költségeit azzal, hogy az olcsóbb megoldást választom?

(#71) QwErTy42 válasza kcsa (#69) üzenetére


QwErTy42
addikt

A flottások jelentős része nem jogosult a szolgáltatás igénybevételére, hanem a jó magyar uram-bátyám rendszer szerint használja. Így bizony csal és ügyeskedik.
Azok kevesek akik valóban szabályosan használják, azok használják is.

Nekem a mentalitás fáj. Az hogy ebben az országban és a keleti tömbben az a becsülendő magatartás, ha valaki ügyeskedik. Sajnos az elmúlt 60 évnek ez is egy hozadéka.
Ugyanezt nem csinálja meg egy német vagy angol állampolgár. A svédeknél egyenesen le is köpnék azokat akik így jutnak előnyhöz vagy akik adót csalnak.

Nem tudom, hogy miből gondolod, hogy nekem nincsen céges-flottás vagy más kedvezményem valamelyik szolgáltatónál, hogy irigykednem kelljen.

(#70) Somatom

Nagyon rosszul közelíted meg a szitut! Nincs semmilyen csalás, lopás, vagy egyéb jogsértés. Ha az egyik közértben 100Ft ugyanaz a kenyér, ami a másikban 200, akkor szted elcsalom a 100Ft különbözet haszonkulcsát és járulékos költségeit azzal, hogy az olcsóbb megoldást választom?

Ezt kérlek fejtsd ki!
Mert a flottás nem flottás kérdés nem hasonlítható a kenyér árához.
Ha maradni akarok a kenyeres példádon. Olvastam korábban, hogy egyes településeken a kenyeret jegy ellenében kedvezményesen kaphatják a rászorulók. Na mármost, ha valaki nem jogosult a támogatott kenyérre, akkor csalást követ el azzal, ha a ő "okosítva" beszerzi a szükséges jegyet és így vásárol.

A baj a fejekben van. Engem ez bánt. No meg az, hogy élből ketten esnek a torkomnak és magyaráznom kell nekik azt, amit kultúrkörökben tőlünk nyugatabbra/ északabbra nem kell.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#72) lexter00 válasza ferero (#14) üzenetére


lexter00
őstag

Én meg kiléptem a céges flottából mert 3eft-ból csak 1800 volt lebeszélhető sms 40 ft-volt

(#73) kcsa válasza QwErTy42 (#71) üzenetére


kcsa
veterán

A toroknak esés máshol kezdődik, kedves nyugaton civilizált fórumtárs.Remélem érzed az iróniát.

Én magam céges flottában vagyok (speciel a munkahelyem okán) de nekem ne mondd, hogy a feleségem és anyám ügyeskedő lenne, akik szintén a nevem alatt futó flottás előfizetéssel telefonálnak.

Az érvelésed teljesen inkorrekt annak fényében, hogy ha ez annyira komoly dolog lenne mint aminek beállítod, akkor valami más, szigorúbb szabályok lennének a flottákra, és nem olyanok mint a miénkben tapasztalok, ahol konkrétan havonta jön szolgáltatótól e-mail hogy kössek még flottás szerződéseket, akár további ötöt...

Meg a kérdésem továbbra is áll: ha semmit nem kapok publikus csomagért cserébe, akkor miért válasszam azt?

[ Szerkesztve ]

(#74) lexter00 válasza kcsa (#73) üzenetére


lexter00
őstag

Nálunk is úgy van hogy 2 családtag vehet a te nevedre flottás előfizetést,ez nem ügyeskedés ha valaki mást mond az irígy :)

(#75) neonkukac válasza foxymaci (#15) üzenetére


neonkukac
csendes tag

Én tavaly nyáron vettem y300-at 28k-ért függetlenül 2 év garanciával :U

[ Szerkesztve ]

(#76) D1Rect válasza QwErTy42 (#68) üzenetére


D1Rect
félisten

"Hát nem tudom."
Szerintem se. ;)

(#77) atike válasza D1Rect (#76) üzenetére


atike
nagyúr

Ez fájt... :DDD :D :D

(#78) QwErTy42 válasza D1Rect (#76) üzenetére


QwErTy42
addikt

Te vagy az ügyeletes megmondóember?

Mert ha igen, akkor ez elég gyenge volt. ;]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#79) #79335424 válasza QwErTy42 (#71) üzenetére


#79335424
törölt tag

Ez nem toroknak esés, hanem egy vita, ami nem feltétlenül rossz dolog, lehet akár építő jellegű is. Én nem vagyok flottás, de nem hiszem, hogy a flotta rendszer rossz bíznisz lenne a szolgáltatónak. Én VOIP -ban vagyok érintett, amit szintén a "csalás" eseteként szoktak emlegetni. Úgy gondolom, hogy inkább a szolgáltató az, aki "csal". Már e korlátlan net sem korlátlan, mindenféle apróbetűs kitételekkel van ellehetetlenítve. Nézz meg egy "korlátlan" flexit! Heti másfél GB a limit! Az havi 6GB! Sztem ez egy kicsít erős korlátozás. De jó, tegyük fel, hogy elfogadom a magyarázatot, hogy az online stream, torrent, letöltés fájlmegosztóról, fokozott terhelést jelent a hálózatra. De a VOIP elmegy még lassított nettel is. Milyen technikai oka van a korlátozásának? A hozzá használt netet is tőlük vettem. Kifizettem nekik minden bit -jét! Ők reklámozták, hogy vegyek tőlük netet és használjam. Miért fáj, hogy kihasználom a lehetőségeit? Tudomásul kéne venni, hogy a világ fejlődik és a GSM technológia elavult. Korlátozásokkal, mesterségesen életben tartani egy elavult technológiát, az nem előremutató, innovatív hozzáállás. Értem én, hogy kasza, csak akkor ne mondják, hogy én vagyok a mocsok, csak azért, mert nem akarok a fejőstehenük lenni. Tovább kéne lépni, új utakat, megoldásokat kéne keresniük ahelyett, hogy tanulmányokat készitenek Viktornak arról, hogy kit kéne megadóztatni!

[ Szerkesztve ]

(#80) sing1ep1ayer válasza QwErTy42 (#71) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

"Ugyanezt nem csinálja meg egy német vagy angol állampolgár. A svédeknél egyenesen le is köpnék azokat akik így jutnak előnyhöz vagy akik adót csalnak."

Én speciel nem tartozom közéjük, de simán megértem az ügyeskedőket. Majd ha itt is olyanok lesznek a fizetések, mint a példaként felsorolt országokban (vagy legalább a mobilszolgáltatás tarifája úgy fog aránylani a havi keresetekhez, ahogy ott), akkor szép lassan eltűnnek.

(#81) Kolondrum válasza Bogyó bá' (#1) üzenetére


Kolondrum
félisten

+1
Ősrégi telenoros vagyok, de egy jó szót nem kaptam. Bezzeg a család többi tagja azért is kap free netet ha fingik. Mert kb ez van. Én fizessem a számlát, de le sem vagyok va!
Így a my menü úgy a net meg a szom. Én meg csengessek és csendet. Ténél most nagyon szemzek a BlackBerry telefonokhoz való csomaggal. Lényegesen jobb mint amit most van.

(#82) D1Rect válasza QwErTy42 (#78) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem egy vasárnap estinek simán jó volt. ;)

(#83) Stunts666 válasza QwErTy42 (#68) üzenetére


Stunts666
őstag

Több 10-20 milliót kifizet egy cég havonta... Egy nem kettő/három... Nem hiszem, hogy olyan drága lenne a tornyok fentartása...

(#67) Tesztelo.hu
Digi úgy bejön, mint a TV-nél... Rengeteg ismerősöm megkötötte a Digit, mert a UPC drága... Eltüntek csatornák, amire azt mondta a Digi, hogy sz*r a TV.... Nem is voltak a Diginél 3-4 hónapnál többet.. Utólag a UPC mégsem olyan drága...

(#84) Armahun válasza kcsa (#73) üzenetére


Armahun
addikt

Persze , hogy nem ügyeskedő, csak kihasználod a lehetőségeidet.

Viszont az az ember aki ugyan azért a szolgáltatásért ötszörös pénzt fizet mert nem olyan helyen dolgozik, vagy mert nincs ismeretsége,vagy nem tartozik bizonyos vallási csoportba az azt fogja érezni, hogy a szolgáltató vele fizetteti meg a ő számlájukat is.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#85) #79335424 válasza Armahun (#84) üzenetére


#79335424
törölt tag

Cáfolom! Akkor nekem is kéne ilyet éreznem, de nem érzek. Sőt! Sztem aki így érzi, az meg is érdemli, mert jó nagy marha! Nem mások miatt fizet többet, hanem a saját kényelme miatt. A kényelem pedig luxus, amit meg kell fizetni. Nincs más dolga, mint befizetni a számlát és kész, mobilügy letudva. Ideális ügyfél, mert fejhető. Nem másokban kéne bűnbakot keresnie, hanem tájékozódnia kéne, megismerni a lehetőségeit, tenni azért, hogy kevesebbet fizessen!

(#86) Stunts666 válasza Armahun (#84) üzenetére


Stunts666
őstag

Akkor szarul érzi... A cég megfizeti a flottások helyett..

Szerinted mennyit húz le a cégről a Telekom, ahol van kb 1000 mérnökségi telefon???

[ Szerkesztve ]

(#87) Terentius válasza Prstin1 (#43) üzenetére


Terentius
őstag

Lehet,hogy fillérb@szás,de nekem van eszem és ezen spórolok.Hogy miért?Mert megtehetem.Jiayut sem azért vettem,mert nem engedhettem volna meg magamnak drágábbat,márkásabbat.Csak ez egy elv nálam.Legkisebb ráfordítással a legnagyibb hasznot.

Poco F5 12/256 Gb

(#88) D1Rect válasza Armahun (#84) üzenetére


D1Rect
félisten

Már nem azért, de minden mlm cégnek is van flottája, belépsz a legkedvezőbbhöz és 0 ügyeskedéssel teljesen etikusan használhatod a flottát.

(#89) Emtra


Emtra
tag

Az LG G3s-t kártyás csomagban meg lehet venni ? mert múltkor néztem a neten és azt írták alá
"ebben a tarifacsomagban nem elérhető " praktikum volt kiválasztva

(#90) kcsa válasza Armahun (#84) üzenetére


kcsa
veterán

Nézd, a szolgáltató nem fog lépni vagy változtatni, amíg vannak olyan hülyék (bocs ha valakit megsértek ezzel) aki kifizeti a felárat... a semmire! Sőt, nem hogy szó nélkül kifizetik, hanem meg is védik az álláspontjukat azzal, hogy aki falból belép valami flottába így vagy úgy, az ügyeskedő.

Még egyszer megerősíteném amit említettem korábban: a legtöbb flottást még presszionálják is arra, hogy hozzanak még több előfizetőt. Akkor ez most rossz nekik, vagy sem?

(#91) philips20


philips20
aktív tag

Nevetséges, sok telefon drágább mint függetlenül.

(#92) zseko válasza Armahun (#59) üzenetére


zseko
veterán

Ja, értem. Hát én meg azt gondolom, hogy ha ez valóban akkora probléma lenne, akkor nem lehetne ennyire egyszerűen belépni a flottákba, mert nem lenne rá 'gyárilag' ennyire egyszerűen kijátszható kiskapus lehetőség. Bár alapvetően becsületesnek vallom magam (eredeti windowsok, több száz eredeti steames és dobozos játék, az értelmes és hasznos könyvek valóban könyvek nem letöltött pdf-ek, zene deezerről nem letöltve, értelmes filmet moziban nézve, stb), de ezt a flottás sirámot konkrétan magasról le..arom. Például az sms-t tíz éve is közel annyiért lehetett küldeni mint most. Azóta a keresetek kicsit emelkedtek, sok minden drágult, volt ami olcsóbb lett, azok nem. Szóval akkor vajon régen adták-e túlárazva, vagy pedig most adják áron alul, veszteségesen? Hm?
Itt van ez az új MyTariff, fizess a legnagyobb csomagért havi ~22e-et és bekorlátozzák a netet? A tarifacsomag igénybe vétele esetén internet alapú hanghívások nem kezdeményezhetők. És még sajnáljam őket? Én egy dolog miatt nem vagyok flottás: nincs értelmes netcsomag bennük. Két hónap és amint lejár a hűségem megyek vissza kártyásra, mert akárhogy is számoltam mindenképpen jobban jövök ki kártyásként mint előfizetésesként. Havi 2 - 5e forintot spórolok meg vele, miközben ugyanannyit és ugyanarra használom a mobilom. És még én sajnáljam a szolgáltatókat hogy nem pénzelem őket jobban? Ugyanmár...

HR24.hu

(#93) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Észrevehetnék a szolgáltatók végre, hogy vannak akiknek nincs semmi igényük a telefonálásra, ellenben egy párgigás netcsomagra szükség lenne.

(#94) St3ven válasza neonkukac (#75) üzenetére


St3ven
addikt

Én tavaly decemberben vettem Y300-at a Telekomtól 5k-ért, gyári bontatlan csomagolásban, igaz, jótállás nélkül. :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#95) egoistus válasza Stunts666 (#83) üzenetére


egoistus
tag

Kérlek mesélj méééég, a digiről kérlek. Nekem az van kb 8 éve net+tv+tel de sehol nem alternatíva a upc. Az egészben az a szép hogy az ott dolgozók is tisztában vannak ezzel, fél éve felhívott egy "kerítőjük" hogy ajánlana nekem egy csomagot, végighallgattam aztán visszakérdeztem néhány dologra stb-re például. Néhány perc után mondtam hogy digi.m van jelenleg, de ha jobb ajánlatot tud akkor hajrá....megköszönte a türelmem amiért végighallgattam.Ez számomra mindent elárult. De ha te tudsz értelmes indokot(nem olyat hogy elvették a PARATV-t vagy mittomén melyiket vagy mer xar és kész) hogy miért lenne nekem jobb egy upc, akkor hajrá...

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#96) Stunts666 válasza egoistus (#95) üzenetére


Stunts666
őstag

Neked nem tudom miert lenne jobb. Ismerosoknek jobb. Anyameknal meg volt szomszedomnal is kezdtek eltunni a csatornak. Nem azert, mert kivettek. Eltunt egy csatorna, utana eltunt meg egy meg meg egy. Vegen mar orultek ha az m1 es m2 mukodott (itt azokra gondolok amit neztek 15 csatornat). Digi ugyfelszolgalat annyit mondott, hogy sz*r a tv (nem lapos tv-juk van). Atmentek a UPC-hez es azota is mukodik minden csatorna ugyanazon a tv-n.

(#97) egoistus válasza Stunts666 (#96) üzenetére


egoistus
tag

Értem én hogy az üszi azt mondta, de mit mondott a szerelő? Olyan volt nekem is hogy az e-on hibabejelentő vonalán az "úriember" azt mondta dec 25.-én hogy majd az ünnepek után kicserélik a plombázott kismegszakítójukat ami már a hűtőt sem bírta el, de 1-2 perc ráhatás után padlógázzal jött a szaki cserélni ;]

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#98) Stunts666 válasza egoistus (#97) üzenetére


Stunts666
őstag

Sajnos ebben a megyében (Veszprém megye) ritka gagyik az ügyfélszolgálatok... Normálissal még nem találkoztam. Telefon miatt másik megyébe járok. :D

(#99) zseko válasza Stunts666 (#96) üzenetére


zseko
veterán

Egy halom ócska szar a beltéri. Én régen szerettem saját számíze szerint összeállítani melyik csatorna után melyik jöjjön, na ekkor folyamatosan előjött hogy pár hét után kezdtek eltünedezni csatornák. Újrakerestetve meglett, megint sorrendbe állítottam, megint eltűntek. Majd újra, és újra... aztán abc szerint lett rendeztetve, na azóta nem tűnt el egy sem.

HR24.hu

(#100) Béééla válasza Stunts666 (#96) üzenetére


Béééla
őstag

Eltűnt a csatorna vagy átrendezték a frekvenciákat? :U
Nekünk is "eltűnt" pár adó, újrakeresés után pikk-pakk meglettek csodák csodájára.
A nemlapostévén pont hogy be kéne jönni mindnek, maximum az écsbió meg egy-két filmes csatorna ment át digitális exkluzívba, az is a kódolás miatt.

Bélabá

(#101) khron78


khron78
őstag

Kár lehúzni a digit. Olcsó és jó. Az üfélszolgálaton ritka bunkók ülnek, de gondolom az az olcsóság ára. Mondjuk a Telenor ebben is jobb.

(#102) Béééla válasza khron78 (#101) üzenetére


Béééla
őstag

A Telenornál kultúrált hangnemben mondják el hogy semmi érdemit nem tesznek érted. Óriási előrelépés :U
Jó, nekem Digi ügyfélszolgálattal egyszer volt dolgom, és fél óra alatt lezavarták a probléma megoldását sikeresen. Amikor Telenornál felmondtam az előfizetésemet, egyszerűen nem vették tudomásul, "félreértették" és a következő havi számla is a ládában landolt. Kicsit el lettek hajtva.

Bélabá

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.