Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92) zseko válasza Armahun (#59) üzenetére


zseko
veterán

Ja, értem. Hát én meg azt gondolom, hogy ha ez valóban akkora probléma lenne, akkor nem lehetne ennyire egyszerűen belépni a flottákba, mert nem lenne rá 'gyárilag' ennyire egyszerűen kijátszható kiskapus lehetőség. Bár alapvetően becsületesnek vallom magam (eredeti windowsok, több száz eredeti steames és dobozos játék, az értelmes és hasznos könyvek valóban könyvek nem letöltött pdf-ek, zene deezerről nem letöltve, értelmes filmet moziban nézve, stb), de ezt a flottás sirámot konkrétan magasról le..arom. Például az sms-t tíz éve is közel annyiért lehetett küldeni mint most. Azóta a keresetek kicsit emelkedtek, sok minden drágult, volt ami olcsóbb lett, azok nem. Szóval akkor vajon régen adták-e túlárazva, vagy pedig most adják áron alul, veszteségesen? Hm?
Itt van ez az új MyTariff, fizess a legnagyobb csomagért havi ~22e-et és bekorlátozzák a netet? A tarifacsomag igénybe vétele esetén internet alapú hanghívások nem kezdeményezhetők. És még sajnáljam őket? Én egy dolog miatt nem vagyok flottás: nincs értelmes netcsomag bennük. Két hónap és amint lejár a hűségem megyek vissza kártyásra, mert akárhogy is számoltam mindenképpen jobban jövök ki kártyásként mint előfizetésesként. Havi 2 - 5e forintot spórolok meg vele, miközben ugyanannyit és ugyanarra használom a mobilom. És még én sajnáljam a szolgáltatókat hogy nem pénzelem őket jobban? Ugyanmár...

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.