Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GGGBR


GGGBR
tag

LTE, az a jövő...

I LOVE THIS GAME

(#2) Killing


Killing
addikt

Egy ekkora országot nem valami egyszerű lefedni. Hát igen, Ez nem T-mobile Ausztria. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#3) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Elég szégyen. Jelenleg nagyobb a magyar 3G lefedettség. A térkép megtévesztő, mert csak a nyagyon sötét a 3G. A többi rózsaszín EDGE.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#4) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Itt szegeden is vannak problémák a 3G-vel mivel ahol lakom (és ez nem külváros hanem a panelos rész) és bizony csak a 2.5 működik, és az is problémás a 3G-t szinte el is feledhetem a lakásban mert annyira gyenge a jel.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) Killing válasza zsolt501 (#4) üzenetére


Killing
addikt

Nekem Tápén gyakran nullán van a térerő (T-mobile), érezhetően gyorsabban merül a telefonom. Még egyszer sem dobta el a hálót, de a vodás igen. :Y

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#6) Depression


Depression
veterán

En meg Miskolcon le is tiltottam a 3G-t, az Opera Mini-nek elég a 2G is, így gyorsabban bejönnek az oldalak, nem gondolkozik annyit a hálózat keresésén. (képek nélkül 20-30kB egy oldal, 3G-n a buszon betöltés közben simán megakad)

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.