Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

na itt is indul a béta teszt :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) akaido


akaido
addikt

Koplárovics lő... :)

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

Cubot helyett

(#4) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

GSMAréna 440 eurós (~kb. 160.000 Ft) árat ír, annyiért egész jó pakk.

B.Cs.

(#5) Segal


Segal
veterán

Ez még nagyon első fecskének tűnik.
Én egy 2021 második féléves modelben reménykedem mondjuk a Xiaomi-tól vagy Vivo-tól ami megkapná a 888-as SD-t meg egy életképesebb kijelző alatti kamerát.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Akinek nem szempont a front kamera, annak is jó lehet.

Feltételezem nem kaputelefon minőség még így se

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) johnny500 válasza Graphics (#6) üzenetére


johnny500
tag

Vannak teszt videok, képek és teljesen élhető szerintem. A kijelzőn látszik a kamera helye de bőven jobb mint a lyuk meg notch. Szerintem legalább is.

(#8) johnny500 válasza joey04 (#1) üzenetére


johnny500
tag

Muszáj. Később, hogy lenne benne egy Iphone vagy Samsungban ha előtte egy bátrabb kisebb cég nem próbálja ki élesben?!

(#9) szabi__memo válasza johnny500 (#8) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Sok Android készüléken várható mire az Apple bejelenti mint forradalmi újítás ;]

(#10) doooo válasza johnny500 (#8) üzenetére


doooo
veterán

Régebben a Samsung volt az a "kis, bátor" cég, aki kipróbálta az ilyesmiket élesben, de nem mindig sült el jól... most olyanok próbálják ki, akiknek nincs sok vesztenivalójuk.

(#11) szabi__memo válasza doooo (#10) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Nem pont nekik van?

(#12) Graphics válasza doooo (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kis cégnek is elég nagy veszteség, ha bukik egy project...

Nagy cégnek meg arcvesztés.

ZTE majdnem csődbe ment, és mégis ezzel próbálkoznak :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) szabi__memo válasza Graphics (#12) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

A nagyok könnyen megússzák ha nem top telóba teszik be. Akkor csak egy készülék/projekt bukta. Senkit nem érdekel

(#14) prolad


prolad
őstag

Remélem mostmár tényleg lehet kapni. És persze normális áron. Tesztek alapján látszik, hogy nem tökéletes, de elsőre jobb, mint vártam. Remélem csatlakoznak a többiek is jövőre.

Alin 360-370 dollár körül mentek amikor néztem, de hiába ígérte 3 seller is, hogy igen van, vegyem és már postázzák is, persze egyiknek sem volt.

(#15) joey04 válasza johnny500 (#8) üzenetére


joey04
titán

Igazad van, valahol el kell kezdeni. Azonban nem muszáj. Ki lehetne várni, hogy normális minőség legyen. Persze többet nyernek azon, ha félkészen is beleteszik. Nekik belefér.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) doooo válasza szabi__memo (#11) üzenetére


doooo
veterán

Nem. Nem pont nekik van. Pénzük van rá, nagy vásárlóbázisuk nincs (nincs igazán mit elveszteniük).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.